Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 651022 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2475 -: Декември 20, 2023, 05:44:45 pm »
Сега нелегалните мигранти в USA биват наемани за US Army... янките или не искат, или не стават.
Физически, психически, криминално или като образование.
Варваризация на армията... (да не ви разправям действителни случки).
Сещам се за един човек, де обикаляше по затворите и събираше армия... и после тая армия взе че тръгна към столицата... ма май не беше made in USA случката... Или не беше действителен случая...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2476 -: Декември 20, 2023, 06:27:14 pm »
Сещам се за един човек, де обикаляше по затворите и събираше армия... и после тая армия взе че тръгна към столицата... ма май не беше made in USA случката... Или не беше действителен случая...
Частници сър  8)

Видеото завършва горе-доле така: когато са ти паднали зъбките, ядеш каша и се грееш на слънцето...

<a href="https://www.youtube.com/v/GGNn3vyTRo4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/GGNn3vyTRo4</a>
„Хегемон” без зъби: Най-готината армия в света отново падна в локва!

Жужи, месец след месец, ще ти става все по-трудно да се правиш на интересен.
Но пенсионер без работа - цялото време на света му е излишно! Или не  ???

P.s. Африканският доброволец "Ванка" залови войник от украинските въоръжени сили
« Последна редакция: Декември 20, 2023, 06:42:39 pm от VITAN »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2477 -: Декември 20, 2023, 06:49:54 pm »
Частници сър  8)
Докъде го докарахме... Пригожин е частник, но Мъск е изцяло на издръжка на държавата... :)

Не знам... това състояние лечимо ли е изобщо...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2478 -: Декември 20, 2023, 06:58:20 pm »
Пригожин е частник, но Мъск е изцяло на издръжка на държавата... :)
Лъжеш. Не е. И на фенове, и на полезни идиоти, и на борсови спекуланти и пр.

Припомням, заради самозапалила се Тесла на лондонското летище са заминали 2 паркинга (т.е. 2 нива).

И не, Росавиация каза, че няма увеличение на % на самолетните аварии. Т.е. и тук излъга.
Но кой да вярва на правоверни блоХери пропагандисти...

"Не знам... това състояние лечимо ли е изобщо... "

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2479 -: Декември 20, 2023, 07:32:18 pm »
Абе друго си е да си роден в града, между гражданя! Още по друго си е, да си роден в Кремъл! Виж Тодор Живков си е роден в село, но какво от това? Значи какво? Няма значение! Може и за аватари да си ги сложиш, и единият и другият! Може да караш VW и да му казваш жигула. Демокрация!

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2480 -: Декември 20, 2023, 08:04:30 pm »
Не е важно дали си селянин или гражданин! Важно е да си ЧОВЕК, свободолюбив и свободомислещ. Да се притечеш на помощ на някой в беда /независимо приятел, познат или непознат/, както беше през преди 89-та година.
И не на последно място също така е много важно да не си селяндур!
Между другото градът е възникнал от селото, а не обратното, така че всички сме селяни!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2481 -: Декември 20, 2023, 08:34:16 pm »
... И не, Росавиация каза, че няма увеличение на % на самолетните аварии. Т.е. и тук излъга.
Но кой да вярва на правоверни блоХери пропагандисти...

Цитат
5 января из-за неисправности кондиционера совершил вынужденную посадку самолет компании "Utair", следовавший из Тюмени в Новый Уренгой.
6 января самолет компании "Azur Air" с 236 пассажирами на борту, летевший из Новосибирска в Таиланд, вернулся в аэропорт из-за повреждения лобового стекла. Самолет перевозчика Red Wings вернулся в аэропорт Казани из-за неисправности шасси.
8 января самолет компании "Победа" выкатился с взлетной полосы в Перми, поэтому не смог совершить полет в Москву.
9 января самолет Airbus A320neo авиакомпании S7 Airlines, летевший из Братска в Москву, вынужденно сел в Казани из неисправности туалетной системы.
Два человека погибли и четверо пострадали из крушения самолет АН-2 в Ненецком автономном округе.
Самолет Ан-26 компании "ИрАэро", летевший из Якутска в Магадан, вернулся в пункт вылета из-за разгерметизации грузового отсека. Часть багажа была утеряна.

Пассажирский самолет выкатился за пределы взлетно-посадочной полосы в Норильске 10 января, сообщает транспортная прокуратура. На борту находились 115 пассажиров и шесть членов экипажа. Самолет следовал в Москву, его отправили на стоянку для осмотра. Пассажиров эвакуировали в здание аэропорта.

