Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 343324 пъти)

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #150 -: Декември 17, 2016, 06:11:33 pm »
juliang нещо което не можеш да разбереш, незначи че не съществува. Има доста неща които не знаеме но не трябва да отхвърляме. Това за нас е нова материя с непонятни за сега свойства. Трябва да се изучи. И аз клонях към недоверието но очевидното показва друго

Неактивен Dedo pop

  • Активен
  • **
  • Публикации: 299
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #151 -: Декември 17, 2016, 07:47:49 pm »
  Кое е очевидното? Какво да изучаваме? Не научната фантастика на хора с ограничени познания и огромно желание да бъдат забелязани?
 Дай един единствен пример за успешна репликация на някое "откритие".

Коев

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #152 -: Декември 17, 2016, 08:33:51 pm »
Най добре е който има нужда да си направи терапия директно с лампата. Не мисля, че сегашните монитори могат да телепортират цялата гама от полезни и лечебни лъчения на такъв един източник. Иначе лъчетерапията си е доказан ефективен метод за лечение- чрез локално облъчване на участъци от тялото, или визуално, индиректно, чрез въздействие върху зрителния нерв с цветни нюанси.
Втория метод на терапия и въздействие може да се предаде по екраните на сегашните мултимедиини устройства и се използва за лечение на нервнопсихични разтройства.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #153 -: Декември 17, 2016, 10:55:25 pm »
juliang нещо което не можеш да разбереш, незначи че не съществува. Има доста неща които не знаеме но не трябва да отхвърляме.

Ето, във въпросите си аз поставям началото на научен подход за изследване на това явление. Поставям въпросите към хора, които претендират че са по-знаещи от мен. Защото липсата на отговор означава че или такъв ефект е фикция на твърдящите че го наблюдават, или че те знаят точно толкова колкото и аз за същността на това явление.
А отгоре на това и им липсва най-важното -стимула на експериментатора да обясни това което наблюдава, опита да навърже наблюденията в някаква теория която да издържа на напора на тролове. Защото най-лесно е да се обясни нещо с "Ми ... божа работа", или в случая "Ми... оргонна му работа". А още по лошото обяснение е "Ти си тъп и тия работи не ги разбираш". Защото на мен точно така ми звучи това:

Насмешките ви са доста неуместни и показват не само липса на знания и информация, а и на /поне малко!/ отворен ум. ...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #154 -: Декември 18, 2016, 01:53:04 am »
Ще ви помоля (засега), който няма интерес към тази тема, просто да не пише в нея! Който го интересува - моля да пита, стига да не е с цел заяждане или някаква шизофренична мания за нечие "разобличаване"!
Аз в темите ви за Капанадзе не се меся деструктивно, нали така? Колкото и да го смятам за мошеник, а вас - за лапнишарани, нито заяждам някого, нито се присмивам!

Юлиане, казах ти, че има 2 начина за дистанционно предаване на подобни лъчения, не знам защо всички се спряхте на втория, който е по-несигурен и беден, а първия го подминахте като бърз влак-малка гара?
Тук става дума за матричен "линк".

"С'я аз пак задавам въпроса "Как тези вълни ще се уловят от камерата, как ще се енкоднат, как ще се предадат по нета и как ще се излъчат от монитора на "другия край на жицата"?..."
Въпросите ти са толкова "семпли" (евфемизъм), колкото и тоя - Как ако от Австрия ти пратя по интернет линк на някой сайт от сървър в Чили, компът ти ще го отвори, след като си в България?
Ако някой от вас е гледал сеанс на Кашпировски на времето, няма да пита подобни глупости!

А я да ви питам аз всички всезнайковци - КАКВО Е ИНТЕРНЕТ? ? ?
Как, аджеба, става тоя постоянен, онлайн, огромен трансфер на данни в цял свят, по две жички?
Тези, които са родени с него го приемат за даденост, но...какво е в чисто технически план? Как е стартиран интернет? Не е ли бледо копие на матричната информационна мрежа във вселенски мащаб? Или е земна технология - хахаха ;D 

Ти не си в състояние да се довериш на свое усещане в тази насока, дори и да го изпиташ. Би го отдал на друго или би го пренебрегнал. Това се учи, колкото и да се мислиш за "всеизучен"! По същия начин, по който човек се учи да пие бира или да яде синьо сирене! Ако на теб (примерно) бирата ти горчи, няма да има сила в света, която да те убеди, че на мен ми сладни, нали така?
Може би очакваш при допир в подобна точка от монитора да изпиташ усещане като от удар на електричество или нещо подобно???
Ще направя друго сравнение - представи си разликата между допир на кожата и силен шамар!
Ти очакваш шамара и не усещаш допира, което е нормално!
Ако си участвал някога в "селски бой", може да не усетиш изобщо леко докосване по гърба, понеже психиката ти е настроена да очаква удар.
Не знам как да ти го обясня по-просто?


