Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 736826 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1920 -: Октомври 25, 2021, 01:16:05 pm »
Имам единствено съмнения относно това, какво се разбира под ваксиниран, за мен е индивид, след 28-ми ден след пълен цикъл на ваксинация, аз се съмнявам че, 13% процента имунизирани, които се заразяват всеки ден отговарят на това условие.
Пак ти повтарям че когато се бориш със СЛЕДСТВИЕТО а не с ПРИЧИНАТА не се получава нищо, независимо дали са с пълен цикъл или не ТЕ БОЛЕДУВАТ И ЗАРАЗЯВАТ. Тази година по морето делта вариата беше донесен от ваксинирани и това официално си го пишеше. Да не казвам че на 4 октомври в началото на тази измислена ковид вълна Израел разреши пътуванията до България, щото вече не сме рискова дестинация.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1921 -: Октомври 25, 2021, 01:43:42 pm »
За повредени от ваксина се считат хора дали реакция или умрели до 14 дни след ваксинирането. Това, че от ваксините умират хора след 14 ден на никой не му пука и тези хора влизат в статистиката като умрели от ковид. Така направиха с братовчед ми. Говоря от първо лице! Така че 3б3м ти статистиката.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1922 -: Октомври 25, 2021, 01:48:36 pm »
Нещо липсва в цялата тази статистическа информация.
А именно процента на пострадалите от ваксинирането. Ако се добави и той картината ще бъде доста по цялостна но и много по нелицеприятна.

Как да се докаже че пострадалите са пострадали от ваксина? Може би млади хора не умират ей-тъй, от нищо на пръв поглед? Да не говорим как се прави статистика за починали от ваксинация в старчески дом, дет половината може да умрат ако персонала остави прозреца отворен през нощта...

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1923 -: Октомври 25, 2021, 02:26:27 pm »
Нещо липсва в цялата тази статистическа информация.
А именно процента на пострадалите от ваксинирането. Ако се добави и той картината ще бъде доста по цялостна но и много по нелицеприятна.

Смъртността в България преди ковид е 12 на 1000 за една година, при ваксинирани 1.44 млн. това е 17280 човека, или дневно 45 човека, ваксината не означава безсмъртие, нито пък не ваксинираните ще живеят с орлите.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1924 -: Октомври 25, 2021, 03:20:48 pm »
Това е сайта на JHU, има какво да се види.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1925 -: Октомври 25, 2021, 05:47:55 pm »
Смъртността в България преди ковид е 12 на 1000 за една година, при ваксинирани 1.44 млн. това е 17280 човека, или дневно 45 човека, ваксината не означава безсмъртие, нито пък не ваксинираните ще живеят с орлите.
Тогава ми дай една причина да се ваксам.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1926 -: Октомври 25, 2021, 06:03:26 pm »
Тогава ми дай една причина да се ваксам.

Eто ти още една причина да не го правиш!
Август месец сестра ми почина от ваксиниране срещу Ковид! В началото на юни се Ваксинира с първата доза и трябваше септември да повтори! Но кръвоносните съдове в мозъка не издържаха, направи първи инсулт, а след месец и нещо направи масивен кръвоизлив в мозъка и почина! Мир на прахта й!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1927 -: Октомври 25, 2021, 06:46:48 pm »
Съболезнования на всички...

