Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737042 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2040 -: Ноември 03, 2021, 05:32:07 pm »
Ми, напиши молитвата де! Аз зная само "Отче наш..." и то не до края, освен ЕДМ да е мутирал в господ?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2041 -: Ноември 03, 2021, 06:30:21 pm »
...Но живака може да се хване, а наночастиците почти от никого!...

Без да ме пращаш да чета разни глупости, би ли ми обяснил с думи просто какво са това "наночастици". Частици (па макар и "нано"), съставени от какво? Някакви вещества ли са, или апарати, или... ?
Ако са вещества - какво им е нано-то, просто прах от някакъв химичен елемент или съединение, което би трябвало да оставя следи. Ако са някакви технологични джаджи - колко па нано да са, че да не могат да се открият. И колко милиарда тона такива частици трябва да се произведат, за да се напръска света? И защо наночастици, като може да са вируси - нови и нови, ако искаш - всяка седмица.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2042 -: Ноември 03, 2021, 06:45:45 pm »
Безсмислени спорове. Въобще не знам що ви се меся даже. Ще ми инжектират боклуци с риск да ме убият или осакатят, а аз ще се чудя това добре ли е или зле, дали има вътре метали или стрит графит с веро, или живак или ннамси кво? Всъщност не ми пука кво има вътре. Има некви боклуци, които пиукат на баркод при някои, а при други не пиукат. Мен ме интересува защо е въобще всичко това, което ме навежда към мноо кофти отговори. И предвид на това, че простотията ще приключи все някога, всъщност и това не ме интересува. Би ме заинтересувало ако ми дойдат у нас да ме питат що нямам ваксина и по тази причина съм си купил отговор на този въпрос, който се зарежда чрез чупещо се дуло. Така че ме боли сайдера.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2043 -: Ноември 03, 2021, 06:47:19 pm »
Хулио, бърз copy/paste без да си губя повече време с тебе:

Как размерът влияе на свойствата:
Гравитационните сили стават пренебрежими и единствени сили, които
са от значение са електричните взаимодействия.

• Светът на малките размери се подчинява на квантовата механика, а не
на класическите закони.
• Повърхността силно нараства спрямо обема. В резултат много от
свойствата на нанообектите се променят.

• Случайното движение на молекулите започва да играе по-голяма роля.
• При взаимодействие със светлината или друго лъчене размерите
оказват решаващо значение върху интерференцията и дифракцията.
Поведението на течностите става различно поради повърхностни и
капилярни ефекти. Тези явления се изучават и се използват за
практически приложения от нанофлуидиката.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2044 -: Ноември 03, 2021, 07:05:46 pm »
Ти да видиш!

Статия в най-престижното списание “Нейчър“ прави ваксипропагандата на пух и прах...

https://thebulgariantimes.com/%d0%97%d0%b0-%d0%b8%d0%b7%d0%bb%d1%8a%d1%87%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be-%d0%9d%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%a2%d0%92-%d0%91%d0%a2%d0%92-%d0%91%d0%9d%d0%a2-%d0%b8-%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b3%d0%b8-3/

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2045 -: Ноември 03, 2021, 07:47:16 pm »
Хулио, бърз copy/paste без да си губя повече време с тебе:
...

Кво те питам, кво ми отговаряш...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2046 -: Ноември 04, 2021, 01:53:20 am »
Пропуснали са да споменат, дифузията!?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2047 -: Ноември 04, 2021, 09:08:22 am »
бЛедна ви е фантазията – новата дефиниция за ваксини според CDC

https://thebulgariantimes.com/%d0%b1%d0%9b%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b8-%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d1%8f%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b4%d0%b5%d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d1%86/

След снимките:

"....Станало ясно, че ваксините (които НЕ са ваксини) срещу COVID 19 всъщност не отговарят на определението за „ваксина“! И затова вместо да се каже истината, че експерименталките нямат нищо общо с ваксината е по-лесно да се промени дефиницията, нали?

