Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 291610 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1500 -: Февруари 28, 2022, 11:25:44 am »
Колонизатора на България е заповядал на своята 5-а колона - назначения от САЩ български министър председател /ХаУарта, КурОлацията/, да уволни военния министър, защото не се подчинява на колониалните интереси, а гледа първо българските такива. Това е недопустимо в условията на американската колониална демокрация.

Извънредно! Петков поиска оставката на Стефан Янев
https://blitz.bg/obshtestvo/izvnredno-petkov-poiska-ostavkata-na-stefan-yanev-video_news871085.html

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1501 -: Февруари 28, 2022, 11:29:30 am »
Странно, странно. Аз познавам пет или шест Бесарабски Българи
 Никой от тях не споменава такива неща редовно си ходят до Украйна даже единият тези дни не успя да се прибере от там. Мисля, че в момента ти го играеш "проводник" на путинистка пропаганда.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1502 -: Февруари 28, 2022, 11:31:58 am »
Добре де... а що не бяга тоя българин в Украйна? Кат е толкоз лошо, що стои там? Българите, дет не ги устройва в България си намериха по-добри места за живеене.

За министъра - да си прави своя партия, да печели избори (или да ги купи с руски рубли) и да управлява независимо от колониалната демокрация. Ей Костя как го направи...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1503 -: Февруари 28, 2022, 11:32:19 am »
Мисля, че в момента ти го играеш "проводник" на путинистка пропаганда.
Свободен си да си мислиш, каквото си поискаш. Аз цитирам уж свободна българска медия /колко е свободна само колониалния началник знае/, не съм си го измислил.  :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1504 -: Февруари 28, 2022, 11:35:56 am »
1. Добре де... а що не бяга тоя българин в Украйна? Кат е толкоз лошо, що стои там? Българите, дет не ги устройва в България си намериха по-добри места за живеене.

2. За министъра - да си прави своя партия, да печели избори (или да ги купи с руски рубли) и да управлява независимо от колониалната демокрация. Ей Костя как го направи...


1. Пак ме караш да го играя баба Ванга. Но ще ти отговоря с пример от себе си:
Чудя се, като е толкова хубаво на запад, защо аз все още не съм се изселил там?  :)

2. Виждаш ли, когато министър се опита да защити българския, не колониалния интерес, той става много неудобен за колониалния министър председател и той го уволнява по заповед на колониалния му началник. Това са основните доводи. Другото там кой каква партия ще си прави  са празни приказки.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1505 -: Февруари 28, 2022, 12:09:59 pm »
Чудя се, като е толкова хубаво на запад, защо аз все още не съм се изселил там?  :)
Дори му предлагах еднопосочен билет...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1506 -: Февруари 28, 2022, 12:30:44 pm »
Дори му предлагах еднопосочен билет...

Чудя се, Радико като ни разправяше, колко хубаво било на запад в Германия, описа ни с умиление бекярския живот, какви евтини къщи имало и как най-бедния от местните имал в джоба си най-малко 200 000 евро, защо пак е тук при тия путинофили и комунисти, при условие, че каза, че аз лично съм му фалирал сервиза.  :D

Не съм чул някой да има автосервиз и да няма работа - такъв няма. Има недостиг на такива услуги отвсякъде. Значи, за да фалираш, смятай какъв трябва да си.  :)

А,бе грабвайте куфарите /продайте си тук жилищата, не да ми живеете, като комунисти със собствени жилища/ и беж на хубавото /задължително на квартира  :)/, кой ви спира, комунистите ли ви спират?  :D

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1508 -: Февруари 28, 2022, 01:43:10 pm »
Доктор Менгеле - лекарят, убил хиляди деца в Аушвиц

Ако ги попитате кой е най-бруталният човек, живял по време на Холокоста, най-вероятно ще чуете името Йозеф Менгеле. Наричан "Ангелът на смъртта", Менгеле е провеждал ужасяващи експерименти върху живи хора, повечето деца.

Бил Гейц е преродения Ментгеле. Това са все западни демократи.

https://www.dw.com/bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B5-%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%8F%D1%82-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D1%85%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0-%D0%B2-%D0%B0%D1%83%D1%88%D0%B2%D0%B8%D1%86/a-52108949

https://www.edna.bg/svobodno-vreme/iozef-mengele-20-uzhasiavashti-fakta-za-angela-na-smyrtta-ot-aushvic-4658050


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1509 -: Февруари 28, 2022, 01:51:47 pm »
1. Пак ме караш да го играя баба Ванга. Но ще ти отговоря с пример от себе си:
Чудя се, като е толкова хубаво на запад, защо аз все още не съм се изселил там?  :)

2. Виждаш ли, когато министър се опита да защити българския, не колониалния интерес, той става много неудобен за колониалния министър председател и той го уволнява по заповед на колониалния му началник. Това са основните доводи. Другото там кой каква партия ще си прави  са празни приказки.

1. както виждаш и аз съм тук. И не пиша на Костя Копейкин колко ми е зле. Ти писа ли му как страдаш непоносимо?
2. Министъра е работник, назначен от министър-председателя. Няма как всеки от министрите да има собствено мнение. Правителството има офоциална позиция, че случващото се е "война" и който не е съгласен - да се уволнява от поста.


Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1510 -: Февруари 28, 2022, 02:00:03 pm »
Сталин казва на Георги Димитров след като го измъква от Лайпцисткия процес: - Знаеш ли защо си жив. Това е защото националсоциалистите са млада и още глупава партия, трябваше да те убият и после да те съдят. Да Сталин е бил наистина зъл гении 4 милиона Украинци само за две три години, без газови камери без никакви разходи само жесток глад, чисто и гениално нали а не като тъпите фашисти.  https://chetilishte.com/holodomor/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1511 -: Февруари 28, 2022, 02:02:26 pm »
Да Сталин е бил наистина зъл гении 4 милиона Украинци само за две три години...
Момко, не знам какво пушиш, но ти е силно. Менкай го.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1512 -: Февруари 28, 2022, 02:10:18 pm »
За 8 лет — 14 тысяч погибших: Запад отказывается признавать геноцид Донбасса

Страны Запада отказываются признавать пытки, изнасилования и другие зверства киевских силовиков в Донбассе. За восемь лет гражданской войны ЛНР и ДНР потеряли почти 14 тысяч убитыми.

https://rusvesna.su/news/1645720241


Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1513 -: Февруари 28, 2022, 02:11:18 pm »
Момко, не знам какво пушиш, но ти е силно. Менкай го.
Не ти изнася нали че руснаците май имат традиции да трепят украинци, самата дума Геноцид идва оттам. А Сталин и колко руснаци е избил тия 4 милона са нищо.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1514 -: Февруари 28, 2022, 02:18:05 pm »
След като руснаците бомбардират американският център за психологическа война в Украйна,
телефонните терористи и телефонните измамници в Москва... изчезват. Факт.

Хулио, проверявай си картинките, че нещо ги намирам като фейкове с история/предистория.

Ако мислите, че някой е забравил живите изгорени в Одеса (+1 българин даже), както и още хилядите безвинни (вкл. удушена с телефонен кабел бременна и изгорена),
лъжете се.
Оня народ не е забравил, какво е нацисти и как се преговаря с тях!