Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 652076 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2205 -: Ноември 27, 2023, 05:41:15 pm »
...а ми говориш за някаква свобода - свободата на съвременния роб, да не ходи окован с вериги, а да му източват ресурсите, да му пишат чужденци законите, да му казват какво трябвало да бъде образованието - да се учат дебили.
Не гледам телевизия, но чат-пат хващам моменти.
По БНТ2 наскоро даваха филм - в някакво училище нек'ъф педал/педалка се изока пред учениците, че вече нямало да се крие, че е от ЛГБТ...
И учениците (от западното училище) мноооо одобриха това решение!
Сега по телевизията, утре в училище.
С любезното съдействие на либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти!

Жужи, от всичко само 1 не ми е ясно - защо от толкова форуми тук си избра да спамиш? С какво заслужихме тази чест? Можем ли с нещо да ти помогнем в твоята екзастенциална криза. Така де, кучето и котката могат да живеят без смисъл в живота, но никой човек не...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2206 -: Ноември 27, 2023, 05:44:41 pm »
... Докато има такива, като тебе, които одобряват робството - винаги ще сме бедни, а ми говориш за някаква свобода - свободата на съвременния роб, да не ходи окован с вериги, а да му източват ресурсите, да му пишат чужденци законите, да му казват какво трябвало да бъде образованието - да се учат дебили.

Същото разправям за периода от 1944 до 1989, но ти не си съгласен... :)
Буквално би бяха оковали - границите спираха хората да не излизат, не да не влизат. Източваха ни ресурсите, като ги изкупуваха на смешни цени срещу хартийки които никой друг не приемаше. Пишеха ни законите дотам, че ръководната роля на една партия беш записана в конституцията. И обучението по руски език беше задължително в целия интервал на обучението.

Жужи, от всичко само 1 не ми е ясно - защо от толкова форуми тук си избра да спамиш? С какво заслужихме тази чест? Можем ли с нещо да ти помогнем в твоята екзастенциална криза. Така де, кучето и котката могат да живеят без смисъл в живота, но никой човек не...

Ето го отговора:
... но така за забавление, за отбиване на времето, преодоляване на скуката - добре е.  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2207 -: Ноември 27, 2023, 05:52:59 pm »
Това не е отговор, а измъкване. Форуми бол... можеш да се кефиш/скучаеш на 101 места.

П.п. Оня предател, де застреля няколко руснака да избяга с хеликоптер при мама си в Украйна - вече е ***. На войне, как на войне (à la guerre comme à la guerre).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2208 -: Ноември 27, 2023, 09:06:35 pm »
Това не е отговор, а измъкване. Форуми бол... можеш да се кефиш/скучаеш на 101 места.
А може ли аз да избирам къде, без някой да ми дава насоки?

П.п. Оня предател, де застреля няколко руснака да избяга с хеликоптер при мама си в Украйна - вече е ***.

Предатели, милорд... не заслужават никакво доверие...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2209 -: Ноември 27, 2023, 09:10:59 pm »
Джул е чел приказката за Мечо пух: Колкото повече, толкова повече.

Ако не спрете да го карате да се чекне, няма да спре!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2210 -: Ноември 27, 2023, 09:14:03 pm »
Аз мисля, че това да гласуваш за баш комунист по наследяване и същевременно 6-так с майка и баща офицери не къде да е, а на 6-то Главно на Държавна сигурност  :) си е чисто предателство към демокрацията и евроАмбреажите;D

Кой е този предател на демокрацията?  ;)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2211 -: Ноември 27, 2023, 09:16:25 pm »
...Ако не спрете да го карате да се чекне, няма да спре!!!

А аз виждам срещу мен 2-ма - 3-ма де изпълняват тази гимнастика... :)
Всичко е относително, както е казал един умен човек с рошава глава...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2212 -: Ноември 28, 2023, 08:53:35 am »
ТаваришЧ Михаил Кузмов, де съ крийш?
Нидей бяга от неудобни въпроси, не ходи по тъч линията, а влез в игрището.  :)
Ела да помагаш на Другаря Горелка, че е изпаднал в беда. :) Никой не му се претичва на помощ. Има тук един провинциален комунист от село  ;), кара една стара раздрънкана Жигула  ;), който се занимава с електроника, он часто ево ебашить:D ПажалУЙста, помагай...  :D

Папраси ево за каво гласавал в Софии? - есть достоверные даны от болгарские разведки  ;), что он гласовал опят за очень болшой камунист от болгарское КГБ от 6-ом Главном управлении. Надеюс, что вы разберйотесь по етом поводе - кто предатель демократии и кто нет.  :)

