Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737218 пъти)

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2820 -: Декември 21, 2021, 05:57:34 pm »
Витане, честно казано, като прочетох това :
"Начинът или методът на производство на такива частици надхвърля технологичното ниво на земната човешка цивилизация, тъй като за тяхното производство са необходими репликаторни устройства, базирани на технология за създаване на материя от енергия с използване на контролирани честоти и хармоници. Такава технология е на разположение всред високо напреднали нечовешки раси, членове на Федерацията на Обединените Планети."

...и честно казано ми идва в повече. "Федерацията на Обединените Планети" якоооо. Филма от трагедия започна да се превръща в комедия с фентъзи елементи и псевдонаучни аргументи.


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2821 -: Декември 21, 2021, 06:22:36 pm »
juliang, целувай ръка на антиваксарите, защото те са причината все още графена да не ти шкури вените с всеки сърдечен такт.  :)

<a href="https://www.youtube.com/v/RJ0tozw3EMI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/RJ0tozw3EMI</a>

Подготвил съм ви малко материалчета последоватателно по ваксинките на демокрацията, но да видим професор-хематолог juliang, какво ще ни каже по въпроса?

Айде сега бегом в Гугле-то и напиши "red blood cells under microscope" да видиш как изглеждат в реалност такива картинки.
И ако дори и в ученическите си години си поглеждал в оптичен микроскоп, щеше да забележиш че обекта ВИНАГИ е по-тъмен от околната среда, просто защото оптичния микроскоп има подсветка отдолу (както и този на клипа).
Сега очаквам да ми кажеш как точно кръвните телца са по-светли, а фона е по-тъмен? Щото нали тук монтаж няма, обработка няма? :)
Нищо де, то не всеки е виждал как изглеждат обекти под микроскоп реално, така че простено ти е. Да не си някакъв лаборант че да знаеш как изглеждат обектите под микроскоп :)

Хулио, на амбразурата!

Най-подробният и детайлен анализ на в@k$инитe правен досега. Звучи като научна фантастика. Но помислете – днес живеем фантастиката от романите на фантасти като Оруел и Стругацки! СОVID ваксините: анализирани от Taygetan Lab – пълен доклад; Графен, нанотехнологии и трансхуманизъм
Ти верно почна да ни зимаш за канарчета... изобщо четеш ли какво цитираш? :)
Цитат
ПЪЛЕН ДОКЛАД – ГРАФЕН, НАНОТЕХНОЛОГИИ И ТРАНСХУМАНИЗЪМ

19 октомври 2021 г., космически кораб Толека, ниска околоземна орбита.

Лабораторен доклад за вещества, открити в флакони, маркирани като SARS CoV-2 ваксини от Pfizer, Moderna и AstraZeneca.

• Д-р Anéeka от Temmer.
• Д-р хирург Сенетре от Ерра.
• Д-р Дхор Каал’ел от Темер.
Кажи си че и на теб ти нашепват неща от космически кораби в околоземна орбита, да няма недоразумения :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2822 -: Декември 21, 2021, 07:00:57 pm »
@dymelsoft - майтапят се хората. Търсят съспенс. Между редовете би трябвало да се чете: тук играе технология на много високо ниво и нещата не се случват току-така. Ако прескочиш тъпото начало, нататък става четимо.

За Хулио - ти какво разбираш па от микроскопи?!
Dark-field microscopy
https://en.wikipedia.org/wiki/Dark-field_microscopy
Не съм си опреснявал знанията, но това трябва да е достатъчно. Стига някой да го прочете.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2823 -: Декември 21, 2021, 07:23:11 pm »
1. Айде сега бегом в Гугле-то и напиши "red blood cells under microscope" да видиш как изглеждат в реалност такива картинки.

2. И, просто защото оптичния микроскоп има подсветка отдолу (както и този на клипа).
Сега очаквам да ми кажеш как точно кръвните телца са по-светли, а фона е по-тъмен? Щото нали тук монтаж няма, обработка няма? :)

3. Нищо де, то не всеки е виждал как изглеждат обекти под микроскоп реално, така че простено ти е. Да не си някакъв лаборант че да знаеш как изглеждат обектите под микроскоп :)



1. Не разбирам от модели микроскопи, не съм професор по всичко, като теб. То и ти не си виждал микроскоп, знам обаче, че можеш да си служиш с Гугал. Няма такъв екземпляр, като теб, да чете закони, които не разбира, сама и само да се покаже във форума, като знаещ и като котка да не пада на гърба си.

2. Микроскопа, който се вижда на видеото е с камера. Камерата е с много по-широк спектър на видимост от човешкото око. Самият аз имам цифров микроскоп, но ти нямаш. Не мога да отговоря на твоите теории, каква трябва да бъде светлината от даден микроскоп, защото те са твърде различни.

3. Не знам защо ме сравняваш с лаборант, не съм се представял за такъв, просто показах едно видео.