Оказало се, че ваксините срещу COVID 19 всъщност не отговарят на определението в частта, в която се казва, че „ваксината предпазва човек от болестта“. Е, вече НЕ го предпазва!

Очевидно да ви предпази от болестта не е нещо, което трябва да очаквате от ваксината.

Моля, да питате холестеролните „математици“ в България, предводителя на плъховете и всеки коби-клакьор, който дистрибутира смърт какво мислят за тази нова дефиниция?

В допълнение ги питайте и друго : как талибаните оживяха 18 месеца без ваксини, без социална дистанция, без парцали на устата, без PCR тестове …

Аз не чух за масов мор сред тяхната общност по време на тази „свирепа глобална пандемия“, нали?

А вие чухте ли?

Последно какво имаме: пандемия или ПЛАН-демия!....."

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2048 -: Ноември 04, 2021, 10:30:48 am »
бЛедна ви е фантазията – новата дефиниция за ваксини според CDC

https://thebulgariantimes.com/%d0%b1%d0%9b%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b8-%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d1%8f%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b4%d0%b5%d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d1%86/

След снимките:

"....Станало ясно, че ваксините (които НЕ са ваксини) срещу COVID 19 всъщност не отговарят на определението за „ваксина“! И затова вместо да се каже истината, че експерименталките нямат нищо общо с ваксината е по-лесно да се промени дефиницията, нали?

Оказало се, че ваксините срещу COVID 19 всъщност не отговарят на определението в частта, в която се казва, че „ваксината предпазва човек от болестта“. Е, вече НЕ го предпазва!

Очевидно да ви предпази от болестта не е нещо, което трябва да очаквате от ваксината.

Моля, да питате холестеролните „математици“ в България, предводителя на плъховете и всеки коби-клакьор, който дистрибутира смърт какво мислят за тази нова дефиниция?

В допълнение ги питайте и друго : как талибаните оживяха 18 месеца без ваксини, без социална дистанция, без парцали на устата, без PCR тестове …

Аз не чух за масов мор сред тяхната общност по време на тази „свирепа глобална пандемия“, нали?

А вие чухте ли?

Последно какво имаме: пандемия или ПЛАН-демия!....."
Болест има- грип. Ваксина няма. Има евтаназия. Заболяха ме пръстите да го повтарям по сайтове и виртуални пътища и паланки. Отдавна съм спрял да наливам повече от това мозък в главите на тъпаците и да им търся доказателства. Не мога да надувам високоговорители по средата на града и да обяснявам, че в небето има облаци и те са черни. Всеки може да види и облаците и чернотата им. Не са нещо скрито, а за тъпаците, които са се засилили да ходят на плаж щото им печало слънце- проблема е техен. Щом ги влече да ходят да мрат от студ и гръмотевици. Избрали са си да бъдат кьорави и тъпи. Витане, съветвам те и ти така да правиш щото няма как да те разберат. Долу- горе и ти не ме разбираш в други научни области, също като тях.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2049 -: Ноември 04, 2021, 01:19:40 pm »
Съгласен съм със Светльо.
Имам и един въпрос: Защо хората с Американски сертификати не ги пропускат през рамките за тест и в Англия и в Германия?
Това ми го казва моя близка, която идва за трети път тази гидина.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2050 -: Ноември 04, 2021, 02:27:16 pm »
Имам и един въпрос: Защо хората с Американски сертификати не ги пропускат през рамките за тест и в Англия и в Германия?
Нищо лично, просто бизнес...

https://bgr.news-front.info/2021/11/04/otkriha-protein-v-kovid-19-prichinyavashh-infarkti-i-insulti/

Екип от изследователи в Израел откри протеини в COVID-19, които причиняват инфаркти и инсулти....
    «Това, което открихме, е, че тези специфични протеини правят съдовата ви система по-пропусклива», казва Маоз, цитиран от АФП, в описание на това как петте протеина се намесват в нормалната функция на съдовата система. «Тръбите стават по-порести и не могат да задържат течност, както бихме очаквали».

