Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 739327 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2445 -: Ноември 29, 2021, 07:47:58 am »
Радико, понеже не успя по никакъв начин да дадеш смислен отговор на въпроса ми, то приятелю аз ще ти дам такъв - за мен -
Естествената Еволюция е тази Еволюция която протича съгласно реалностите на Живота във Всемира(Вселената) и в частност на нашата планета.

Тоест тя не противоречи на Творческите сили и на Твореца по никакъв начин, напротив допълва неговият замисъл и хармонизира нещата в негова полза.
 Всичкото останало мозъчни напъни и ограничени интерпретации са бул-шитцъ, дет` се вика! Тоест това са частни случай на определението дадено по-горе! Но не винаги верни! Който е разбрал, добре! Който не, ряпа да яде и мозъка му да расте!!! :D
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 08:18:23 am от plcsoft »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2446 -: Ноември 29, 2021, 08:26:00 am »
Пишеш точно във стил "пикси"
Решаваш, че даден израз приляга по твой вкус на даден смисъл и край това е то. Ама че от 100 години и горница всички други хора по света придават друг смисъл на въпросният израз това за теб няма никакво значение. Пак да натъртя под естествена всички хора имат в предвид Дарвиновата хипотеза. Това, че според доста хора тя е погрешна това е съвсем друга бира. За да бъдеш правилно разбран трябва да използваш изразите в това им значение в което ги е приело обществото а не като Пикси да влагаш значения които само ти си интерпретираш.

Активен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2447 -: Ноември 29, 2021, 08:43:58 am »
Липсващото звено в теорията на Дарвин за това че човек е пройзлязъл от маймуната ..?
Мда ..Дарвин нещо крие ...

Активен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Свобода за ИИ
« Отговор #2448 -: Ноември 29, 2021, 08:57:26 am »
plcsoft,тази картинка е за теб-сам си направи изводите!
Моя съвет към теб е-дей са надупва и не чакай своя ред !

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2449 -: Ноември 29, 2021, 09:02:13 am »
За кучетата и мустангите. Както и кучетата така и конете са селектирани по желани белези, кой за каквото му е кеф. Поставени тези различни породи на диво, всички белези, които не стават за конкретната среда изчезват и става една порода, най приспособена към условията. Но ако вземем две еднакви групи от различни породи, едната е пуснем на воля в саваната, а другата в тундрата, ще се образуват две съвсем различни породи, приспособени към условията в които живеят. Само не знам защо коментирате неща за които и хал хабер си нямате. За протокола, имало е голямо различие между мустангите, живеещи в северните щати и тези в южните. Днес тези разлики са заличени поради намесата на хората, непрекъснато местят големи групи животни от едно място на друго, и въпреки това пак  има съществени различия.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2450 -: Ноември 29, 2021, 09:06:21 am »
Пишеш точно във стил "пикси"
Решаваш, че даден израз приляга по твой вкус на даден смисъл и край това е то. Ама че от 100 години и горница всички други хора по света придават друг смисъл на въпросният израз това за теб няма никакво значение. Пак да натъртя под естествена всички хора имат в предвид Дарвиновата хипотеза. Това, че според доста хора тя е погрешна това е съвсем друга бира. За да бъдеш правилно разбран трябва да използваш изразите в това им значение в което ги е приело обществото а не като Пикси да влагаш значения които само ти си интерпретираш.

Не знам приятелю, аз ли не те разбирам или ти нямаш какво да кажеш!
Пък и мене Дарвин-Марвин не ме интересува имам си собствен ум и него искам да развивам, че ти че не го разбираш, ами добре, какво да се прави, света е многолик, не е само боя кафеникаква! И той блести във многоцветни багри! Който цвят си избереш в него ще се оцветиш! Но най-добре е да съзираш цялото многоцветие, така виждаш истинската красота на  Живота(Естествената Еволюция)! Елементарно Уотсън!
 

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Свобода за ИИ
« Отговор #2451 -: Ноември 29, 2021, 09:11:16 am »
plcsoft,тази картинка е за теб-сам си направи изводите!
Моя съвет към теб е-дей са надупва и не чакай своя ред !

Дните ми на този свят са преброени! Както и на всички НАС!
Дет` се вика - временно съм жив!
Какъв ред да чакам? И защо?

Активен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2452 -: Ноември 29, 2021, 09:14:42 am »
ами ти отрече ИИ като мярка за справяне в кризата ..
Това автоматично те прави чакащ своя ред ..
Не е за пред много хора да ти споделя от къде идва това-"чака своя ред"  :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2453 -: Ноември 29, 2021, 09:27:59 am »
За кучетата и мустангите. Както и кучетата така и конете са селектирани по желани белези, кой за каквото му е кеф. Поставени тези различни породи на диво, всички белези, които не стават за конкретната среда изчезват и става една порода, най приспособена към условията. Но ако вземем две еднакви групи от различни породи, едната е пуснем на воля в саваната, а другата в тундрата, ще се образуват две съвсем различни породи, приспособени към условията в които живеят. Само не знам защо коментирате неща за които и хал хабер си нямате. За протокола, имало е голямо различие между мустангите, живеещи в северните щати и тези в южните. Днес тези разлики са заличени поради намесата на хората, непрекъснато местят големи групи животни от едно място на друго, и въпреки това пак  има съществени различия.

