Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646244 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4185 -: Август 27, 2024, 11:10:02 am »
Цифрите наистина са впечатляващи.

Излиза тогава, че няма от какво да се притесняваш, но ти си притеснен.  :D
На всички ни е ясно, че каквито и да са цифрите, резултата ще е 1:0 в полза на Бог Путин:)

Цифри, мифри, вътре дълбоко в себе си го чувстваш....  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4186 -: Август 27, 2024, 11:12:45 am »
Притеснен съм естествено. Както вероятно са били притеснени съвеЦките другари през 1940-41 година... :)

А, да... и от тази нощ излезнаха бройките:
Цитат
У ніч на 27 серпня 2024 року радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та супроводжено 91 засіб повітряного нападу противника.

Цієї ночі окупанти завдали удару по Україні ракетами різних типів та ударними БпЛА:
- 3-ма аеробалістичними ракетами Х-47М2 «Кинджал» (з літаків МіГ-31К із повітряного простору Ліпецької обл. – рф.);
- балістичною ракетою «Іскандер-М» (із Криму);
- крилатою ракетою «Іскандер-К» (із Воронезької обл. – рф.);
- 5-ма крилатими ракетами Х-101 (з бомбардувальників Ту-95МС із повітряного простору Волгоградської обл. – рф.);
- 81 ударним БпЛА типу «Shahed» (із Єйська та Курської обл. – рф.).

Притеснен съм и за картофопроизводителя... няколко Шахеда са пресекли украинско-беларуската граница и по-нататъшната им съдба е неизвестна... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4187 -: Август 27, 2024, 11:17:36 am »
Хайде да си утолиш мъката с поредната доза алкохол?  :)

Пускаш тука разни укро-фашистки пропаганди за твое успокоително, но фактите, реалността е друга.
Скимтиш, но кой ти съчувства?  :)
Просто отстрани ти гледам гърчовете и депресията, а тя ще се засилва пропорционално на геополитическите събития.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4188 -: Август 27, 2024, 11:19:58 am »
Пускаш тука разни укро-фашистки пропаганди за твое успокоително, но фактите, реалността е друга.
Точно защото не искам да звучи като пропаганда, не пускам отчета за свалените цели.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4189 -: Август 27, 2024, 11:22:58 am »
Стигнах до извода, че в форума има 2-3 българофоби, които потдържат фирума жив. ;D ;D ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4190 -: Август 27, 2024, 11:28:35 am »
Точно защото не искам да звучи като пропаганда, не пускам отчета за свалените цели.
Ти дай за поразените на земята... да видиш какво шоу ще се получи!

И като несложен пропагандист, сложи си дебелите очи:

Появились кадры последствий удара по базе иностранных наемников в Кривом Роге...

Гостиница использовалась как база ВСУ, причем жили здесь инструкторы-иностранцы.

После ракетного удара в ночь на вторник из "Авроры" вывезли 15 англоязычных раненых, сообщил лидер николаевского подполья Сергей Лебедев. Здание гостиницы полностью разрушено.

Квартал вокруг отеля оцепили силы СБУ, гражданские "скорые" к месту взрыва не пропускали. По словам местных жителей, власти и СМИ никак не комментируют произошедшее.

Послепис:

Появились кадры, как пара бойцов РФ увернулась от пяти FPV-дронов ВСУ

Российские солдаты по открытой местности "боевой двойкой", страхуя и прикрывая друг друга. Их заметил неприятель и дроны-камикадзе посыпались градом.

Но ребята не растерялись: они следили за небом, предупреждали друг друга об угрозах, интенсивно маневрировали (проще говоря, бегали) и всякий раз, когда промазавший по ним дрон взрывался, падали ничком, чтобы не попасть под осколки. В итоге пережили пять попаданий, плюс несколько коптеров сбили из автоматов.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4191 -: Август 27, 2024, 11:33:14 am »
valex,
не тъ знам какъв военен си бил, но ти си страхливец.

Говори глупостите, прави се на пич - антикомунист, засякох ти простотиите, и си подви опашката.
Толкова ти е военщината на тебе.

