Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737600 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2220 -: Ноември 17, 2021, 10:24:09 pm »
Много е хубаво да има ваксина, но къде са тестовете за поносимост на организма към тази ваксина???? Къде са. Бах мама му за половин година направиха ваксина даже няколко а вече година и половина няма и идея за такива тестове. А има подпис, че ги освобождаваш от всякаква отговорност. Йебем ти и у статистику викат братята сърби. Твърде нечисти дела има около тези ваксини даже направо нечестиви.
Ето го теста за поносимост: 7,307,892,664 vaccine doses have been administered. Какъв по-достоверен тест искаш?
Кажи сега едно число на починалите от ваксините - колкото не те е срам да го надуеш. Кажи и едно число на пострадалите от ваксините - най-смелото което смееш да кажеш. После го сравни със 7,3 МИЛИАРДА и виж какъв е процента на "непоносимост".
Колко да са починалите от ваксинацията в световен мащаб? 100 000? Милион? Едва ли ще посмееш да кажеш, че се скриват повече от милион починали от ваксини. Милион разделено на 7 милиарда е малко над 0.01%.
С'я ако микажеш, че от ваксините са починали 10 или 100 милиона, и наистина вярваш в такива цифри... просто няма да има смисъл да споря с теб.
Да, кофти е като ти кажат че участваш в изпитване на ваксина, но ... това е. Затова и не ти казват, поне не и директно. Всички ваксинирани участват в експеримент, който ще покаже дали нашите деца ще могат да получават безопасна ваксина след 50 години. Точно както е било с всички други ваксини досега. А и с всички лекарства на практика.

... Без пландемия по колко дневно умират от естествена смърт и от грип на по 70-80 години?
Тази информация я бях дал аз лично преди година и половина. Заповядай отново: https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext
Цитат
In the winter seasons from 2013/14 to 2016/17, an estimated average of 5,290,000 ILI cases occurred in Italy, corresponding to an incidence of 9%.
More than 68,000 deaths attributable to flu epidemics were estimated in the study period.
5,3 милиона грипозни и 68 000 починали от грип за 4 години, и това 3 години преди да сме чували за Ковид. До днес от Ковид в Италия са починали 133 000 души: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
Два пъти повече за два пъти по-малко време.
Това са моите цифри. Ти посочи източника от който черпиш информация, и посочи някакви цифри.
Да, не е за хора на 70-80 години, нямам време да се ровя, вероятно ще намеря и такава информация. Но съм сигурен, че няма да приемеш цифрите за достоверни.

И разбира се отговор на въпроса ми "Защо да се ваксам?" не открих. Вече стана ясно, че ваксината не предпазва от нищо, нито ако си я сложа ще предпазя баба си, но за това пък може да умра от нея и точно за това я правят задължителна... Та на въпроса: Защо да се ваксам?
Защото ИМА ВЕРОЯТНОСТ (не гаранция, само голяма вероятност) че ако баба ти внезапно има нужда от болнично лечение, за нея ще има свободно легло и отпочинал лекар, тъй като няма да се грижат за теб. Щот сега няма нито легла, нито лекари. Другите причини няма смисъл да ти ги обяснявам - и на тях няма да повярваш.

Колегата се върна от САЩ и каза, че не светнеш ли при преминаването през дедектора, те изхвърлят директно от летището, не ти гледат никакъв сертификат!
А щом те идентифицират, явно си маркиран добитък!
А пък един мой колега каза, че е видял Неси в Перловската река...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2221 -: Ноември 17, 2021, 10:38:20 pm »
Юлияне мани го този тест искам тест за мен да мога да се тествам да знам с гаранция, че не съм от ония един на не знам колко милиона "според твоите източници де" дето им действа зле ваксината. Както се прави тест за алергична реакция срещу шоколад, мляко, домашен прах и още срещу около 40 алергена. Знам ги защото съм брал ядове години наред с дъщеря ми заради постваксинационна алергия. Да разви алергията дни след ваксинирането въореки, че отричат и твърдят, че така се е родила. Както и да е това е минало, но е свързано с настоящето как да се тествам за ваксината за туб-ваксината защо има тест а за тази няма???  Защото на ваксинаторите не им пука за мен лъжат, че го правят за мен или за хората правят го против мен и против хората. По делата им ще ги познаете пише в библията. Е те това са им делата сатанински