Кадуцеус, кажи сега тази снимка с постоянна активност ли е? За да е с постоянна, трябва да се активира на 2-3 дена поне.
Спомняш си за моето предположение (преди да ме изгоните от гаража), че подобни снимки имат автоматично свързване с първоизточника, отразявайки моментното му състояние, макар и снимката да е стара!
По същия начин доказаните "ясновидци" правят точна диагноза на заболяване, макар и снимката да е правена, когато човекът е бил съвсем здрав.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #155 -: Декември 18, 2016, 10:17:13 am »
Юлиане, казах ти, че има 2 начина за дистанционно предаване на подобни лъчения, не знам защо всички се спряхте на втория, който е по-несигурен и беден, а първия го подминахте като бърз влак-малка гара?
Тук става дума за матричен "линк".
Аз засега се опитвам да разбера втория начин, когато реша че съм го схванал, ще пристъпя и към първия.

Въпросите ти са толкова "семпли" (евфемизъм), колкото и тоя - Как ако от Австрия ти пратя по интернет линк на някой сайт от сървър в Чили, компът ти ще го отвори, след като си в България?
Ако някой от вас е гледал сеанс на Кашпировски на времето, няма да пита подобни глупости!

А я да ви питам аз всички всезнайковци - КАКВО Е ИНТЕРНЕТ? ? ?
Как, аджеба, става тоя постоянен, онлайн, огромен трансфер на данни в цял свят, по две жички?
Тези, които са родени с него го приемат за даденост, но...какво е в чисто технически план? Как е стартиран интернет? Не е ли бледо копие на матричната информационна мрежа във вселенски мащаб? Или е земна технология - хахаха ;D 

Макар че ще бъде изключително дълго, аз мисля че съм способен съвсем точно и на достъпен език да обясня на всеки желаещ как точно се случва тази "магия". Мога и да демонстрирам голяма част от обясненията си с примери и да предложа на съмняващите се да се уверят сами как точно стават голяма част от "магиите".
А ти можеш ли да направиш това за мен по въпроса разискван в тази тема? :) Някой може ли?

Задаваш въпроси, получаваш отговор:
1. "Как ако от Австрия ти пратя по интернет линк на някой сайт от сървър в Чили, компът ти ще го отвори, след като си в България?" - най елементарно казано: от Австрия набират "телефонни справки" в България и пожелават да узнаят телефона на г-н Атос от град .... де да та знам откъде си. Там му го дават. Те ти позвъняват и ти казват да си запишеш на листче телефонен номер в Чили на който да звъннеш. Всъщност по-точното е че от Австрия ти се обаждат, и ти казват да потърсиш в "Телефонни справки" телефона на някой човек в Чили. Ти се обаждаш на чилийските справки и казваш че ти трябва номера на сеньор Алехандро Гарсия, живущ в град Консепсион. От там ти отговарят, че телефона на господина е еди-кой-си. И ти му позвъняваш и си говориш.
"Бюро справки" го играят DNS сървърите по целия свят. Има глобални, има и локални. Дори в твоя рутер има мъничък DNS сървър, който управлява устройствата вързани в дома ти. Самия ти компютър също пази няколко десетки (или стотици) DNS записа, точно както ти на бюрото си имаш няколко листчета с телефони и визитки на хора, с които си говорил скоро или говориш често.

2. Как, аджеба, става тоя постоянен, онлайн, огромен трансфер на данни в цял свят, по две жички?
Ако трябва да сме точни, жичките от доста време ги пенсионираха при комуникациите. Сега нещата вървят по оптични влакна. Но най-грубо казано ... все едно да предаваш морзов код с лазер - така се комуникира. С тая разлика, че за да се уплътни капацитета на влакното, през него "светят" няколко лазера, всеки със собствен цвят. Така едновременно по едно влакно може да тече една комуникация с червен цвят, съвсем друга със син цвят и още една със зелен. А в един комуникационен кабел може да има няколко хиляди такива отделни влакна, по които тече отделна комуникация, във всяко влакно едновременно текат няколко комуникации по различен цвят...

