Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 291055 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 222
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3090 -: Май 04, 2024, 11:11:56 am »
Добре дошъл батко Джул! Докато те нямаше пропусна да отговориш на много простотия! Но не се притеснявай, и да беше отговорил, простотията щеше да си остане пак толкова!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 600
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3091 -: Май 04, 2024, 11:20:16 am »
    Жужи, ти пак ли си тук бе гей? Бяха те баннали доколкото си спомням и се надявах никога повече да не ти чета простотиите. Кажи сега на кой прави орални услуги, за да ти премахне бана??? Много ми е интересно... давай сега обяснявай какъв ти е случая!?!

Господ ме посъветва да му махна бана, въпреки че е атист и защитник на джендари и педерази, дава му последен шанс да влезе в праведния път. Русия е инструмант на Бога в борбътъ със западното зло. Който е срещу Русия хубаво няма да види.

Иначе за услугата ми е длъжник.  :D Но аз не искам от него нито орлано - пази Боже  :D, нито вербално изпълнение. Ако се поклони на иконата на Свети Путин, ще считам че е изпълнил дълга си, ще се промени коренно отношението към него.  :)


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 256
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3092 -: Май 04, 2024, 12:05:21 pm »
Добре дошъл батко Джул! Докато те нямаше пропусна да отговориш на много простотия! Но не се притеснявай, и да беше отговорил, простотията щеше да си остане пак толкова!

Благодаря за топлото посрещане. Знам че простотията никога няма да свърши, но това не значи че не трябва да се борим ежедневно срещу нея. Иначе ще ни залее.

...
Хубаво си цитирал магьосника, виждам че мерки не си взел, така че приемам че обръщението "гей" е допустимо спрямо другите списвачи в този форум.

Та така, гейче младо, за пореден път ще те уведомя, че към Русия, към Оля, Вася и Петя нямам мищо против. Малко ги съжалявам че не успяха да се отърсят от тиранията и пак се върнаха в ямата, но... всичко с времето си.
А това с иконите... много често си сменяте божеството и се отричате от предното. Да, на Червения площад все още държат една мумия но след нея толкова божества издигнаха на пиедестал и после се отрекоха от тях, че е трудно да се ориентира човек. Същото ще стане и с настоящото божество - просто такава е традицията там. Въпроса е само дали ще завърши земния си път като последния руски император, или по по-цивилизован начин.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 575
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3093 -: Май 04, 2024, 12:17:01 pm »
...дава му последен шанс да влезе в праведния път. Русия е инструмент на Бога в борбътъ със западното зло...
=>
...към Русия, към Оля, Вася и Петя нямам мищо против. Малко ги съжалявам че не успяха да се отърсят от тиранията и пак се върнаха в ямата...
Мисията невъзможна!
Този човек мрази обективната истина.
Като типичен наглосаксонец.

Колкото и да му показваш техните л@йна (бездомници, наркомани, болни, бедни, сатанисти, содомити, демагози), той все ще ти вика:
- Дъждец вали!

П.п. И се благодари на Путин, че не се държи като каубой
(има най-многото и най-добро ядрено оръжие, в сравнение с което Запада за просто аматьори)
в бар с пияндета. До сега или тебе нямаше да те има, или щеше да виеш от глад и болест, или синът ти щеше да наторява безкрайната степ на Украйна, Молдова, Полша, Прибалтика, Скандинавия или каквото там.

https://dzen.ru/video/watch/6634f63766994836ab03ffd6?rid=2547752492.139.1714813375500.84959
Чудо-чипы: как не променять шило Тайваня на мыло Китая.
« Последна редакция: Май 04, 2024, 12:32:02 pm от VITAN »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 256
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3094 -: Май 04, 2024, 12:45:46 pm »
=>Мисията невъзможна!
Този човек мрази обективната истина.
Като типичен наглосаксонец.