Все ети вопроси к тебе:

https://mazeto.net/index.php/topic,11425.msg136446.html#msg136446

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 495
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2213 -: Ноември 28, 2023, 11:07:56 am »
Ми поздравих те от Сокотра, ама ти не ме отрази другарю! Както и да е! Сега интернета не е възгеч та съм в час!
Ся! Зная аз за кого съм гласувал, за другите, те си знаят! Ако искат могат да обявят! Чак тогава да взема оъношение!
Нещо печално обаче ме вълнува в момента! Нещо което общо взето не отразихте от линка който постнах! Изчезването на България!!! И още нещо като добавка! Скоро пенсионерите ще станем 2 милиона. Ако не работите в сивия сектор, благодаря за пенсията която получавам, жив съм! НО ДО КОГА вие работещите ще можете да осигурявате всички останали, не само пенсионери?
Ако това не ви кара да се замислите, значи всичко е на ред! Ако не ви плаши значи, пак всичко е на ред!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2214 -: Ноември 28, 2023, 11:35:14 am »
Дядя Миша;)
за Сокотра те поздравявам и малко завиждам, че не съм на твоето място - нали ме знаеш, че съм по островите  ;). Ако можех да си закарам там риболовното оборудване с Жигулата  :D, щях да изпадна в делириум. Благодаря ти за снимката до Драконовото дърво.  ;)

Но се пази, там има много пирати на този остров, де не те опънат, да ти искат пари?
;)

Пиши как е риболова там, ако имаш поглед. Има ли големи риби меч, джи-тита, туни и махи-махи?
Дай снимков материал на риби.

Почивай сега, няма да те барам повече, че като се върнеш ей тука на игрището ще те нищим - колко тлъсти кифтаци си ял.   :D И въобще всички въпроси от препратката трябва да ги изясним, за да видим основателни ли са твоите комунистически оплаквания? Да не се окажат само едно хленчене...  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 495
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2215 -: Ноември 28, 2023, 01:45:22 pm »
Сори, върнах се! По програма! На палатките нямаше Интернет. Беше спокойно, въпреки ситуацията в Червено море. Два отвлечени кораба. Острова е спокоен въпреки нон стоп война в Йемен. Просто техни си вътрешни работи.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2216 -: Ноември 28, 2023, 02:19:19 pm »
Другарю,
много трудно се комуникира с тебе, с ченгел ти вадя думите, трудно сглобяваш две изречения.  :)

Дай малко подробности, представи малко веществени доказателства - снимки, но от цивилизация, от брега, морето, не от трънаците и камънаците.

Има ли таверни? Има ли морска храна, какви са цените по ресторантите? Имаше ли бунлюк фрутти ди маре - октоподиос и калмари, елитни риби и т.н.?
По какъв повод си там? Защо си в трънаците   :D - то ни кенеф, ни баня, ни нищо, много спаратнски ми се вижда, а за твоите години си е направо мъчение?

Дай малко информация, че сега ме запали и аз да ходя там.
Не може Михаил Кузмов да ходи на екзотични острови, а аз не.  ;)
Едно време ядохте кифтетата и сега не спирате, ей.  ;)

Мой приятел в момента е на Мавриций. Хваща големи риби - Дорадо. Праща ми тука едни снимки, да ме дразни.  :)

Дай повече снимки, Другарю?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 495
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2217 -: Ноември 28, 2023, 06:03:46 pm »
Другарю, по добре от този разказ не мога да направя! Направи си труда да изчетеш, и после ршавай дали да се зарибиш за този вид емоция. Почти всичко е разказано!      https://inglobo.bg/ostrov-sokotra-smayva-s-praistoricheski-peyzazhi-i-unikalni-rastenia/
https://www.travelnews.bg/bg/news/16617560694568/balgarite-mogat-da-patuvat-do-ostrov-sokotra-rayat-na-zemyata

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2218 -: Ноември 28, 2023, 07:47:25 pm »
Володимир Зельенъский купил 2 яхти за 75 000 000 $. Естествено спестени пари от банички.

https://rutube.ru/video/36e24113ed1a54d8ebdcd31411bbeea0/
(ай, и украинските баби мобилизират)

Великата индустриална държава USA (мали.и..и...и....и, смех, смех!)

<a href="https://www.youtube.com/v/J-gYiXJ0uag" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/J-gYiXJ0uag</a>
Запад проиграл России снарядную гонку | Осознание собственного бессилия, непонимание и гнев Запада

Специален поздрав за Жужи по Туба-та!
<a href="https://www.youtube.com/v/IXk6Z6ZOw0g" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IXk6Z6ZOw0g</a>
... изпълнява анти-путинец в стил Висоцки (це зрада зрадная!)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2219 -: Ноември 28, 2023, 09:13:58 pm »
Хайде сега, тия неща дето ви ги разправям от край време: колониалното управление, бутафорните нагласени избори, американската корупция, прякото щипц-командване от американците, да ви ги каже МАСОН от най-висшата степен 33 - няма накъде по-нагоре, белким разберете, че Горелката е същия, като едно времешните комсомолски секретари, а няма и да се учудя, ако и такъв е бил. Хал хабер си няма той, какво и как се случват нещата по света, да не говорим за онази задкулисна политика.

Чуйте за какво иде реч, цялото интервю:

<a href="https://www.youtube.com/v/MghpaWrSJ8k" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MghpaWrSJ8k</a>