Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 654560 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1890 -: Октомври 24, 2023, 08:04:46 pm »
Използвам повода да питам професионалиста за тия 2 горелки - аджеба, в какъв режим работят?!



В режим видим от километри за ракетите с топлинно насочване ...


Другарки и другари,
искам да ви представя един канал на Тодор от София

Мани ги тия софиЕнци... сичките са един дол дренки :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1891 -: Октомври 24, 2023, 08:07:47 pm »

Мани ги тия софиЕнци... сичките са един дол дренки :)

Чувал съм този израз от много селяни.  :)

Ти откъде го научи, да не би да го знаеш от юношеските си години?  :D

Активен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 498
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1892 -: Октомври 24, 2023, 08:14:37 pm »
Еиййй! Скивайте,  Путин  пак щял да умира ама не искал!   
Путин е получил сърдечен арест

https://f7td5.app.goo.gl/KCFxwf

Изпратено чрез @upday

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1893 -: Октомври 24, 2023, 08:34:58 pm »
Михаил Кузмов, тъй-тъй си дошъл, да те питам, ти разбираш от комунисти:  ;)

Хипотетично, ако комунистите бяха обградили един квартал на София с военни, танкове, артилери, и да започнат да стралят и събарят жилищни сгради, болници, църкви, с артилерия и авиация, и за 2 седмици убият над 2 100 деца, общо над 5 000 мирни жители, срутят няколко православни църки, ти как би определил действията им, като варварски, фашистки или демократични?

Питам не за друго, ами щото едни големи демократи в Израел, подкукуросвани от САЩ провеждат такава операция в Концлагера Газа, където мирни жители са затворени там вече 70 г. демокрация.

https://blitz.bg/svyat/palestina-skochi-na-oon-ne-e-za-vyarvane-kakva-e-broykata-na-zaginalite-detsa_news982256.html

Знам, че си солидарен горелкаджийски демократ, та си мопислих, че ще знаеш нещо... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1894 -: Октомври 24, 2023, 08:38:24 pm »
В режим видим от километри за ракетите с топлинно насочване ...
Горелкаджия, горелкаджия, викам ти горелкаджия - но да познаеш в какъв режим работи този двигател
=> мисия невъзможна...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1895 -: Октомври 25, 2023, 06:14:02 am »
Михаил Кузмов, тъй-тъй си дошъл, да те питам, ти разбираш от комунисти:  ;)

Хипотетично, ако комунистите бяха обградили един квартал на София с военни, танкове, артилери, и да започнат да стралят и събарят жилищни сгради, болници, църкви, с артилерия и авиация, и за 2 седмици убият над 2 100 деца, общо над 5 000 мирни жители, срутят няколко православни църки, ти как би определил действията им, като варварски, фашистки или демократични?

Питам не за друго, ами щото едни големи демократи в Израел, подкукуросвани от САЩ провеждат такава операция в Концлагера Газа, където мирни жители са затворени там вече 70 г. демокрация.

https://blitz.bg/svyat/palestina-skochi-na-oon-ne-e-za-vyarvane-kakva-e-broykata-na-zaginalite-detsa_news982256.html

Знам, че си солидарен горелкаджийски демократ, та си мопислих, че ще знаеш нещо... :)

Чудно, що ли ги бомбардират?
https://www.tiktok.com/@shaysilver/video/7293707765501938946

Ако някакви откачени чалмари, които ги храниш, даваш им работа, ток, вода и на практика всичко което им е необходимо за да съществуват нахлуят на територията ти баш навръх Коледа, убият хиляди жители и и отвлекат 200-300 души - ти какво ще правиш?

И пак ти казвам - двоен ти е аршина. За Украйна що нищо не казваш, а си се загрижил за Палестина?

Горелкаджия, горелкаджия, викам ти горелкаджия - но да познаеш в какъв режим работи този двигател
=> мисия невъзможна...

Де да знам в какъв режим работи бе Витко? Тия мАтори са с променлив диаметър на соплата и могат да достигат свръхзвукови скорости и без форсаж. И кат гледам на снимката - свити са.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1896 -: Октомври 25, 2023, 07:13:16 am »
Де да знам в какъв режим работи бе Витко? Тия мАтори са с променлив диаметър на соплата и могат да достигат свръхзвукови скорости и без форсаж. И кат гледам на снимката - свити са.
E, изкуственият интелект не може да знае всичко. Трябва и естествен  8)
И соплата не са ти решаващи...
Като видя "пламъка" на една райф-лампа, защо мога да ти кажа приблизително в какъв "режим" работи? Ти не се ли занимаваше с пламъци  8)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1897 -: Октомври 25, 2023, 08:43:38 am »
Бях дал линк към изказване на Ердоган, но икой не коментира....
Ето гледайте.

