Автор Тема: STAR WARS  (Прочетена 227322 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: STAR WARS
« Отговор #225 -: Декември 14, 2020, 04:00:40 pm »
Дядо ти е бил на една две ракийки, като ти е разправял такива истории  ;D

 ;D А дано! По-важното е да не се повтарят тези 20-30 милиона избити по-концлагери и Гулаци! ;)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: STAR WARS
« Отговор #226 -: Декември 14, 2020, 04:08:10 pm »
Ти просто си ксенофобо русофоб, ненавиждащ всичко руско, аз не съм им фен, но пък виждам нещата в тази насока по далеч от теб.  ;D

Не си разбрал правилно! Аз съм човек който не може да мрази, пък и да мразиш е енергийно неизгодно за тялото за духа! Но не съм и им фен!? Като някой другари!? А за ксенофобията си в още по-голяма грешка! Но това си е твое мнение!? Ти виждаш твоята реалност, а аз виждам моята, не сме ясновидци за да си човъркаме в мозъците и да синхронизираме реалности :). Ок!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: STAR WARS
« Отговор #227 -: Декември 14, 2020, 05:22:55 pm »
;D А дано! По-важното е да не се повтарят тези 20-30 милиона избити по-концлагери и Гулаци! ;)

   Къде ги видя толкова жертви на Гулаг??? Те за Втората световна имат почти толкова загуби. Аман от измислени глупости. Вземи прочети още веднъж, какво е написал Атос и помисли върху думите му. Само с хейт не става, а ние по-добре да си гледаме наща кочина, защото по нашите села хората още са в 19 век (тия, които не са умрели още де). Имаме само 4 града в които нешата са горе-долу наред (София, Пловдив, Варна и Бургас) по другите места е по зле и от Русия. Погледни какво се слочва в последните години със здравеопазването и образованието, с полицията (по селата пребиват пенсионери за по 60-70 лв.). Гледай и някое клипче на "Стопхам Мск" и сравнявай София и Москва... аз там не видях кола под 30 000 лв. Тук колко хора могат да си го позволят???

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #228 -: Декември 14, 2020, 05:28:13 pm »
;D А дано! По-важното е да не се повтарят тези 20-30 милиона избити по-концлагери и Гулаци! ;)
Понеже аз съм автор на темата, ще си позволя лирическо отклонение.

Абе на теб Аллах не ти ли забранява да лъжеш?!
"20-30 милиона избити по-концлагери и Гулаци!...."
Това е в западната пропаганда.
Ако видиш вече многократно проверената руска статистика/история, там ще видиш по тая тема съвсем различни доказателства.

Иии....и тия вагони, да не си от кримските татари, които Сталин е изселвал,
заради това, че се борели с армията, дори, когато немците били изтласкани от Крим?

През турско не знам руснаци да са возили турски пленници с вагони.
Железницата Русе-Варна: турският гарнизон във Варна даже през руско-турската война не е барнат за военни действия.
Щем да ни разкажеш малко басни.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: STAR WARS
« Отговор #229 -: Декември 14, 2020, 06:38:02 pm »
Битане нямам намерение да си разказвам историята на рода, особенно в този сайт! Пък и тебе какво те интересува, поствай си STAR WARS рашън продакшън и се кефи. ;)
Просто споменах на Атос-чо че, за да пиша така си има причини!? Нищо повече!
А за басните когато имам време.
Айде, лека вечер от мен!!!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: STAR WARS
« Отговор #230 -: Декември 14, 2020, 07:11:12 pm »
plcsoft, още една такава проява на снизходително-неуважително отношение към модератор, ще ти предизвика светкавичен бан, без обяснения!
Считай го за официално предупреждение!

Не смятам, че с нещо съм предизвикал подобна реакция от твоя страна - различията във възгледите нямат нищо общо!!!
Не държим непременно да си споделяш родовата история, щом не искаш, но помисли само?
Смяташ ли, че е възможно да си обективен, ако наистина има потърпевши в рода ти по този въпрос?
Наистина ли мислиш, че преценката ти е безпристрастна и изводите ти - обективни?

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: STAR WARS
« Отговор #231 -: Декември 14, 2020, 07:16:16 pm »
Не си разбрал правилно! Аз съм човек който не може да мрази, пък и да мразиш е енергийно неизгодно за тялото за духа! Но не съм и им фен!? Като някой другари!? А за ксенофобията си в още по-голяма грешка! Но това си е твое мнение!? Ти виждаш твоята реалност, а аз виждам моята, не сме ясновидци за да си човъркаме в мозъците и да синхронизираме реалности :). Ок!

То си личи какъв си, фашист си  ;D

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: STAR WARS
« Отговор #232 -: Декември 14, 2020, 07:17:19 pm »
Битане нямам намерение да си разказвам историята на рода, особенно в този сайт! Пък и тебе какво те интересува, поствай си STAR WARS рашън продакшън и се кефи. ;)
Просто споменах на Атос-чо че, за да пиша така си има причини!? Нищо повече!
А за басните когато имам време.
Айде, лека вечер от мен!!!
Басни съченяваш ;D

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: STAR WARS
« Отговор #233 -: Декември 14, 2020, 07:20:15 pm »
;D А дано! По-важното е да не се повтарят тези 20-30 милиона избити по-концлагери и Гулаци! ;)

Измислени цифри от теб, щото си русофоб ;D Фобията и филията са признак за неуравновесеност в преценкте.  ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: STAR WARS
« Отговор #234 -: Декември 14, 2020, 07:59:14 pm »
Тея дето извършват геноцидите и избиват четирицифрени числа хора са едни и същи- едни елити дето бяха фашисти, комунисти, демократи, сега са сатанисти. Да спорите за неща, които не сте видели, нито проверили, че да знаете откъде идват е....хм.! Молете се Тръмп да спечели, че я в кви лайна плува света заради тях!

