Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 583033 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #105 -: Март 24, 2020, 02:50:13 pm »
Edin аз за това от месец повтарям, че всичко ще се реши на 18ти април. Спокойно близо е.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 717
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #106 -: Март 24, 2020, 03:22:14 pm »
Edin аз за това от месец повтарям, че всичко ще се реши на 18ти април. Спокойно близо е.
Не, на 22.04.2020 г.

Какво ще има тогава - тест за интелигентност.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #107 -: Март 24, 2020, 03:35:21 pm »
Не това е съботата преди великден. Тогава по груби и прецизни сметки епидемията ще е в апогея си във доста страни. Всички масови събития ще бъдат забранени. Включително службата в Ерусалим. В историята има само един такъв прецедент.  Знаеме какво се е случило тогава. Е във интересни времена живеем. Мисля, че след този великден света няма да е същият.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #108 -: Март 24, 2020, 04:55:38 pm »
Не това е съботата преди великден. Тогава по груби и прецизни сметки епидемията ще е в апогея си във доста страни. Всички масови събития ще бъдат забранени. Включително службата в Ерусалим. В историята има само един такъв прецедент.  Знаеме какво се е случило тогава. Е във интересни времена живеем. Мисля, че след този великден света няма да е същият.
Радико , разколебан ми се виждаш нещо и притеснен?
Да не би западните ценности да ти изневериха?  :D
Да не би комунистите пак да са виновни или Путин?  :D
Какво става с демокрацията, струва ми се намалява?  :D

А със свободата какво става, нали уж вече бяхте свободни?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 717
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #109 -: Март 24, 2020, 05:04:52 pm »
Свободни са, да правят като вятъра:

https://www.lentata.com/page_17070.html

Полицията получи безконтролен достъп до всички телефони и интернет връзки

От вторник властите получават възможност да проследяват трафичните данни от всички мобилни телефони и интернет контакти на българските граждани без съдебно разрешение. Полицията може безконтролно да изисква справки от мобилните оператори и доставчиците на интернет услуги за това кой къде ходи, с кого и кога говори.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #110 -: Март 24, 2020, 05:05:08 pm »
Всичко, което ви трябва   https://bgprevedi.com/
Скоро неверниците в конспирациите, ще бъдат жестоко разочаровани......но и зарадвани ;)   

Обичайте и прощавайте!
Колега, ти сериозно ли?  :D - ми те направо извънземните идват с корабите си и ще ни спасят.  :D

Това е цитат от твоята препратка, умрях да се смея:  ;D
"...нано-прах „Звезден прах“, който изтрива вируса и го разпространяват към повърхността на планетата от своите кораби, разположени на Ниска земна орбита. Вирусът реагира на нанопраха и мутира в малко по-ниска смъртоносност "

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 717
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #111 -: Март 24, 2020, 05:16:18 pm »
Боце поръчал 1 000 000 теста за COVID-19.

Аз знам, че един струва 200 EUR.... Вие какво знаете?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 717
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #112 -: Март 24, 2020, 05:58:44 pm »
Какво гледаме винаги от Холивуд: добрите момчета,
американчетата ВИНАГИ спасяват света от лошите момчета - руснаци, китайци и кубинци.

Сега какво, добрите момчета спасяват само собствените си з@дници,
а лошите, спасяват света:

https://bgr.news-front.info/2020/03/24/ruskata-pomoshh-za-italiya-se-koordinira-lichno-ot-sergej-shojgu/

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #113 -: Март 24, 2020, 06:29:28 pm »
Витане, Витане. Много едностранно четеш медиите. Както и да е, дали си забелязал, че всичките руснаци пратени в Италия са военни. Може да са лекари, сестри, но са с пагони. Дали си забелязал, че машините за дезинфекция които се разхождат там са също военни. Руски военни машини. Русия прави военен десант в Италия. Защо не прати цивилни лекари ами прати военни???

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #114 -: Март 24, 2020, 06:33:00 pm »
EDM Въобще не съм разколебан свободата е голяма ценност и винаги ще привлича апетитите на разни престъпни типове. Не искам да злорадствам, но при руските мужици оковите са доста по дебели по стегнати и по видими.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 717
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #115 -: Март 24, 2020, 06:33:09 pm »
Защо не прати цивилни лекари ами прати военни???
За да ги завладеят бееее ******* !
Затова и Полша забрани да не минават над тях, че току виж и Полша завладели.
Де.били!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #116 -: Март 24, 2020, 07:01:02 pm »
За да ги завладеят бееее ******* !
Затова и Полша забрани да не минават над тях, че току виж и Полша завладели.
Де.били!
Явно нямаш разумен отговор на въпроса.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #117 -: Март 24, 2020, 07:02:05 pm »
Руски военни машини. Русия прави военен десант в Италия. Защо не прати цивилни лекари ами прати военни???

