Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 736713 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1110 -: Декември 17, 2020, 07:30:21 am »
Щото ме им трябва помощ. Трябват им затворници, да ги заразяват и да точат серум от тях. Само Путин може да им осигури тази мръсна сделка.
Мария Бутина за американските затвори и деградацията на системата в САЩ
-
<a href="https://www.youtube.com/v/pAi5y9ZjGQc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/pAi5y9ZjGQc</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1111 -: Декември 17, 2020, 07:43:03 am »
@Радико

По конституция в САЩ робството е забранено. Това изобщо не важи, ако си в затвора. Особено в частен затвор.
Ако искаш и холивудско филмче да ти намеря, ако документалистиката не ти е по сърце ?!

Филма горе около 27-ма минута, как всичко се прави ти да станеш зависим доброволно от
"вълшебните таблетки"
...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1112 -: Декември 17, 2020, 08:48:38 am »
Витане така е бе никой не оспорва тези неща.
И не си мисли че аз не съм наясно с факта. Проблема на тези с ваксината е, че в американските затвори карат "матрялът" със бусове а в Сибир ползват за целта БайкалоАмурската магистрала.  В мащаба е разликата в мащаба.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1113 -: Декември 17, 2020, 09:43:29 am »
Проблема на тези с ваксината е, че в американските затвори карат "матрялът" със бусове а в Сибир ползват за целта БайкалоАмурската магистрала.  В мащаба е разликата в мащаба.
А доказательства? Где доказательства?

P.s. Не знам кое от 2-те счупи: тъпомера или нагломера.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1114 -: Декември 17, 2020, 09:49:00 am »
Много лоши новини за ваксината на Pfizer, появиха се тежки странични ефекти

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/mnogo-loshi-novini-za-vaksinata-na-pfizer-poyavikha-se-tezhki-stranichni-efekti_news787878.html

Прехвалените западни стоки издишат кът пукнат плондер.
Като слушам как в целия свят се тръбят едни и същи фрази, че трябвало да се ваксинира час по-скоро най-малко 70% от населението и то вчера оная кобра Урсула вика ЕДНОВРЕМЕННО В ЕС, как да не си зададе въпрос човек, дали това не е заповед от единен щаб?

Оттук насетне ще виждате "демократичните" свободи през крив макарон. Няма да можете да пътувате, да осъществявате робските си дела в чужбина без да сте се имунизирали, т.е. да сте си бъгнали имунната антивирусна защитна стена. После и за баналните вируси ще ви трябва специализирана медицинска помощ и ще изразходване парите от положения робски труд в чужбина, т.е. ще ги върнете там от където сте ги взели.  :D

Ваксинирането със съмнителни ваксини, с изпитания от 2-3 месеца ми изглежда, като на чисто нова инсталация на Уиндоу, да добавиш няколко програми с пачове и кей-генератори, като изключиш защитната стена, и после чакай да ти работи както трябва Уиндоуса.

Това ще се случи и с имунната система на човек. Когато няма нужда тя ще се задейства и ще има автоимунитет, т.е. ще се появи ревматология и алергии, а когато има нужда, тя ще си пасува и ще ти окапе не косата, ами и и скалпа заедно с нея.

За сега по мое вътрешно проучване най-голямо доверие откъм безопстност има руската ваксина, а по цена тя е на космическо разстояние по достъпност от супер опасните западни ваксини, за които ще ти одерат кожата, като на лисица.   :D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1115 -: Декември 17, 2020, 10:08:41 am »
Китайците вече са имунизирали над 10 млн. човека, но от там новини трудно достигат до тук, имат ли хората някакви не желани реакции, колко чести са и т.н. Иначе по протокол, ваксина се бие само на здрав човек, но с корона вируса е малко трудно да се разбере кой здрав кой не на пръв поглед, затова сега тръбят, дори и да си заразен с вируса, ваксината няма да даде нежелана реакции, но лекари обаче се съмняват в това. В лекарската комисия, която даде препоръка за одобрение на ваксината на Pfizer в САЩ участваха 23 лекари, трима бяха против, но тяхното мнение никъде, поне в България не се публикува, виж мненията на други се публикуваха масово, всичко това поражда, такова съмнение, че дори самите лекари си нямат доверие един друг, и затова масово лекари, не само в България отказват да се имунизират.
Един преподавател в германски университет, не му помня името, но казва че създаването на ваксина е протекло в нормални срокове и няма съмнения за тяхната безопасност. При другите ваксини, за които се чака 10 години за одобрение, най-тежката и трудна задача е намиране на финансиране, и затова процеса е толкова бавен, иначе изпитанията са не по-дълги от тази ваксина.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1116 -: Декември 17, 2020, 10:38:34 am »
При изпитанията решаващия фактор е времето. Т.е. независимо колко хора са изпробвали ваксината и колко пари са налети, като не е минало определен период от време, не можеш да си сигурен в безопасността.

