Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 198283 пъти)

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #120 -: Декември 21, 2012, 09:45:35 am »
Интересно
Това пише в нета,това споделям бе хора!
Отново заради не знание се вайкате.Не знаете защо Джим създаде църква,която няма нищо общо с религията,а е с цел някаква защита.
Аз самия вчера спорих във форума на Джим,като ги питах защо трябва да е в 4 звезден хотел,а не в нещо по-достъпно.
Отговора беше,че просто собственика на хотела е предложил(след като е получил ,,спонтанна ремисия" да даде безплатно една голяма стая,напълно оборудвана,ток,вода,зала за семинари)
Тук няма нищо гнило и ако някой иска просто да търси под вола теле той винаги ще го намери.
Да,аз нямам нищо общо(както споделих по-рано).
Не разбирам защо така се нахвърляте,но това си е ваше решение все пак.
Центъра го има и работи-който е информиран ще отиде-това е!
Нямам нужда да правя реклама понеже не печеля нищо от това,ок може би печеля вътрешна радост от самото споделяне на информация.
Правете каквото знаете.
Всъщност по-запознатите винаги могат да звъннат на светослав и да питат,абе тоя радо какъв е що е има и нещо общо с цялата работа освен,че споделя инфо.
Аз нямам нужда дори да съм тук,само кажете и ми трийте всички постове или сам да си ги изтрия?
После и вие трябва да си изтриете своите за да не се получи спам

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #121 -: Декември 21, 2012, 09:48:46 am »

От два-три месеца правя неистови усилия да се докопам до някой адрес или работещ линк, който да предлага и от където да си закупя Натриев ХлориТ. Опитах с Лабимекс в София - не стана, не съм бил оторизирано лице. Изръшках всички останали линкове на предприятия и фирми, които да продават NaClO2 - и уви! - или го нямат в списъка, или линка не работи, или направо пише - Грешка 404.
Питах преди време тук - пращате ме към магазини за химикали и лабораторна посуда... добре, ама по селата такива няма въобще... има по големите градове, ама то това за мен е вече минало-заминало... Враца ми е далече, родната ми София още повече... но въпреки това:
Дайте ми точен адрес: улица и номер в София, на такъв магазин, от който да си купя (ще помоля някой) толкова законспирирания NaClO2 - и го почвам немедленно (незабавно)!


Майсторе, явно от много модерация не ти остава време да четеш постовете и отговорите на въпросите ти: http://mazeto.net/index.php/topic,6683.msg47401.html#msg47401

Тук има отговор: http://mazeto.net/index.php/topic,6683.msg47405.html#msg47405
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 10:23:29 am от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #122 -: Декември 21, 2012, 10:18:27 am »
Драги момчета, вие купувате ММС, или ЦДС и другите там... сигурно защото имате парична възможност...
Е, аз нямам такава... пенсията едвам ми стига да спестявам за дървата зимъска. Не мога да заделям от хляба си! - трябва да ми влезете в положението. И "баба и дядо знае", когато има пари.
Но, и пак въпроса опира до "световната конспирация" срещу здравето на хората: Защо НЯКОЙ СИ може да го купува химикала ОТ НЯКЪДЕ СИ, да забърква "сиропчето" и да ми го продава с 1000-2000% надценка... "веществото", което иначе за това количество трябва да струва не 25-30 лв , а не повече от 0,25-0,30 лв. Ама имало капкомер, и неговата капка била - ама точно толкова, колкото трябва - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - аз на тия изроди, всичките израстъци от тялото бих изрязал на часа, само да ги докопам!
Ами вие, дето си купувате готовия "бъркоч" ММС, ЦДС и пр. - защо ги купувате - за да му пълните гадната, изродска "гуша" на "съответния"!?!? - толкова ли е сложно да си го приготвите сами?
Затова търся самото хим. съединение, Натриев ХлориТ, а не приготвени "сиропчета".
Лабимекс го продават за 6 лв - 500 гр. - и това количество ще ми стигне за пиене почти за 100 години. Обаче не го продават на "не оторизирани лица-а-а!!!
Други оторизирани фирми или магазини, които да продават сухия NaClO2 - в интернет не излизат - проверил съм ги всичките до 10 страница в Гугъл... следващите са или същите, или разни препратки.
Кажете ми магазин в София за химикали и лаб. посуда, който да продава съответния химикал. Другото са напразни съвети. Само ме настървявате да ги псувам повече ония - "изродите"...
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 10:20:50 am от Maistora52 »

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #123 -: Декември 21, 2012, 10:19:28 am »
Всъщност май ще се махна от всякакви форуми,понеже чувствам повече негатив от страх от новото и навсякъде се търси под вола теле.
Уморих се да ме нападат и да мислят,че имам някакво облагане от цялата работа.Може би хората не разбират,че има и друг модел хора,които правят нещата за в бъдеще.Около мен виждам унищожени деца и не мога да си представя бъдещето такова.