Зодия овен съм - типичния представител, едно към едно.  :)
Или се извини за тъпотиите си, признай, че си сгрешил, защото си обидил не точно мен - а представителна извадка от обществото с която аз се асоциирам, или ти от мен няма да се отървеш, както и останалите с които водим постоянно "приятелски" диалог.
Овена унищожава врага си, а онзи който хареса - ще направи всичко за тях, той е най-добрия, най-верния приятел.


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4192 -: Август 27, 2024, 11:53:16 am »
Ти дай за поразените на земята... да видиш какво шоу ще се получи!
Какви поржения - само някакви "хлопки" и "задимления" се наблюдават :) Нали така го формулира Конашенков?
Естествено че точен списък няма да се даде. От това което излиза като видеа - някакво съоръжение ма ВЕЦ в Киев, някакъв жп възел някъде наътре из Украйна. 4-5 попадения в самата столица, една ракета пльосна в някакъв язовир...

Гостиница использовалась как база ВСУ, причем жили здесь инструкторы-иностранцы.
Едните казват че са били репортери на Ройтерс, другите че са инструктори...
Да, наистина загиналия не е бил точно журналист, а съветник по безопасността на групата журналисти. Бая си прилича на военен, вероятно е бивш военен, но в момента е бил отоговорен за безопасността на екипа на Ройтерс:




https://www.reuters.com/world/europe/reuters-staff-hit-strike-hotel-ukraines-kramatorsk-2024-08-25/

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4193 -: Август 27, 2024, 01:52:59 pm »
Неблагодарник Кузмов,
за лъжите които натрапваш тук, че съм триел постове по технически теми, които не са свързани с тази, ще носиш отговорност. Ти си един дърт интригант. Говориш лъжи, да настройваш останалите, да подхранваш злобата си по отношение на моята позиция, която все повече и повече ще се втвърдява - пропорционално на резултата от фронта НАТО-Русия.

Няма да се съобразявам и не ме интересува ни бунгалото ти, ни ямахата, да ставам аз американска държанка-послушник, да им търпя на тия през целия си живот колониалната диктатура.
Ако искаш си тури техния американски фес и отзад или си го закачи отпред  ;), това няма да ти помогне. Ти тук няма да ръсиш американска колониална зараза.

Помня те какъв цървул носеше преди в Пловдив.  :)
"Наяла се въшката и излязла на челото"

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4194 -: Август 27, 2024, 02:23:55 pm »
       Много си прост Пепи!!! Никога не ми омръзва да го пиша :)

     Виждам, че има голям напредък при теб... преди се излагаше ежедневно, сега го правиш ежечасно!!! Не знам на какво се дължи това, но мога да предположа, че или си много тъп, или се правиш на много тъп, или старческата и алкохолната деменция си казват тежката дума (за алкохолна деменция потърси в Гоогле-то). Знам, че човек трудно може да играе роля толкова дълго време, това означава, че не се правиш на тъп и остават другите два варианта :)

     Виждам, че се правиш на Учителка във форума и правиш забележки за правопис, тогава бъди обективени безпристрастен и научи и твоята приятелка Мими. И на Кузмов нищо не му се разбира като пише, но забележки от твоя страна не виждам. Или действаш на принципа "Може да е кучи син, но е наш кучи син" :)

     Относно фоерверките в Усрайна по случай "Деня на Независимоста", казваш че укрофашистите са свалили почти всички Руски ракети. Според мен не си прав, свалили са 100% от руските ракети... лошото е, че са ги сваляли я с ТЕЦ-ове, я с ВЕЦ-ове, я с военни заводи, я с подстанции и т.н. Уви закона за гравитацията все още действа и колкото и да му се иска на наркомана, просрочения президент Зеленски да накара Радата да го промени... няма как да се случи :) Демек няма как руските ракети да летят вечно... рано или късно падат, поради същия тоя закон :)

     Хайде сега намери в мрежата, какво се случва в Усрайна с човек, който побликува снимка на ударен обект и ми обясни защо има толкова малко снимки и клипове от Усрайна, за разлика от Русия :) И ми кажи ако същия тоя закон го имаше в Русия какъв вой щеще да се надигне в защита на гласността, демокрацията, свободата на словото, плурализма и всякави там простотии :)

     Да тъжно е, че такъв голям, як, силен и глупав мъж, при това и "съветник по сигурността" е ритнал камбаната, или е запълнил трапа, но това е естествения подбор в действие :) Като е прост и непрофесионалист, еволюцията чрез пръстчето на обикновен руски войник го премахва. Просто като съветник по безопасността е трябвало да знае, че не бива да стои близо до струпване на военни части. Както обичам да повтарям, когато човек е прост... то е завинаги :)