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2222 -: Ноември 17, 2021, 10:52:57 pm »
Ето го теста за поносимост: 7,307,892,664 vaccine doses have been administered. Какъв по-достоверен тест искаш?
Кажи сега едно число на починалите от ваксините - колкото не те е срам да го надуеш. Кажи и едно число на пострадалите от ваксините - най-смелото което смееш да кажеш. После го сравни със 7,3 МИЛИАРДА и виж какъв е процента на "непоносимост".
Колко да са починалите от ваксинацията в световен мащаб? 100 000? Милион? Едва ли ще посмееш да кажеш, че се скриват повече от милион починали от ваксини. Милион разделено на 7 милиарда е малко над 0.01%.
С'я ако микажеш, че от ваксините са починали 10 или 100 милиона, и наистина вярваш в такива цифри... просто няма да има смисъл да споря с теб.
Да, кофти е като ти кажат че участваш в изпитване на ваксина, но ... това е. Затова и не ти казват, поне не и директно. Всички ваксинирани участват в експеримент, който ще покаже дали нашите деца ще могат да получават безопасна ваксина след 50 години. Точно както е било с всички други ваксини досега. А и с всички лекарства на практика.
Тази информация я бях дал аз лично преди година и половина. Заповядай отново: https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext5,3 милиона грипозни и 68 000 починали от грип за 4 години, и това 3 години преди да сме чували за Ковид. До днес от Ковид в Италия са починали 133 000 души: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
Два пъти повече за два пъти по-малко време.
Това са моите цифри. Ти посочи източника от който черпиш информация, и посочи някакви цифри.
Да, не е за хора на 70-80 години, нямам време да се ровя, вероятно ще намеря и такава информация. Но съм сигурен, че няма да приемеш цифрите за достоверни.
Защото ИМА ВЕРОЯТНОСТ (не гаранция, само голяма вероятност) че ако баба ти внезапно има нужда от болнично лечение, за нея ще има свободно легло и отпочинал лекар, тъй като няма да се грижат за теб. Щот сега няма нито легла, нито лекари. Другите причини няма смисъл да ти ги обяснявам - и на тях няма да повярваш.
А пък един мой колега каза, че е видял Неси в Перловската река...
Правилно, човек, който ми говори за локдауни не може да ми даде достоверни цифри. Нормално е за двойно по- малко време да има двойно повече жертви, защото всичко умряло го пишат ковид. Останалото ще го изкоментирам когато ти ми отговориш на въпросите и линковете. За сега няма шанс.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2223 -: Ноември 17, 2021, 10:55:43 pm »
И другият детаил. Дори да беше денка или чума с 90% заразност и 90% смъртност, такова нещо като локдауни е абсолютна безсмислица. Няма как да се скриеш. Ваксините не ги коментирам. Нагледах се на потрепващи тела из интернета. Нормалните хора притежават и емпатия освен зубрене на феик данни. Ти не си от тях.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2224 -: Ноември 17, 2021, 11:22:00 pm »
Правилно, човек, който ми говори за локдауни не може да ми даде достоверни цифри. Нормално е за двойно по- малко време да има двойно повече жертви, защото всичко умряло го пишат ковид. Останалото ще го изкоментирам когато ти ми отговориш на въпросите и линковете. За сега няма шанс.
Значи от другите болести са умрели по-малко италианци спорeд теб?
За 2020-та година смъртността в Италия се е покачила с 9 (да,  ДЕВЕТ) процента спрямо средната смъртност за предните 5 години. Умрели са 746,146 души - с 100,526 отколкото средно предните 5 години. Линк: https://www.thelocal.it/20210611/italys-mortality-rate-in-2020-highest-ever-recorded-since-world-war-ii/
Защо са умрели с девет процента повече души? Или са си ги измислили?
Кое още да коментирам? Каззах ти защо да се ваксинираш. Какви са ти другите въпроси? Само не ме карай да коментирам някакви твои догадки и измислици. Давай факти, ще ги коментирам.

