Автор Тема: Двигател захранван с вода - АВТОРСКА ТЕМА на Владимир Димитров  (Прочетена 169896 пъти)

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 403
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Цитат
Тук разбира (надеждата ми е че) се самозаблуждавате ( в противоположност на това да заблуждавате ). Продажбата на продукт абсолютно не е доказателство за неговата ефективност (или ефикасност), то е просто показател че някой го е "оценил" за да даде пари за това нещо, в противен случай, в света нямаше да се продават милиони автомобили с ДВГ на които ефективността им ( енергия изразходвана към енергия предавана на ходовата част ) не превишава 35%, като другото отива във затопляне на въздуха. Надявам се не вземате тези огромни продажби като доказателство за ефективността на ДВГ-то, понеже в противен случай, защо изобщо работите върху проблем който вече е "решен" и доказателството на това са милионните продажби. Надявам се да видите грешката в заключенията си.[/quote)
Явно не сте запознат с идеята на форума!
Тук търсим ефективни технологии които се крият и забулват !тази практика вече е ясна и на децата от пети клас!
Ако ще говорите простотии по добре отидете в друг форум!тук такова държание не се толерира!


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Радико, никога не съм се съмнявал че ти си най У-чен в света! Останалите са олигофрени! Весели се колкото искаш! Само ще вметна, че аз съм ял хуя на заредена вода в бензиностанция Поповица чак до морето. Докато с неистови мъки не източих бензина, чаках водата да падне на дъното, после внимателно наливах и на края изхвърлих малко бензин с водата, колата ми не тръгна свястно. Съветвам те да си доливаш вода след като заредиш, и си слагай сапун за по добро смесване. Ти чувал ли си за контрол на горивата? И недей да предполагаш ами се осведоми!
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%B8%D0%BD
Боже, боже аз ли криво се молих или....
Кузмов защо четеш това което съм написал както дявола чете евангелието.
Аз обяснявам защо Е БЕЗСМИСЛЕНО добавянето на водни пари в двигателя. Ти пишеш слагай си вода в горивото. Баси малоумната работа, извинявам се за грубия израз ама си е така. Изкарвате ме с Юлиян че твърдя точно обратното на това което теърдя.
Така както е тръгнало вие и комунист ще ме изкарате.
А това, че във горивата има вода го твърдя не аз а друг човек при това във форум в който не търсят начин да запалят водата. Този човек е специалист в тази област с квалификация която му позволява да троши Ланд Круйзер по балканите за да си прави кефа. Написал го беше във форума Оффроад-булгария. И то с такива пидронности, че няма как да си фантазира. Там биха си фантазирали, че са се качили на Вихрен на три точила, но не и за това.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 935
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Тук търсим ефективни технологии които се крият и забулват !тази практика вече е ясна и на децата от пети клас!
Какво знаят децата от пети клас си го оставете за тях. Това дали се "крие" ефективна технология, зависи само от "конспиративните" теории в главите на определени хора. Вижте, неразбирането на технологиите е много по-пагубно отколкото тяхното "криене", понеже даже и да се "даде" технология която не се разбира, тя ще остане скрита за неразбиращите. Вземете и прочете малко относно история на инжинерните технологии и физика в края на 19 и началото на 20-ти век и може да разберете че конспирациите съвсем не са препядствията за развитие на "ефективните технологии".

А за това дали определена технология е ефективна или не, идва от замерване и логическо разсъждение и осмисляне динамиката на системата, а не от бомбастични изказвания и маркетингови лозунги без покрития каквито, за съжаление, са широко разпространени в определени индустрии.
Ако ще говорите простотии по добре отидете в друг форум!тук такова държание не се толерира!

По начина по който коментирате, за съжаление, става ясно че доста неща не са ви ясни. Най малкото понеже явно не сте разбрали смисъла на коментара. А за това какво държание се толерира или не на страниците на форума, в който сте явно доста нов, въпреки че вече си показвате нетолерантността, понеже явно не понасяте конструктивни и логически обосновани критики, можете да се консултирате със указанията за писане в него, или най-малкото да попитате модераторите.