Ако аз почна да задавам въпроси по твоята логика, срещу ваксините, то при тях никой не е правил микроскопско изследване и няма и да направи. Никой не ти казва какво съдържат и ти просто трябва да им се довериш, без да питаш за микроскопи. Значи на едните им оспорваш микроскопите, а на другите вярваш безрезервно и не приемаш никакви оборващи факти.

Още не мога да те разбера, що за човек си, да си ваксинираш детето, а себе си още не, страх те е. Не приемам извинения от рода, а ми то не било дете, щото бил пълнолетен. Това е едно пълнолетно дете, на което баща му е разрешил да се набоде с незнайна течност. Дано един ден не си скубеш косите, че ще ме търсиш да станеш член в моята партия - анти западна, анти колониална.





Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2824 -: Декември 22, 2021, 01:16:50 pm »
Май си е истина

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2825 -: Декември 22, 2021, 03:22:45 pm »
Май си е истина
Истината е, че това е единствената разлика. Онези СПИН професори предвиждаха, че през 2000 година две трети от света ще е спинясал. Това да ви напомня на ени други професори от сега?! ;D ;D ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2826 -: Декември 23, 2021, 08:53:56 am »
Сутринта слушах проф. Ботев. Каза:
В Англия "Омикрон" се кара на крака и няма постъпили в болница, само на ония, на които им дават антибиотици. Това било голяма грешка. Според него това е краят на "пандемията". До края на пролетта щяла да приключи. Ваксините се оказало нямали тоя ефект, който им се приписва, защитавали много по-малко.

Защити тезата на проф. Мънгъров и според него той е бил първият, който е направил правилните прогнози. Преболедувалия има много-много по-добър имунитет към вируса от надупчения с графен. Било абсолютно ненужно да се ваксинира преболедувал. Щяло да има бум на автоимунните заболявания. Бустърна, хайгх-бустърна и прочее дабъл бустърна и накрая почваш да светиш, като крушка.  :D

Каза, че основните изказвания били от колеги неспециалисти и най-вече политици, които хал хабер си нямат. Обективен е, личи, не е чел и конспиративни теории. Ако ги беше чел, щеше да разбере, че ваксинацията не е спонтанно и безобидно мероприятие.

Чудя се, кои са тези главанаци, дето ще си дупчат децата на 5-6 год. Смятайте до какво води западната пропаганда - да си закараш невинното дете на дръвника. Утре като стане стерилно, как ще му върнат здравето?

Днешно време ако сте забелязали, поне половината брачни двойки имат проблем със зачеването. То става само в епруветки. За 30 г. демокрация е доказано, че спермогенезата на българския мъж е намаляла до 7 пъти. Един лекар беше дал статистика, че българският мъж е импотентен, но не си го признава, срамува се. Причините са най-вече стрес. Всичко това е от много хубавия живот, щото карали Мерцедеси. Мерцедесите са им критерия за живот, не стреса, не спермогенезата. Душевно бедния има мерцедесов комплекс. Ладите не били хубави коли, комунистически били. Който кара Лада, той е нещастник, бедняк, скапаняк  :D, той не е модерен и западен, задръстеняк, шушумига.  :D
А карайте мерцедеси...  :D


Допълнение /гарнитура/  :D:
Проф. Кантарджиев бил с 3-та доза надупчен и се разболял тежко от Ковид в болница. Мълчи, кЪт бит гъз, нищо не казва, призовава и другите да се надупчат за "защита".  ;D
« Последна редакция: Декември 23, 2021, 09:30:22 am от EDM electronics »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2827 -: Декември 23, 2021, 09:33:48 am »
Чудя се, кои са тези главанаци, дето ще си дупчат децата на 5-6 год. Смятайте до какво води западната пропаганда - да си закараш невинното дете на дръвника. Утре като стане стерилно, как ще му върнат здравето?

Тя щото източната не води до същото!
Тъпотията, простотията и зомбизма са повсеместни, Муамарски! :D
 За това комплексно заболяване, лечение няма! Само тук таме по-някоя полуграмотна светулка кат` тебе дето се мъчи да огрее и да носи изкривено просвещение под формата на мъдри муабети :). Ама кат няма мая и акъла им не втасва!? :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2828 -: Декември 23, 2021, 10:15:05 am »
Сутринта слушах проф. Ботев. Каза:
В Англия "Омикрон" се кара на крака и няма постъпили в болница, само на ония, на които им дават антибиотици.
Да, само по 700-800-900 на ден влизат. И заболеваемостта им спада яко - по някакви 80 000 на ден излизат позитивни. Усетиха се че ако продължава в тоя дух няма да има кой да бачка и намалиха карантината от 10 на 7 дни, като препоръчаха след края на карантирнаат все пак хората да работят още няколко дена от къщи и да ограничават контактите си...
https://coronavirus.data.gov.uk/details/cases

Единственото позитивно нещо е че умрелите остават на същото ниво: https://coronavirus.data.gov.uk/details/deaths
Тоест Омикрона се оказва малко по-щадящ. А не е излюючено и това че англичаните са ваксинирани също да оказва влияние.