Радико, от ден на ден ме учудваш  :D, много си напреднал...военен десант... :D
Вероятно ядрените ракети са ги скрили в задния джоб. По-зле си от комсомолски секретар, по-зле.  При теб вероятно ще се появят и извънземните  :D.
 А в България като има 6 военни американски бази, това санитарен десант ли е?

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 685
Re: Анти корона вирус
« Отговор #118 -: Март 24, 2020, 07:09:45 pm »
      Уважаеми съфорумци, коронавируса не е шега работа и не е за подценяване. Живея в едно от европейските огнища на чумата на 21-ви век, Мадрид. Тук мерките закъсняха много и хората умират като мухи по 200-300 човека на ден. Не си мислете, че искам да нагнетявам паника, просто такива, са фактите.
      Не съм фен на Бойко, но той взе мерки много навреме, което е от решаващо значение за ликвидиране на епидемията. Какви, са му мотивите, вече е друг въпрос и няма да коментирам.
      Под карантина сме вече 10 дена, но пика на заразата още не е достигнат и хората продължават да умират все повече на ден. Болниците, са препълнени и вече военните правят временни болници в поодземните паркинги. Казват, че вируса мутира и започват да умират все повече млади и здрави хора без съпътстващи заболявания, медицински сестри, полицай и други. Все повече хора от медицинския персонал са заразени. Вече се мобилизират лекари и сестри в пенсионна възраст да помагат. Обстановката е отчайваща.
     Аз също се боря с вируса вече една седмица в къщи и съм под наблюдение от личния лекар. Карам по-леката форма и вече съм по-добре. Доктора ми изписа парацетамол и нищо друго. Но аз и него не съм пил първите 5 дена, а се лекувах с чай, мед, лимон, джинджифил, прополис и други народни илачи. Важното е да се засили имунната система на организма. И другото много важно нещо е, че не съм се хранил първите 4 дена, по съвет на лекаря. На третия ден свалих температурата, а тя не е висока до 37,5 градуса. На 4-тия ден усетих ситен обрив в гърлото, силни болки в гърлото и започна кашлицата, а тя е ужасна, като на 100 годишен старец. Болките в гърлото станаха непоносими и пак потърсих личния лекар. Той ме попита дали имам налепи и храчки и аз казах, че имам и ми изписа антибиотик „Амоксициклин“. Каза ми, че най-вероятно съм развил бактериална инфекция на гърлото, а това са последствия от вирусната инфекция. Вече два дена пия антибиотика и пия вече и парацетамол за болките и се чувствам по-добре с всеки изминал ден, но кашлицата продължава. Не е постоянна, а на някакви кризи особенно, като легна и се загрея. Още от първия ден нямам никакво обоняние, но носа ми е чист и си дишам нормално през него. Постоянно ми се спи от самото начало спя по 12 часа на ден, а преди ми бяха нужни само 5-6 часа. Засега дроба ми е чист и се надявам да преборя заразата преди да слезе надолу.
    Първите симптоми при мен бяха силни болки в мускулите и ставите, много силен главобол, температура около 37,5 градуса и общо неразположение, и липса на обоняние, без хрема, лека кашлица без храчки, суха. Много е важноо да се вземат мерки още в самото начало.
    Доктора ми каза, че ако се заразиш, чрез пипане на заразени повърхности и след това заразата попада в носоглътката, тогава симптомите се проявяват, като при мен и се кара по-леката форма. Но ако се заразиш, чрез вдишване от кихане или изкашляне на някой заразен, тогава вируса попада директно в дроба и се размножава там и се стига до фатални последици при хора със слаба имунна система и не само.
    Мисля, че тази информация ще ви бъде полезна, за да не се подценява заплахата.
    Пазете се!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 717
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #119 -: Март 24, 2020, 07:11:38 pm »
А в България като има 6 военни американски бази, това санитарен десант ли е?
Хуманитарен.
Помагат на туземците да вземат правилните решения и да следват правилно линията на
партия (демократическата, американската)  8)