И другият детаил. Дори да беше денка или чума с 90% заразност и 90% смъртност, такова нещо като локдауни е абсолютна безсмислица. Няма как да се скриеш. Ваксините не ги коментирам. Нагледах се на потрепващи тела из интернета. Нормалните хора притежават и емпатия освен зубрене на феик данни. Ти не си от тях.
Няма как да се скриеш. За стотен път ти го казвам - всички ще го прекараме тоя вирус. По няколко пъти, като грипа. Спасение няма. Ще мрем докато оцелелите не изградят естествен имунитет. Но това няма как да ти го кажат по телевизора. Мислех че си интелигентен човек и сам ще се сетиш.
Цялата галимация с ваксините е да има места за всички в болниците, лекари за всички и кислород за всички. За всички които имат нужда. Няма как да стане ако всички се разболеем едновременно. Никой не иска умрели по стълбите пред болниците.

Ако знаеш колко потрепващи има от това, че не са знаели че имат алергия към фъстъчено масло... Няма как да знаят, че нямаш алергия към някоя от съставките на ваксината. Няма как да контролират, че човек с епилепсия няма да получи епилептичен припадък секунди след като бъде ваксиниран. Има още много неща които са неизвестни. Никой не го отрича, данните не се крият. При 7 МИЛИАРДА поставени ваксини винаги ще има хиляди случаи, в които нещо се оплесква. Но няма как да отречеш ползата само заради няколко хиляди случая. Да, хиляди са много, но по-добро не е измислено. Бебета умират при поставяне на ваксини. Възрастни умират при поставяне на противогрипни ваксини. Хора умират при операция на апандисит, дори при поставяне на упойка при зъболекаря... Жена ми се оказа че е алергична към аналгин. И това го разбра на 50 години, или алергията се отключи сега - не е ясно. Кой знае към какво още обезболяващо е алергична, как ще й подейства упойка ако й се наложи операция... И к'во да прави сега - да мре, или да й вадят зъби без упойка?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2225 -: Ноември 17, 2021, 11:34:20 pm »
Бебета умират при поставяне на ваксини.
Бебетата, току що родени се ваксинират. От какво? От инфекция в родилното?! А, ако не живеят в гето и не са проходили? Те още нямат никакъв имунитет, т.е. съпротива. Сатанисти, сатанисти... Твоите хора.

Жена ми се оказа че е алергична към аналгин. И това го разбра на 50 години, или алергията се отключи сега - не е ясно. Кой знае към какво още обезболяващо е алергична, как ще й подейства упойка ако й се наложи операция... И к'во да прави сега - да мре, или да й вадят зъби без упойка?
Според един тъп лекар преди много време, всеки ден трябваше да вземам Зиртек - против алергия. Към момента нямам никаква такава. Що ли? Как ли? Мисия тролско-невъзможна.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 495
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2226 -: Ноември 18, 2021, 06:38:10 am »
Juliang, каня те да се "боцнем" с една руска ваксина Белуга или Кремълска легенда! После тия неща да обясниш на домашните ми мебели. Бъди сигурен че все нещо ще вдянат! Тук просто си губиш времето!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2227 -: Ноември 18, 2021, 08:37:50 am »
Юлияне мани го този тест искам тест за мен да мога да се тествам да знам с гаранция, че не съм от ония един на не знам колко милиона "според твоите източници де" дето им действа зле ваксината. Както се прави тест за алергична реакция срещу шоколад, мляко, домашен прах и още срещу около 40 алергена.
За съжаление искаш твърде много. В медицината няма гаранция, има вероятност.
И още - проблемите които създава ваксината в огромния си процент не са алергични. Няма как алергично да получиш съсирек.
Вероятно след 10-20 години ще има отговор на въпроса "какво предизивиква такава реакция на организма", а по-вероятно е опитно да се установи, че някаква друга ваксина има по-малко случаи на нежелани рекации и да почне да се ползва без дори да се задълбават много какво не е било наред с тези ваксини. Това имаме в момента, това се ползва.
Да те сещам ли как преди няма и 100 години са продавали радиоакивна паста за зъби, и са я рекламирали като такава:


Да те сещам ли как 50 години са бухали олово в бензините? Ми нямали са друга технология, извинете ни...

