Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 436820 пъти)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #345 -: Март 13, 2020, 09:11:12 pm »
КОРОНА ВИРУС КЮЧЕК 2020

 <a href="https://www.youtu​be.com/v/-LgPNw-mYQ4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtu​be.com/v/-LgPNw-mYQ4</a>

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #346 -: Март 13, 2020, 09:19:17 pm »
Както казах, че Алкохола неутрализира Корона вируса, не повярвахте. За дизенфиктант се  използват препарати, само на Алкохолна основа. Другите алкални, кисели и основи, не помагат. Това не означава, че трябва да се пие Спирт до припадъкм ;D И не трябва да се чака при проява на симтома. Тогава е късно. Върнете се от работа, миете със сапун, ръце, лице.. След това с препарат
 на спиртна основа, отново се дезинфекцирате. И няма да има те проблем. Е най добре и вътрешно, ако пиете.  :)  Дано бърже да отшуми вируса. Но защо не споменават, че Алкохола помага и само той, сигурно за, да не се опиянчим :)
 Наздраве!!! от Здраве да не се отървем  :)
 
 

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #347 -: Март 13, 2020, 09:26:03 pm »
Нещо не по малко страшно върви паралелно с COVID-19, масовата психоза! Перифразирам законът на Мърфи "ако нещо трябва да се случи, то ще се случи"!! Днес бях свидетел на тази психоза, без да има данни за вирус наоколо. Това е страшно, просто внимавайте за себе си, не изпадайте в излишна паника! Има указания, спазвайте ги! Останалото оставете на Мърфи!!
Бог да е с вас, с нас!!!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #348 -: Март 14, 2020, 08:14:04 am »
Е те тоя нищо нема го хване  ;D https://web.facebook.com/Alin.costi.gamil/videos/1101154810264269/

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #349 -: Март 14, 2020, 09:58:11 am »
Ето тука една статия много показателна. Тази статия демонстрира, че Кузмов не е съвсем прав. Описва се огромната разлика между починалите във Италия  и във Южна Корея
https://m.24chasa.bg/novini/article/8298948
Мерките в Южна Корея изглеждат драстични, но съвсем очевидно са спасили живота на поне 900 човека до сега. Докато 900 са имали лошият късмет да се родят в Италия. Дано да няма толкова хора с лош късмет да са се родили в България. Аз лично съм с чиста съвест
Въпреки, че съм съвсем здрав ограничих за две седмици от връщането си от Германия всичките си контакти.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #350 -: Март 14, 2020, 10:56:51 am »
COVID-19 E ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕН ВИРУС С ПРИЗНАЦИ НА АБСОЛЮТНО БИОЛОГИЧЕСКО ОРЪЖИЕ.

https://strogosekretno.com/index.php?p=newsroom&nid=9556

Четете до край. И ще ви мине мерака да се хващате за кобура...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #351 -: Март 14, 2020, 12:45:10 pm »
Витане това са текстове от няколко статии циркулиращи в нета. Ярко жълтите сайтове си ги прехвърлят един на друг. Сигурно има и истина в някой от нещата написани там, но гарантирам ти, че лъжите са много повече. Най опашатата е тази, че имали руснаците "почти" готова ваксина. Почти горова от преди три години ама ще я има след още година. Ха Ха Ха. След само три месеца този вирус ще е история. Както и грипа за който са недоразработили ваксината преди три години.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #352 -: Март 14, 2020, 01:04:22 pm »
Хората са ти казали, откъде са преписали:

www.bta.bg Мързеше ме да търся оригинала. Ако БТА са жълтурковци,

тук в тоя филм на стената бяха окачени твоите идоли ти техните собственици:

https://youtu.be/kkQDm_11-6Y

Алекс Джонс. Кто управляет миром?

Казвай по 50 пъти: Оммммм...м..м, Оммммм...м..м,
удари един поклон и гледай 5-та минута и 45 сек.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #353 -: Март 14, 2020, 01:40:17 pm »
Витане
Полагам големи усилия да се сдържам. Да не се разсмея че жена ми ше ме помисли за Луд.
Ти не разбра ли че:
Аз нямам идоли
Нито в човешки нито във божествен вариант, няма идол за мен.
Въпреки че по някога пиша почти като ревностен християнин не съм такъв. Това, че симпатизирам на християнското учение не значи че съм християнин. Да мразя Путин това въобще не значи, че не мразя Тръмп. Въобще не си мисли, че можеш да си направиш някаква реална представа за това какво и как си мисля.
За теб аз съм четвъртото измерение. Нямаш нито сензори нито представа как да го осъзнаеш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #354 -: Март 14, 2020, 02:17:48 pm »
Може и да не си личи  ;), не само съм лададжия, но аз обичам Путин и нещо повече - боготворя го. Той е мой идол и аз съм напълно солидарен с каузата му. В него има нещо свръхестествено, вероятно и той е извънземен, като мен.  :D
С радост чета успехите му ката ден на голямата гросмайсторска геополитическа шахматна дъска, като отделям поне по 2 часа в денонощието, да си сверявам часовника.