Това е само за първите 10 дни на тази година... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2482 -: Декември 20, 2023, 08:42:41 pm »
Това е само за първите 10 дни на тази година... :)
Един мааалък проблем. Тази година на практика... мина.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2483 -: Декември 20, 2023, 09:05:55 pm »
Един мааалък проблем. Тази година на практика... мина.
Мислиш че са изтрезнели и авариите са престанали? :)

Ако някой няма сураттефтер - сори, не ми се търси в други платформи: https://www.facebook.com/groups/321082361651638/permalink/1712122732547587/

Е тия са завърналите се от СВО. И тепърва ще става още по-зле...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2484 -: Декември 20, 2023, 10:33:34 pm »
Е тия са завърналите се от СВО. И тепърва ще става още по-зле...
Мда ве! Като свършат полезните, може и до твоят син да стигнат... Като гледам какво става.

Виж, опрях до твоето експертно мнение за коментар:

Духовният ментор на Запада, римският Папа наредил,
че може да се благославят хомосексуални двойки.

Но.о..о, само внимателно с чупките в кръста, за да не заприличало това
на някакъв брачен ритуал...

Over!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2485 -: Декември 21, 2023, 09:14:09 am »
EDMчо, отбележи за протокола истината! Нямаше как човек от село да стане гражданин в онова бленувано от теб време!

Нали и аз това казвам. При условие, че бабите и дядовците ти са били от селата, как майка ти и баща ти са станали софиянци, без намесата на БКП? Айде обясни ти тази истина?  :)
Да, дядовците и бабите ми не са от София.

Срамно ли е да си селянин т.е. човек от село?

Този въпрос го задай на твоя приятел Горелката. Той беше този, който постоянно натрапва, че живеел градски начин на живот, а какъв селянин съм бил аз, пък аз съм му завиждал - на кое, вероятно на оловните обувки или вместо него да ида в мандрата аз, или да взема и аз да стана алкохолик?
А помниш ли как постоянно се подиграва на руски алкаши, все едно той е спортист, как Медведев бил пиянка? Може ли да се присмиваш на другите за това, което си ти самият, хвалиш се с него и публично, без някой да те е питал, каква диагноза ти поставил доктора? - този не е наред с главата...

Имам усещането, че в предния си живот си бил магаре...
А аз виждам, че ти в този живот си магаре - едно заблудено магаре и бивш комсомолски секретар.
И както ти казах, ти си син на комунисти, но го прикриваш! Оправданието ти е, че под крушата можело да падат ябълки. Съдейки по себе си - ДА. Всички едно времешни комсомолски секретари сега станаха най-големите либерали и русофоби, комунофоби. Ти не си изключение.

Гласуваш и за баш комунисти и 6-таци.
По принцип не е проблема за кого гласуваш, всеки прави своя избор, но понеже постоянно ревеш за тия комунисти - ти си психо болен русофоб и комунофоб, някак не се връзват думите и делата ти.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2486 -: Декември 21, 2023, 09:18:27 am »
Чудеса, просто чудеса - така завършва видеото.
Имам много чудни неща и не знам в коя точно тема да го сложа.

Задава се революционно лечение на рак, но ядец!, опираме до радиоактивен изотоп, който произвеждат...
ивъл рашънс! То па производството искало акъл и много вложени кинти. Мм.

<a href="https://www.youtube.com/v/yxMFX3XMHMU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/yxMFX3XMHMU</a>
Решили зайти в Москву с военных козырей и поплатились. Зал ООН сотряс гнев русских

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2487 -: Декември 21, 2023, 10:25:22 am »
Да вметна:
Тия, които призовавахте към извършване на престъпление - противозаконна дейност в защитена територия за опазване на културно наследство от лице/а, което организира или ръководи дейността, ако е знаел или предполагал, че тя се осъществява в нарушение на Закона за културното наследство, като събаря исторически паметник, сте или подбудители - съучастници, или най-малкото морално отговорни за призивите ви.

Събарянето бе спряно от съда, като противозаконно!
Но тук не става въпрос само за противозаконни административни действия, а за съставомерни такива от конкретно физическо лице в съучастие. Вероятно областния софийски управител е настъпил гойното - да видим как ще се размирише или някоя колониална американска подлога - чистач ще абсорбира миризмата.

