Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 198251 пъти)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #210 -: Февруари 26, 2013, 06:29:36 am »
1. Не съм преминал в противниковия отбор, ЕДМ. Просто изразих на глас съмнението си, с което не искам да ангажирам никой... просто се доверявам на усета си и фактологията.
2. Думичката "мързеливо" в твоя пост звучи обидно. Тук няма такива - всички сме отбор юнаци, и много от нас - доста грамотни!
3. Не е приятно и да се държи този преподавателски тон, все едно насреща има шайка от полудели бебета, които - обхванати от вселенско безумие - не знаят какво правят.
4. Йога не е лекарство. Йога не лекува. Системата Йога помага да се живее в здраве. Ако аз не се бях занимавал с Йога (като начин на живот - разбирай като система, като дисциплина, като методи, като принципи) - досега да съм умрял... вследствие на отровите с които съм се надишал в своята работа и отровите на големия град... без коментар!!!
5. Всеки човек е различен, и каквото помага на един - може да убие друг. Няма общи рецепти!
6. Дозите - "Няма отровни вещества! Има отровни дози!" - цитирам един мъдрец, който срещнах преди години. Оттук - Послушах те, ЕДМ, и най-първия ден (от първия курс) започнах с три капки ММС на прием - осем пъти на ден - общо 24 капки - и щях да умра. На следващия - дневната доза беше общо 4 капки ММС - за 8 приема, и така продължих с постепенно увеличаване до 12 капки ММС за 8 приема на ден (всичко това плюс съответното количество Лим.Кис.) - точно според схемите и препоръките...
Уви! Храносмилането ми в края на втората седмица (от първия курс беше отчайващо... плюс засилващо се главоболие и гадно, дразнещо драскане в гърлото без външни причини. Коремът ми стана като една твърда баскетболна топка... въпреки Приемането на КИСЕЛО МЛЯКО, ЯБЪЛКИ И БАНАНИ, и почти никаква друга храна ...
Така че - на втората седмица преустанових приемите на ММС.
Изчаках една седмица и започнах отново. С 8 капки ММС на 8 приема - на ден. Бях се пооправил през едната седмица почивка, но с повторното отпочване приемите на ММС, проблемните симптоми започнаха отново...
Всичко това, който реши да ме убеждава, че било чистене на организма от шлаки, отрови и паразити - значи ме е взел за шаран!!!
Самият Хъмбъл го казва - не бива да има неприятни симптоми. Самата система Йога казва - не трябва да боли. Не трябва да е неприятно.
Всички лечения в досегашната история на човечеството са отнесени към незабавното (по възможност) премахване на болки и неприятни симптоми... и т.н. и т.н.... и т.н.
7. Буда. Принц Сидхарта Гаутама се оттеглил от светския живот, и прекарал шест години в отшелничество и аскетизъм. Резултат-  нула!
Измършавял, изкльощавял, бил на границата на смъртта... и в началото на седмата година - Хоп! Изведнъж му просветнало!
Медитациите под дървото Будхи, довели до неговото ПРОСВЕТЛЕНИЕ, оттам и името - Будха (Буда) означава Просветлен.
Достигнал до неговите Велики Четири Истини:
- Всичко е Поява (Проява)!
- Всичко е Страдание!
- Животът е Страдание!
- Има път (начин) за премахване на Страданието!
Години по-късно достигнал и до Петата си Истина, изразена като пожелание: Търсете СРЕДНИЯ ПЪТ!
Буда не е титла. Буда е състояние на човешката Троичност - определяно с днешни думи като ПРОСВЕТЛЕНОСТ, СЪВЪРШЕНСТВО И ХАРМОНИЯ. И поради това Буда се пише с Главна Буква, също както и Христос (Помазаният) - за да се отличава помазаният с мармалад от Помазаният от Бога (Бог няма! - има БОГ - абревиатура)
През вековете по-късно, Будизмът развива тези четири (пет) истини до неимоверни висини - става Доктрина. Наистина велика Доктрина. Християнската концепция е в пъти по-елементарна от Будизма. Но това е отделна тема.
Кришна, Рама, Орфей, Буда, Зороастор (Заратустра), Христос (Йешуа бен Йосиф), Мохамед, "поп" Богомил (или Боян - четвъртият син на Симеон Велики), Йоан Рилски, и още хиляди отшелници, аскети и иноци живяли в онези древни времена на тотално невежество, всъщност са Великите ПРОСВЕТЛЕНИ на едно човечество, пред които трябва да се пада на колене... Последният от Великата плеяда бе Петър Дъновски (Дънов) - Беинса Дуно, който обаче, бидейки Океан, остави Учение в което почти всеки се "дави" ... Разбират го едва една дузина хора! - останалите плещят като в умопомрачение, клатушкат се в Паневритмични движения, без да осъзнават какво правят. Да не говорим - че без да е образован за композитор, само е можел да свири елементарно на цигулка, Дънов е оставил мелодии, които биха втръснали и на децата в детската градина...
Внимавайте с Дънов - мнозина са се удавили там!
8. Прочетете последния пост на Edin - подчертал съм особено важното, да не го повтарям тук.
9. Лично при мен - моят артрит започна да се изявява преди 10-ина години - провокиран от едно пребиваване за почти една година във влажно, студено помещение (работа) и кафето!!! - в продължение на последните 30 години, почти всяка сутрин изпивам по едно кафенце (50 мл) ... да не забравяме естествено и възрастта... който се чувства обаче толкова здрав на 60 години, колкото аз - веднага ще му се поклоня! Пояснявам - ако спра кафенцето - болките в ставите намаляват до пълно спиране... ОБАЧЕ  не ми се живее и без този последен порок - кафето... което си е абсолютен наркотик... ама, има ли някой, който да няма такива смешни "пороци" като моите!!! - ха-ха - кафето било наркотик!!! - ами изпийте наведнъж половин литър силно еспресо кафе, и останете нормални!
Поздрави!
Иначе кафенцето е Божа работа! - дори и когато е с мярка като моята.
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 08:26:40 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #211 -: Февруари 26, 2013, 11:10:13 am »
"Мързеливо", защото не се изискват големи усилия да се пие нещо, като ММС. Нито се вари, нито се прави някаква гимнастика, не боли, не отнема време, не изисква особени грижи.