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #124 -: Декември 21, 2012, 10:21:45 am »
Драги момчета, вие купувате ММС, или ЦДС и другите там... сигурно защото имате парична възможност...
Е, аз нямам такава... пенсията едвам ми стига да спестявам за дървата зимъска. Не мога да заделям от хляба си! - трябва да ми влезете в положението. И "баба и дядо знае", когато има пари.
Но, и пак въпроса опира до "световната конспирация" срещу здравето на хората: Защо НЯКОЙ СИ може да го купува химикала ОТ НЯКЪДЕ СИ, да забърква "сиропчето" и да ми го продава с 1000-2000% надценка... "веществото", което иначе за това количество трябва да струва не 25-30 лв , а не повече от 0,25-0,30 лв. Ама имало капкомер, и неговата капка била - ама точно толкова, колкото трябва - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - аз на тия изроди, всичките израстъци от тяло бих изрязал на часа, само да ги докопам!
Ами вие, дето си купувате готовия "бъркоч" ММС, ЦДС и пр. - защо ги купувате - за да му пълните гадната, изродска "гуша" на "съответния"!?!? - толкова ли е сложно да си го приготвите сами?
Затова търся самото хим. съединение, Натриев ХлориТ, а не приготвени "сиропчета".
Лабимекс го продават за 6 лв - 500 гр. - и това количество ще ми стигне за пиене почти за 100 години. Обаче не го продават на "не оторизирани лица-а-а!!!
Други оторизирани фирми или магазини, които да продават сухия NaClO2 - в интернет не излизат - проверил съм ги всичките до 10 страница в Гугъл... следващите са или същите, или разни препратки.
Кажете ми магазин в София за химикали и лаб. посуда, който да продава съответния химикал. Другото са напразни съвети. Само ме настървявате да ги псувам повече ония - "изродите"...
Майсторе здравей
Ако имаш нужда от ММС и не можеш да си го позволиш сега,бих ти помогнал(колкото и да нямам и аз пари).За мен не е важно дори кой си или как изглеждаш.Искаш ли една опаковка ММС безплатно?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #125 -: Декември 21, 2012, 10:26:59 am »
Майсторе, напиши си адреса на лично съобщение до мен.
Ще се постарая, ако не до Коледа, то до края на годината да получиш една опаковка, като коледен подарък, която ще ти стигне за поне година напред.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #126 -: Декември 21, 2012, 10:46:01 am »
Боже-е-е! - недейте така бре момчета, не е въпроса до безплатното... а до принципа! Няма безплатен обяд, ама защо "изродите" могат да си хапват деликатеси (например пушена риба Сьомга), а останалите да "духат супата" - от зеле!!!!!!!!
Категорично и най-уважително и с благодарност ви казвам, самият ви жест да ми предложите - вече ме излекува! - но не искам да ми изпращате нещо, което вие пък сте купили, от своите си "бели парици"...
EDM ме порица на едно място, че съм употребявал думата "пари" и че това е лошо - ДА! - едва ли има друг който като мен да знае наистина колко лошо е това, но ... настанаха трудни времена... за повечето от 99,99% от хората на Земята... прав ли съм! Ето затова искам да разбием "мутрите" на "монополите" и сателитните им "монополистчета"...
Не, момчета, без подаръци! - имам обаче алтернативно предложение - понеже вече съм напипал "крачола на Господ" при моите разработки на Магнитен Двигател, и е само въпрос на малко по-хубаво време, да резна още две-три неща (отвън на двора), и да сглобя не един, не два, а повече от три Магнитни двигателя с три (засега) напълно различни лично МОИ по концепция конструкции... И - да се "реванширам" като изпратя пълната Ноу-Хау фото и текстова "документация" лично на всеки Дарител на комплектчето ММС... или там каквото е!
Преди да стане всичко това обществено достояние и тук във форума, и изобщо пред медиите...
Говоря най-сериозно...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #127 -: Декември 21, 2012, 11:08:25 am »
Майсторе, стига скромничи. Дават ли ти - вземай, искат ли ти - давай.
И не е вярно, че няма безплатен обяд. Като пуснеш онлайн схемата на магнитния двигател, сам ще се убедиш.  :D

Давай адреса, ще се обадя на оня сайт да ти го пратят с куриер.