Очаквам от него да победи общия ни враг - колониалния български владетел, за да успеем един слънчев ден с шутове, не с големи шутове да изритаме от държавата, за да си възвърнем СУВЕРЕНИТЕТА и поставим най-сетне правителство, което да служи не на колониалния господар - големите началници, както казва ББ, а на българския народ. Очаквам България да бъде освободена от колониалното си робство вече 30 г.

Тръмп го харесвах, не съм го обичал, беше ми интересен с перчама си и ме разсмиваше с хиперактивността си, но откакто УБИ без съд и присъда чужд гражданин - иранския генерал, буквално, като долен терорист, само въз основа на измислени и безпочвени обвинения, си промених мнението за него.

Вируса по всичко личи е биологично оръжие. Китайците вече открито взеха да нападат САЩ с обвинения за умишлено заразяване. Проведено е щателно разследване и има резултати. Обвиненията все още не са официални, но факта, че се правят от високопоставени лица по техните медии, показва становището на властта. Ще има развръзка по този въпрос.
Светът навлиза в рецесия, която според мен ще има гореща фаза на военен сблъсък, който ще стане в Сирия. Изхода ми е известен. Ще има набиване на глави. Очаквам светкавична война с убедително превъзходство на силите на доброто - вечните освободители, която ще сломи и най-малките надежди на хищните колонизатори.

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #355 -: Март 14, 2020, 02:44:09 pm »
Путин е един крепостен селянин, той сам си го признава че потеклото му е от крепостни селяни, цялата им държава се управлява от крепостни селяни.  За това като ни окупираха 44г направиха селяните началници и сега сме такава помийна яма с мизерия. Щяхме да сме по развити от Гърция ако не бяха ни окупирали.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #356 -: Март 14, 2020, 03:07:10 pm »
Путин е един крепостен селянин, той сам си го признава че потеклото му е от крепостни селяни, цялата им държава се управлява от крепостни селяни.  За това като ни окупираха 44г направиха селяните началници и сега сме такава помийна яма с мизерия. Щяхме да сме по развити от Гърция ако не бяха ни окупирали.
Аха крепостен селянин е а пък другите повечето от тях са били безпризорни като дечица, намерил ги някакъв като Макаренко и ги напраил на хора. Много удобна легенда.
EDM почти със всичките ти изводи които правиш съм съгласен с теб. Даже бих добавил, че Китай е държавата със най добре развитата проследяваща инфраструктура. Преди време англииски разследващ журналист се опитал да влезе в Китай под чуждо име. Прикритието му е работило точно 30 минути след което е бил разпознат от камерите. Та поради тази причина за китайците може да е някакъв проблем но въобще не е невъзможно да върнат лентата назад с голяма точност. Освен това ако те бяха изпуснали погрешка вируса можеха да намерят много други оправдания. Такова обвинение не се хвърля ей така за да се оправдаеш или напосоки. Със сигурност имат доказателства.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #357 -: Март 14, 2020, 03:07:53 pm »
Тия крепистни селяни ако не ни бяха освободили от 500 г. робство и фашизма, сега щеше да носиш чалма и потури.

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #358 -: Март 14, 2020, 03:19:28 pm »
"Освободили" искаш да кажеш окупирали. Санстефанския договор е между Русия  и Османската империя и в него си поделят влиянието над окупираните територии прочети го и ще видиш.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #359 -: Март 14, 2020, 03:19:56 pm »
По това, дали човек е истински, един от критериите е чувството му за благодарност.
Не може от русофоб да чакаш благодарност.
И животните са така, като са гладни и уплашени (Турция не случайно не пуска мигранти през Булгаристан),
мучат за помощ. Когато са сити и добре, все едно са си самодостатъчни).

Сега по същество.
Какво каза църният щатски президент Обама:
- Най-голямата заплаха за човечеството са тероризма и ебола.

Руснаците направиха ли ваксина срещу ебола? Направиха.
Еболата не изчезна ли като по команда от световните медии. Изчезна.


И сега ще е същото. Само че, ваксината не е нов модел колело, да го пуснеш за 1 месец на пазара.
Има си дълга технология на изпитания. Все пак на милиони хора може да се бие....

Ама какво ли ви разправям, ритайте вратата на бара и пуцайте с патлаците :) Демокрация!