Обидно звучи прибързаното ти набеждаване на Джим Хъмбал, като един съвременен хитлерист, само защото не си получил желания ефект.
Нямам повече намерение да коментирам, нито защо и как на теб ти влияе ММС, нито върху себе си. Май няма и смисъл човек да реши да помогне с опита си в нещо. Явно в този форум е добре само да се развиват тъпи и измислени теории - ала МИ68.

Ако Капанадзе даде схемата на генератора си, със сигурност ще има някой, който няма да може да го направи или ще го утрепе тока, или пък нещо друго ще стане...., и после той ще е виновен, ще бъде обявен за мошеник, защото е решил да сподели нещо полезно на света.

Ctah

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #212 -: Февруари 26, 2013, 02:29:39 pm »
   Възхищавам Ви се господа EDM electronics и Maistora52 !!!
Няма нужда да спорите, всеки сам си намира лек, стига да е полу-интелигентен ;)
Ние животните и хората НЕ сме унифицирани, за да действа едно лекарство на всички еднакво, нъл-тъй ;)
Нпр. на мен ми действат супер готино калните бани в Балчик, без да взимам нищо орално!

  Това всичкото съм сигурен, че е вярно, въпрос на индивидуалност...

EDM! Ако Капана даде схемата, то първият, който ще го утрепе тока е... нашият приятел ;D