Колкото и да му показваш техните л@йна (бездомници, наркомани, болни, бедни, сатанисти, содомити, демагози), той все ще ти вика:
- Дъждец вали!
Същото се отнася и за отсрещната страна. Ти му показваш мизерията в страната, оня ти обяснява че там всичко е наред. Показваш му че зад Урал са още в 18-ти век, той ти показва снимки на Москва Сити и вика "Тя цялата държава е такава".

А, да... е ти малко информация за смилане: https://www.4sqstat.ru/top?category_id=4bf58dd8d48988d1d8941735
Адреси, снимки... или и за това е виновен Запада? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 575
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3095 -: Май 04, 2024, 12:55:44 pm »
Същото се отнася и за отсрещната страна. Ти му показваш мизерията в страната, оня ти обяснява че там всичко е наред. Показваш му че зад Урал са още в 18-ти век, той ти показва снимки на Москва Сити и вика "Тя цялата държава е такава".
Проект «Время – вперёд!» это первый видеоблог о достижениях России... За это время в наши обзоры попало около 3000 новых российских предприятий, сотни интереснейших технологий и проектов. Совместно с нашими подписчиками мы не только рассказываем о хорошем, но и сами создаём и поддерживаем гуманитарные проекты, чтобы делать жизнь в России лучше. Мы первыми на YouTube сказали, что Россия - это страна великих достижений и возможностей. Доказываем это каждым новым выпуском!

https://www.youtube.com/c/%D0%92%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8F%D0%B2%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%91%D0%B4%D0%9E%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80/videos


А ние със светлото евро-атлантическо бъдеще все мрем, мрем, затъваме в дългове, дупки по пътищата и в безпросветност!

Пример: Между 2 малки градчета, за да минават спокойно ромите насам-натам, покрай шосето са им построили за много милиони с всякакви екстри в полето паралелен път/пътека. А във въпросното градче щях да си счупя колата в една невидима от езерото (на шосето) дупка... Д,Б!

А, да... е ти малко информация за смилане: https://www.4sqstat.ru/top?category_id=4bf58dd8d48988d1d8941735
Адреси, снимки... или и за това е виновен Запада? :)
Гейюви-ти в Русия публично НЕ могат да ГЪКНАТ! По закон.
Иначе ги чака фън-шуй без фън!
Беше то едно време!

П.п. И не се прави на луд! Нерде Стамбул, нерде Ямбул ?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 256
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3096 -: Май 04, 2024, 01:42:06 pm »
Проект «Время – вперёд!» это первый видеоблог о достижениях России... За это время в наши обзоры попало около 3000 новых российских предприятий, сотни интереснейших технологий и проектов. Совместно с нашими подписчиками мы не только рассказываем о хорошем, но и сами создаём и поддерживаем гуманитарные проекты, чтобы делать жизнь в России лучше. Мы первыми на YouTube сказали, что Россия - это страна великих достижений и возможностей. Доказываем это каждым новым выпуском!

https://www.youtube.com/c/%D0%92%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8F%D0%B2%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%91%D0%B4%D0%9E%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80/videos


А ние със светлото евро-атлантическо бъдеще все мрем, мрем, затъваме в дългове, дупки по пътищата и в безпросветност!

Витко, на теб ли трябва да ти обяснявам що е то "пропаганда"? 45 години гледахме рязане на лентички, откриване на заводи, тъкачки и стругари изпълнили петилетния план за 3 години, искрящи от щастие лица на манифестациите... и накрая к'во?
"Време вперед" ще пусне ли такава снимка в репортажа си:


Нищо, само разруха и бедност в България... не ми ги обяснявай на мен тия. ВСяка седмица съм по обекти в България, и да ми казваш че тук всичко се руши и никой нищо не прави... просто не си познал на кой да ги продаваш тия краставици :)
Това е само около 1/4 от халето. Чисто ново, все още не са вкарали цялото оборудване вътре. Инвестиция на българска частна компания. Колата ни долу изглежда като играчка, хората едва се виждат като черна точка някъде в далечината...