3. Как е стартиран интернет? Смята се, че началото на интернет е положено със пакет данни, предаден от компютър по телефонна линия от Университета на Калифорния до изследователския институт в Странтфорд. Естествено, под вещото ръководство на военните. Първоначално мрежата се е казвала ARPANET.
За основа на интернет може да се смята протокола TCP/IP, който ... абе има достатъчно информация в нета. Най-грубо това е аналог на пощенския плик, или по-точно няколко плика вложени един в друг. На всеки плик е написано къде да бъде доставен. Получателя отваря плика, и ако вътре има писмо -то е за него. Ако има друг плик - той се задължава да го постави в нов плик и да го пусне на адреса, написан на него.  Ако не знае адреса - поставя го в плик и го доставя до пощенската станция в квартала му. Ако там не знаят адреса - предават го на Български пощи. Ако и там не знаят - пращат го до централноевропейските пощи. Там вече може ида не знаят кой е г-н Алехандро Сервантес, но знаят как до доставя плик до Чили. В централна поща Чили пак не знаят кой е тоя оръфляк, ма на плика пише че живее в град Консепсион, и пращат плика до тамошната поща. И така плика първо се катери нагоре докато стигне до място, където знаят поне нещо и за получателя и за подателя, после се търкаля надолу докато се намери толкова малка поща, която да познава директно сеньор Сервантес.
Ако ти ми пратиш писмо на мен, то ще стигне нагоре максимум до Български пощи, защото те ще знаят поне твоя и моя град. Плика няма да отиде по-навън, няма да се търкаля извън границата и да занимава европейските и чилийските пощи. Ако пращаш писмо до Мичето от съседния блок, почти сигурно е че плика дори няма да напусне градската поща и че централната поща в БГ няма и да го види тоя плик.

Има и други видове комуникация в нета, примерно по UDP протокола. Това може да се оприличи на пускане на листовки в пощенските кутии. Подателя не знае дали си получил листовката, дали си я прочел... Това се ползва при поточно аудио или видео (стрийм на живо), или при игри. Там е приемливо някой пакет "да се загуби", да не достигне получателя. Печели се време и трафик, защото получателя не уведомява подателя че е получил пакета.

Айде сега ти (или който му стиска) се опитай да ми обясниш нещата за които разискваме по този мисля разбираем начин... :)
« Последна редакция: Декември 18, 2016, 10:47:28 am от juliang »

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #156 -: Декември 18, 2016, 10:44:43 am »
 Dedo pop Пример! А това какво е? Райф-лампата лекува. И не мисля, че Тесла, Менделеев и т.н. колоси са сбъркали а ние тук в този форум сме най-умни. Трябва да изучаваме етера, оргона, нютония /според менделе-
вата таблица/. Който се оказва, че има непонятни свойства. И дайте за това да го отречем. Ние познаваме електромагнитната вълна, а дали не съществува и друг начин на предаваща пулсация? Как в космоса където е
вакум няма почти нищо скороста на светлината е най-голяма? Както в езеро когато излезе вятър, се получава вълна. Водата се вълнува а в космоса какво се вълнува? Неуспорими доказателства има за съществуването на субстанция, която за съжаление и аз не познавам детаилно.
Капанадзе бил измамник, възможно е но едва ли е измама Швейцарската Тестатика. Която произвежда електроенергия като преобразува ефирна енергия в познатата ни електроенергия. Капанадзе прави същото.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #157 -: Декември 18, 2016, 11:55:04 am »
Tomika, като вземете да спрягате етера с Менделеевата таблица и веднага става ясно, че си нямате ама и хал-хабер от химия и от физика, нито имате някаква що-годе приемлива физическа представа за нещата... ама грам-грам!

Не отричам съществуването на етера, но ако той притежава и 1/3 от изброените му качества, то той няма нищо общо с познатата ни материя, елементарни частици и структурите, които те образуват (атоми). Етерът със сигурност НЕ Е АТОМ (т.е няма ядро с определен брой протони и неутрони, около което орбитират електрони), т.е. мястото му изобщо не е в Периодичната система, нито на 0-во, нито на 124-то, нито на 2080-то място! Все едно да търсиш координатите на Архангел Гавраил в телефонния указател.

Ако сте толкова компетентни и в другите области, направо - тури му пепел...