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #213 -: Февруари 26, 2013, 06:33:35 pm »
   Малко мразя тази тема, тъй като никой не може да докаже вредата или ползата от ММС. Maistora52 съвсем коректно разказа какво му се е случило, но на друг помогнало.  Знам, че ме смятате от противниковия /против ММС/ отбор, но мисля, че тука всички трябва да сме от един отбор. Нека всеки споделя коректно резултати и всеки да си преценява според инфармацията, знанията та ако щете и според интуицията си какво да пие и какво не. И да изкажа моето си мнение- не съм привърженик, но не съм и противник на нищо което не познавам. Не обичам да скачам с радост на нищо ново и да пренебрегна всичко старо. А и то новото, колко да е ново, почти като старото. Както се казва и на фармацевтите най-трудната работа е да измислят нови имена на старите лекарства. Сигурен съм, че всеки преди да е посегнал към ММС е прочел достатъчно литература, мнения, препоръки, отрицания  и е взел решение за себе си. До колко обаче да вярваме на тази информация? Ще си позволя да ви разкажа за лудите истории при откриването на радия / произлиза от излъчващ /.
А. Бекерел се занимавал с флуоресценция и събирал всякакви минерали за да ги изследва. Когато един ден се опитал да заснеме флуоресценцията на поредния си минерал, разбрал, че филмът му е осветен. Минералът му получен от мина в Бохемия бил уранова руда. Отишъл до красивата си асистентка за да вземе нов филм. Сложил минерала върху него и го проявил след няколко часа. На филма точно се отбелязали очертанията на минерала. Извикал асистентката / М. Склодовска/ и й показал снимките. След това слагали различни предмети между минерала и филма и те се появявали на снимките. Бекерел бил убеден, че минералът фосфоресцира поради наличието на уран в него. Тогава М. Склодовска синтезирала ураново съединение което не фосфоресцира, но пак отделя лъчи които осветяват филма. Пробвали с чист уран но, резултатите били по лоши. Няколко месеца по късно Бекерел представил откритието си пред френския БАН :). Разкрил приликите на лъчите с наскоро отритите рентгенови лъчи, но за разлика от тях те не изчезвали при спирането на тока. Новите лъчи не се влияели от нищо. Учените се чудели от къде идва тази СЕ, неподдаваща се на закона за преобразуване на енергиите, защото тука тя идвала от нищото. Тогава лорд Келвин и Менделеев стигнали до извода, че минералът улавя етера от пространството и го излъчва като вълни. Полякинята обаче била на друго мнение, тя вярвала, че там се съдържа друг елемент. Скоро след това се омъжила за Пиер и заедно продължили изследванията. Около 2 години по късно /1898/ Мари публикувала резултатите от работата си. След още 2 дни вестниците залели света със сензационни статии. Тези учени Пиер и М. Кюри, А.Бекерел, Ръдърфорд, не се стремели като днешните към паричките. Загубили влияние върху последиците от работата си. За радия се заговорило като панацея. Щял бързо да реши енергиините проблеми, с негова помощ щели да се произвеждат огромни количества злато, и почти всички болести, като рак, сифилис, проказа щели да се унищожават с невидимите лъчи. Всичко било възможно да се постигне с помощта на радия. Той превръщал кислорода в озон и можел да разлага водата. Пресата гърмяла, цената му за 3 години скочила от15 000 на 200 000 марки за грам. Всеки искал да го притежава. Да прочиства жилището си с чистия, като след дъжд въздух. Дипломирани лекари облъчвали пациентите си срещу всякакви болести, въпреки , че нямали никаква представа за дозировка. В козметичните салони облъчвали клиентите си срещу бенки, белези, краста, брадавици, екземи. В Ню Йорк арестували за измама преуспяващ търговец, който предлагал таблетки, сапуни, шампоани и хляб с радий, но втях нямяло и следа от него. В развитите страни предлагали радиоактивни соли за баня, мехлеми, паста за зъби. Слагали радийй дори в дамските чорапи, за да светят по съблазнително. С крем Юно-радий вършели чудеса- подмладява кожата, отстранява бръчки, акне......Думата "радиий" върху какъвто и да е продукт била достатъчна за неговата бърза продажба. Цялата лудост продължила докато хората започнали да умират. Първо го забелязали във часовникарските фабрики, където жените облизвали четките за да ги заострят и боядисвали циферблатите.
Ще кажете, да, но ММС и радий са коренно различни неща. Така е. Но информацията и тогава е била "чудесна". Във филма от колибката с Джим Хъмбал има неща, които лично мен ме притесняват. Как така хлорният диоксид можел да отнеме 5 електрона? Освен това жената която го давала на дъщеря си заради проблеми в устата. Че тя и с кислородна вода, озон, може би хлорамин / който е токсичен/ разредена белина и да не изреждам повече, би свършила същата работа. Другия дядо, болен от рак, пиел ММС, но и какво? Бил подложен на диета. Кое ли му е помогнало повече? Има, има място за размисъл.
   И накрая за да не каже някой, че съм отрекъл всичко нека кажа и за Дживак, лекаря на Буда /не нашия/ . За да си избере помощник измежду учениците си той ги изпратил да му намерят вещество което не лекува. В края на деня се върнали почти всички, като носели по нещо. След няколко дни се върнал и последния, който не носел нищо, тъй като не открил вещество което няма лечебно действие. Дживак чакал този отговор.
  Извинявам се за дългото писание и обещавам да не пиша следващия час.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #214 -: Февруари 26, 2013, 09:16:47 pm »
Днес научих, че една позната, която преди два дни взе да пие Еоксид, има изявени, обратните на моите симптоми. При мен имеше леко забавяне на перисталтиката, а при нея, точно обратното......разтройство. Обяснявам си го с умирането на някакви паразити, които отделят бактерии и токсини, а организмът се опитва бързо да ги изхвърли. Разбира се това е само теория. Жената има автоимунно заболяване, което се изявява с рани в устата и зачервена лигавица. За два дни откакто се и жабури с Еоксида, има рязко подобряване в състоянието. Раните вече не са толкова чувствителни, а зачервяването е изчезнало.

