Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 70875 пъти)

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #285 -: Август 22, 2022, 11:11:57 am »
Човек трябва да е лоялен към съюзниците си, и към истината, а истината е, че нашите съюзници са прекалено алчни, та покрай тях и ни понамазваме от цивилизацията, затова сега много се гордеем със САЩ, и васалите му от първи ред, Западна Европа и Турция. Успех за Българската политика, ще е ако се наредим към васалите от втори ред, но е маного съмнително. Има едни 1000 бройки самоходни гаубици, които са трън в очите на владетилите защо още ги пазим, та ако ги подарим на Украйна може и да имаме шансове. Днес украинският посланик пак призова да им ги подарим.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 724
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #286 -: Август 22, 2022, 11:34:09 am »
Нещата отиват към разгаряне на голяма война, специалната военна операция ще изглежда на джудже пред това което предстои. И НАТО макар и по-слабо - няма шанс за победа не по данни на Кремал, а на американски военни експерти, върви на ръба на голямата ескалация и ще стане страшно тогава. Както казва Кисинджер - нищо още не сте видели, не се оплаквайте, тази икономическа криза и пандемия на КОВИД и войни е увертюрата, ние ще постигнем целта си със световното правителство.

Днес слушах официален доклад на руските военни, за намереното в биологическите лаборатории в Украйна, имало неоспорими доказателства за създаването на КОВИД-вируса от САЩ. Същото го казват и американските военни. Тези фашисти ли защитавате?

Само Путин и Китай могат да попречат.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #287 -: Август 22, 2022, 11:43:10 am »
искаш не искаш, като си се хванал на хорото да им бъдеш васал, ще ги защитаваш, иначе влизаш в графата предател, което не  е за предпочитане. Мисля, че разумът и този път ще надделее, и ще има мир между Русия и САЩ, като САЩ ще отеглят всички свои войски и оръжия от источна Европа, а Русия все пак ще се съгласи да съществува някаква Украйна.. Все още САЩ не могат да рискуват да загубят Европа (физически), защото ще останат сами, и затова и този път ще се размине.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 295
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #288 -: Август 22, 2022, 11:50:29 am »
    Най-доброто на което е способен западния военен апарат, т.е. ЕМАНАЦИЯТА на "героичността" на Еврогейските-Атлантици е да убият младо момиче, чрез терористичен акт :( Срам ме е, че имаме такива партньори, срам ме е от "великата" НАТО-вска армия, след като е способна, на такива "героични" дела :( Написаното в кавички е ирония (пояснявам за тези, които не са го разбрали). Има думички, като: морал, чест и достойнство, на които ние като държава сме забравили значението и това е жалко :( По време на Втората Световна бяхме съюзници на Германия, за което също ме е срам, а сега поддържаме нацистите и SS-овците в Украйна :( Питам се какво ни е сбъркано, та не можем да видим истината или толкова добре са ни замазали очите, че за 30 сребърника сме готови да продадем приятели, роднини, Родината си и дори душата си :( СРАМ, СРАМ, СРАМ!!!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #289 -: Август 22, 2022, 12:11:38 pm »
може да се срамуваш само сам, България отдавна не е субект във външната политика нито във вътрешната, ако и заповядат още утре ще има стотици улици и десетки села и градове кръстени на Бандера. Всички страни от Источна Европа доброволно се отказаха от победители над нациска Германия, сега пренаписват историята си, като борци срещу СССР, без да се замислят, че СССР по това време са били съюзници със САЩ и заедно са делели светът. На това му се вика историческа шизофрения, и от нас се иска да сме такива, и ще бъдем такива защото ще ходиш гладен и без плей стайшън.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #290 -: Август 22, 2022, 12:53:19 pm »
Злобар,
как може да се радваш на смъртта на някакво момиче?