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #158 -: Декември 18, 2016, 12:46:22 pm »
Темите за етера са дъвкани и предъвквани многократно тук във форума, и е хубаво човек да се поразрови из съответните теми (особено по-новите потребители, като Tomika).
Разбира се - етерът не може да се нарече "материя" по начина, по който се подразбира. Той е градивният материал за вихровите клетки (с различна сложност на изграждане и конфигурации), които учените наричат "елементарни частици".
Етерът преминава през материята, като в същото време си взаимодейства с нея на субатомно ниво, създавайки драг ефект, т.е. сцепление, което е видно от гравитацията и всякакви други кинетични проявления - ускоряване, забавяне, инерция, центробежни/центростремителни, и какви ли не още други, сили :)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #159 -: Декември 18, 2016, 02:28:58 pm »
Юлиане, нали не мислиш, че ти задавам въпрос с това:
 "Как ако от Австрия ти пратя по интернет линк на някой сайт от сървър в Чили, компът ти ще го отвори, след като си в България?"

Това е сравнение за странния твой въпрос. Същото е и с втория- какво е интернет? Просто ползвам аналогии, които са близо до твоите схващания, понеже с други не разполагам. Ето, че можеш да мислиш и да си нахвърляш принципна "схема".
Колкото до матричните линкове - представи си го като тотално безжичен интернет по целия свят (по-точно в цялата Вселена), само че без въпросните препратки, има директни връзки. Самото пространство е "проводник" и харддиск (суфтуер и хардуер в едно цяло). Можеш по всяко време да се потопиш в тази база данни и да се "кънектнеш" към каквото и който искаш. Това е в основата на вечната взаимовръзка между всичко и всеки! Доста от тези процеси се случват на подсъзнателно ниво или по време на сън. Това са желания, (добри или лоши) които се материализират, преодолявайки и управлявайки "дребните" събития. Това е и причинно-следствената връзка между събитията, които силно се влияят от човешката мисловна енергия. Това са такива връзки и взаимодействия, които много малко хора са се научили да ползват съзнателно(споменах кои).
Не очакваш когато някой урочасва да си носи кабели и апаратура, нали?
Грешката ти е, че се опитваш да разбереш едни неща чрез познанията си за други, което води до отричане поради "непасване" на концепциите!
То е като на един супер професионалист готвач да обясняваш действието на сложна електронна схема. А той да се опитва да я разбере чрез своите знания - подправки, рецепти и прочее. Може да обърнеш примера, електрончика да се опитва да разбере ястието чрез логически схеми. Или шивач да се пробва да разбере структурата на стоманата при 960 градуса, но ползвайки в мислите си метър, ножица и представите си за кройки.
И не задълбавай в конкретиката на тези примери - те са само за сравнение!

Колкото до директното предаване на лъчения, споменах, че старите тръбно-лъчеви камери и монитори са най способни да улавят и пренасят лъчения, които не само са в извън видимия спектър, но и са малко изследвани, понеже много от учените, занимавали се с тях са акцентирали само върху тази страна, която ги е интересувала.
Създателят на първия ДВГ едва ли е мерил въглеродните емисии, не го вярвам някак.

 



Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #160 -: Декември 18, 2016, 03:27:19 pm »
... Колкото до матричните линкове - представи си го като тотално безжичен интернет по целия свят (по-точно в цялата Вселена), само че без въпросните препратки, има директни връзки. Самото пространство е "проводник" и харддиск (суфтуер и хардуер в едно цяло). Можеш по всяко време да се потопиш в тази база данни и да се "кънектнеш" към каквото и който искаш. Това е в основата на вечната взаимовръзка между всичко и всеки! Доста от тези процеси се случват на подсъзнателно ниво или по време на сън. Това са желания, (добри или лоши) които се материализират, преодолявайки и управлявайки "дребните" събития. Това е и причинно-следствената връзка между събитията, които силно се влияят от човешката мисловна енергия. Това са такива връзки и взаимодействия, които много малко хора са се научили да ползват съзнателно(споменах кои).

И задавам аз сега въпроса "За чий са ми в тоя случай хармонизатори, оргонизатори, райф-лампи, вълни, скайп-видеовръзки?"

...Колкото до директното предаване на лъчения, споменах, че старите тръбно-лъчеви камери и монитори са най способни да улавят и пренасят лъчения, които не само са в извън видимия спектър, но и са малко изследвани, понеже много от учените, занимавали се с тях са акцентирали само върху тази страна, която ги е интересувала.

