Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737210 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2790 -: Декември 16, 2021, 08:20:05 pm »
Проблема е за плебеса, който ще почне да умира по улиците.
От коя дата?
Преди обед или следобед?

Погледнато чисто фактологически - единствения политик който е загинал при ПТП май е принцеса Даяна.
Цъ! Па и тя не е политик.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2791 -: Декември 16, 2021, 09:09:21 pm »

Погледнато чисто фактологически - единствения политик който е загинал при ПТП май е принцеса Даяна.

Ох, ох, завалията...
Ти на такива пропагандистки и лъжовни аргументи ли си правиш аналогиите?

Значи според теб Скрипал го отрови Путин с новичок в навечерието на изборите - като го знаеш, толкова ли е глупав да го направи тогава, а принцеса Даяна била загинала в катастрофа.

Ами тя беше заклеймена, като курвата на кралския двор и беше убита с планиран терористичен акт заедно с любовника й мюсюлманин от МИ6.

Може ли да вярваш на очевидни и антилогични западни пропаганди, а да не мислиш с главата си? Западняците са толкова коварни, че повечето терористични актове саорганизирани от самите тях срещу собствените им граждани: Делото Антонов с папата, 11-ти септември, българския чадър и много други актове в които са обвинени КГБ.

По отношение на селяните, който се обижда:
Оня ден 10.12.2021 г. щях да поздравявам ония от вас - дето като ме чуят да говоря за колонизатор и се изприщват, за бомбардировките над София 43-44 г. Да отидете да поднесете цветя на паметника на американските летци, загинали при хвърлянето на бомби над София и който може да се просълзи от умиление. Та не видях един софиянец да се възмути и си викам перке?

Отговорът е прост:
Тогава София е била под 100 000. Днес е 2 мил. и 100 хил. Пита се тия 2 мил от де се взеха за по-малко от 80 г.? Пришълци от селските райони. Значи, слезте в мазетата си - софиянци, ако на стената висят на пирон чифт цървули вътре с плетени селски терлици, значи няма да ви е мъчно за бомбардировките, защото сте нямали там роднини и имоти.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2792 -: Декември 16, 2021, 09:20:27 pm »
Ох, ох, завалията...
Демек - от ПТП няма НИТО ЕДИН загинал политик :) Значи твърдението че автомобилите убиват е невярно, точно както и с вируса.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2793 -: Декември 16, 2021, 09:20:43 pm »
Д-р Мангъров:
Ваксинирането на деца срещу КОВИД е медицински фашизъм.

<a href="https://www.youtube.com/v/5OuZ2cwIVPM" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/5OuZ2cwIVPM</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2794 -: Декември 16, 2021, 11:03:20 pm »
Демек - от ПТП няма НИТО ЕДИН загинал политик :) Значи твърдението че автомобилите убиват е невярно, точно както и с вируса.
Дали няма загинали политици от ПТП??!! Ти гледаш ли кво пишеш? Никой политик каращ кола не е застрахован и в следствие на това влизат в общата статистика на пострадалите. Само че обикновено политиците биват возени от шофьори професионалисти и съответен ескорт, което предполага много по- малко инциденти. Въпреки това имаше инцидент с ескорта на тиквоча преди време. Пострадаха други, разбира се! Не спирам да се дивя на сбърканата ти логика! Имаш някаква заветна цел със цената на всичко да осереш всичко до което се докопаш.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2795 -: Декември 16, 2021, 11:05:49 pm »
Д-р Мангъров:
Ваксинирането на деца срещу КОВИД е медицински фашизъм.