Колко десетки хиляди, да не кажа милиони са пострадали от такива продукти? Но ... това е имало в момента като технология.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2228 -: Ноември 18, 2021, 09:24:41 am »
Така е Юлияне така е. Обаче спрямо въпросните технологии от преди 50-100 години дето ги споменаваш има една ТЪНКА РАЗЛИКА.
Тя е, че никой не те е карал насила или чрез разни забрани да ползваш въпросната паста за Зъби  схващаш ли я тази разлика. И въобще не е вярно, че не могат да се разработят тестове за поносимост. Ти прочете ли някъде, че някой пробва да ги разработи и не успя. Коя фирма или държавно учреждение вложи дори и стотина хиляди в такова начинание. Които парин са нищо на фона на печалбите от ваксините.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2229 -: Ноември 18, 2021, 09:53:42 am »
Радико, Хулио е груб материалист. За него всичко е случайни закони, по които дадени атоми са се преместили там и там. Затова и му е хаос в разбиранията. Дух там не търси. Само средностатистическо отклонение и гаусово разпределение...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2230 -: Ноември 18, 2021, 09:54:17 am »
А ти къде прочете че никой не ги разработва, и че никой не се занимава с това, или че не са дадени пари за това?
Работи се, работи се усърдно. Да, все още няма резултат. За да има резултат, трябва да се разбере какво се случва с органзима на хората. Трябват опити и трябва ВРЕМЕ. много време. Време, което нямаме. В момента има това, знаем че не е съвършено, но знаем че спасява животи. Спасява повече, отколото затрива. Да, знам че много хора не вярват. Няма как да ги убедя.

Знаеш ли на мен колко много ми се иска да ходя с обувки с метални бомбета по обектите? Тежат кат оводолазни обувки, мама им стара... Обаче ако не съм ги обул - не ме пускат. И няма да има кво да ям. Това не е ли държавна принуда по един заобиколен начин?
Как да им вярвам че бомбетата на обувките са за мое добро? Гледах едно клипче в тубата, където казаха че слагат металните бомбета умишлено - като падне тежестта върху обувката ти да ти отреже пръстите направо, не да ги предпази. За да няма никакъв шанс пръстите да ти оцелеят, да останеш инвалид за цял живот...
Е на - аз съм вече на почти 60 години, толкоз години не съм носил обувки с бомбета, и пръстите още са ми на краката. Как да им вярвам сега че тия обувки ще ме предпазят? Че и без обувки съм си добре... аз съм нагледен пример. И колега и той е на моя акъл... и той си има пръсти.

Обувки с бомбета, каски, въжета като сме на високо, колани в автомобилите, дефектнотокова защита в ел. инсталациите... направо не знам как сме оживели през 20-ти век... Това ако не е натиск, здраве му кажи. И всичко това било уж за мое добро... Грънци - знам ги аз, това е конспирация! Искат да привкнем към прангите на краката и към въжето с което ще ни връзват за кол на поляната като коне...
Как сега можеш да ме убедиш че не съм прав? :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2231 -: Ноември 18, 2021, 12:08:17 pm »
А ти къде прочете че никой не ги разработва, и че никой не се занимава с това, или че не са дадени пари за това?
Работи се, работи се усърдно. Да, все още няма резултат. За да има резултат, трябва да се разбере какво се случва с органзима на хората. Трябват опити и трябва ВРЕМЕ. много време. Време, което нямаме. В момента има това, знаем че не е съвършено, но знаем че спасява животи. Спасява повече, отколото затрива. Да, знам че много хора не вярват. Няма как да ги убедя.

Знаеш ли на мен колко много ми се иска да ходя с обувки с метални бомбета по обектите? Тежат кат оводолазни обувки, мама им стара... Обаче ако не съм ги обул - не ме пускат. И няма да има кво да ям. Това не е ли държавна принуда по един заобиколен начин?
Как да им вярвам че бомбетата на обувките са за мое добро? Гледах едно клипче в тубата, където казаха че слагат металните бомбета умишлено - като падне тежестта върху обувката ти да ти отреже пръстите направо, не да ги предпази. За да няма никакъв шанс пръстите да ти оцелеят, да останеш инвалид за цял живот...
Е на - аз съм вече на почти 60 години, толкоз години не съм носил обувки с бомбета, и пръстите още са ми на краката. Как да им вярвам сега че тия обувки ще ме предпазят? Че и без обувки съм си добре... аз съм нагледен пример. И колега и той е на моя акъл... и той си има пръсти.