Гейюви-ти в Русия публично НЕ могат да ГЪКНАТ! По закон.
Иначе ги чака фън-шуй без фън!
Беше то едно време!

П.п. И не се прави на луд! Нерде Стамбул, нерде Ямбул ?!
Ти са прайш на луд, или Путин са прай на луд... :)
https://www.youtube.com/watch?v=aLtv2Kso-us&t=223s

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 575
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3097 -: Май 04, 2024, 01:49:44 pm »
Kid, оти рипаш, като че ядеш бой? Някакво трамвайче? От коя година?!

Я виж тука батковците янки през 2014-та какви чудеса творят!

<a href="https://www.youtube.com/v/Pfp7dabTX3I" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/Pfp7dabTX3I</a>

Сега положението в USA с железниците е още по-зле. Да не давам ревюта на дерайлирали влакове.

Я дай колко села на практика са с 5-6 старци постоянни жители?
Колко фабрики се затварят? Само вие Доносниците, Подмяната, психо-десните и гробарите имате кинти. От крадене? Или от мандри за сиренье?

Аре у лево!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 600
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3098 -: Май 04, 2024, 01:53:34 pm »
Хубаво си цитирал магьосника, виждам че мерки не си взел, така че приемам че обръщението "гей" е допустимо спрямо другите списвачи в този форум.


Къде и кога съм използвал съществителното "ГЕЙ"?
Защо си такъв постоянен, долен, демократичен лъжец?
Защо си измисляш и постоянно ми слагаш думи, които никога не съм казвал?




Та така, гейче младо, за пореден път ще те уведомя, .......


Защо използваш такива обидни квалификации, които не са и верни?
Родителите ти са били университетски преподаватели, не вярвам да не са полагали крайни усилия, да те възпитат правилно. Явно не са успели - просто си се оказал брак, бракова продукция. Не може те да си били БКП, ти ЦРУ и СС-Хитлер.

Беше казал, давайки себе си за пример, че под крушите падали и ябълки.  :)
Да ти кажа, не си прав!
В твоя случай под крушата е паднала много гнила круша, но тя не е ябълка.  :D


Михаил Кузвом е същия, като теб. Той е на 75 г., а няма грам възпитание. Също си служи с обидни квалификации, защото не може да отговори на неудобни въпроси, дразни се от тях - нарича ги простотия, а и днес лъже, като дърт циганин  :D, каза горе, че тези въпроси били отправени към теб, прадстави си.  :D

Как ще ти поставям въпроси, когато теб те няма?
Въпросите поставих многократно на него, но той мълчи кът суек и наблюдава форума от далече, кът мишкар, едва днес набра смелост, да се появи, разчитайки ти да го защитаваш.  ;D

Питай го първо, дали джинса му има нещо общо с онази власт, която набиваше горещи кибритени клечки с керпиден и въртеливи движения в ноктите на баба ми - квази шумкар  преди 9-ти септември :D и й строшиха гръбнака и тазобедрената става?
Ще разбереш що за гени носи.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 256
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3099 -: Май 04, 2024, 02:04:36 pm »
Къде и кога съм използвал съществителното "ГЕЙ"?
Защо си такъв постоянен, долен, демократичен лъжец?
Защо си измисляш и постоянно ми слагаш думи, които никога не съм казвал?

Виждам че "управата" на форума не взима НИКАКВИ мерки и решавам че това е общоприето обръщение между форумците. Не съм казал че ти го ползваш, както се вижда от цитата :)

Защо използваш такива обидни квалификации, които не са и верни?

А ти що не взимаш мерки? За пореден път демонстрираш двоен стандарт, или що? Една забележка поне от кумова страма да беше направил на оня факир ли е, циркаджия ли е...