Ако някой е заложил бомба с часовников механизъм, за което аз допускам за напълно възможно, като умерен конспиролог, то за екстремалния конспиролог този механизъм вече действа, та колкото и пари да наливаш, бомбата ще избухне след години и няма да разбереш, че я има.

Има болести, които дават имунен отговор в една напреднала възраст, а придобиването на болестта става на младини. Примери мога да дам много, но не ми се изпада в конкретика. Живее си младежа с болестта, без дори и да подозира и без никакви прояви от нейна страна.

hristo

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1117 -: Декември 17, 2020, 01:26:16 pm »
Този Корона Вирус е Метаморф - това означава че дори да те ваксинират за един щам той ще мутира у други болни или у теб самия и пак ще те зарази няма начин да се пребори иначе освен с кръвна плазма от преболедувал вече вируса.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1118 -: Декември 18, 2020, 12:59:39 am »
Този Корона Вирус е Метаморф - това означава че дори да те ваксинират за един щам той ще мутира у други болни или у теб самия и пак ще те зарази няма начин да се пребори иначе освен с кръвна плазма от преболедувал вече вируса.
Ще се зарази който трябва и ще се излекува който трябва.(според кармата, осъзнаването и усилията за вътрешна промяна)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1119 -: Декември 18, 2020, 11:07:48 am »
Тънкости по механизма на ваксините  8)

Как снесли «kopону»! Крейзи-рашнз опередили всех!..
-
<a href="https://www.youtube.com/v/gmDGSTZIAR4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/gmDGSTZIAR4</a>
Разправях му аз на Хулио, ма кой да верува....

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1120 -: Декември 18, 2020, 11:54:53 am »
Студена война преди години..."ваксинена" война сега...
Аз едно нещо не мога да разбера, светнете ме - защо би им притрябвало на САЩ или Русия да се занимават със затворници?
Малко заразени или "излекувани" хора има от останалата част на населението ли?
Или това, да им вземат малко кръв заради плазмата би ги убило?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1121 -: Декември 18, 2020, 12:16:50 pm »
Аз едно нещо не мога да разбера, светнете ме - защо би им притрябвало на САЩ или Русия да се занимават със затворници?
Понеже питаш в множествено число - това са измислици на Радико - негови конспиративни теории.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1122 -: Декември 18, 2020, 04:28:35 pm »
Напук на Радико ще СЕ вакси нирам с РУСКАТА вакс ина, щот е с най-добрите импортни материали.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1123 -: Декември 18, 2020, 10:53:35 pm »
Бразилският президент изтрещя: Ваксината може да ви превърне в брадати жени или крокодили!

В договора на Пфайзер е казано много ясно: ние не отговаряме за никакви странични ефекти!!!

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/brazilskiyat-prezident-iztreshchya-vaksinata-mozhe-da-vi-prevrne-v-bradati-zheni-ili-krokodili_news788285.html

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1124 -: Декември 18, 2020, 11:16:29 pm »
От наказателна отговорност никой не е освободен. Ако от Пфайзер някой знае за някакъв страничен ефект, но го крие то той носи наказателна отговорност. Другото е, че не носят финансова отговорност за настъпили събития, които са ги съобщили предварително, че са вероятни, или такива за които никой от тях нито знае нито предполага, че са възможни.