Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 644835 пъти)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4440 -: Септември 06, 2024, 09:12:13 am »
juliang , такива са имената на улици и площади, ти искаш да са примерно площад - Лондон, но няма, не са създали държава България от това май гнусно племе което е готово да закопае живи тези които са го освободили и да иде при тези които са го ненавиждали. Казваш българин в Османската колония на Британската империя е по добре отколкото българин в държава България.
 Британската империя изпраща армия да спре настъплението към Истамбул на руската армия, не изпраща армия да ни Освободи, това са фактите.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4441 -: Септември 06, 2024, 09:19:15 am »
... а американските са няколко хиляди само в базата им в Сливен.

Долен лъжец си ти Дядо Мраз.

Съвсем ясно се вижда кой е лъжеца. Не приказвай с цифри ако не искаш да те хващат "по долни гащи". САЩ публикува в открити изрочници броя на военнослужещите си зад граница, така че тази твоя ПОРЕДНА ЛЪЖА е много лесно проверима.

Аз забравил ли бях да кажа, че съм тук да начупя рогите на всеки соросоид.
Не съм тук някой да ме харесвал, през чепа ми е...
Що, харесваш ми - забавно е да те закопавам при всяко необмислено повдигане на главата :)
А за рогата... не ти пораснала още чупачката... много имаш да учиш. Щот то за това трябва не само сила, ами и акъл :)

По твоите разсъждения сме окупирани от НАТО, само щот сме под тяхно командване.
Това са твои разсъждения. За мен един народ е окупиран когато паметника на окупатора му е по-висок от паметника на националните му герои. Ние в София направихме каквото можахме по въпроса, сега чакам хората от Пловдив да разберат тази истина :)
Единствено съм съгласен е тоя паметник в Бургас да остане :

Да ти разкажа ли историята му, или сам ще се сетиш? :)

Британската империя изпраща армия да спре настъплението към Истамбул на руската армия, не изпраща армия да ни Освободи, това са фактите.
А що си мислиш че руската армия е пратена специално да ни освободи? Тя е минала на път към Истанбул. Точно както ни "освобождават" и от фашистите на път към Берлин.
Ти виждал ли си СанСтефанския мирен договор? Имаш ли идея на коя страница за пръв път се споменава България в него? Па добре че не сме в някоя забележка 'под черта"... За това че не е подписан от българин и че дори не е присъствал българин при подписването му няма да отварям и дума... Но ние тоя ден го празнуваме като национален празник... Празнуваме предаването на стадото от единия овчар на другия... :(
« Последна редакция: Септември 06, 2024, 09:47:54 am от juliang »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4442 -: Септември 06, 2024, 09:46:26 am »
Джул, пак излъга. Това е снимка от сключването на договора за сътрудничество и взаимопомощ между България и СССР.

Много ти иде отръки тая работа, tavshan boku.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4443 -: Септември 06, 2024, 09:48:47 am »
Джул, пак излъга. Това е снимка от сключването на договора за сътрудничество и взаимопомощ между България и СССР.
Коя снимка е оттам, че не разбрах?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4444 -: Септември 06, 2024, 09:51:15 am »
Сети се сам. Черно бяла е.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4445 -: Септември 06, 2024, 09:54:57 am »
Ъъъ...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4446 -: Септември 06, 2024, 10:00:52 am »
Сети се сам. Черно бяла е.
Само кажи че не те устройва тая снимка - имам още стотици...










И пак да напомня - аз лично съм махал с байрачетата на жълтите павета пред трибуната на мавзолея. Който не е махал - да не ми обяснява кое как е било.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4447 -: Септември 06, 2024, 10:07:07 am »
Пак бягаш по тъчлиниятя!!!
Стига си мазал форума. Знам, не изпитваш никакво неудобство, но ставаш СМЕШЕН.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4448 -: Септември 06, 2024, 10:35:18 am »
Въпрос към публиката относно заявени претенции за много акъл, пращял от акъл:

- Колко акъл може да има оня, който не е успял за целия си жалък живот, да си купи семейно жилище, а живее наготово харизано му от баща му комунистическо жилище в което дори не е успял да смени вратите и те са боядисани със соц блажна боя ретро стил - мизерия, и на 58 г. си е докарал състарения образ на Дядо Мраз, щот бил голям пич и много пиел и пушил, при условие, че негови набори - "глупаци" изглеждат подобаващо за възрастта си и правят секс по 2 пъти на ден, дет им викат " Прос пък мусайбе"?

И тоя дошъл у форума да дава акъли за политика и иконмика и финанси.
Той на себе си не можал да помогне, на нас иска.

Какъв странен индивид.  :D
Не питайте кой е той, ако не го разпознаете, той сам ще се познае.  :)

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4449 -: Септември 06, 2024, 01:13:29 pm »
Пикси, а защо тогава няма някакъв огромен скок в другите държави, дет са оте*али европейското и американското регулиране в тая сфера? Дет нормативната база е такава, че всеки може да си прави каквото си иска, да си се взривява там в гаража, сглобявайки някакви самоделки...
По същата причина поради която транзисторните технологии са се зародили, и силно развили само в определени райони на света. Първо трябва сравнително разпръснато познание (distributed know-how) и след това регулаторния фактор играе роля.