     В заключение ще кажа, ако имаш някакви психиатрични проблеми, обърни се към специалист веднага (говоря за психиатър, психолог вече не може да ти помогне). Както е казал един умен човек (не помня кой, ако искаш напиши му името за да ми помогнеш)... "Количествените натрупвания водят до качествени изменения". При теб количествените натрупвания на алкохол водят до качетвени изменения в мисленето и причинно-следствените връзки :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4195 -: Август 27, 2024, 02:49:14 pm »
... Или действаш на принципа "Може да е кучи син, но е наш кучи син" :)
Абсолютно. Тук така е прието, както виждам.

... казваш че укрофашистите са свалили почти всички Руски ракети.
Това ти го каза, аз само казах че резултата е впечатляващ. А аз съм много тъп - малко ми трябва за да се впечатля, нали? :)

... и ми обясни защо има толкова малко снимки и клипове от Усрайна, за разлика от Русия :)
Пропорционално на попаденията са... :)

И за да не съм тотално офтопик (като някой хора :) ) ще пусна и две развлекателни клипчета:

https://www.facebook.com/share/v/uxRLrikZ1qCBhBnV/

https://www.facebook.com/share/v/FNYuueVyTy8n84HP/

П.С. Да бе, и Сочи станал една съща Венеция тая нощ... дори и природата е възмутена от това което правят ватенките :)
https://focus.ua/world/665165-rossiyskiy-sochi-utonul-zatopilo-ulicy-bolnicu-i-koncert-stasa-mihaylova


P.S.S. Е ти канал у Фейса, където е пълно с видеа на попадения в Киев. И човека без притеснения показва и лицето си: https://www.facebook.com/profile.php?id=100024923415654

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4196 -: Август 27, 2024, 05:24:55 pm »
Иска ми се да напомня, някой да не е забравил:  :)

Българските военни, които обслужват, като ординарци и слуги американците в американските военни бази, които се чувстват, като гости в собствената си страна и баш началниците им са не български офицери, а американски окупационни офицери,

на празника на Българската армия 6-ти май в ресторанта са пели на микрофона на уредбата руски революционни песни!  :)

Това говори много. Мен ме устройва не само, радва ме. :)
Това показва, че аз имам съмишленици в редовете на българската армия.
Дано от Американското посолство някой прочете този мой пост, ще се радвам.  :)

А знаете ли, че на "патриота" Светослав Цанов - блогера /бившия служител на телевизия Алфа/, който плюе САЩ, майка му работила в Американското посолство.  ;D - леле майко........  :D

Да не се учудите някой ден, ако разберете, че аз съм служител на Американското посолство.  ;D - хахахах...ааа...  ;D


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4197 -: Август 27, 2024, 05:43:20 pm »
Специално за теб, ЕДМ-е. Приятно гледане...

<a href="https://www.youtube.com/v/6_-zxMN0a_U" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/6_-zxMN0a_U</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4198 -: Август 27, 2024, 05:47:27 pm »
Несложно парче си.
Виж само видеата в канала. Или неговото описание:

About
ХрЕнДяБлИкИ - ВидеоБлог политической сатиры, антикремлевской пропаганды и разоблачения исторических мифов! Смотрите нас! Следите за обновлениями! Новое, горячее видео может появиться в любую минуту!
Мир всем! Путин х*йло! И Слава Украине!

P.s.: https://rutube.ru/video/57dd10938ec4cc529e3084a6a4dde2bb/
Американская IT-отрасль продолжает сдуваться

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4199 -: Август 27, 2024, 06:08:55 pm »
Несложно парче си.
....
P.s.: https://rutube.ru/video/57dd10938ec4cc529e3084a6a4dde2bb/
Американская IT-отрасль продолжает сдуваться
Цитат
Политическая Россия - один из самых известных в России общественно-политических каналов. Внутренняя и внешняя политика с фактами и аналитикой. Разоблачения фейков и антироссийской пропаганды. Бойцы информационного фронта с 2014-го года.

Аз сега трябва да изскандирам "Слава Единной России и Владимира Владимировича!" ли? :)