Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 645771 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4230 -: Август 29, 2024, 11:11:55 am »
                                           Кузмов[/b] да престане с лъжите си, да не се налага да се крие с подвита опашка, докато отмине бурята.
Ето една системно разпространявана лъжа! Т.н.американски фес се оказа....китайски според мен! Спомни си че писах, американците не носят сламени шапки, ама пак продължи!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4231 -: Август 29, 2024, 11:19:09 am »
Колеги,

Неблагодарник Кузмов продължава да затъва в блатото на лъжите си.
Всеки от вас е виждал профилната му снимка с американската, шерифска, каубойска шапка с шестолъчката - т.н. американски фес  ;), която е от кожа или плат, но той сега понеже е патологичен лъжец се опитва да възбуди у вас заблуждение с цел да придобиете отсрещно чувство на съжаление и беднотия спрямо него от селския сламен кирлиф  ;) фес,  :D който ви представя, сякаш го е носил пловдивски или асеновградски циганин.  :D

Страшен манипулатор е тоя. Неговите роднини са пребили баба ми. Той затова е такъв антикомунист.
Разбирам го напълно - ние сме родово-идеологически противници.
Борбата ще е докато един падне от нас.  ;) Това няма да съм аз.  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4232 -: Август 29, 2024, 11:26:26 am »
Както кажеш! Но шапката е една и съща! Тунингът със значката и черната кърпа прикриваща лентата Greece, е мой! Та за какво ставаше въпрос? Смени латерната!

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4233 -: Август 29, 2024, 02:38:48 pm »
 Михаил Кузмов, защо сте на страната на американците, те са се посрали и затова палят тези войни..Цялата работа е понеже армията им нрябва да се съкрати и да ги изгонят да си търсят нормална работа като всички хора. Никакъв извънреден проблем с Русия няма, съвършенно нищо няма. НИЩО не се е случило, искаха да свалят този комик понеже е голям..управлява страната със задните си части и за всичко Русия му е виновна. Те са ужасно деградирали личности очевидно. Войната е най лошото което може да сполени една страна. Пратиха 17 хилядна войска и то невъоръжена, без артилерия, без авиация, без ракети и с едни пушки само. Този пусна затворниците и ги прати да се бият с тях, само си представете - затворниците, криминалнопроявените са патриотите на които трябва да разчита една страна. Изцяло той ескалира война - 100%, можеше да се избегне 1 милион пъти минимум. Изиотите взривиха огромен газопровод и изпуснаха в атмосферата парников газ, следващата година при нас е суша и пожари каквито никой жив българин не е виждал и не помни. Това е за децата ви, за внуците ви, то няма да се оправи скоро, те няма да карат коли и от Дунав ще пият вода камили. Превръщат страната ви в пустиня...А вие - да продължавала войната, тяхната клауза е страхотна.. ВМЕСТО ДА ПЛЮЕТЕ НА НЕЯ. Те не са хора, още ли не сте разбрали.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4234 -: Август 29, 2024, 03:50:53 pm »
Я ми цитирай едно място, в което пиша че съм на страната на американците! Ако не си разбрал до сега, аз съм против Путин! Бях преди войната а сега съм още повече против! По добре излез от собственият си балон, и ми посочи някакъв съществен напредък на тази война! Може би си на ясно с бройката мъртви, от двете страни!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4235 -: Август 29, 2024, 03:53:19 pm »
Лъжец,

Путин ли започна тази война?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4236 -: Август 29, 2024, 04:16:54 pm »
Путин ли започна тази война?
А не бе... украинската армия нахлу на руска територия и стигна почти до Москва... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4237 -: Август 29, 2024, 04:20:31 pm »
Ако някой нападне на улицата член на семейството ми и полицията не се намеси, като го разпоря и му се изсипят карантиите, аз ли ще към причината за нещастието му?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4238 -: Август 29, 2024, 04:24:15 pm »
Ако някой нападне на улицата член на семейството ми и полицията не се намеси, като го разпоря и му се изсипят карантиите, аз ли ще към причината за нещастието му?
Питай адвоката си - той ще ти обясни по-подробно по кой член ще те натикат в панделата. Или си мислиш че в съдебната зала съдията и заседателите ще аплодират стоейки постъпката ти?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4239 -: Август 29, 2024, 04:25:17 pm »
Путин е питал адвоката си и продължава да защитава своите.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4240 -: Август 29, 2024, 04:25:57 pm »
Путин е питал адвоката си и продължава да защитава своите.
Не се справя по най-добрия начин като гледам...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4241 -: Август 29, 2024, 04:29:34 pm »
В крайна сметка всички ще лежат на земята.
И при мен е така.
Аз малко руснак си падам.
Ако някой извърши действия с опит за убийство член на семейството ми, независимо на чия територия е това, дали няма да имам право жив да го одера?  Ша чакал евроатлентическите педераси ли да ми дадат разрешение?


Горелка, не се дразни, че ще сменя риториката и ще млъкнеш.
Започваш да ме дразниш с дразнене и говорене напук. Мишка такава...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4242 -: Август 29, 2024, 04:36:31 pm »
Горелка, не се дразни, че ще сменя риториката и ще млъкнеш.
Започваш да ме дразниш с дразнене и говорене напук. Мишка такава...

Аре стига бе... Пак ли ще се върнеш към "Да здраствует мой бог Путин!" в началото на всяко изказване? :)

Колкото и да не те кефи - истината е такава: ти ще одереш някой и ще влезеш в затвора. Путин нападна Украйна и ще си носи последиците. Лошото е че точно той едва ли ще ги отнесе, но целокупната ватнишка кошара и в момента отнася негативите, и ще продъжи да ги отнася десетилетия след края (какъвто и да е той) на тази авантюра.

П.С. Да го разбирам че заравянето на томахавките само ми се е привидяло...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4243 -: Август 29, 2024, 04:38:04 pm »
Горелка,
ако така се дразниш напук пред мен, ще те подпра с коляно. И после ще си траеш..
Нещастник....

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4244 -: Август 29, 2024, 04:39:24 pm »
Горелка,
ако така се дразниш напук пред мен, ще те подпра с коляно. И после ще си траеш..
Нещастник....

Неее... на тая мотика втори път не стъпвам... :) Обиждай колкото ти позволява възпитанието, аз съм имунизиран :)