... Не може те да си били БКП, ти ЦРУ и СС-Хитлер.
Колко още документи да ти покажа за да се досетиш къде съм работил известно време? Или там ДС, ЦРУ, SS - то всичко ти е еднакво... :) Ма що ли се чудя... какво да очаквам от човек, който приема и дори приветства избиването на мирни хора в Украйна...

П.С. За проеден път ти предлагам простотиите да ги пишем в чата. Ама там нещо никакъв те няма - мълчиш и зяпаш. А аверчето Витко па ич и не влиза. Да оставим тук само неща, от които наистина трябва да се плашим :)

... Само вие Доносниците, Подмяната, психо-десните и гробарите имате кинти. От крадене? Или от мандри за сиренье?
Аре у лево!
Питай ЕДМ-а - той знае че кинти се изкарват с оловни обувки, с катерене по скелета, с навиране в миризливи мандри. С писане на пропагандистки лозунги у форумите се изкарват само копейки...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 222
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3100 -: Май 04, 2024, 05:04:31 pm »
ЕДМчо, засегнат съм ваше светейшество! Отмени бана на батко Джул, още не си отменил моята анатема! Как да коментирам, дядо ти, войвода по турско и баба ти ятак по фашистко? Смазваш ли често цигулката в гардероба, така за готовност!?

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 472
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3101 -: Май 04, 2024, 05:41:36 pm »
juliang, това в уикипедия няма да е много точно, голямата мрежа в която са свързвали изчислителни машини и във филма казват че е стувала 20 милиарда рубли е била за икономически, финансови данни. Те съвсем ясно казват че идеята е била в Москва да имат информацията която да се подава от различни краища на СССР, това фактически е големия им проект..а за военните е несериозно. Този е бил сериозния проект. После това нещо е осъществено сигурно, в България също имахме така наречените Изчислителни центрове в окръжните градове и те бяха свързани в мрежа. Това е преди интернет. Всъщност както казват мрежите ги има преди интернет и те са разновидности. Това как пентагона разработва тази технология е малко в сферата на фантазиите, това е изцяло цивилна технология и възниква като такава, а тези които плащат да се развие са потребителите точно на цивилния интернет, било с покупка на хардуер или заплащане за свързаност. Същото нещо е и GSM, дори имаше няколко вида мобилна телефония, те се конкурираха и в България бяха два само, но е имало над 5 мисля в някои страни. Военните нищо не са развили, нищо не са платили и ти си прав - при тях нещата се пазят в тайна и по този начин не се развиват, спъва се развитието. Но има неща които при положение че войната още не е отречена и като ги пуснеш с напълно добри намерения и хоп намерили военно приложение, а то трудно ще се спре. Тиквите на Запад не могат да разберат нещо много просто, това което преди е осигурявало надмощие сега ще те вкара в калта. Може би Швеция е най подтотвената страна за този преход.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 229
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3102 -: Май 04, 2024, 06:57:12 pm »
Благодаря за топлото посрещане. Знам че простотията никога няма да свърши, но това не значи че не трябва да се борим ежедневно срещу нея. Иначе ще ни залее.
Хубаво си цитирал магьосника, виждам че мерки не си взел, така че приемам че обръщението "гей" е допустимо спрямо другите списвачи в този форум.

    Няма нужда да благодариш за посрещането Жужи, просто така ми дойде от вътре. Бях искренно учуден, че се върна във форума след като беше забанен. Това ми е мисията в живота, основна цел искам да кажа... да не виждам простотиите ти написани тук. Мисля, че никога не съм крил това и воинаги съм ти го казвал в очите. Докато ти мишока ми разказваш вицове, а на ЕДМ казваш да ме забани :) Голема мишка си... нищо мъжко няма в теб, затова и заради европейските ценности, които изповядваш ти казвам Гей, но понеже се разсърди на истината вече ще те наричам по-завоелирано... например Пепи (мисля че се досещаш от къде идва).

