Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 732589 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3555 -: Септември 18, 2024, 09:31:35 pm »
Витко, и на руските аптеки ли даваха долари за да не предписват това лекарство? Те си нямат тяхна си академия на науките, велики доктори, професори на килограм? Защо и там този вълшебен препарат не беше използван?
Ами китайците - и тях ли ги купиха? Дет не им дреме ни за СЗО, ни за патенти ни за нищо?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3556 -: Септември 18, 2024, 10:36:58 pm »
Витко, и на руските аптеки ли даваха долари за да не предписват това лекарство? Те си нямат тяхна си академия на науките, велики доктори, професори на килограм? Защо и там този вълшебен препарат не беше използван?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3557 -: Септември 19, 2024, 06:07:23 pm »

На твоя са само 3 клавиша - "Сороспии", "Полезни идиоти" и третия го забравих... И да.... 3-4 бързи клавиша с връзки към сайта на Дачков, Рагандар нюз и ПолитРусия... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3558 -: Септември 19, 2024, 07:12:16 pm »
Илон Мъск смята, че в САЩ има цензура във всички области. „Цензурата е навсякъде в САЩ“, написа той в социалната мрежа X (Twitter).

Преди това Мъск също каза, че американските граждани дори не разбират колко мощна е правителствената цензура в САЩ.

През февруари 2024 г. предприемачът заяви, че той и неговите компании са били редовно атакувани след премахването на цензурата в закупената от него социална мрежа X.

източник: Труд

И тъй, защо е тук този SPAMer ?! Някой да има идея?

П.п.
Днес на работа A1 нагло ми заяви, че официален руски новинарски сайт НЕ е за мен и няма да ми го покаже.
Там после нещо по комисията за хазарта и нещо-си отдолу като аргументация.
Е, не мина номера, но те като Жужи са длъжни да наглеят!!!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3559 -: Септември 19, 2024, 08:35:56 pm »
Днес на работа A1 нагло ми заяви, че официален руски новинарски сайт НЕ е за мен и няма да ми го покаже.
Там после нещо по комисията за хазарта и нещо-си отдолу като аргументация.
Е, не мина номера, но те като Жужи са длъжни да наглеят!!!
Викаш, друго си е всеки който споменава някой от продуктите на Мета да бъде задължен да споменава че това са терористични организации... А всеки който е взел едно евро отвън трябва да спомене преди материала си, че е чуждестранен агент.