Имам усещането, че си потомствен фашист.
Не не се радвам тя е просто една от хилядите неизбежни жертви. Въпреки, че смъртта на останалите хиляди е по вина на кликата на баща и към която и самата тя принадлежи, убития си е убит и това не може да бъде повод за радост или за злорадство. Все пак да не забравя фа спомена, че в този случай най точната дума е "възмездие"
Явно господ иска баща и и другите около него да разберат и почувствуват какво причиняват на хиляди хора, та за това го е оставил него за по късно. Е все пак много пиздрави на Путлер. Аз мога да общувам с  мъртви и снощи Дария ми каза, че го очакват там да "празнуват" заедно коледа.
Разбира се до колкото може да се празнува коледа в ада.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 724
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #291 -: Август 22, 2022, 01:16:13 pm »
Аз мога да общувам с  мъртви и снощи Дария ми каза, че го очакват там да "празнуват" заедно коледа.
Разбира се до колкото може да се празнува коледа в ада.

Чак ми се повдига от простотията ти.
Стана ми още по-противен.
Ти си пълен безполезник за форума, паразит.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 733
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #292 -: Август 22, 2022, 03:00:51 pm »
"xakep"-ски цитат: "Пономарев: "Националната републиканска армия" пое отговорност за взрива на колата на Дария Дугина

ИЗЯВЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛНАТА РЕПУБЛИКАНСКА АРМИЯ (НРА) ОТ 21.08.2022"
и т.н. дрън-дрън...


Федералната служба за сигурност на Русия разкри убийството на журналистката Даря Дугина, съобщи Центърът за връзки с обществеността на ведомството.
    „Установено е, че престъплението е подготвено и извършено от украинските специални служби. Извършителят е украинската гражданка Вовк Наталия Павловна, родена през 1979 г.“, се казва в съобщението.

ФСБ уточни, че Вовк, заедно с 12-годишната си дъщеря, е пристигнала в Русия на 23 юли и е наела апартамент в дома, където е живяла Дугина, за да събира информация за нея.

За да наблюдава журналиста, извършителят на престъплението е използвала Mini Cooper. На влизане в Русия автомобилът е имал номер на ДНР — E982ХН DPR, в Москва — казахстански 172AJD02, а на излизане — украински номер AH7771IP.

The Guardian: «Половината американци очакват гражданска война в САЩ»
https://bgr.news-front.info/2022/08/22/polovinata-amerikanczi-ochakvat-grazhdanska-vojna-v-sashh/


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 724
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #293 -: Август 22, 2022, 03:11:45 pm »
xakep, разбра ли сега какъв наивник си, да четеш новини от сайтове на ходжи в които злъчта и русофобията са основната тема?

Целият ти поглед върху нещата е такъв.

Не може ли малко да си напънете мозъка, нямате ли логика, нямате ли опит, сами да преценяте, кое би било вярно в тия времена на разнопосочна пропаганда?

Не е важен физическият изпълнител, а поръчителят?

Я да ви видим, какво ви подсказва логиката, кой е поръчителят?
Кой направи така, че да има война в Украйна?
Кой отпуска милиарди за оръжия и им доставя, прецедент - такова нещо не е имало?
Кой има интерес?

Поръчителят е терорист, който вика ти си терорист. Мръсни изчадия. Ще ги смачкаме.
Да не дава господ войната да се разпростре на наша територия, да не дава Госопод... да не ви казвам какво следва....


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 724
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #294 -: Август 22, 2022, 04:48:30 pm »
Много грозно и показно убийство извършиха украинците под диктата на световния колонизатор.
Всичко е трябвало да стане пред очите на баща й, да гледа.
Извършиха терористичен акт на напълно невинен човек.
Целият свят видя мръсната фашиска идеология финансирана и подкрепяна от САЩ.

Нашият колега Радико се радва на това, както се и радва на убити български деца 6 ястребинчета, като намира фашистки оправдания.