И след всичко написано, пак ще се намери някой, който нагло да попита:
Как да се докаже че пострадалите са пострадали от ваксина?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1928 -: Октомври 25, 2021, 07:13:21 pm »
Eто ти още една причина да не го правиш!
Август месец сестра ми почина от ваксиниране срещу Ковид! В началото на юни се Ваксинира с първата доза и трябваше септември да повтори! Но кръвоносните съдове в мозъка не издържаха, направи първи инсулт, а след месец и нещо направи масивен кръвоизлив в мозъка и почина! Мир на прахта й!
Моите най- искрени съболезнования. :'( :'( :'( Преди да ме ваксат ще паднат няколко трупа!!!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1929 -: Октомври 25, 2021, 07:23:23 pm »
И нека споделя нещо странично. Още преди пЛандемията ме викаха да ходя по протести. Отказвал съм и са ме отказвали. Причината винаги е една и съща. За мен крякането по улиците и блокирането на кръстовища нямат никакъв смисъл. Ако отида на протест ще е само въоръжен, за да убивам. Сега това е много по- актуално от всякога. Някак си не ми ляга и никога не ми е лягала добре идеята да събарям силови групировки на оцелели от куршуми и мутренско- мафиотски сблъсъци престъпници с викове, крясъци и блокиране на кръстовища. Това вече 30 години очеизвадно се вижда, че не работи. Педофили ни продадоха децата за резервни части, сега ни евтаназират, ние още излизаме по улиците и опитваме с груб език да им кажем "Не е хубаво да ни убивате". Презастраховал съм се, имам регистрирана въздушна пушка, която трепе елен от 200 метра и видя ли някой в скафандър да прекрачва границата на дома ми стрелям без предупреждение. Ако имах деца същото щеше да чака социалните и ми е някак странно защо не са всички като мен?

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1930 -: Октомври 25, 2021, 08:10:50 pm »
Преди да ме ваксат ще паднат няколко трупа!!!

Светльо, не така експанзивно бе, човече! Твоето изказване ме уплаши! Не съм страхливец, но не мислих че,  моето споделяне може да предизвика такъв ефект! Аз също скърбя за сестра си, но не обвинявам никого за това. Всеки сам носи отговорност за живота си, включително и сестра ми!!! Така решила, така направила! Просто споделих информация от първо лице!
 Искам да кажа че, трябва да реагираш по-спокойно! А с това твое "трепане" нищо няма да направиш! По-добре мисли как да не се поддадеш на всеобщата психоза обхванала повечето хора, отколкото да трепеш някого! Сега е време да се оцелява, а не да се става жертва на една умираща система.....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1931 -: Октомври 25, 2021, 08:30:46 pm »
Сега е време да се оцелява, а не да се става жертва на една умираща система.....
100% Ето в САЩ и известните млади звезди са покосени от ваксини. А хората от идиотизма на управляващите. Примерче:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/nZGKxvCOUec" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/nZGKxvCOUec</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1932 -: Октомври 26, 2021, 01:32:28 am »
Светльо, не така експанзивно бе, човече! Твоето изказване ме уплаши! Не съм страхливец, но не мислих че,  моето споделяне може да предизвика такъв ефект! Аз също скърбя за сестра си, но не обвинявам никого за това. Всеки сам носи отговорност за живота си, включително и сестра ми!!! Така решила, така направила! Просто споделих информация от първо лице!
 Искам да кажа че, трябва да реагираш по-спокойно! А с това твое "трепане" нищо няма да направиш! По-добре мисли как да не се поддадеш на всеобщата психоза обхванала повечето хора, отколкото да трепеш някого! Сега е време да се оцелява, а не да се става жертва на една умираща система.....
Няма как да стана жертва на общата психоза и постът ти не ме накара да откача. Аз съм си откачен. Спасил съм 30 човешки живота, оня горе няма да ме гледа лошо ако отнема няколко при самозащита от игли. Това е нормалната реакция. Останалите хора и техните мнения и реакции са просто случки и комуникации по време на пътуването им към кланицата. Те не ме интересуват.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1933 -: Октомври 26, 2021, 08:28:18 am »
За момента се очертава косвена принуда за ваксиниране. Зелени сертификати, може би и ново малоумно изобретение. Да се стигне до пряка принуда, дълбоко се съмнявам. Двама те държат един те вакса! Мисля тогава хората масово ще вземат мотиките! Сега също се наблюдава отрицателна реакция, но също множество си изтеглят зелен сертификат. Очевидно обществото е "разделяй и владей"! "Какво да се прави" ? е романа на Чернишевски бил настолно четиво на Ленин?!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1934 -: Октомври 26, 2021, 08:55:10 am »
В Ню Йорк ваксинацията е задължителна за всички обществени служби и за по голямата част от частните компании,  последвайте примера, нали всички се стремите към Америка