И снощи Израел пак са ударили по Сирия.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1898 -: Октомври 25, 2023, 09:48:52 am »
Бях дал линк към изказване на Ердоган, но икой не коментира....
Ето гледайте.

И снощи Израел пак са ударили по Сирия.
Денацифицират, точно като ватенките... :)

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1899 -: Октомври 25, 2023, 11:52:02 am »
Предсказанията на баба Ванга за 2024
Използване на силата на космическата вакуумна енергия

Според визионерката Ванга 2024 г. ще постави началото на революционно откритие в сферата на енергията. Ще се появи технология, която ще позволи на човечеството да се докосне до ефективно използване на енергията на космическия вакуум. Това революционно развитие ще осигури почти безграничен и екологично чист източник на чиста енергия, способен да захранва цялата планета.

https://novini247.com/novini/spored-prorocheskite-videniya-na-vanga-prez-2024-g-shte-se_6969381.html

Активен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1900 -: Октомври 25, 2023, 12:28:02 pm »
Използвам повода да питам професионалиста за тия 2 горелки - аджеба, в какъв режим работят?!
не че съм специалист по горелки, но имам някакви познания по термодинамика ... Та тези две горелик работят в режим в който технически всички горелки, в една или друга степен, работят: в много по голяма степен на преобразуване на химическата енергия на молекулите в топлинна и звукова енергия отколкото в тяга с насочен вектор.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1901 -: Октомври 25, 2023, 01:13:51 pm »
не че съм специалист по горелки, но имам някакви познания по термодинамика ... Та тези две горелик работят в режим в който технически всички горелки, в една или друга степен, работят: в много по голяма степен на преобразуване на химическата енергия на молекулите в топлинна и звукова енергия отколкото в тяга с насочен вектор.
"По-добре е да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да премахнеш всички съмнения за това."
Ейбрахам Линкълн

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1902 -: Октомври 25, 2023, 01:15:51 pm »
Ако не бяха ватенките, Джул щеше да ходи с ФЕС. :P

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1903 -: Октомври 25, 2023, 02:01:28 pm »
Ако някакви откачени чалмари, които ги храниш, даваш им работа, ток, вода и на практика всичко което им е необходимо за да съществуват нахлуят на територията ти баш навръх Коледа, убият хиляди жители и и отвлекат 200-300 души - ти какво ще правиш?

И пак ти казвам - двоен ти е аршина. За Украйна що нищо не казваш, а си се загрижил за Палестина?

Де да знам в какъв режим работи бе Витко? Тия мАтори са с променлив диаметър на соплата и могат да достигат свръхзвукови скорости и без форсаж. И кат гледам на снимката - свити са.

Горелка, защо не признаеш, че си фашист?
То не че не се разбира по разсъжденията ти, но поне да се обръщам към тебе с Господин Фашист, за да сме по-прецизни...

Въобще не са така нещата в Палестина както ги представяш. Не стига, че си дърт, ами и лъжеш като дърт циганин.

Представи си да ме поканиш в твоя апартамент в София, щото нямам покрив на главата, докато си стъпя на краката и в последствие лека полека почна да те изритвам от там, настаня се едно удобно, и за капак направя един параван, навирам те в банята която ти си лепил плочките и си турил крана на мивката на стената по селската мода  :D, то га ли си виждал град аслъ  ;), и ти започнеш да живееш в банята , а аз ползвам цялото жилище. После инсценирам нападение с помощта на ЦРУ, като целта ми е да имам законен повод да те нападна и изгоня и накрая световната демократична общност признае какъв терорист си ти, за дето си искал да си върнеш имота, най-малкото да ти споделя половината да ползваш, а мен да ме обявят за демократ, който е пострадал от един собственик-терорист.

Ето това е твоят прочит на ситуацията.

Но като се има предвид и как прочиташ турското робство, как отричаш баташкото клане, повярвай ми, бих ти отговорил подобаващо за тези твои вербални грехове, но първо етиката във форума ме спира на първо място и второ факта, че са ми гласували доверие да съм модератор. Иначе бих ти дал запомнящ урок по национализъм. Ще ме запомниш за цял живот ...дъртака ти с дъртак...

Ще видиш кой е ялов и кой не, кой си е чул гласа на хуя и кой не. Много си прост, защо си измисляш?

А по отношение на Украйна, за дето лъжеш, че не съм вземал отношение, едва ли има някой, който е вземал повече отношение от мен. И за да не си хабя приказките за такива като теб, които не само не заслужават уважение, а заслужават само получаването на житейски урок, то виж какво казва един украинец по въпроса. Отговори си сам:

https://www.tiktok.com/@ledi_di.9.5/video/7292866335174954247?lang=en

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1904 -: Октомври 25, 2023, 03:00:27 pm »
Шило в торба стои ли???
https://vm.tiktok.com/ZGJKRX1XR/