И да ти кажа, цената е висока /но за целта е нищо/  не защото по магазините белината струва 1-2 лв., а защото тази е с голяма чистота и я поръчва от чужбина. Има и шишенца с капкомер, въобще човекът го направил максимално удобно, за улеснение на хората.

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #128 -: Декември 21, 2012, 12:27:20 pm »
Майсторе,
приеми подаръка! Всъщност той не е безплатен.
Ще те ползваме за 'опитна мишка'.  ;) 
А ти ще се отчиташ с резултатите си.
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 12:58:31 pm от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #129 -: Декември 21, 2012, 12:41:40 pm »
Ей! - страхотни сладури сте - мишка, а! - утре ще ме вземете и за мезе!!!!!!
Шегувам се, разбира се. А че ще отчитам публично резултатите - няма проблем... цял живот все се отчитаме, и накрая ... "нещо не се чете", безвидно е!
Не му е тук мястото, но да знаете, че веднага като сглобя моите магнитни двигатели - всичко първо вие ще знаете и видите. Само да не се прехвалвам, че вече имам два горчиви опита. Знам само едно - че и аз и вие всички ще сме живи и здрави да си имаме наши - не една, а няколко работещи конструкции.
И ММС-а ще помага най-активно - в задвижването!!! - обаче на мозъка!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #130 -: Декември 21, 2012, 01:14:39 pm »
Всъщност май ще се махна от всякакви форуми,понеже чувствам повече негатив от страх от новото и навсякъде се търси под вола теле.
Уморих се да ме нападат и да мислят, че имам някакво облагане от цялата работа. Може би хората не разбират, че има и друг модел хора, които правят нещата за в бъдеще. Около мен виждам унищожени деца и не мога да си представя бъдещето такова.

Драги RadoRaev, никой не те гони от форума, просто е хубаво когато човек отиде някъде, да се съобразява малко от малко с тамошните правила... Това, че си нахъсан да спасиш всички бедстващи дечица от бедите им, е повече от прекрасно, но ... тая църква, братле... тая църква... !!!???
Казвам ти го право в очите: Сигурно си млад човек, жизнен, и с пълна "мощ" искаш да прегазиш "лошите!!! - Добре! Ние се отзовахме отначало на призива ти, взехме отношение, което, видно е - беше абсолютно ПОЛОЖИТЕЛНО относно начинанията ти... ама църквата, драги, пустата "църква genezis II" - тя няма никакво място тук... а и ти нямаш място там, повярвай ми. Имах двама много добри приятели - мои връстници, които преди около 20-тина години и двамата пропаднаха завалиите - единия се заби в Църквата на Мун, а другия го прилапаха Кришнарите... чудесни млади мъже бяха, и си съсипаха живота, и сега са абсолютни аутсайдери. Хубаво е да си алтруист, но ония от разните църкви, само това чакат - жив ще те обезкостят! Така че, за твое добро е. Стой далече от всички тях. Казаха ти го колегите, много са мазни и състрадателни на пръв поглед, ама после, като ти влезнат в къщата - и фира няма да остане от теб!
Иначе, извинявай ако нещо не сме те разбрали!
Бъди все така нахъсан и с пълна мощ помагай на нуждаещите се. Защото "Бог види"!

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #131 -: Декември 21, 2012, 01:27:13 pm »
Много странно,всички сме за една кауза и идея и виждаме как бащите ни живеят с по 200 лева пенсия и как всяко второ дете е болно по 2 пъти на месец от ваксини и антибиотици.Нещо тогава не разбирам къде е проблема и защо бях директно напднат,че проповядвам нещо си след като изрично 80 пъти обясних,че само споделям инфо от нета.
Също подчертах,че църквата е създадена със защитна цел и няма никакви религиозни наченки в нея.
Също подчертах,че нямам директно никаква връзка с тези хора.
И също подчертах,че аз лично им се озверих в техния форум с хиляда въпроса.
Всъщност бунаците му с бунаци,след като собственика на хотела е отредил безплатно зала за конференции и кабинет,и след като ,,цурквата" поддържа с препарати тамошните помощници или лечители,и след като цената за хотела си е просто цена на хотела и няма никаква връзка с центъра.Питам ги аз абе тикви,защо сте писали тогава 65 евро дарение и 25 евро за храна дарение?
Явно не са много клевър тия също.
Аз търся и говоря истината винаги и на всеки.
Пръв тепърва ще им задавам неудобни въпроси.
Моля престанете да ме нападате и подчертавате  думите ми защото не се усещам комфортно,когато някой се чуди под какъв член да те обвини.
Копирам информация от интернет и ви я споделям.Правете с нея каквото искате.
Майсторе,аз имам баща и майка които живеят на 200 лева пенсия и приятели на които децата им са много болни и затова проявявам разбиране към всички същества на земята.
Приеми това,което ти даваме от сърце.
В последно време ще се учудиш какви хора се свързват с мен.Например вчера една жена рече:
-продадох си апартамента и искам да даря 1000 лева на децата с Аутизъм в групата ви.
И тя ли е луда питам аз?
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 03:29:50 pm от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #132 -: Декември 21, 2012, 01:41:28 pm »
Значи, спираме дотук с обясненията, кой-кого, и т.н. Темата е за ММС, и как тя е, и се противопоставя на фармацевтичните компании (монополи), и защо, и  накрая какво става на практика?
Няма да те цитирам, защото във всеки твой ред е заложен и отговорът - прочети си го сам внимателно, и всичко ще ти стане ясно... просто е - виждаш само какво става "на повърхността", а в подмолите... там се спотайват "онези" на които ти без да искаш ставаш маша.
Поздрави! - и спри да спамиш, че някой те напада непрекъснато... Никой не те напада - тук и вече!

