Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 343262 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #120 -: Ноември 03, 2016, 04:20:14 pm »
 :) :) Добре е, да се посмее човек! Но аз имам предвид нещо друго. А именно това -

"Мюон (или исторически мю-мезон, μ-мезон) е елементарна частица във физиката на елементарните частици. Мюонът е лептон от второ поколение класифициран в стандартния модел. Както всички лептони мюонът е фермион със спин 1/2 и отрицателен електрически заряд. По големина зарядът му е равен на този на електрона, но масата му на покой е значително по-голяма. Антимюонът (μ+) носи същия по големина, но положителен електрически заряд. Частицата е открита през 1936 г. от Карл Дейвид Андерсън при неговите изследвания на космическото лъчение."
 
В горният си пост съм допуснал малка грешка. А именно -  "А знаем че, един мюон има енергия около 4 GeV" Да се чете -  "А знаем че, един мюон има енергиен потенциал около 4 GeV"

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #121 -: Ноември 03, 2016, 04:40:22 pm »
оооо достатъчно достатъчно, колко мъка има по този свят казал моканина и изял зелената лястовица

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #122 -: Ноември 03, 2016, 05:07:23 pm »
Както всички лептони мюонът е фермион...

Това ми звучи малко като:
"Един млад старец седнал на един дървен камък и се загледал в близката далечина, където се белеела една черна точка."  :D

Както всъщност и доста други определения и "закони" във физиката и електротехниката.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #123 -: Ноември 03, 2016, 06:37:16 pm »
 :) Добре де, виждам че ви е, интересно моето твърдение но, не знаете на какво се основава то!? Добре! Тази вечер имам свободно време и не съм изморен за това имам и желанието да ви обясня! Но, мястото на това обяснение е за друга тема. Там ще опиша всичко така както аз го разбирам! Пък ако има въпроси, може би заедно ще намерим отговорите! Lets do it!

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #124 -: Ноември 04, 2016, 11:05:17 am »
EDM лампата консумира 75В. Ти откъде знаеш Райф какво е ползвал, като не знаеш. Използвал е модулиран сигнал. Има го доказано вече. Според оригинала на Менделеевата таблица заобикаля ни елемента Нютоний и причинява налягане. При удар от Тесла трафа /пад в налягането/, ефирът връща. Доста експерименти има направени и са с малък успех. По документи има оригинални честоти и защо няма успех? Защото се позват две честоти математически свързани и от там се получава трета, която е точно МОР. Погледнете Лакховски нещата са свързани.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #125 -: Ноември 04, 2016, 11:21:24 am »
Tomika, прав си. Няма от къде да знам със сигурност какво е ползвал Райф, защото в противен случай сега щях да съм втория Райф, но има един сайт в който следователи са проследили цялата технология, та оттам го знам. Друг е въпроса, доколко това е истина, като повечето "истини" в Интернет, и като твоята "истина". Нямам нищо против ти да си правия, но понеже питаш обществото и то ти отговаря това, което знае по въпроса.

По отношение на "математически свързаните" честоти от които се получава трета, мисля нещата са ясни - биене и получаване на сбор и разлика. Модулацията е друго нещо, но не разбрах от поста ти, кое от двете е ползвал според теб Райф? Когато Райф е ползвал модулация с някаква висока честота около 4,5 MHz /по спомен/, машината започнала да трепе всичко наред, без селекция честотата на отделния микроорганизъм, но няма много данни за това. Първоначалната Райф-версия е била без модулация.

За оргони и моргони, едва ли Райф е чувал тогава тези понятия, а също и техника му Бим Рей.

За честотите е факт, че все още никой не е повторил и доказал технологията на Райф. За Лаковски положението е същото. Всичко това може да е вярно, може и да не е.
Надявам се да достигнеш до успех и да споделиш.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #126 -: Ноември 04, 2016, 12:21:32 pm »
Tomika
Според мен патогените са си различни, а не че са при различни хора. Гадините се държат различно в зависимост от големината им, стадия на развитие, модификацията/мутациите им и т.н. причини. Така, че честотите в повечето случаи не са точни. Трябва да се доуточняват чрез въздействие по индувидуалното усещане на конкретния човек.
Преди извесно време се занимаваах с резонан метър. Бях си поръчал един кит, който служи един вид за сваляне на АЧХ. Има в него вграден DDS генератор, детектори и ADC. Системата отчита амплитудното изменение на конкретна честота при сканиране. Освен това се мери и фазовите изменения, какво трябва да бъде. Проблема е, че се оказа не ми достига чуствителност и трябва да направя усилватели. За сега проекта  остана да отлежава докато се поосвободя.
Преди няколко дни ми попадна и разгледах малка лампа направена май в София. Електрониката направена на пробна платка и фърчащ монтаж. Захранва се с 12V 3A.  Мощността е много малка, но има въздействие от 10-20см.
https://www.youtube.com/watch?v=U7oi3AMJeK4
Има едно место в което могат да направят лампа, но нямам подходящи електроди. Търся материали за електродите на лампата. Ако някой има идея да ми се обади?

