Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 736852 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1980 -: Октомври 28, 2021, 11:24:52 pm »
Радико, Истанбулската конвенция и тя ще е от ден до пладне. Аз лично не хванах това време, но малко преди да се родя буквално целия свят беше пощръклял - пиеха и се друсаха без спир, онождаха се по поляните, живееха като арабски бедуини в едни бусчета и смятаха това за изключиелно напредничаво, за бъдещето на човечеството. Хипита им викаха... Е, мина им мерака за 20-тина години и останаха само разни динозаври като Васко Кръпката.
С п*далите ще е същото - в момента е модерно, народа се е чалнал, но след 20-тина години ще останат екзотика като кришнарите, пеещи на Витошка...

Не са прости казваш... а се опитваш да ме убедиш че взимат решения, които са на нивото на дете от забавачката...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1981 -: Октомври 28, 2021, 11:48:39 pm »
Написал съм "НЕЩАТА не са толкова прости" а не "ония не са толкова прости"
По скоро бих казал, че са вече изчерпани.
Изчерпани от към идеи и правят всичко по клише "във един формат"  както се изрсзвват по телевизията:
"Това не става защото излиза извън формата на предаването" Извън заучения шаблон. Странно, че толкова хора, включително и ти все още им се връзват.
А споменах Истснбулсксата конвенция заради друга подробност която явно ти убвгва в момента.
Конвенцията бе предложена като акт на подпомагане на страдащите Жени. Рвално авторите въобще не ги е грижа за тези "гнусни старомодно хетеросексуални жени.
За тях беше важно да си прокарат пенделските  идей. И това е силно свързано със ситуацията в момента. Защото заради тази конвенция пенделите вярват в тези "хора" и са готови на много неща заради тях. 

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1982 -: Октомври 29, 2021, 11:04:35 am »
....Бля бля бля.... Или просто стотина сатаниста- педофила управляват паричните потоци на държавите и принасят деца в жертва на боговете си, като чинно им събират резервните части, но нещо нещата около Тръмп и президентството му се пропукаха  и трябваше да излязат на светло и да поведат кръстоносен поход срещу всички нормални хора за да отложат неизбежното, защото много от тях дадоха фира при Тръмп. Как 100 човека ще се справят със 7 милиарда ли? Ми не могат, ама трябва да опитат. Как се мре така без нищо? Или вие май не видяхте какво се случи на изборите в Америка? Не видяхте и колко педофила бяха осъдени и избити от Тръмп? И явно не виждате, че Тръмп се закрепи! И за да не ви натрисам фанатично Тръмп и да ви го размахвам като деветосептемврийско байряче, нека спомена и факта, че Америка е държава и това, че групировка я е обяздила, не означава, че е престанала да бъде държава. Той и социализма беше обяздил половината свят, но падна. Ей от там идва и Тръмп. Това не го прави спасител на човечеството... Попаднал там, направил си пиара, раздрусал системата и се дръпнал или дори й се подчинил. Същото което прави Радев сега, същото, което прави и Путин от началото на пЛандемията- Чакат кочината да се тресе сама докато падне сама, а тя се тресе все повече и повече и без помощта на Тръмп или който и да било- евтаназират и части от своите си структури както правеше и тяхната рожба Сталин на времето. Та вземете се поровете малко и не дрънкайте глупости.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1983 -: Октомври 29, 2021, 05:56:02 pm »
Хулио - на амбразурата! (какво толкова)
<a href="https://www.youtube.com/v/pFZn4_LS2PY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/pFZn4_LS2PY</a>
Ако ви е интересно и това:
<a href="https://www.youtube.com/v/5wmQHYSFyow" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/5wmQHYSFyow</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1984 -: Октомври 29, 2021, 06:47:54 pm »
Абе пичове ей сега чета във фейса. Са не съм сигурен дали не е фалшива новина. Та ше го проверя лично тези дни, но изказването беше, че кръвните центрове вепе не взимали кръв от ваксинирани!!!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1985 -: Октомври 29, 2021, 07:05:36 pm »
Абе пичове ей сега чета във фейса. Са не съм сигурен дали не е фалшива новина. Та ше го проверя лично тези дни, но изказването беше, че кръвните центрове вепе не взимали кръв от ваксинирани!!!
Дано да е вярно. Кръвта от ваксаните е по- тъмна от на нормални хора. Демек ако аз съм неваксан и ми вкарат кръв на ваксан, ще съм ваксан, но без сертификат!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1986 -: Октомври 29, 2021, 07:07:13 pm »
Хулио - на амбразурата! (какво толкова)
<a href="https://www.youtube.com/v/pFZn4_LS2PY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/pFZn4_LS2PY</a>
Ако ви е интересно и това:
<a href="https://www.youtube.com/v/5wmQHYSFyow" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/5wmQHYSFyow</a>
Възраждане и Пасков ми беше зазвучало твърде социалистическо в даден момент и ги отсвирих. Ето го истинското възраждане: https://www.youtube.com/watch?v=Th5gcMRAdEU&t=262s За мен всеки кандидат политик, който не му пука за избирателите, а напротив- казва им в очите що за тъпаци са е истински политик, а този удари в десятката!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1987 -: Октомври 29, 2021, 09:33:56 pm »
Всъщност аз тази ковид вълна я очаквах. В България поради многото избори взеха да се наблюдават два типа ковид вълни, типично пандемични и предизборни ковид вълни. Тъкмо дойде време за партийна агитация и хоп ковид вълна и ахааа локдаунче. Ама локдаун няма да има не се бойте само така плашат.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1988 -: Октомври 29, 2021, 10:03:36 pm »
Една стара баба току що ми разправя:

