Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 734983 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1395 -: Март 23, 2021, 09:09:26 am »
Заглавийца из пресата:

"Лавров се появи с маска с надпис FCKNG QRNTN"

"Путин обяви решението си да се ваксинира срещу коронавируса"

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1396 -: Март 24, 2021, 01:24:49 pm »

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1397 -: Март 24, 2021, 01:54:01 pm »
Това е от Путин https://www.facebook.com/oktay.hasanov.1/videos/10158996301125575
Да, и 20 пъти налагат един и същ човек... вероятно с хокейни кори под якето ... :)

P.S. И една обнадеждаваща новина: https://www.vesti.bg/sviat/pfajzer-zapochna-testove-na-lekarstvo-za-kovid-19-koeto-se-pie-6123151

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1398 -: Март 24, 2021, 03:02:32 pm »
P.S. И една обнадеждаваща новина
Ее откога чeкаме тъз новина, но да знайш надеждата ни е на спътнико виден спътнико off, да ни освободи за предпоследен път.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1399 -: Март 24, 2021, 05:15:19 pm »

И колко плати че те грабят? Да, имаш няколко лева разходи за маски... Що не се хванеш да бачкаш като санитар в болницата - плащат добре? Още повече че си го преболедувал, имаш антитела, така че за теб не е страшен вече... дреме ти че предизвикват нови вълни.
[/quote]




Колко ме грабят ще видиш когато дойде инфлацията и започнат да грабят теб, а аз имам завършено за мед сестра и бих се хванал като мед сестра в ковид отделение. Само дето първо не са ме повикали, а документите ми стоят при тях вече повече от година и второ, не бих облякъл скафандър само за да им играя цирка и да ми подхвърлят мръсни трохи хляб. >:(

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1400 -: Март 24, 2021, 05:19:12 pm »
Между другото, майка ми го кара в момента тук в къщи. Лекарят й въобще не я прие да я прегледа, та трябваше аз да й мисля какви лекарства да й купувам от аптеката и какви лечения да й измислям. Вече се оправя.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1401 -: Март 24, 2021, 07:17:06 pm »
Това е от Путин https://www.facebook.com/oktay.hasanov.1/videos/10158996301125575

ТенЮ, ти ако не си ням, ще си лаконичен. Нямаш изречение с повече от 2 думи, а понякога и -2.
Нищо, ама ти за пранкове чувал ли си или си изпаднал германец?

GMG

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1402 -: Март 24, 2021, 07:59:08 pm »
    Като страничен наблюдател, който не Ви чете темите обикновено, прави впечатление като влезеш в мазето и страницата е препълнена за деня... от чисто любопитство човек отваря някоя и какво да види..?  ???

Дружинката Витан, ЕДМ, Радико, Монти и чатпат Юлиан опонира - напрао сте за връзване, казвам Ви!  ;D

Къде остана духът на мазето?

Припомнете си от къде тръгнахте и кога за първи път прочетохте или научихте конкретни неща за които нямаше да знаете и до сега.  ;)

Приятелю EDM electronics, научил си май нов термин "пранкове", може и да си по-голям по възраст, ама виж как се тълкува и в какво значение, защото при бай Теню не върви.  ;)

  Гледам темата е всеобхватна и лично на мен ми прави пак впечатление, че използваше преди доста турцицизми отколкото наши, руски или англо-заместители.... така, че имаш напредък бих казал.  :D

 Обаче не завиждам на развитието и проблясъка който съчетавате, освен свободното Време!

   Бъдете ЗДРАВИ!   .... Живота бил кратък..

      Наздраве!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1403 -: Март 24, 2021, 09:30:31 pm »
А ето и нещо за същността на ваксините https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/angelov-kaza-mogat-li-vaksiniranite-da-prenasiat-koronavirusa-6123181 . Значи ваксинираните си се заразяват боледуват си, пренасят болестта, само уж я карали по леко, е как тогава ваксините ще спрат пандемията. Каква е разликата дали болестта се разпространява от ваксиниран или неваксиниран, а да имало някаква разлика ваксинираните разпространяват мутирал вирус. И пита се в задачата защо ваксинираните боледуват нали имат изградена защита, нали са пълни с антитела, нещо теорията не е наред, не се връзва с реалността.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1404 -: Март 24, 2021, 09:40:16 pm »
Море не само, че не се връзва ами дори няма пресечна точка. Има връзване само със определени финансови интереси. Не мога да разбера кви са тия хора. Казват им истината в очите и те пак избирателно чуват съвсем друго, това което им внушават, че трябва да чуят. Ооооф чекай да спестя на Витан писането. Че резултата със Спутник е на 100%  аналогичен. Само за китайската не знам как е.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1405 -: Март 24, 2021, 09:41:53 pm »
А ето и нещо за същността на ваксините https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/angelov-kaza-mogat-li-vaksiniranite-da-prenasiat-koronavirusa-6123181 . Значи ваксинираните си се заразяват боледуват си, пренасят болестта, само уж я карали по леко, е как тогава ваксините ще спрат пандемията. Каква е разликата дали болестта се разпространява от ваксиниран или неваксиниран, а да имало някаква разлика ваксинираните разпространяват мутирал вирус. И пита се в задачата защо ваксинираните боледуват нали имат изградена защита, нали са пълни с антитела, нещо теорията не е наред, не се връзва с реалността.


Много точно казано. Ваксините от 100 години са си все така. Много повече вреда отколкото полза.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1406 -: Март 24, 2021, 09:48:13 pm »
Не е вярно! Като си ваксам обувките, изглеждат по лъскави!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1407 -: Март 25, 2021, 01:02:10 am »
Да, труповете ваксинирани приживе са по- млади, по- лъскави, по- лачани ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1408 -: Март 26, 2021, 10:02:47 am »
Путин издал приказ  ;), руските специалисти да изработят ваксина, която да създава имунитет срещу ваксината на Астра Зенека, че била по-заразна от оригиналния вирус.  ;D

Сега без майтап:
Знаете, че съм към разузнаването - таен агент, милиционер и комунист  ;), та получих "работен материал"  ;) от нещатен сътрудник за "класифицирана информация". В голяма болница в нашата околия още декември месец ваксинирали най-напред персонала на интензивното ковид-отделение с Файзер. Скоро направили антигенен тест на всички ваксинирани медици - оказало се, че нито един нямал антитела??  :D
Изводи няма да правя, оставям ги на вашата фантазия.  :)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1409 -: Март 28, 2021, 04:58:02 am »