<a href="https://www.youtube.com/v/5OuZ2cwIVPM" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/5OuZ2cwIVPM</a>
По- гадно е. Евтаназията е просто смърт. Във фашизма има идеология, има наши и ваши. В това има просто смърт. Нищо повече. Някаква свещеност в руската рулетка до колкото има дози ваксина които са плацебо сред общата бройка.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2796 -: Декември 16, 2021, 11:11:03 pm »
Не спирам да се дивя на сбърканата ти логика! Имаш някаква заветна цел със цената на всичко да осереш всичко до което се докопаш.
Оо, не се чуди, природа:
-

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2797 -: Декември 17, 2021, 06:08:58 am »
Дали няма загинали политици от ПТП??!! Ти гледаш ли кво пишеш? Никой политик каращ кола не е застрахован и в следствие на това влизат в общата статистика на пострадалите.
И колко президента или министри са загинали в ПТП? Да си чувал някога такъв случай по света? Май ти не гледаш какво пише.

...до колкото има дози ваксина които са плацебо сред общата бройка.
Това е нещо ново... Предполагам че и за това имаш някакви доказателства?  Или просто трябва да е така, щото все пак не всички измират след поставяне на ваксината. Някак си теорията трябва да съшие за да пасва на резултатите :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2798 -: Декември 17, 2021, 09:25:32 am »
И колко президента или министри са загинали в ПТП? Да си чувал някога такъв случай по света? Май ти не гледаш какво пише.
Това е нещо ново... Предполагам че и за това имаш някакви доказателства?  Или просто трябва да е така, щото все пак не всички измират след поставяне на ваксината. Някак си теорията трябва да съшие за да пасва на резултатите :)
Няма и да те уча да четеш какво ти пиша преди акането ти.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2799 -: Декември 17, 2021, 09:31:23 am »
Оо, не се чуди, природа:
-

Мен ми е по- интересно как всички го търпят тука. Явно не дразни само мен, предполагам, че си има и силни страни, но това с пандемията не му е една от тях. И все пак се допуска да пише и да рипа.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2800 -: Декември 17, 2021, 10:12:26 am »
Мен ми е по- интересно как всички го търпят тука. Явно не дразни само мен...

Виж сега, той просто е приел ролята на защитник на определена теза, независимо дали тази страна му харесва изцяло или не. Просто е приел да е в ролята на ответна страна. Подобна е моята роля на комуниста.  :D Аз си харесвам ролята, литературния герой.  :)

Не че магарешката същност не е вярна - то това е ясно.  ;) На последната снимка магаренцето е особено симпатично.  :D

Той бате Джул трябва да благодари на отбора на антиваксарите, щото точно те са тези, които го разколебават да не се ваксинира, иначе досега да си беше изпраскал не бустарна, а Highбустарна доза от ГМО-течността с графен, която ще му ошкури венитe.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2801 -: Декември 17, 2021, 10:21:40 am »
Виж сега, той просто е приел ролята на защитник на определена теза, независимо дали тази страна му харесва изцяло или не. Просто е приел да е в ролята на ответна страна. Подобна е моята роля на комуниста.  :D Аз си харесвам ролята, литературния герой.  :)

Не че магарешката същност не е вярна - то това е ясно.  ;) На последната снимка магаренцето е особено симпатично.  :D

Той бате Джул трябва да благодари на отбора на антиваксарите, щото точно те са тези, които го разколебават да не се ваксинира, иначе досега да си беше изпраскал не бустарна, а Highбустарна доза от ГМО-течността с графен, която ще му ошкури венитe.
Ееееййй благородни хорица сте вие, веееее! ;D ;D ;D

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2802 -: Декември 17, 2021, 07:11:05 pm »
По летишата доколкото имам информация ръчните уреди за детекция на ваксините детектват само на мястото на убождането, а детекторите тип рамки действат общо като металдетектори.
Някой има ли идея за принципа на засичане на ваксината?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2803 -: Декември 17, 2021, 07:45:22 pm »
Watson, RFID... Защото супер-микро чипа, инжектиран в мускул, твърде няма къде да бяга.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2804 -: Декември 17, 2021, 08:06:43 pm »
Сега и ако ми кажеш и честотата на RFID ще съм ти много благодарен :)