Обувки с бомбета, каски, въжета като сме на високо, колани в автомобилите, дефектнотокова защита в ел. инсталациите... направо не знам как сме оживели през 20-ти век... Това ако не е натиск, здраве му кажи. И всичко това било уж за мое добро... Грънци - знам ги аз, това е конспирация! Искат да привкнем към прангите на краката и към въжето с което ще ни връзват за кол на поляната като коне...
Как сега можеш да ме убедиш че не съм прав? :)
Горе ми казваш, че нищо не спасява, само отлага за да изпразни болниците, тука ми казваш, спасява човешки животи ;D ;D ;D И ти не си вярваш. Като свърши таа бутафория иди се гръмни.
 Като пишеш за Италия ми припомни как на първия локдаун всички висяхме ден и нощ на компютрите и гледахме къде колко умрели има, дано отменят локдауна и излезем на въздух. Та тогава тук умираха по към 30-40 човека на ден и това беше върху 5 милиона. Тук бяха писани от ковид онези с черепните травми и пак умираха по 30-40 човека за деня. Италия със своите 60 милиона умираха по 800-900 старци и даваше същия процент. По време на самия локдаун по родилните отделения не ваксаха с обикновените ваксини и о чудо. Заболяваемостта на новородените спадна с 30%!!! Понеже нямаше катастрофи защото нямаше хора да шофират, общата смъртност спадна! Разбира се в последствие написаха други данни, коригираха, гласиха. В крайна сметка на кого му пука кво се е случило преди време? Както казах, от утре почвам да вярвам в извергите, а не на очите си. Такива като теб, които биха ме вкарали в домашен арест на свои разноски, без да съм направил нищо са за трепане! Тук емпатията на нормалните хора е изключена. Ти си изключил твоята, аз към теб съм изключил моята. Ще ги изкарат, не с 9 ами с не знам колко процента отгоре! Да обяснявам ли как се правят репортажи с еднакви кадри и снимки даващи как първо е много зле в Италия, после е много зле в Америка, после снимките на любителите на празните болници, после испанското театро, където една актриса, както се разбра после, плака по скайпа... Как стана така, че смъртността в Италия е с 9% повече ли? ;D ;D ;D ;D  моля ти се, недей спами! Хората изправили се срещу политическата пандемия рискуваха кариерите си, изгориха дипломите си. Лекари, експерти, хора с опит. Какво им пречеше да останат на постовете си, да спасяват хора и да взимат пари? Попречи им това, че не са идиоти. Доцент Мангъров работеше в отделението си без никакви предпазни средства, после го последваха и другите, като през цялото време сулю и пулю тъпаци без дипломи плюеха по него. Тези твоите лекари дето търсят как да се справят с "анафилаксията" на задължителните ваксини правят ли аутопсии? Упс щях да забравя, аутопсиите са забранени! Патолозите вдигнаха глъчка, хората са експерти, много ясно! Прост медицински факт, който аз учих в първи курс е, че аутопсията окончателно дава абсолютната информация кой от какво е умрял и решава загадката, показвайки грешките на лекарите... Не случайно се нарича ковидиотия! Искаш някой да ти се върже? Иди в лудница. Да, сега целият свят е лудница вярващ в една фикс идея с елемент на хипохондрия, но това в даден момент ще спре.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2232 -: Ноември 18, 2021, 12:14:30 pm »
Нито един политик няма умрял от ковид, а те най- много нарушаваха и нарушават карантината и си правиха демонстрационни феик имунизации, хилейки се като тикви, за това пък журналисти и спортисти изпукаха от ваксината, включително Бареков!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2233 -: Ноември 18, 2021, 12:17:03 pm »
Не можеш да обориш и половината на това, което съм написал, но маниаците хипохондрици са си така. Те си вярват!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2234 -: Ноември 18, 2021, 12:24:29 pm »
Поживём — увидим

https://bgr.news-front.info/2021/11/18/ruskite-ucheni-razrabotiha-lekarstvo-koeto-neutralizira-koronavirusa/

Директорът на Института по молекулярна биология «Енгелхард» (ИМБ) към Руската академия на науките, академик Александър Макаров заяви, че руски учени са разработили лекарство, което може да неутрализира коронавируса, включително неговия «делта» вариант, предаде РИА Новости.

Според него лекарството е създадено на базата на моноклонални антитела и е способно да неутрализира не само делта коронавирусния щам, но и гама варианта.

„Избрана е доза антитела, която намалява вирусния товар сто хиляди пъти, което не е по-ниско от резултатите от използването на известния американски медикамент «Регенерон“, добави Макаров на среща с руския президент Владимир Путин относно разработката на генетични технологии.