До края на пролетта щяла да приключи.
Казах го по-горе - до края на пролетта всички ще са го преболедували. И за тия дет оживея пандемията до голяма степен ще е приключила. Това в световен мащаб, не само в УК. Ей с'я кат ссе приберат гастарбайтерите от УК за коледа у нас и като ни докарат новия щам, и ние ще пламнем.

Преболедувалия има много-много по-добър имунитет към вируса от надупчения с графен. Било абсолютно ненужно да се ваксинира преболедувал.
Има известна доза истина. Проблема е че не е ясно пребледувалия дали ще оживее и какви поражения ще има върху него. Щот майката на един мой колега пипна коронавируса преди 10 дни, сега е с тежък инсулт и най-вероятно няма да прескочи трапа... :( Неваксинирана женица...

Днешно време ако сте забелязали, поне половината брачни двойки имат проблем със зачеването. То става само в епруветки. За 30 г. демокрация е доказано, че спермогенезата на българския мъж е намаляла до 7 пъти. Един лекар беше дал статистика, че българският мъж е импотентен, но не си го признава, срамува се. Причините са най-вече стрес. Всичко това е от много хубавия живот, щото карали Мерцедеси. Мерцедесите са им критерия за живот, не стреса, не спермогенезата. Душевно бедния има мерцедесов комплекс. Ладите не били хубави коли, комунистически били. Който кара Лада, той е нещастник, бедняк, скапаняк  :D, той не е модерен и западен, задръстеняк, шушумига.  :D
А карайте мерцедеси...  :D
Т'ва к'во общо имаше с ваксините и коронавируса не разбрах ... :)

П.С. Ватенките почват да въвеждат задължителната ваксинация. Вкарват Спутник-а  във ваксинационния календар. Така че Лада-та върви в комплект с игла в г*за... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2829 -: Декември 23, 2021, 10:40:48 am »
Само тук таме по-някоя полуграмотна светулка кат` тебе ...

Виждам, че прогерията ти е засегнала вече мозъка, не само тялото.  :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2830 -: Декември 23, 2021, 10:48:31 am »

П.С. Ватенките почват да въвеждат задължителната ваксинация. Вкарват Спутник-а  във ваксинационния календар. Така че Лада-та върви в комплект с игла в г*за... :)

Не веднъж съм казвал, че съм за задължителната ваксинация, но за определени хора.
Такива като тебе, Радико, plcsoft и т.н., трябва на демократичен европейско-американски синджир да ги вържат и закарат на дръвника на обождането, и наведнъж да им сложат всички бустарни дози.  ;D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2831 -: Декември 23, 2021, 11:41:13 am »
Виждам, че прогерията ти е засегнала вече мозъка, не само тялото.  :D

От годинките ще да е! Което е нормално...... :D

Не веднъж съм казвал, че съм за задължителната ваксинация, но за определени хора.
Такива като тебе, Радико, plcsoft и т.н., трябва на демократичен европейско-американски синджир да ги вържат и закарат на дръвника на обождането, и наведнъж да им сложат всички бустарни дози.  ;D

Не пожелавай злото на комшията, щото и при теб ще дойде!? Има такъв моабет!?  ;)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2832 -: Декември 23, 2021, 12:47:29 pm »
Ако го бях дал от Саня, някои щяха пак да завият на умряло.
Е, на, преведено на български. И да, 100% факт:

Продължаваме с либерал-глобалистката психиатрия. Отваряме интернет страницата на Белия дом в раздела „Прессъобщения“, за да видим какво ни пожелава празнично, предколедно и предновогодишно тази мила върховна инстанция на света:

„За невитаминизираните – очаквайте зима с тежки заболявания и смърт за вас, вашите семейства и болниците, които скоро може да затрупате.“



Хм, звучи си отвсякъде като заклинание на жреци от някоя сатанинска секта.

Некрофилските прессъобщения на Белия дом, в които на всички невитаминизирани, и техните семейства, се пожелава да умрат тази зима ( https://www.facebook.com/bobi123456/posts/4886543911408786) родиха съответните мили коледни картички.

Оригиналът е тук:

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2833 -: Декември 23, 2021, 01:09:47 pm »
В светлината на това... ;D

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2834 -: Декември 23, 2021, 01:38:56 pm »
Проф. Ботев: Няма нужда от нова ваксина, епидемията изчезва до 2 месеца.

"Още няма потвърдени случаи на Омикрон у нас, но е много вероятно пробите, които ще бъдат изследвани, да докажат, че има. Ако последваме сценария в Англия, до един месец всички ще преболедуват този вариант. В Англия в момента 90 хил. души се заразяват на ден на фона на 90% ваксинираност на населението. Хубаво е, че този вариант преминава много леко", заяви хематологът проф. Чавдар Ботев в ефира на Bulgaria ON AIR.

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/12/23/prof-botev-niama-nujda-ot-nova-vaksina-epidemiiata-izchezva-do-2-meseca.514985