Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 738681 пъти)

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #480 -: Май 08, 2020, 03:30:50 am »
Kакво може да се коментира на една тотална простотия? Докажи това което си написал! Покажи документи! Разкажи ни какво според теб е вирус и как се патентова? Разкажи ни от кога хората могат да сглобяват вируси?

Дай така да се договорим, доказваш, че Бил Гейтс е патентовал covid19, оставаш модератор, но ако не докажеш, си биеш шута, защото не върви да си модератор, а да пишеш глупости.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Анти корона вирус
« Отговор #481 -: Май 08, 2020, 05:47:36 am »
Коза и папая в Танзания с положителни проби за Ковид-19
https://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2020/05/07/v-tanzaniia-testovete-defektni-polojitelni-pri-koza-i-papaia.448769
https://www.youtube.com/watch?v=wKRcPFk3v9k
Как може да се вярва на тестовете за коронавируса, след като дават положителни резултати на проба от папая  :o

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #482 -: Май 08, 2020, 09:58:53 am »
Niz-ък, бях дал видео, правиш се на луд.

(В казармата да се правиш на луд бе много тежко обвинение, що другите се чанчеха, а лудия минаваше метър).

Ама айде, не си бил длъжен да гледаш. Скивай тука:

WO2020060606 - CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DAT
Applicants:     MICROSOFT TECHNOLOGY LICENSING, LLC

https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

На български: Америка е в потрес от новият патент на Майкрософт WO/2020/060606

https://byalaslatina.online/%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B8/%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B5-%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BE%D1%82-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #483 -: Май 08, 2020, 10:19:59 am »
Дай така да се договорим, доказваш, че Бил Гейтс е патентовал covid19...
И къде точно се твърди, "че Бил Гейтс е патентовал covid19" ?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #484 -: Май 08, 2020, 11:32:10 am »
Във „Вечерното шоу на Слави Трифонов“ гостува проф. Иво Христов.

https://sedemosmi.tv/production/%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%88%D0%BE%D1%83-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2-5-%D0%BC%D0%B0%D0%B9-2020-%D0%B3/

Цитат: "2 парасета си говорели:
- Абе ти знаеш ли, че хората ни угояват, за да ни заколят...
- Не, това е теория на конспирацията."

Става дума и за това спряно предаване по централната Руска телевизия:
---
<a href="https://www.youtube.com/v/MEtaaNNuVCI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MEtaaNNuVCI</a>

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #486 -: Май 08, 2020, 09:03:43 pm »
Kакво може да се коментира на една тотална простотия? Докажи това което си написал! Покажи документи! Разкажи ни какво според теб е вирус и как се патентова? Разкажи ни от кога хората могат да сглобяват вируси?

Дай така да се договорим, доказваш, че Бил Гейтс е патентовал covid19, оставаш модератор, но ако не докажеш, си биеш шута, защото не върви да си модератор, а да пишеш глупости.

Това ли ти бил проблема, някой ти взел модераторството?
Аз никога не съм се натискал за модератор, просто един ден видях, че някой ми делегирал права и се старая да оправдая доверието. Имай предвид, че това е социалистическа работа - не е платена и е за ползу роду.

Ти нали беше модератор, беше, няма повече да бъдеш.  :D Изгониха те дисциплинарно поради неспособност да общуваш нормално на първо място и второ поради интелектуален дефицит.  ;D Може да станеш само модератор, ако си направиш собствен форум и там да си модерираш по цял ден постовете на единствения участник в него - това ще си ти.
Толкова за модераторството. Ако не ти стига, ще ти дам още, няма да се скъпя на суперлативи.  ;)

По отношение на "доказването", което искаш да направя специално за теб:
Ами не си толкова важен за мен, даже бих казал не те забелязвам, че да правя нещо специално. Специални неща правя за специални хора, т.е. такива, които имат преди всичко обществени заслуги. Особено съм чувствителен към такива хора и признателен. Примерно такива хора са доктор Племан Пасков и проф. Иво Христов и др.

Но ти наясно ли си с "доказването" и какво бива то /7какви видове има/, какви са доказателствените средства. Ако ми отговориш, ще направя нещо за теб.
Достатъчно публични материали съм пуснал по въпроса с Бил Гейц, и не само аз. В тези материали има показани документи има и свидетелски показания и експерти становища от лекари и вирусолози. Впрочем всичко което съм пускал е било от специалисти и то предимно американци, не съм пускал "руска пропаганда" умишлено.

Ето ти още едно видео с американски вирусолог, който разкрива цялата конспирация с Ковид 19, има и как Бил Геиц призовава за масова ваксинация - много злобно при това, яростно, мръснишки, има и разобличения за подкупи на началника на американския извънреден щаб, като нашия генерал Годжи, всичко има. Трябва да си много тъп, ако не можеш да го разбереш.

https://m.facebook.com/groups/653942518726362/permalink/681376325982981/?sfnsn=mo&d=n&vh=i

Факта, че си единствения "шаран" който клъвна на въдицата ми за Бил Гейц потвърждава, че няма друг като тебе в тоя форум. Дори колеги с диаметрално противоположни политически възгледи имат еднакво виждане по тоя въпрос с Ковид 19, а този въпрос не е политически, той касае абсолютно всички.

Ами чакай Бил Гейц да изкара ваксината и още топла-топла си я постави. Ама сега като слушаш май няма да го направиш, нали, а?  :D

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #487 -: Май 08, 2020, 09:32:48 pm »
Тъй, плюнка по мен ... има, браво!

