Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 650126 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2520 -: Декември 23, 2023, 09:37:12 pm »
Сега най чистосърдечно ти казвам, сайта се слуша от службите! А твоите изцепки прекаляват! Спри се, скрий се за малко или повече! Ботовете записват и нямат предпочитание какъв си! Дали ти слушат и телефона, прецени сам? Осъзнаваш че обстановката в света е гореща. Налага се и го правят! Като вземеш властта, чак тогава може да си в безопасност!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2521 -: Декември 23, 2023, 09:39:49 pm »
Та Путин дори е много мекушав според моите разбирания. Ако аз бях на негово място ядрената войнта отдавна щеше да е започнала. Всички заедно ще мрем.  :D
С'я рабираш ли що Финландия и Швеция искат да са членове на НАТО? Просто щот не им се мре. Искат да живеят, да си листят Плейбоя, да си онождат елените, да си пият водката Финландия и да умрат от цироза, а не в някой осран окоп край Авдеевка...

Сега най чистосърдечно ти казвам, сайта се слуша от службите! А твоите изцепки прекаляват! Спри се, скрий се за малко или повече! Ботовете записват и нямат предпочитание какъв си! Дали ти слушат и телефона, прецени сам? Осъзнаваш че обстановката в света е гореща. Налага се и го правят! Като вземеш властта, чак тогава може да си в безопасност!
Никога няма да го разбере. Както не ме разбира и мен, и ми се чуди как споделям "толкова много лична информация".
Скрил се е в някаква землянка и се ослушва кога "дълбоката държава" ще го вкара в цифров концлагер, кога ще му инжектират чиповете с ваксините и пет джи-то ще го превърне в зомби... :)

Сещам се когИ Витко обясняваше как като си включиш блутут-а в някоя обществено място почваш да виждаш чиповете от ваксините на хората около теб... :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2522 -: Декември 23, 2023, 09:46:06 pm »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2523 -: Декември 23, 2023, 09:58:28 pm »
Сега най чистосърдечно ти казвам, сайта се слуша от службите! А твоите изцепки прекаляват! Спри се, скрий се за малко или повече! Ботовете записват и нямат предпочитание какъв си! Дали ти слушат и телефона, прецени сам? Осъзнаваш че обстановката в света е гореща. Налага се и го правят! Като вземеш властта, чак тогава може да си в безопасност!
То че си интригант и провокатор - такъв си и си го знаеш. Но не ме занимавай с твоите фобии, не се нуждая и от "здагрижеността ти". За подслушвания, служби /аз нямам твоите страхове/, двойници - обсъждай тия неща с Горелката, той пък ще ти сподели кой е Василич и с какво е известен, ще ти каже и за фризера във Валдай.

Службите ти - местя го в съседния крачол. Тези служби трябва да са наясно какво се е случило в България, след като червената армия пристига у нас. Както казват историята винаги се повтаряла.


С'я рабираш ли що Финландия и Швеция искат да са членове на НАТО?

А ти разбра ли, защо Русия иска да отблъсне НАТО от границите си - за да не последва съдбата на Ирак, Либия, Югославия и т.н.


Никога няма да го разбере. Както не ме разбира и мен, и ми се чуди как споделям "толкова много лична информация".

Не веднъж съм ти давал отговор на този въпрос, принципно, не конкретно за тебе и пак повтарям:
Човек, който споделя личния си живот, информация за семейството си, пуска снимки на домашните си, които дори не участват в неговите тъпи разговори - Е ГЛУПАК!  :)

Защо е глупак няма да обяснявам, защото той - някой, като такъв, няма да ме разбере.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2524 -: Декември 24, 2023, 04:48:20 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/x9QELpFWOBw" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/x9QELpFWOBw</a>

 :D  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2525 -: Декември 24, 2023, 05:02:25 pm »
Ма той ходел да дзиндзирика отвън докат... ПУШЕЛ?!?
ЕДМ-е, не ни пробутвай някакви абослютно безотговорни и тровещи както себе си, така и околните индивиди... :) Направо не разбирам как можеш да споделяш такива неща ...


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2527 -: Декември 24, 2023, 08:53:14 pm »
Слушайте добре:
БИХ СЕ ОТКАЗАЛ ОТ МОЯ АПАРТАМЕНТ, КОЛА, ЗЛАТО И ПАРИ ЗАРАДИ….

<a href="https://www.youtube.com/v/3Wjij7iFgeg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/3Wjij7iFgeg</a>


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2529 -: Декември 25, 2023, 09:13:01 am »
Ааа как? Киро брейка, той бил си бръснел и половите органи! Що ли, не се сещам?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2530 -: Декември 25, 2023, 12:44:09 pm »
Голо парти с Филип Киркоров и Ксения Собчак вбеси властта в Русия (Видео)

https://f7td5.app.goo.gl/nKN8bs

Изпратено чрез @upday    голо парти

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2531 -: Декември 25, 2023, 01:51:54 pm »
Винаги покрай президентските избори в Русия и покрай рожденият ден на Путин,
USA активират своята помия по света, за да може полезните идиоти да се подмокрят от кеф...
Това Уу.у..а.а..а...у! е елементарно проследимо през годините.

Какво, западните либерасти празнуват по западному, бъркайки си по всички дупки!
Къде е новината?!
Д,Б!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2532 -: Декември 25, 2023, 01:58:17 pm »
Винаги покрай президентските избори в Русия и покрай рожденият ден на Путин,
USA активират своята помия по света, за да може полезните идиоти да се подмокрят от кеф...
Това Уу.у..а.а..а...у! е елементарно проследимо през годините.
УмрЕл е някой за рожденния ден на тоя сатрап... Виж, датата на смъртта му ще бъде отбелязвана с фойерверки и международни веселия в продължение на десетилетия :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2533 -: Декември 25, 2023, 02:00:10 pm »
УмрЕл е някой за рожденния ден на тоя сатрап... Виж, датата на смъртта му ще бъде отбелязвана с фойерверки и международни веселия в продължение на десетилетия :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2534 -: Декември 25, 2023, 02:59:39 pm »
Ааа как? Киро брейка, той бил си бръснел и половите органи! Що ли, не се сещам?


Не знам дали при теб е от възрастта, но по-скоро си мисля, че ти е малко мозъка по рождение, ама големи простотии говориш и не на място коментираш, ей тъй просто да си в играта.

Нормалните хора имат само един полов орган, ти за какви половИ органи в мн.ч. говориш?
Явно при теб те са в множествено число, въобще като дойде тази демокрация джендарите вече имат повече от един полов орган. Появиха се и много жени- ПЕДЕРАСКИНИ:D

Иначе виж как ти се отговаря на руски за тъпите ти изяви:  :D
https://www.tiktok.com/@olesya_87__/video/7316026709352959238

Още по-зле става положението... доколкото е възможно за тоя индивид ...

При теб положението е много зле отдавна, откакто си скачал по площадите.
Не си стигнал дъното, има още накъде да дълбаеш, но то това му е интересното - трябва да се развиваш някак си, нищо че надолу.  ;D

На Киро Брейка не мож му се намаза на малкия пръст барабар с 2-те ти боклучави таралясника, купени от отпадъци.  :)