Същият този Радико освен да спори и да се прави на философ друго не е дал на форума, освен една голяма технолъжа от компелксарщина, а по професия е кранист, без образование, отрича образованието, подиграва се на тия с образование и ги нарича глупаци, мен ме нарича комунист, терорист и се е заканвал не веднъж, да се саморазправя с мен.

Ще има ли доблестта сам да се отстрани от форума заради крайната си омраза към всичко тоя пълен безполезник?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 733
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #295 -: Август 22, 2022, 05:23:53 pm »
Цъ! Това му е религиозно чувство, вероизповеданието му е такова...

Има няколко причини, защо точно Дугина. Коя от коя по-значими.
Ще кажа само тази, която тук никога няма да се разбере от масата.
Дугина е владеела перфектно няколко западни езика.
И е контактувала често с доста значими западни журналисти.
И они започнали по малко да разбират, че водата е мокра, а небето синьо.
При тоталната информационна блокада, това е голям грях.

Затова и фобите са тук (а не си ходят да модерират собствените си форуми)
- за да тегне информационната мъгла...
... и в украинските учебници да пише, че те са родина на човешката цивилизация,
а не някакъв си Шумер и Ур халдейски (Месопотамия).

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #296 -: Август 22, 2022, 05:38:43 pm »
Не знам що за човек е била тази Дугина, знам само, че е журналист и е шеф на някаква медия. И гробното мълчание на журналистиката в Европа в момента доста ме учудва. Питам се къде са разните му там организации, къде е Навални, къде са шарлитата, къде е BBC, които останаха в Русия с цел да отразяват и другата гледна точка, или в Русия само Политовская беше журналистка.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 733
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #297 -: Август 22, 2022, 06:21:05 pm »
Дугин поблагодарил всех, кто выразил соболезнования. Его слова передал учредитель «Царьград ТВ» Константин Малофеев. Он опубликовал письмо философа.

«Она была восходящей звездой в начале своего пути. Враги России её подло, исподтишка убили… Но нас, наш народ, не сломить даже такими невыносимыми ударами. Они хотели подавить нашу волю кровавым террором против самых лучших и самых уязвимых из нас. Но они своего не добьются», — отметил Дугин.

П.п. Гледал съм я Дугина, много кадърно говори. Не по-малко от баща си - Дугин. А него го водят един от Кремълските идеолози...

П.п.: Един от най-резонансните видеоклипове в Съединените щати беше въпросът на бащата на тригодишно момче: „Заведохме нашия тригодишен син за рутинен медицински преглед. Докторът влезе и попита: „Момче ли си или момиче?“. «Помислих си, какво пита, по дяволите. За щастие моето дете разбира очевидното на тригодишна възраст и отговори, че е момче. По време на проверката все си мислех защо този човек задава такъв въпрос. И тогава се сетих: о, да, живея в Калифорния. Така че се чудя дали лекарят е задал този въпрос на сина ми, за да види дали той може да определи с времето идеята, че синът ми иска да бъде момиче.

Но моето дете е на три години. Аз дори не му предлагам избор какво ще яде за вечеря. Понякога той се счита за динозавър. Но нямам намерение да го оставя да се превърне в динозавър.
« Последна редакция: Август 22, 2022, 06:43:46 pm от VITAN »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 331
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #298 -: Август 22, 2022, 08:17:19 pm »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 733
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #299 -: Август 22, 2022, 08:21:12 pm »
https://m.dir.bg/dnes/svyat/neizvestna-dosega-organizatsiya-poe-otgovornost-za-ubiystvoto-na-darya-dugina.         това може ли да е вярно?
Деде, нали вече писах, кой го направил и че няма никакви партизани, организации тип "венсеремос" и пр.
Или пропагандата ти е промила главата, или ракийката ти е в повече.
Не, не е вярно.
Последното, което се разкри, че тая била от нацисткия батальон Азов, дето вече му *** и т.н.
3 часа не достигнали, за да я хванат...
Скоро тия азовци ще ги съдят и ще лъсне много истина. Неудобна за наглосаксите.