Доказателства ... няма! Нормално!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #488 -: Май 08, 2020, 09:39:58 pm »
nizo, помниш ли преди време ми беше задал един тъп въпрос: защо съм си сложил тая снимка на Путин, а аз не ти отговорих, премълчах, защото не ми се занимаваше с тебе?

Ами виж на снимката Путин е свил юмрук. Асоциирам се Путин и юмрука. Сега разбираш ли що за темперамент съм, задоволих ли ти любопитството, начесах ли ти крастата?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #489 -: Май 08, 2020, 10:11:32 pm »
Чудя се как Българин може да си сложи снимка на Путин на аватара си.
@ EDM electronics - не си политкоректен.
Вземи си бележка от другарският съд и ако си в идейна безисходица, ето ти алтернативи на Путин:
---



Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #490 -: Май 08, 2020, 10:20:11 pm »
Не разбирам, интелектуалният ми капацитет не стига да разбирам. За Путин знам, че е обогатил близкото си окръжение, докато народа живее в нищета. Също така знам, че Путин използва полицията за репресия, арестуват се опозиционни лидери и тем подобни фашистки изяви. Всеки път като видя аватара ти и си мисля "Как може тоя EDM да харесва Путин!?" ... казваш, че съм те питал, но отговор нямало, нормално сякаш.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #491 -: Май 08, 2020, 10:33:30 pm »
Не разбирам, интелектуалният ми капацитет не стига да разбирам. За Путин знам, че е обогатил близкото си окръжение, докато народа живее в нищета.
Нищета казваш. Скоро ще разбереш какво е нищета: https://usdebtclock.org/

Линка е по официални американски данни. Всеки американец (от пеленаче до старик) дължи по 62 157 $.
Ай да дадат на всеки руснак по толкова пари? Или на всеки българин, а?
Приключваме темата.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Анти корона вирус
« Отговор #492 -: Май 08, 2020, 10:39:14 pm »
Чудя се как Българин може да си сложи снимка на Путин на аватара си.
И все още не намирам логичен отговор.
Но е абсурдно!
Но то абсурдите са толко много че един повече или по малко-кой ти забелязва..

   Какво лошо има да сложи каквато си иска снимка? Нали живеем в Демокрация и всеки може да прави каквото си поиска!!! Хората джипове карат с 130-140 km/h по Софийските улици друсани като говеда, мачкат хора по спирките, гей паради организират за да си показват срамотиите, убиват пенсионери по селата за 50-60 лв. Как и защо го правят, логичен отговор има ли? И защо това е сензация максимум седмица и после се забравя? Толкова ли е къса паметта на хората?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #493 -: Май 08, 2020, 11:04:51 pm »
Не разбирам, интелектуалният ми капацитет не стига да разбирам. За Путин знам, че е обогатил близкото си окръжение, докато народа живее в нищета. Също така знам, че Путин използва полицията за репресия, арестуват се опозиционни лидери и тем подобни фашистки изяви. Всеки път като видя аватара ти и си мисля "Как може тоя EDM да харесва Путин!?" ... казваш, че съм те питал, но отговор нямало, нормално сякаш.

Вярно имаш интелектуален дефицит. Путин не управлява еднолично. Голяма част от руския управленски елит са либерали, т.е. колонизирани под външно управление, също като нас. Ситуацията със суверенитета в Русия е същата, като у нас. Но няма да се впускам в подробности - нямам намерение да пълна каца без дъно. Путин ги обогатил, той им раздал парите, те не ограбват народа. А какво е положението в САЩ, по-различно ли е? Там сигурно полицията не преследва заради идеи или инакомислие? Та само през един пост ти дадох цяло видео в което америкската вирусоложка е била пратена в затвора без обвинение, има и запис на ареста й с цялата полиция и са я притискали да дава материалите. Това руски фашизъм ли е или американски?

За бедността в САЩ и Русия:
Виждал ли си руснак да живее на палатка в центъра на града или каравана извън града или да спи в кашони?
Да отрупам ли форума с фотоси на тая тема, да видите грозна картина?
Да ви покажа ли какво е цял град от наркомани-зомбита, не знаят на кой свят се намират, да не говорим за неграмотното население и поглед на шизофрения. По официални данни в САЩ има 3 милиона бомжи - клошари и бездомници. Но не само те нямат имущество, там повечето нямат собствена недвижимост за разлика от бедния руснак, който има.

Та престани с провокациите, вече започваш да прекаляваш, а и темата е за коронавируса. Време е да спреш! Търсеше нещо и мисля, че го намери. Провокираш и получаваш.

Знаеш ли защо не си модератор - защото си интригант. Ти не се придържаш към обекта на темата, а нападаш субекта. Сбъркал си адреса с мен. Не съм от тези дето си оставят магарето в калта, ако не си го разбрал, нито съм добричък колкото Витан, който не пропускаш да нападнеш всеки път, но той ти отговаря така, че ти продължаваш.



Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #494 -: Май 08, 2020, 11:35:19 pm »
Вирусолог, не се прави на интересен. Не се намесвай в чужд разговор, защото нито казваш нещо по темата, а и едва ли можеш нещо въобще да кажеш. Та когато двама си мерят ролетките, не си слагай кофата там, да не вземе някоя ролетка да влезе в нея, разбираш ли?

Съветвам те и ти да не провокираш!
И не ми се прави на възрастен, защото вероятно съм доста по-възрастен от теб.
И престани да ми даваш акъл, каква снимка да си слагам на аватара. Просто много си позволяваш на два петъка служба във форума.