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #127 -: Ноември 04, 2016, 03:28:37 pm »
ЕДМ не знам от къде черпиш информация, но най популярната машина е на 3,3МHz. И не е вярно, че е трепила
всичко наред. Уморила е всички проби в лабораторията. Честотите на повечето генератори като FreqGen или на Хулда Кларк, са копирани точно от тази машина разделени на десет. Но те така няма да работят. Машината ми работи добре. Въпроса ми беше друг. Оказва се, че повечето патогени реагират честотно различно спрямо средата в която са. И за целта съм решил да правя синхрометър, но приемника ще е спектрален анализатор. Някой мислил ли е за подобно нещо?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #128 -: Ноември 04, 2016, 04:00:40 pm »
Тук има малко схеми и рисунки.
http://www.rife.org/az58/az58.html
Поздрави

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #129 -: Ноември 04, 2016, 08:00:45 pm »
Като чета тая тема се сещам за книгата "Спусъкът" на Артър Кларк. Там едни изобретатели случайно намират честота, която възпламенява дистанционно всякакви експлозиви, без да влияе на другите материали. Безценно устройство, способно да сложи край на всички войни и конфликти, да разминира изоставени от войната минни полета, и още, и още...
Книгата обаче свършва в момента, в който поредното усъвършенстване на технологията успява да убива черни мишки, без да причини никаква вреда на бели мишки...

Само си помислете какви последици би имало изобретяването на устройство, което да може да въздейства само на хора с друг цвят на кожата, или на хора страдащи от определено заболяване, или на хора податливи към определени заболявания... Това ще е по-страховито и от ядреното оръжие. Белите ще изтребят черните, жълтите ще изтребят белите, тези които са с нулева кръвна група ще изтребят тия които са А+, плешивите ще изтребят тези с коса ... вариантите са безбройни.

И сега си помислете дали разликата във физиологията между бял и чернокож, или между плешив и окосмен е по-малка от тази между причинител на болести микрооргранизъм и такъв, без който човешкото тяло не може да функционира. Та един и същ микроорганизъм може да е безвреден при един човек, а при друг да доведе до заболяване. Дори и един и същ човек един път не се разболява, а друг път се разболява от един и същ вид микроорганизми.

Смятате ли че с няк'ва лампа можете да постигнете това? И то по метода на пробите и грешките? Без добре оборудвана лаборатория, персонал който да извършва множество тестове едновременно? Опитни животни, върху които да се тестват различни честоти при различни заболявания? Последващи изследвания, доказващи че това въздействие не е някаква "бомба със закъснител", дет да ви гътне след месец или година?

Коев

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #130 -: Ноември 05, 2016, 08:12:48 pm »
Никак не ми се вижда безобидно това облъчване с най-различни, или определени,,разрушаващи честоти'',
Този радикален метод би бил идеален за разрушаване на тумори, чието операционно отстраняване е твърде рисковано, също и като алтернатива на химиотерапията при злокачествените тумори.
За патогенната и условнопатогенната микрофлора, всеки организъм си има естествена защитна система-имунната, нека да я оставим да работи и да се ,,храни'' с проникналите тук-там вируси и бактерии, а за по-сериозни инфекции си има серуми и антибиотици.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #131 -: Ноември 06, 2016, 01:22:46 am »
Книгата обаче свършва в момента, в който поредното усъвършенстване на технологията успява да убива черни мишки, без да причини никаква вреда на бели мишки...

Не, Юлиане...книгата свършва с това, как се убива ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНА МИШКА между други еднакви, чрез "ДНК разпознаване", което е още по-ужасно...и не ставаше дума само просто за честота (такава, каквато я познаваме), а за излъчване на непознат вид вълни/енергия.

EDM electronics, наистина ли смяташ, че Райф не е бил запознат с трудовете на Райхенбах...или на Да Винчи?
Тогава не е имало този словесен бълвоч (както сега в интернет) и хората на науката са се запознавали с изследванията на великите преди тях, още повече, че "изобретателите" не са били под път и над път, както сега;D

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #132 -: Ноември 06, 2016, 12:49:27 pm »
В света има два такива прототипа останали всеки на цена над 1 трилион долара, а колко ли струва правото да погледнеш бацилите през него Райф микроскоп да ги видиш живи как щъкат.
От къде е тази информация?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #133 -: Ноември 06, 2016, 10:31:47 pm »
Аз много ДЪРЖА да попитам уважаемите съфорумци:

Кой и кога ви е говорил или споменал за "мюмюн" , след като става дума за МЮОНИ ?


Или нарочно ви е кеф да се лигавите, изпробвайки нечии нерви?

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #134 -: Ноември 07, 2016, 12:05:50 pm »
Първо импулсите който виждаш при запушен транзистор не са "оргонни". Тук няма нищо "оргонно"! Тези стръмни импулси са следствие  разпада на мюоните до електрони, щом ползваш Тесла траф. А знаем че, един мюон има енергия около 4 GeV(гига електрон волта) за времето си на живот, което е до около 64uS(микросекунди). От там се получават тези импулси който ги засичаш  с осцилоскоп, предполагам! Оттам нататък.......!?