Ще очаквам развръзката, как прокуратурата ще си свърши работата, да видим колко независими са т.н. "демократични" власти, а не подвластни на определен политически мироглед колониални подлоги.

Няма да се учудя да бъдат инструктирани от американското посолство с телефонна ЗАПОВЕД, след което да последва равнис-мирно-слушам и да се установи, че станало грешка - случайно деяние.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2488 -: Декември 21, 2023, 11:14:19 am »
Нали и аз това казвам. При условие, че бабите и дядовците ти са били от селата, как майка ти и баща ти са станали софиянци, без намесата на БКП? Айде обясни ти тази истина?  :)
Аз се сещам за един начин, който твоите родители са пропуснали - 5 години в Кремиковци. Или в градския транспорт. Но моя случай не е такъв. И за да ти спра словесното разстройство ще ти го кажа - преподавателите във ВУЗ бяха високо ценени кадри и за тях също се правеше изключение. Идваш като студент, показваш блестящ успех, канят те отначало като асистент, и после колелото се завърта...
Някакви други въпрос относно моята рода и произход?

Този въпрос го задай на твоя приятел Горелката. Той беше този, който постоянно натрапва, че живеел градски начин на живот, а какъв селянин съм бил аз, пък аз съм му завиждал - на кое, вероятно на оловните обувки или вместо него да ида в мандрата аз, или да взема и аз да стана алкохолик?
Както казах - ти си единствения, който във всеки свой пост обсъжда моя произход. И пак ще ти повторя - оловни обувки носят тежководолазите, за да не изплуват с напълнените с въздух костюми. Вземи най-накрая се осъзнай какви глупости говориш и престани да се излагаш (ако изобщо е възможно да спреш да се излагаш де...).

И както ти казах, ти си син на комунисти, но го прикриваш! Оправданието ти е, че под крушата можело да падат ябълки.
Не съм го крил никога. Отново си съчиняваш. Но това че родителите ми са били членове на БКП не означава че и аз трябва да споделям техните разбирания и идеи.

Гласуваш и за баш комунисти и 6-таци.
По принцип не е проблема за кого гласуваш, всеки прави своя избор, но понеже постоянно ревеш за тия комунисти - ти си психо болен русофоб и комунофоб, някак не се връзват думите и делата ти.
Гласувах, и човека за когото гласувах свърши работата, която исках да бъде свършена. Изобщо не ме интересува дали е комунист, дали е шестак, дали е педал или алкохолик. Мен ме интересува резултата от неговата дейност. МОЧА я няма, кмета си свърши работата отлично още в първия месец от мандата си.

Да вметна:
Тия, които призовавахте към извършване на престъпление - противозаконна дейност в защитена територия за опазване на културно наследство от лице/а, което организира или ръководи дейността, ако е знаел или предполагал, че тя се осъществява в нарушение на Закона за културното наследство, като събаря исторически паметник, сте или подбудители - съучастници, или най-малкото морално отговорни за призивите ви.
Оказва се обаче че паметника не бил паметник. Още по-малко пък културно наследство. А откъде ти хрумна че терена е "защитена територия"... това вече ме изненадва. Как с лекота променяш факти, не е истина - типично по комунистически :)

Задава се революционно лечение на рак, но ядец!, опираме до радиоактивен изотоп, който произвеждат...
ивъл рашънс! То па производството искало акъл и много вложени кинти. Мм.
Какви изотопи бе Витко - всичко дет ти трябва е правилно хранене с определен вид водорасли и Райф лампа. Ти там нали си спец, защо сега обръщаш палачинката :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2489 -: Декември 21, 2023, 11:27:44 am »
Как с лекота променяш факти, не е истина - типично по комунистически :)
Ти да видиш!
Какви изотопи бе Витко - всичко дет ти трябва е правилно хранене с определен вид водорасли и Райф лампа. Ти там нали си спец, защо сега обръщаш палачинката :)
Водораслите поскъпнаха доста, стъпиха на няколко континента. Но на мен са ми по джоба. На теб не!
"Райф лампа" - не съм се отказал изобщо. Но понеже не мога да го играя и конструкторско бюро, и био-лаборатория =>
1. Нямам бърза работа.
2. Пенсия ми е далече.
3. Сиреч, когато имам излишно време, муза и топли месеци...
4. Как с лекота променяш факти, не е истина - типично по комунистически :)

P.s. Тук за теб има лоша новина, но не знам дали ще вденеш, коя е:
https://rutube.ru/video/72c35990b8ac2db9c8bc1bd851a3acab/