60-те години 1000 лева са били мноооо пари.
Властите казват: който не се ваксинира, глоба 1000-дарка.

А познайте, тия, който не са се ваксинирали
(тогава ваксините не бяха експериментални течности, по себе си и околните го знам),
колко глоба са платили?!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1989 -: Октомври 29, 2021, 10:04:45 pm »
То локдаун няма, ама тези политически харакирита говорят, че на никой не му дреме за избирателите.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1990 -: Октомври 29, 2021, 10:07:06 pm »
Една стара баба току що ми разправя:

60-те години 1000 лева са били мноооо пари.
Властите казват: който не се ваксинира, глоба 1000-дарка.

А познайте, тия, който не са се ваксинирали
(тогава ваксините не бяха експериментални течности, по себе си и околните го знам),
колко глоба са платили?!
Ваксините са измислени от същите тъпаци, които са измислили и сегашната ковид "ваксина" Кое те кара да мислиш по себе си, че онези са били така, а тези са инак?

Неактивен rumen21

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 109
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1991 -: Октомври 29, 2021, 10:38:15 pm »
Juliang  логика ти , че няма конспирация изглежда издържана.  Явно има вирус ( аз също го изкарах), който може да е фатален в много случай. Явно ваксианцията е най-добрия начин за противодействие към момента.

Не мога да разбера обаче , защо никой не говори или предлага внос на ваксини създадени по изпитани методи – на ваксини с деактивиран вирус като Sinopharm и Valneva/Dynavax или протеин-базирани ваксини като Novavax и Sanofi-GSK ?
Явно има голямо недоверие и страх към предлаганите в момента ваксини поради риск от тромбози с фатален край , увреждания на сърдечния мускул и отключване на редки автоимунни заболявания.

Темата за алтернативни безопасни ваксини трябва да е водеща !

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1992 -: Октомври 29, 2021, 10:50:54 pm »
Juliang  логика ти , че няма конспирация изглежда издържана.  Явно има вирус ( аз също го изкарах), който може да е фатален в много случай. Явно ваксианцията е най-добрия начин за противодействие към момента.

Не мога да разбера обаче , защо никой не говори или предлага внос на ваксини създадени по изпитани методи – на ваксини с деактивиран вирус като Sinopharm и Valneva/Dynavax или протеин-базирани ваксини като Novavax и Sanofi-GSK ?
Явно има голямо недоверие и страх към предлаганите в момента ваксини поради риск от тромбози с фатален край , увреждания на сърдечния мускул и отключване на редки автоимунни заболявания.

Темата за алтернативни безопасни ваксини трябва да е водеща !
Абе теябва да е видеща ама не е.  Всичко различно от ТАЗИ ГМО ВАКСИНА  се потулва и скрива. Явно е неудобно. Пак повтарям:
Истанбулската конвенция.
За туя хора болестта КОВИД е  средство за прокарване на нещо друго както нещастието на малтретираните жени беше средство за прокарване на пенделската философия. Толкова е елементарно, че въобще не мига да разбера защо се налага да го пиша???