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Ще направя няколко клипа на тема Двигател на Вода- там ще обясня нагледно Принцип на работа и какви условия са необходими за хващането на имплозията..
Ефективност-Обороти -Мощност и тн..
Надявам се да ви бъде интересно !!!Комуникацията в този форум е трудна,темите се замърсяват с дразги между абонатите,фокуса се измества и Хората тотално се объркват!!!
Затова мисля да качвам резултатите в този канал
https://www.youtube.com/channel/UCd7Pg8GUH4X6TTrelGtzN7g
Разбира се ще бъдат постнати и в Авторската тема.
Благодаря на форума за подкрепата !!!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
владимир димитров,
Искам да те помоля да направиш един клип като предния, но да сложиш буталото в цилиндъра и пуснеш искрата!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Димитров - обещавам че само ще ахкаме и ухкаме - и няма да се хилим  ::)
Жалко че тук нямам някакъв заваръчен апарат под ръка да правя кавъри на тези чудеса.

GMG

  • Гост
   За какво ти е цял електрожен montanar,
стига и зарядно от телефон (леко моднато),
може и с GSM батерия заредена по Бедини технология.

 Включете ги тез поялници най-накрая..  ;D

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
GMG неа да е така зрелищно - иска си мощ  ::) (или фокуси или заблуди както прави автора на "авторската тема")

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Жалко че тук нямам някакъв заваръчен апарат под ръка да правя кавъри на тези чудеса.
Ти затова не мож прай фокуси, щот нямаш под ръка заваръчен апарат, аa за Марс става въпрос нали?  За протокола, с коя ръка мож да прайш кавърите по-добре?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 319
Очакваме да се публикуват резултати, от двете чуждестранни лабораторий, закупили устройството.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Както се казва в подобни случаи - ако не беше жалко, щеше да е смешно.

Единствената цел на подобни "изобретения" е прибирането парите на баламурниците.

И нищо чудно, че се пласират в чужбина. Там:
1. При съотношение 8 милиарда към 8 милиона, баламурниците са просто 1000 пъти повече
   (ако в България са 100, то навън са 100 000! Ако всеки изгори с €1000, че и с по-малко - берекет вересим!)
2. Вероятността някой ужилен от там да дойде, да открие и да пребие владко или кадуцея е минимална.

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Експерименти-срещу празни приказки!!!

Гледайте само какво ще се случи в поредицата- направи си сам Двигател на вода !!! Ще става интересно..https://www.youtube.com/channel/UCd7Pg8GUH4X6TTrelGtzN7g
Позрави на всички работещи за СЕ колеги и съмишленици.
Както и Трол бригадата и вас трябва да ви има ,вие сте индикация за успех .Несъзнателно помагате на проектите, всичката кал злоба завист, която бълвате в темите контрастира!!

Бъдете Живи и Здрави Всички !!


Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Гледаме с интерес но за сега шоуто е слабичко  ::)

hristo

  • Гост

ще трябват 4 ей такива дюзи за впръскване на вода които имат отгоре като на свеща за ел.искрата кабел без съпротивление вградено и портове (щуцери) за вода да се инжектира вода в двигателя както и компютър инжекцион за колата двигателя, който ще се преправя. Основното е да се начертаят точно на AuoCAD нещо с което Монти може да помогне и да се изработят прецизно на ЦПУ машини за да стане възможна конверсия на автомобилен ДВГ като водата трябва да е под налягане 3-4 бара и с клапани да се пуска към дюзите които клапани да се управляват от ECU и отделно искрите да са 4 за всяка дюза отделна и да се управляват и те от схемата на ECU като се следи момента на запалване според таблицата.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Смо дюзите са проблема иначе процеса си работи и всичко е ОК  ;D ;D ;D