Остава въпроса как ще докараш информацията за тези лъчения през цифровия интернет, способен да разбира само единици и нули, и в който всяко битче има точно определено предназначение. Също така надявам се ти е известно, че при пренасянето видеото претърпява компресия на информацията и последваща декомпресия. В този случай тя е със загуба (за разлика от zip комрепсията която възстановява файла 1:1), тоест получения образ не отговаря на 100% на видяното от камерата. Тази компресия отново е изградена така, че да се запази визуално максимална част от образа, като се изхвърли всичко което не е чак толкова нужно. Подобните цветове се приравняват към най-близкия кум тях и се уеднаквяват. Части от кадъра които са почти еднакви се записват само един път, и после се поставят няколко пъти на различни места при възстановяването на картината. Области, които остават визуално еднакви но само се преместват, се записват само веднъж и после се посочва тяхното отместване.
Interleaving-а също си го чувал - дефакто в един кадър се записват само нечетните линии, а в следващия - само четните. във всеки кадър имаш смесно изображение на текущия и предишния кадър.

Всичко това което изреждам е изобретено и създадено само и единствено с цел изобразяване на ВИДИМИ цветове. Използвани са известни на науката недостатъци на човешкото око така, че да се изреже още информация която поради тези недостатъци ще стане незабелязана.
Софтуер, който да определи автоматично дали оригиналния кадър и този, минал процес на decoding/encoding са еднакви, е изключително сложен и работи с наченки на изкуствен интелект - опитва се да разбере какво е нарисувано. И това е защото погледнато от машинна гледна точка двата кадъра са ТОТАЛНО РАЗЛИЧНИ, въпреки че визуално за човек са почти еднакви.

И с'я ти се опитваш да ми кажеш, че в тая цялата каша която се случва с образа, ще премине и нещо дет не го знаем? Ще премине, ама точно никога.

Тези оправдания и обяснения бих ги приел (с големи резерви, само за да продължи приказката), ако камерата и монитора са свързани с аналогов кабел. Но в светлината на цифровото приемане и предаване - няма никакъв, ама НИКАКЪВ шанс да ти повярвам. Не само аз, ами и всеки, занимавал се малко по-сериозно с компютри и видеообработка. Ако се опитваш да им го обясниш така, ще ти се хилят като емотиконите, дет Йоро ги слага из чата... :) Не пробвай, ще станеш за смях.

Кинескопния монитор - отново пълен смях в залата. Имаш ли идея как работи кинескопа? Какво генерира цветовете в него? Нали не мислиш че вътре има цветни лампички?
Не, има електронна "пушка" която излъчва поток йони. Тези йони са невидими. Когато този "залп" улучи определено място (пиксел) на предната стена на кинескопа, той кара специално поставено на повърхността му вещество (луминофор) да свети. На кинескопа има 3 различни вида луминофор, който свети с 3-те различни цвята. В зависимост към коя точка е насочена "пушката", такъв цвят ще получиш. Ако искаш чисто червен екран - пушката удря само червените зони, зелените и сините ги пропуска. Ако искаш бял - пушката удря всичко наред и смесвайки червен, зелен и син цят, получаваш бял. Ако искаш черен цвят, пушката просто не стреля, няма улучен луминофор, нищо не свети.

С'я ми кажи как дори и аналоговия монитор ще излъчи нещо освен червен, зелен и син цвят? Или тайно слагат и луминофор излъчваш тия вълни за които спорим?

Разбираш ли колко смешно звучат тези обяснения? Да, някоя баба дет само гледа телевизора може и да ти повярва, но човек който знае как работи телевизора отново ще се търкаля от смях като слуша какво му обясняваш.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #161 -: Декември 18, 2016, 03:52:20 pm »
И задавам аз сега въпроса "За чий са ми в тоя случай хармонизатори, оргонизатори, райф-лампи, вълни, скайп-видеовръзки?"
Точно за да се "линкнеш", като обикновен човек, който няма уменията на ясновидец или практикуващ!
Но това е по "софтуерната" част, която не включва първите две-три  "хармонизатори, оргонизатори". Актуално е, когато посочените устройства се ползват дистанционно, иначе - не! Различни са методите на транслация и въздействие, не ги бъркай (смесваш тотално всичко, което е показател за невежество в тази материя).
Не изпадай в положението на прасе, за което дали яде помия или кулинарен шедьовър е все тая!