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #215 -: Февруари 27, 2013, 02:32:50 am »
има един закон за непоисканото добро ...  който търси намира https://www.facebook.com/groups/467889853274360/

а относно кислородната вода тя е няколко пъти по оксидираща и кара всичко подред с нея трябва ама много да се внимава. За това просто си пием дезинфектанта хлорен диоксид :)
Цитат
хлорният диоксид е ефективен срещу всички виреещи във водата микроорганизми – алги, бактерии, спори, вируси и други патогени в т.ч. и резистентните към хлор. ClO2 действа като разрушава клетъчната мембрана – този механизъм не позволява на микроорганизмите да развиват резистентност, което е изключително важно в нашия свят, където много организми развиват резистентност срещу конвенционалните биоциди и антибиотици. В резултат от използването на хлор за дезинфекция на питейна вода може да се образуват много нежелани остатъчни продукти като халогенирани въглеводороди включително хлороформ, хлорамини, диоксини. Употребата на ClO2 елиминира образуването на тези замърсители.
не сме открили топлата вода просто намерихме и друг начин за употреба :)

източник

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #216 -: Февруари 27, 2013, 11:42:23 pm »
Ето друга гледна точка  http://bnr.bg/Audio.aspx?lang=1026#http://bnr.bg/sites/horizont/Shows/Current/NeshtoPoveche/society/Bulgaria/Pages/2702%20MMS.aspx

Цитат

Популярност у нас добива лечението с ММС-натриев хлорит (NaClO2), наричан още Miracle Mineral Supplement - Чудотворният минерален разтвор. Това е по-слаб окислител от кислорода и не може да окислява здрави телесни клетки. Проф. Надка Бояджиева от Медицинския факултет на Медицинския университет в София разясни за "Хоризонт до обед":

Интервенозната употреба на натриевия хлорит е патентована в Австралия, но не като лекарство. В Европа се използва за изчистване на вода и храни. Хлоритът убива много микроорганизми. Това е дезинфектант. Не бива обаче да преекспонираме употребата му при онкологични заболявания. Има очистващ ефект например при клизми и рак на червата и рак на женските полови органи. Различните видове рак обаче са различни по механизъм на лечение. Има приложение при рак на кожните заболявания. Това вещество не лекува болести, а повлиява имунната система. Знаем за странични ефекти като гадене и повръщане. Много хора имат силно проявена слабост. До този момент няма доказано пряко токсично действие върху нормалните клетки в организма.

Цялото интервю с проф. Бояджиева можете да чуете в звуковия файл.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #217 -: Февруари 28, 2013, 08:43:57 am »
Продължават да говорят неистини. Как толкова време не разбраха, че не става дума за натриев хлорит, а за хлорен диоксид. Натриевия хлорит е прекурсор, а не активното съединение. Няма оправия, ей.....
И ще ви кажа, защо се получава така. Защото , колкото и да ми се правят на светци, има комерсиален елемент. Еоксида е причината, за бръщолевенето на подвеждащите аребвиатури, намекващи за някакъв минерал. Какъв минерал бе? Всичко се свежда до газ разтворен във вода.
« Последна редакция: Февруари 28, 2013, 09:01:21 am от Maistora52 »