Неактивен технократ

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 528
  • Пол: Мъж
  • Не е важно знанието а разбирането
Re: STAR WARS
« Отговор #235 -: Декември 14, 2020, 08:37:28 pm »
Тея дето извършват геноцидите и избиват четирицифрени числа хора са едни и същи- едни елити дето бяха фашисти, комунисти, демократи, сега са сатанисти. Да спорите за неща, които не сте видели, нито проверили, че да знаете откъде идват е....хм.! Молете се Тръмп да спечели, че я в кви лайна плува света заради тях!

Избиването на хора от хора не е от идеологии на хора, заради техните  идеологии, пари, власт , себепюбие, фанатизъм и каквото щеш. Избиването е заради  надмощието, а то е всичко на този свят, надмощие и власт, от което следват и парите и авторитет и т.н

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #236 -: Декември 14, 2020, 08:42:14 pm »
Колеги, моля вече да се придържате към заглавията на темите.
Дербито фили-фоби привърши.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: STAR WARS
« Отговор #237 -: Декември 15, 2020, 09:18:09 am »
Да отговоря отзад на пред.
plcsoft, още една такава проява на снизходително-неуважително отношение към модератор, ще ти предизвика светкавичен бан, без обяснения!
Считай го за официално предупреждение!

както си решиш Атосе, ако искаш още сега. Ще си го преместя в другият крачол. ;)

Не смятам, че с нещо съм предизвикал подобна реакция от твоя страна - различията във възгледите нямат нищо общо!!!

Напротив, предизвика го, защото като моделатор не си безпристрастен. Но аз не те виня, и ти трябва да се храниш. :D

Не държим непременно да си споделяш родовата история, щом не искаш, но помисли само?
Смяташ ли, че е възможно да си обективен, ако наистина има потърпевши в рода ти по този въпрос?
Наистина ли мислиш, че преценката ти е безпристрастна и изводите ти - обективни?

На въпросите ти ще отговоря с въпрос!
За тебе кое е по-обективно:-
Мъртвата история родена в приумиците на някой "книжен плъх" който цял живот е бил на държавна хранилка и е писал книжките си от уютното местенце с чаша кафе в ръка като е правил каквото му наредят шефовете за едното коматче хляб, но история запаметена в хартиените бумаги на системата и разпалвана от фантазиите на разнородната и малоумна публика.
Или живата история изказана от хората който лично са изстрадали унижението, безчовечността и надвисналата над главите им смърт когато са гледали как ги изхвърлят като кучета от вековните им хабитати, под музиката на свистящите куршуми и виждаш болката, страха в очите като усещаш отчаянието, безкрайната мъка сковала душите им!?
Ти коя обективност би избрал, ако си на моето място?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: STAR WARS
« Отговор #238 -: Декември 15, 2020, 10:23:04 am »
.....Но аз не те виня, и ти трябва да се храниш. :D ....
Прораб Василий настолько хорошо владеет интонацией, что фразой «Твою мать!» может и поругать, и похвалить, и поздороваться, и даже выразить соболезнование. :D

Мъртвата история родена в приумиците на някой "книжен плъх" който цял живот е бил на държавна хранилка и е писал книжките си от уютното местенце с чаша кафе в ръка като е правил каквото му наредят шефовете за едното коматче хляб.....
Пример: някакъв англосаксонски плъх измисли алгоритъм, по който изчисли, че Червената армия е изнасилила 2000000 германки.
1. От данните за 1 родилен дом в Германия за 1 ден.
2. Не, че е нямало изнасилвания, но:
- За руснака изнасилване и мародерство = военен трибунал = публичен разстрел.
- За немеца в много, много пъти повече от това = нищо.
- Около 20 000 000 цивилни жертви на СССР изобщо не се броят, що са скот за изтребление.
3. Официално "алгоритъма" на тия изчисления е опроверган, но кухите лейки по цял свят са го взели на въоръжение.
Особено поляци и турци - като най-върли русофоби.
Що и 2-те нации са можели да станат свръхимперии, но са се натъкнали на едни руснаци во време оно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: STAR WARS
« Отговор #239 -: Декември 15, 2020, 10:54:17 am »
plcsoft, мисля, че прекаляваш.
Вземи си сложи сам бан, защото си безполезен за форума. Не помня да си дискутирал някакъв технически въпрос, а целта тук е всеки да научи нещо от другия, да се споделя опит, да се дават идеи.

Не си само ти русофоба тук, но другите за разлика от теб участват активно по техническите теми и дават своя принос.
Аз съм от българския етнос, бледолик съм - на снимката ми в ника е видно, макар и да е черно-бяла, произхождам от бялата нордическа раса, не съм от "боята", чийто основни представители са славянските народи. Всички славянски народи чувствам за братя, защото съм славянист. Не търпя обиди към братските народи, защото именно те са ни освободили от турско робство, иначе щеше да има безброй Баташки кланета до тоталното изчезване на и без това малката ни нация.
Anlıyor musun?
« Последна редакция: Декември 15, 2020, 11:41:17 am от EDM electronics »