Снощи като четях писанията на Радико и Витан и на мен ми премина тази мисъл през ума.
Като допълнение мога да кажа - че тези двама наши приятели не отчитат това, че изкуствено селектираните добичета проявяват селективните си характеристики само в определена среда за която са дресирани тоест изкуствено изолирани!? Когато се завърнат в лоното на Естествената Еволюция на тях тези изкуствено напомпани качества вече не са им необходими и за това се заменят с такива който отговарят на моментната им нужда и необходимостта на тази среда! 

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2454 -: Ноември 29, 2021, 09:40:57 am »
ами ти отрече ИИ като мярка за справяне в кризата ..
Това автоматично те прави чакащ своя ред ..
Не е за пред много хора да ти споделя от къде идва това-"чака своя ред"  :D

Да отрекох ИИ защото това е обидно за моят интелект! Явно за твоя не е!? Как може някакъв си неорганичен материал(кристална структура) да определя житието и битието на ужким цвета от пет милиардна Естествена Еволюция на тази планета негово величество - Човека! Нали е еманацията на Живият живот, а в същото време някакви елементарни полупроводници му казват какво да прави, как да живее, как да работи, как да умре и т.н.! Къде остава тогава Творческият потенциал на Живият Творец, демек Разсъдъка, на Този биологичен вид. Изцяло предадена в ръцете на някаква алгоритмична машина със ограничени възможности. Явно целта е Венеца на Естествената Еволюция да се пренизи до БиоКиборг или Биоробот! А после се имаме за мислещи същества!

Активен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Свобода за ИИ
« Отговор #2455 -: Ноември 29, 2021, 10:15:16 am »
И като го отрече-какво спечели ?
СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ?
ПОБЕДА НА ВИРУЗА?
ФИНАНСОВА СВОБОДА?
КАЧЕСТВЕНА МЕДИЦИНА?
ПОБЕДА НАД КОРУПЦИЯТА?
Вървиш срещу еволюцията,чакайки своя ред...толко е жалко ..
Бил мислил-съжденията ти са инфатилни

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2456 -: Ноември 29, 2021, 10:17:43 am »
Малко за пландемията. Само за християни: http://www.fellowshipbg.org/index.php/board,4.0.html

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Свобода за ИИ
« Отговор #2457 -: Ноември 29, 2021, 11:04:56 am »
И като го отрече-какво спечели ?
СВОБОДНА ЕНЕРГИЯ?
ПОБЕДА НА ВИРУЗА?
ФИНАНСОВА СВОБОДА?
КАЧЕСТВЕНА МЕДИЦИНА?
ПОБЕДА НАД КОРУПЦИЯТА?
Вървиш срещу еволюцията,чакайки своя ред...толко е жалко ..
Бил мислил-съжденията ти са инфатилни

Ха ха ха искрено ме разсмя! :) :) Явно се засегна! Не ми беше това целта, но както и да е!
 Пиша за последно за ИИ и повече няма!  Всичко това което си го изброил са баластни вериги когато живееш в изкуствената среда която сам си създал. Ако живееш в естествени условия въобще не се нуждаеш от това, ама въобще! Естествената Еволюция е създала всички условия за да живееш нормално без въобще да имаш нужда от тези дегенерати!? Направи аналогия с другите живи твари! Те въобще нямат нужда нито от свободна енергия, нито от корупция нито от победа над вирузите,нито пък да вампирясват над себеподобните си, нито ИИ да ги управлява. И въпреки всичко успяват и да живеят, да се размножават и да продължат еволюцията си. А ние тъпанарите ИИ ще кроим, да на коли и да на беси, щото нямаме грам интелект в черепните кутии , а само мързелив айрян!  Понимаешь или не хочеш понимать!?

Послеслов - Извода какъв е!!!!! Присъединявайте се към Естествената Еволюция и всички тези  и други недостатъци на социума ще отпаднат от само себе си! Елементарно Уотсън!  :) :)

Активен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
ре:Свобода за ИИ
« Отговор #2458 -: Ноември 29, 2021, 11:33:49 am »
Гледам и не вярвам на ушите си!

  *Пиша за последно за ИИ и повече няма!*

Успех!Чакайки своя ред..

"Направи аналогия с другите живи твари! Те въобще нямат нужда нито от свободна енергия, нито от корупция нито от победа над вирузите,нито пък да вампирясват над себеподобните си, нито ИИ да ги управлява. И въпреки всичко успяват и да живеят, да се размножават и да продължат еволюцията си."
п.п.
абе попита ли ги тез твари?от де си толко сигурен че не искат СЕ?

« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 12:04:30 pm от Номак »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ре:Свобода за ИИ
« Отговор #2459 -: Ноември 29, 2021, 11:54:01 am »
Гледам и не вярвам на ушите си!

  *Пиша за последно за ИИ и повече няма!*

Успех!Чакайки своя ред..

Мерси! :D :D