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #218 -: Февруари 28, 2013, 11:16:23 am »
Поне не се мре от тоо ММС аз съм го купил вече и започнал да го ползвам-засега нищо особено не става с мен, но като вземе да ме трови ще се откажа- мирисът му много напомня на басейните значи се използва масово за дезинфекция на басейни, където много деца се нагълтват с водата от там играейки си в басейна- не умират и не се разболяват от това, но не мисля че стават по-здрави! Така или иначе ще стане ясно до седмица-две, за сега го пия и нищо не се случва!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #219 -: Март 15, 2013, 12:59:37 pm »
Искам да споделя и моя скромен опит с ММС.
Първоначално се опитахме с един приятел да поръчаме натриев хлорат от "Лабимекс". Те не продават на крайни клиенти затова пробвахме през една фирма за лаболаторни химии. Мотаха ни доста време и накрая нищо не направиха. Затова се насочихме към  ЕОxide 0,75 ( http://www.chemoxide.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=74 ). За два дена пристигнаха двата разтвора (изрично говорихме да за отделно компонентите, тогава имат голяма трайност) 0.5л и 1л. Цената със доставката е около 40лв. Като поръчвате казвайте, че разтвора е за обезаразяване на кладенец. Разтвори се смесват така: първия р-р (по-малкото количество: натриев хлорат) 1мл, а втория р-р (по-голямото количество: киселината) 2мл.. Отмерват се с една сринцовка в някакво шишенце с плътен капак от 20мл.. Добавят се 17 мл. вода и се разклаща силно. Добре е шишето да е непрозрачно или да се обвие с алуминиево фолио. Държи се в хладилник. Разтвора който се получава е с цвят на лимонада и силен мирис на дезифектант. Задължително се изчакват поне 7 часа за да завърши реакцията. Получава се концентрация на хлорния диоксид 0.75% или 7500 ppm. Концентрацията е по-голяма от препоръчаната 0.6%, но няма значение то така или иначе пак се разрежда с вода.
Първите два дена почнах с 5 капки на 4 часа  (разредени в 50-100мл. вода ). Нямах абсолютно никакви неприятни изживявания :) . Само миризмата е малко неприятна, но ако не я дишаш нямаш проблем. Вкуса си е добре.  Нищо не почуствах затова преминах на 1мл. сутрин и вечер. Общо 2мл. на ден. Това е някъде между 25-30 капки май. Пия така вече по-вече от една седмица. Нямам никакви оплаквания или подобрения. Имах проблеми с два зъба по това време. Нямам подобрение от пиенето на ММС. Имам подобрение от работата на зъболекаря ми :) .  Май ще взема да вдигна количеството.
Сега вече мога да тествам и на жената :) .

Същевременно моя приятел пие два пъти по-вече. Наблюденията му са, че разтвора убива гадинките които са в стомашно-чревния тракт. Не е наблюдавал подобрения другаде. Това е абсолютно сигурно защото той се занимава с  биорезонансна диагностика. Има няколко уреда за изследвания и съответно се е изследвал преди и след като пие ММС.

Брат ми, който е в Испания си купи там и си направи ЦДС гледайки съответните видео филми. Пие май по 5 капки през няколко часа доколкото знам. Но и при него както и при мен няма никакви оплаквания или подобрения.
« Последна редакция: Март 15, 2013, 01:10:24 pm от valex »