Емии, домашно червено вино. Аз ползвам неща над това, но няма пак да влизам в обяснителен режим.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2051 -: Ноември 04, 2021, 05:17:43 pm »
И за да не бъда голословен, понеже ми е лесно да копи- пеиствам, ето ви положението в Германия. Не че ще обърна някой наобратно да си отвори очите дето ги няма: 

Едно писмо от Ревматолог в Германия!
Октомври 30, 2021
Зравейте родолюбци,
Имам полезна информация за вас. Аз съм Петър Михайлов , работя като интернист и ревматолог в Германия с прекъсвания от 2007 г. Последните две години живея сред престъпници и озверели ненормалници и преживявам ужасите на  ваксинационния ад. Последствията за хората са кошмарни.
Мероприятието по изтреблението започна с прицелна група- старческите домове. В течение на няколко месеца „напълно ваксинираните“ измряха 80-90%. Появиха се няколко мижави сводки в лекарските издания, с „половин уста“ и статистически хитро скопосани  „относно смъртността, в сравнение с други години“, от което нищо не стана ясно, освен че „е необходима трета доза“.
Личните лекари печелят по 400 Евро за поставена „ваксина“. Това се изчислява така:  един вакс-ден се зплаща 1200 евро, и се счита за изпълнен ако има ПОНЕ ТРИМА убодени. Естествено, ако са повече лекарите губят приходи, затова записват за следващите дни.   
Гнусна, отвратителна  работа! Когато личните лекари НАКРАЯ РАЗБРАХА, че избиват и разболяват пациентите си, които напълно им се доверяват- се отказаха един по един от престъплението, с „чисти ръце“ и  кървавите пари в джоба. Нещата поеха професионално изпечени мошеници, вакс-координатори, които назначиха СТАЖАНТИ по мобилни пунктове. Те буквално удрят инжекцията и бягат с надника. Страшно е!
Когато докладвам за тежките случаи след ваксина (винаги писмено!), никой не реагира. Тези, които са прибрали значителни суми са напълно безотговорни.  Никой не се обади да попита „ей, човече-ама верно ли“? Знаят мръсниците! Но продължават да убиват! Получавам преки заплахи да ми бъде отнета правоспособността!
На ден минават през кабинета ми 20-25 човека. ВСЕКИ ТРЕТИ нов пациент е с увреда след „ваксина“- това са пристъпи на основното заболяване, които не се повлияват почти от нищо, новонастъпили автоимунни нарушения, мозъчни кръвоизливи, слепота, тежки алергии, тромбози, пристъпни синроми (Щил), дебют на мултиплена склероза и колагенози и какво ли още не! На семица научавам, поне от двама-трима пациенти че техен близък е починал след „ваксина“.
Зловещо мракобесие! Излючително показателен за „целите на западната демокрация“ експеримент. Фашистки геноцид!  Ступор и ужас  сред населението- пир за кукловодите!
Моля Ви, борете се и заради мен, както аз се боря и заради Вас. Поне българите да бъдат пощадени, за немците няма надежда- тук принципните професионалсти сме единици, нашият глас е в пустиня- пропагандата напълно го заглушава с тъпани, народът се е примирил с участта си.
Борете се!
Можете да публикувате писмото по Ваша преценка.
Д-р Петър Михайлов,
(Dr. Peter Michaylov)
SOGZ München

копирано от приятел

E-Mail: peter.michaylov@sogz.de

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2052 -: Ноември 04, 2021, 05:48:02 pm »
Така като чета, май вече са изтребени сите германци, мамкаму!!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2053 -: Ноември 04, 2021, 05:51:41 pm »
Така като чета, май вече са изтребени сите германци, мамкаму!!
Така като те чета май ти се ще, ама в името на това да се обесиш или гръмнеш, не мрат пущините му и германци, жилави мамицата им!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2054 -: Ноември 04, 2021, 07:49:20 pm »
А те германците....
2050та г.
Двама полицай спират коли на път в Германия. Поедно време единия спира кола и се провиква. Я гледай Хей Али, ела да видиш какво стеанно име има този тук.
  -Какво му е на името бе??
  -Миии... Ханс