В допълнение, за огромно съжаление, всяка държавна администрация, независимо къде е, ще иска да сложи ръка върху подобни технологии, в крайна сметка 2x106 пъти повече енергия, отколкото литър петрол на кг, е нещо което разпределя огромно количество енергия ( ресурси ) и това носи мноооооого, приходи за управляващата бюрокрация.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4450 -: Септември 06, 2024, 01:25:52 pm »
juliang, и в момента има работещи малки ядрени реактори незаконни в САЩ. На моменти откриват някой, но не вдигат шум. Има и много които никой не е открил или предал на властите.
Точно така. Има ентусиасти които правят какви ли не разработки, малко са такива но ги има, някой да же слагат и малко но добре синтезирна информация на youtube. Интересното е че стига реактора да е под 2MW топлинна мощност, като това са тъй наречените изследователски реактори, няма нужда от лицензиране по начин на комерсиалните такива.

Това не значи че няма разходи за такива изследователски програми, има доста, точно и затова, даже и големите университети в САЩ, с годишни бюджети в милиарди $, затвориха всичките си експериментални реактори до към средата на 80-те години. В последните 7-8 години обаче се наблюдава обратната вълна, няколко университета отвориха програми, в симбиоза с частни компании, точно в това направление, експериментиране с нов тип реактори. 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4451 -: Септември 06, 2024, 01:54:42 pm »
И тоя дошъл у форума да дава акъли за политика и иконмика и финанси.
Той на себе си не можал да помогне, на нас иска.
Дадох му възможност, да докаже, че е анализатор,
той предпочете да остане аналлизатор на посолствоТО.

Понеже ще е винаги несложна (т.е. проста) контра, на каквото и да се каже, не виждам изобщо, какъв е приносът му тук...

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4452 -: Септември 06, 2024, 02:58:48 pm »
epwpixieq-1, ако сериозно говорим това ще се контролира, много са удобни за тероризъм, с тези материали може да се замърси почвата и водите. Нали те сега се карат че нещо било на едните и другите трябвало да се махнат, колко му е да замърсят. Проблем е с такива хора. А целта е глада за енергия. Много са добрички, пречат на хората да живеят добре и заради тях трябва да мизерстват. Тази няма да стане докато е допустимо да има богати хора или неограничено богати, те ще държат другите гладни.
 В Русия също трябва да се откажат да имат милионери, милиардери, иначе няма да стане.
 Да не мислите че не са можели да ни направят да живеем вечно и в едно и също тяло. Но края на биологичния живот означава връщане на свободата понякога, когато злобни и алчни индивиди са овладяли всичко и всички.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4453 -: Септември 06, 2024, 03:30:42 pm »
Живота минал, той на него си не помогнал,
дошъл у форума нас да оправя. От икономика разбирал, а бачка за една мизерна заплата.
Баща му добре, че го обзавел с жилище , щот той неспособен явно сам да си купи.
Селяните щот прости си купили по няколко жилища в София, той щот много умен едно не успял.
 После вика, ма аз много съм умен.

И кът е толкоз умен лъже, че имало руска окупация.
То кът нищо не става от тебе и чеп за каца дори, комунистите и .руснаците му били виновн

Аз казах ли ти и ви, че ще ти и ви начупя рогите?

А ближи рани сега кът Неблагодарника - другия лъжец, дето лъже, че съм трил постове с техническо съдържание. Интригите да ги прави у тях, не тук. Тук ще ядете махалото лъжци с лъжците ви.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4454 -: Септември 06, 2024, 04:50:03 pm »
...
Що, харесваш ми - забавно е да те закопавам при всяко необмислено повдигане на главата :)
А за рогата... не ти пораснала още чупачката... много имаш да учиш. Щот то за това трябва не само сила, ами и акъл :)
...

       Е наистина си много тъп Пепи, дори и на мен ми омръзна да го повтарям :( Ама к'во да направя като непрекъснато го доказваш!!!

     Говореше, че няма фашисти в Усрайна, раправяше как укронацистите спазвали всякакви договорки, конвенции и т.н. Изгледай видеото до край и чакам твоя коментар, но коментар по видеото, а не стандартните ти простотии. Имаше някаква Женевска конвенция относно военнопленниците. Ти си по запознат от мен относно нея, затова ми кажи, каква част от неа се спазва в следващото видео???

   https://t.me/sanya_florida/20018

     Не ми разправяй простотии за манифистации, на които сигурно нито веднъж не си присъствал, говори ми това на видеото нормално ли е... човешко ли е??? Ако не си разбрал какво се случва мога да ти го обясня... вадят му ноктите на краката с клещи, а чука до него забеляза ли го??? За какво мислиш са го използвали??? Накрая видеото завършва с думи които и ти използваш "Два слова"... дали е съвпадение или и ти си от тия...