    А сега към ЕДМ: Моля ти се направи ми забележка за обиждането на Пепи с думичката "гей". Искам да е написано с дебел червен шрифт и да ми се обясни подробно, че ако пак обидя Пепи ще бъда забанен!!! Направи го за да не приказва мрънкялника за двойни стандарти. А на него искам всеки път да му се прави забележка, когато използва думички като "вата", "ватник", "ватенка" и техните производни. Благодаря предварително!!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 575
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3103 -: Май 04, 2024, 07:37:44 pm »
https://rutube.ru/video/b637e46d7fab8863037aef7fe112318c/
Украинский фронт - Украине КОНЕЦ. ВСРФ взяли Архангельское и Котляровку. Ушли из Работино.

Жужи,
Каниш се да празнуваш?!
Лошо Седларов, лошо!

0. В USA развяват флага на СССР ?! Караул, санитар!

1. Куче касичка, прасенце касичка, Украина касичка? Милиарди цап-царап!

2. А, м'а то с главният крадец никой няма да преговаря?
Зеленски (и Порошенко, и другите нацисти)
се издирва по углавният/наказателният кодекс на Руската Федерация.

3. Значи ще ви бием пак до Берлин, упс, Сияйният град на хълма Капитолия!

4. Взехме и Работино, след знаменития "контранаступ", за който 50-тина държави даваха кинти, оръжия, съветници и пропаганда! И тоя балон гръмна!

5. Ай, да не те скосявам толкова, точно на Празника да се ф'ъргаш на амбразурата, гледай малко шоу за разтуха:

https://rutube.ru/video/8a4cc1eead87dabeca9a16b850ae538e/
«Международная пилорама»
Обещания Столтенберга Киеву / Блинкен о НАТО и России / Позор Хабека
« Последна редакция: Май 04, 2024, 07:55:06 pm от VITAN »

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 928
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3104 -: Май 04, 2024, 08:17:22 pm »
juliang, това в уикипедия няма да е много точно, голямата мрежа в която са свързвали изчислителни машини и във филма казват че е стувала 20 милиарда рубли е била за икономически, финансови данни.
...
Относно големите мрежи и особенно големите разпръснати софтуерни системи, имам някакъв по профеисоналне поглед имайки в предвид че преди 2 десетилетия работех към една частна Канадска, основата от двама професори от  University of Toronto, не публична, тоест нямайки акции на фондовата борса, компания (Platform Computing). Тя беше най-голямата в тъй наречения high performance computing (HPC) сектор, което, поне тогава, се дефинираше като масирано разпръснати изчисления с под "10ms round-trip network time" (отиване и връщане през локалната мрежа) на пакетите за изчисления, която след това (2013г.) беше закупена от IBM. По тази причина (а и от чисто личен технологично ориентиран интерес) назнайвам (меко казано) за тавкива огромни мрежови системи, които на днешно време обикновенно се дефинират кати супер сомпютри: https://en.wikipedia.org/wiki/TOP500 и се използват за какви ли не тежки изчислитени проблеми. Между другото тъй наречените крипто валути, всички са базирани на определен тип софтуер за разпръснати изчисления.

Първите мрежови синагли (дефакто 1 и 0) са пренесани по кабел между два компютъра единия е бил вакумно-тръбна машина в UCLA ( University of California Los Angeles ) и дурга такава в Caltech ( California Institute of Technology ) около 40 километра 1947г.

Края на 60-те започва развитието на тъй наречената APRANET, което е мрежовата система за споделяне на данни на големите изследователски университети в САЩ.

Първата наиситна массивно разпръсната система работеща върху конкретен проблем пращайки (сравнително) малки изчисления на изчислителните нодове (компютри), това което може да се нарече бащата на съвременните разпръснати системи, е проекта SETI https://en.wikipedia.org/wiki/SETI@home който започва да се развива през 70-те но чак към средата на 90-те е отворен към широката публика.