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1993 -: Октомври 29, 2021, 10:56:49 pm »
Опс.
Забравих да уточня.
Не се залъгвайте, че прокарването на пенделскста философия е заветната цел на тези идиоти. Не не не. Просто това е стъпка от целия план. С която целят да омаят тези хора за да им служат вярно и преданно за постигане на същинските им  цели.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1994 -: Октомври 30, 2021, 12:44:07 am »
Juliang  логика ти , че няма конспирация изглежда издържана.  Явно има вирус ( аз също го изкарах), който може да е фатален в много случай. Явно ваксианцията е най-добрия начин за противодействие към момента.

Не мога да разбера обаче , защо никой не говори или предлага внос на ваксини създадени по изпитани методи – на ваксини с деактивиран вирус като Sinopharm и Valneva/Dynavax или протеин-базирани ваксини като Novavax и Sanofi-GSK ?
Явно има голямо недоверие и страх към предлаганите в момента ваксини поради риск от тромбози с фатален край , увреждания на сърдечния мускул и отключване на редки автоимунни заболявания.

Темата за алтернативни безопасни ваксини трябва да е водеща !

Цитат
The EMA’s Committee for Medicinal Products for Human Use (CHMP) conducts a rolling review of the clinical trial data of the vaccines. Only after it decides that enough evidence is available can the developer apply for marketing authorization.

The following four vaccines are under review:

Sinovac Life Sciences Co.’s “CoronaVac”
CureVac AG’s “CVnCoV”
Novavax CZ AS’ “CoV2373”
Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology’s “Sputnik V”
Sanofi/GSK’s “Vidprevtyn”

Спутник-а се мота и не е предоставил всички поискани документи обаче... не е ясно кога ще започне разглеждането.

Опс.
Забравих да уточня.
Не се залъгвайте, че прокарването на пенделскста философия е заветната цел на тези идиоти. Не не не. Просто това е стъпка от целия план. С която целят да омаят тези хора за да им служат вярно и преданно за постигане на същинските им  цели.

Странно ми е какви хора ще разчитат на п*далите за да им свършат някаква работа... и каква работа ще е тая? :)

А за начините за постигане на целите - ще се съглася отчасти, че под един  ил идруг начин в законите се опитват да натикат нещо, което не би минало ако го поискат директно. Но това е похват който се използва навсякъде и за всякакви цели. Тук в закона за корабоплаването напъхаха глоби за незаконни превози на хора с бусове за чужбина и нелегални таксиметрови превози... и не е само това - постоянно в преходните и заключителни разпоредби на един закон се коригира друг, който на практика няма никаква връзка. Но това е постоянна борба на лобита - платени явно или неявно.
За самата Истанбуслка конвенция - предполагам че всичко тръгна от тук:
Цитат
„пол“ означава социално изградени роли, поведения, дейности и характеристики, които определено общество смята за подходящи за жените и за мъжете;
Разбирам идеята ... ако имаш индивид с х*й, който обаче носи рокли с гол гръб, ходи на високи токчета, гримира се, няма нищо против мъж да го покани на заведение и да плати сметката, предпочита да е в леглото с друг мъж... извинявам се много, ама как да му казваш "мъж"? Още повече че и самия той е против да му казват така... Ми кефи го тая роля - да си бъде жена, и никой да не се заяжда с него. Мен лично не ми пука дали има или няма някаква хромозома там... прави ли ми к*рвенски номера, отнася шамарите като за жена. Иска да бъде третиран като жена - получава го.
С'я... ако някой с вид на Конан Варварина претендира че е жена - това вече е случай за психиатрията. Но пък има и жени с вид на Конан Варварина, които настояват че са жени и искат да се държат с тях като с жени... тях к'во да ги правим? Има и природно сбъркани хора - жена по хромозоми, а има "инструмент" в гащите... Ни така, ни иначе...
Разбирам ги и законотворците - днес ще кажат че пол се доказва по хромозомите, утре някой ще реши че трябва да доказваш че си човек по хромозомите... и някои няма да могат да покрият това изискване... и ще стане мазало... 

Забележи и формулировката "... които определено обещство смята...". Нашето общество все още не смята така. Не ги приема и това си е. След 100 години може и да почне, но засега... не виждам никакъв прогрес. Търпим ги, но не ги приемаме.