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #220 -: Март 16, 2013, 12:34:17 am »
Бе и при мен няма нито подобрение нито влошаване на нещо!  :-[Май бъркаме нещо дозата- те го Майстора!!! Издрайфал си е червата в началото, а после главоболие! Май ще трябва да увеличим! Аз за сега съм със смесено мнение!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #221 -: Март 16, 2013, 02:07:09 am »
Да не е от метерияла :)
20мл. от разтвора го дават, че трепе всичко в 1000л. вода? Човек има примерно 70%-75% вода. Значи за мен около 60л. Доза 2мл. е за 100л. Не знам дали може така грубо да се смята?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #222 -: Март 16, 2013, 07:26:25 am »
Ще вземете да си ощавите червата, ей! Не вдигайте така на юруш дозите... Почва се от малко и полека се увеличава.
За това, че на един действа, и го разкатава - като мен, а на друг не - го казах някъде по-горе... Различни сме, на един действа едно, на друг друго, и всичко винаги е по различен начин... и, Няма отровни вещества - Има отровни дози!
Моята телесност е толкова очувствена и чувствителна - от Среда, от ДНК наскледство и от Йога упражняване - че НАПРИМЕР само еднократно вдишване на цигарен дим директно от цигарата ме вади от строя за минимум 5 минути... пробвал съм го.
Що се отнася до храносмилането ми и чревната флора - твърдя, че имам много здрав стомах, и перфектна перисталтика, но ММС просто вади всичко с хастара навън при мен... А вероятно и този т.нар. активен Кислород /той е този който действа! - не хлора!/ - така ме зашеметява, че се стига до моментално главоболие... Знаем, че Озона е отровен газ - особено във високи дози... Знаем за т.нар. Хипоксия /обез-кислородяване на кръвта/ и обратното - хипероксия - много кислород в кръвта - постига се със специално йогийско дишане - и веднага и двете водят до шемет, загуба на съзнание и т.н.
Много са факторите, които при един са полезни, а при друг вредят...
Затова и народът казва - Най-добрият лекар е човек сам на себе си... Ако разбира се усеща и разбира какво прави и какво става...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #223 -: Март 16, 2013, 03:50:38 pm »
Прав си, Майсторе, ама докато намерим тая доза голям зор, аз съм на принципа" от опит глава не боли" ама обикновено така опитвам, че после наболява :-[ Та и тук така- в момента се възстановявам от операция на крака- менискус и кръстни връзки и единствено това ме спира- не страдам от никакви микроби и бактерии- дадох на приятелката си заради разни течове от женската й система, но доста разредено и не подейства, не подейства дори на гнойна торбичка на зъб в устата й!  Дадох й доза дето е на половина на моята, а моята не ми действа на мен!!! А гледам да спазвам указанията тука- цветът си е жълт, миризмата е гадна, дере ме по гърлото като пийна от него, а накрая, я избие в лека диария, я не избие- а аз съм си хронично разслабен и въобще не знам дали е от него даже! Ама верно, Майсторе, това дето ми казваш за цигарения дим как ти действа малко ме смущава- щото на мен не ми действа въобще така- не че съм наркоман, ама по принцип пуша, но само наргиле и само собственоръчно бран тютюн! Понякога го смесвам с разни неща, които също са собственоръчно брани, или отгледани от един много близък мой човек! Мисълта ми е, че не ми действат както описваш- ето ти пример- операцията ми се опитаха да я направят със спинална упойка- тоест от кръста надолу да не чувствам нищо- буквално усетих как упойката обля нерва в гръбнака ми и нищо- въобще не хвана! Трябваше да ме преспят, за да оперират! А татула, за който говорех в другата тема, който съдържа атропин, също трудно ме хваща- спомням си веднъж трябваше да глътна 14 семена, а от 7 семена нагоре вече се счита за дълбоко навлизане в джаза!!! Вярно че после спах 12 часа и една година никакво безсъние не ме мори, но пак си е много! А определено не чувствам абстиненция или каквато и да е нужда да пуша или да вземам нещо! Последно пуших тютюн април миналата година и тогава последните ми запаси от коноп привършиха! Татула съм го забравил даже от преди това! И така се чудя на пушачите около мен за к`во си дават парите за глупости......... та мисълта ми беше за ММС май и там ще ми трябва висока доза в предвид на това дето написах!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #224 -: Март 16, 2013, 04:13:09 pm »
Има и още нещо, което знам и съм пробвал, даже ще му отворя отделна тема:
Есенциалните извлеци, или още "масла"... Например, това за зъба на мадамата - намираш есенция от Карамфил /не цветето, а ориенталското растение дето дава семена/, капваш на памуче и слагаш на зъба... След пет минути си готов за дансинга. Страхотно обезболяващо средство, а трепе и микробите навътре в зъба, т.е. лекува... И други етерични масла имат такива специфични действия, но е цяла наука, не е за един пост ...
А онова там, другото, на мадамата - се оправя пък с кристализирал мед - с лъжичка, в марличка /но може и без нея/, и набутано на вътре... След три дена ще е готова за цял отбор юнаци, но трябва поне месец да се поддържа схемата - вечер преди лягане! - и без секс за тоя един месец.... Оправя и т.нар. "ерозио" на ония там работи дето са навътре, "шийки" - мийки и т.н. - Преди 30 години моята женичка я оправих така - с мед.
Намерете си книга за Аромотерапия, и действайте.
Аз като остане време ще пусна темата.
« Последна редакция: Март 16, 2013, 04:17:50 pm от Maistora52 »