...обяснения бих ги приел (с големи резерви, само за да продължи приказката), ако камерата и монитора са свързани с аналогов кабел...
Разбира се че имам в предвид аналогова връзка! Споменах ти, че при цифровизацията се губи много (понякога и всичко) от чисто механичния метод.
Споменах ти възможните начини просто, не знам защо се хващаш като удавник за сламка единствено в това, което смяташ, че можеш да "обориш"?

Ако се предава директно (онлайн, без запис на филмова лента) ядрен взрив от тръбно-лъчева камера на лъчев кинескоп, шансът да се транслират доста от радиационните излъчвания (все пак в ограничен спектър) е много висок!
Луминофор има в черно-белите екрани. Но ако говорим принципно, ти разсъждаваш праволинейно като...нямам сравнение!
Именно потокът йони има и други характеристики, не само тези, в които ти се ще на теб да се ограничиш!
Разсъждаваш като хидроинженер, който проектира ВЕЦ - той не се интересува дали водата е мека или варовикова, колко е повърхностното и напрежение, колко и е Ph-то и, носи ли тя и друга информация! Да, вярно, другите хидроинженери биха ти се изсмели, ако им кажеш, че водата от твоята ВЕЦ е силно негативна като заряд и вреди на живите организми. Това е типичен пример за задръстеност в разсъжденията!
Отричането на нещо не премахва съществуването му!
Това е техническото късогледство - пак се опитваш да обясняваш едни неща, чрез знанията си за други!
« Последна редакция: Декември 18, 2016, 04:14:00 pm от atos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #162 -: Декември 18, 2016, 04:16:21 pm »
Точно за да се "линкнеш", като обикновен човек, който няма уменията на ясновидец или практикуващ!
Но това е по "софтуерната" част, която не включва първите две-три  "хармонизатори, оргонизатори". Актуално е, когато посочените устройства се ползват дистанционно, иначе - не! Различни са методите на транслация и въздействие, не ги бъркай (смесваш тотално всичко, което е показател за невежество в тази материя).
Не изпадай в положението на прасе, за което дали яде помия или кулинарен шедьовър е все тая!

Не, не ... райф лампата излъчва вълни. Тия вълни влизат в резонанс с гадинките в организма ти и ги требят. А според Кадуцея има замесен и оргон в цялата работа, който не знам къде се вписва...
С'я ... вече някой конкретно да каже вълни ли са лъчи ли са ... аз вече се омотвам. Ма и едното и другото не може да се предаде по интернет и скайп - давам гаранция.

Разбира се че имам в предвид аналогова връзка! Споменах ти, че при цифровизацията се губи много (понякога и всичко) от чисто механичния метод.

Не ми се измъквай по терлици. Обясних ти че при цифровизация ГАРАНТИРАНО се губи АБСОЛЮТНО всичко което не е видим цвят. Пробвай по скайп да предадеш най-близкото до цвета инфрачервено излъчване от едно дистанционно на телевизор и ще се убедиш. Сложи камерата в едната стая, а монитора пред "оченцето" на телевизора и се опитай по скайп да смениш каналите или да намалиш звука ... :)
Кажи си го, не се срамувай. Или ме опровергай по някакъв начин :)

Ако се предава директно (онлайн, без запис на филмова лента) ядрен взрив от тръбно-лъчева камера на лъчев кинескоп, шансът да се транслират доста от радиационните излъчвания (все пак в ограничен спектър) е много висок!

Абсурд, абсолютен и пълен абсурд :) Ако наистина си го мислиш ... няма смисъл да споря с теб по тия въпроси.

А, да ... как ли операторите в АЕЦ гледат на мониторите какво се случва в горещата зона на реакторите? В реално време, по аналогови камери? Или гледат мониторите в защитни комбинезони? :) А тия дет се оправяха във авариите на Чернобил и Фукушима? Дистанционно управляеми роботи с камери... сещаш се нали?

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #163 -: Декември 18, 2016, 04:33:37 pm »
juliang, вземи едно дистанционно инфраред натисни някой бутон и го насочи към включената камера на GSM а, ако дистанционното е изправно ще видиш мигаща виолетова светлина.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #164 -: Декември 18, 2016, 04:40:20 pm »
juliang, вземи едно дистанционно инфраред натисни някой бутон и го насочи към включената камера на GSM а, ако дистанционното е изправно ще видиш мигаща виолетова светлина.
Да, но това мигане прожектирано на екран пред телевизор няма да смени програмите му.