giunal

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #133 -: Декември 21, 2012, 03:08:43 pm »
Здравейте, голям спор сте заформили!!!! Според мен бесмислен но, както и да е!!!!Та ,предлагам нещо прагматично!!! Понеже виждам че, Майстора иска да си купи натриев хлорит и не го намира, то моето предложение е да си го направи сам в дома си!!!
Първоначалната информация я намерих тук - http://www.ehow.com/how_5188671_make-sodium-chlorite.html.
Следвайте стъпките посочени в текста и си направете сами натриев хлорит!?!?! От моят опит мога да споделя следното:-
1. По-възможност си намерете чиста готварска сол без добавен йод в нея.
2. Напрежението при което ще протича електролизата да е възможно по-ниско,между 1,5 - 2 волта не повече(тогава се получава натриев хлорит с по-добра чистота).
3. Използвайте възможно по твърди моливи, примерно H, 2H .
4. дръжте буркана с реакцията плътно затворен(За да не заминава хлора във въздуха).
5. Предлагайте усъвръшенстване на постановката ,защото от опитите който направих не съм доволен от крайният резултат. Успех на експериментаторите.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #134 -: Декември 21, 2012, 03:43:40 pm »
Ето това е вече нещо практически полезно. Поздравления колега за линка и съветите. Голям ли ще е проблема, че всичката готварска сол е йодирана? Едва ли ще се намери такава без йод.
После остава да научим английския, че той отдавна си е световен език, ама ние не - френски, та френски! - на ти сега френски!
Ето какво се получи от автоматичния преводач: че май е безсмислено да си правим труда... Но химиците тук да се изкажат.
"Направа на натриев хлорит
1 налейте 3 кварти  вода в широка стъклена кана или бехерова чаша и нагрейте до малко под кипене.
2 Добавете 1/2 чаша сол във водата; продължете загряване на сместа докато солта се разтвори напълно. Свалете от огъня, когато солта се разтвори.
3 Заточете двата края на моливи докато имате най-малко 1 инча от изложени кабел от двете страни.
4 Свържете кабелите към единия край на всеки молив с щипките. Уверете се, че скобата е само захващащ кабел.
5 Лента на картон до устието на стъклена кана или бехерова чаша.
6 Отворите от перфориране в картон инча от двете страни на каната. Вкарайте краищата на моливи без на щипките в отворите и ги натиснете в каната докато изложени кабел е потопен в сол/водна смес.
7 Свържете един щипките към отрицателната клема и на други щипките към положителната клема на акумулатора или на слънчева батерия. Това осигурява електролиза, и обръщането на NaCl във NaclO2. Изчакайте най-малко 16 часа преди разкачване на електролиза.
8 Изключете щипките от клемите на акумулатора или слънчевата батерия от моливи. Свалете моливи и картон от стъклени буркани.
9 Ред на фуния с кафе филтър и се поставя в пластмасов съд. Налейте сол/вода се разбърква през сандък филтър ламинирана с алуминий филтърната фуния. Натриев хлорит ще бъде заловен от филтър за кафе.
10 Извадете кафе филтъра от филтърната фуния и внимателно поставете на проводника сушене шкаф с на страна, която е сол/вода се разбърква изсипва в нея.
11 Като филтър за кафе дрис, натриев хлорити кристали форма. Можете да внимателно остържете всичкия останал на кристали от филтър за кафе в контейнера за съхранение.
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 04:07:05 pm от Maistora52 »