Автор Тема: Страшните неща започват да се случват.  (Прочетена 136655 пъти)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #270 -: Вчера в 05:14:54 pm »
 VITAN, те си ги избират хората които управляват там в Украйна, избраха си хахо хихи и сега им се плаче. Страната им вече остана без трудоспособно население. За тяхно огромно разочарование тези които отидоха на Запад след като видяха личностната изолация там не се прибират в Украйна, а в Русия. Включително такива които са писали из интернет - слава на украйна и са подкрепяли така наречения десен сектор, който е кафяв и крайно ляв.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #271 -: Вчера в 07:14:37 pm »



Ми навремето всеки е имал бунгало в Китен и Мичурин
Вие сте едни нещастници, но не го осъзнавате
Ти това на сериозно ли пишеш?  Не знаех че си имал бунгало в Китен и Мичурин! Кажи сега нещо за баба ти, за дядо ти войводата, за ръждясалия 30 годишен форд, за фото сесия! Аз да започна ли с твоите фото сесии,  че тук бая място ще трябва! Ти сега като обикновен потребител на форума пишеш или като модератор?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Страшните неща започват да се случват.
« Отговор #272 -: Вчера в 09:31:17 pm »
Преди 2-седмици някъде говорих с един колега от нашия град и се заприказвахме на тия теми, споделих му за баба ми, как са й набивали клечки под ноктите и ги въртели с керпидена, да я боли повече и по-продължително.

Той ми сподели, че неговия дядо бил партизанин, а баба му ятак в гр. Сливен.
Набарали ги фашагите от града - предполагам роднини на Кузмов, вкарали ги в затвора и им приложили същите мъчения - бой колкото мой и набиване на клечки под ноктите.
На партизанина обаче провинението било по-голямо и му изтръгнали 2 нокътя с клещите.
Преживял го в името на демокрацията  и евроатлантическите ценности още тогава.

Това не стигало, но била издадена заповед за разстрел от местния фашистко-евроатлантически дерибей.
Разстрела трябвало да извърши един редови полицай и да го закопае в близката гора.

Отвел го в гората, но като дошъл реда да му тегли куршума не можал. Казал му пускам те, а ти се покрий, ще кажа, че съм те закопал. Ако те разкрият, мен ще закопаят.
Така и станало. Дядо му оживял, доживял и свободата на 09.09.1944 г. и заживял свободно от западните ценности.

Само искам да ви кажа какво е било преди народния съд. Имало е европейски фашистки съд и са трепали наред.

Кузмов,
понеже не вярваш, когато минаваш покрай Сливен ми се обади, ще те посрещна и ще те закарам при майка ми, нека тя ти разкаже с подборбности - аз ви разказвам отгоре-отгоре.
Ще те срещна и с този мой колега, да го чеуш от неговите уста, как се изстръгвали нокти, как едва не бил разстрелян дядо му.

Аз освен баба квазишумкар съм имал и дядо горянин и русофоб - от другата страна на политиката.
Ако ти е интересно или на някой друг, ще разкажа и неговата история.