Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 289887 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #150 -: Май 26, 2021, 04:37:25 pm »
Няма да споря за очевидни неща. Педофобията е закон в Европа. Ако не си го забелязал до сега, няма да го забележиш и след 100 линка към потърпевши.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #151 -: Май 26, 2021, 08:48:56 pm »
Педофобията- това да ти вземат детето, да го изнасилят няколко пъти докато издържи и после да го пренесат в жертва на дявола, пЛандемията, ваксиниранията, помията в учебниците, НПО- тата им, арогантността и тежкарлъка когато тръгнат да се мешат как винаги става на тяхната, друго кво? Мога да продължа!
Това Европейски ценности ли са или ЕВРопЕИСКИ???

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #152 -: Май 26, 2021, 08:54:10 pm »
Светльо, ракия ли ти липсва?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #153 -: Май 27, 2021, 01:03:53 pm »
Липсва ми да съм малко по- тъп, че по- лесно се живей, нали знаете- невежеството е блаженство!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #154 -: Май 27, 2021, 01:26:55 pm »
А Светльо забравих да добавя нещо, един въпрос:
Дали знаеш, че сатанистите във същност не са това което изглеждат ами са много много боголюбиви хора силно преданни на бог.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #155 -: Май 27, 2021, 02:18:30 pm »
Тва не го знаех, добре, че ми отвори очите ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #156 -: Май 27, 2021, 02:19:19 pm »
https://www.facebook.com/ivan.iordanov.777158/posts/179793797365501 Ето още малко за богобоязливците

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #157 -: Май 27, 2021, 02:45:35 pm »
И зелените човечета щъкат около нас.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #158 -: Май 27, 2021, 02:56:11 pm »
Печатането на пари си каза думата в САЩ инфлация от 4%, Европа и там нивото е толкова горе долу. Това са цифри не виждани за последните 20 години, и означава че от есента тази вълна ще залее и България, но тук очаквам инфлация от 5, 6% и нагоре, като за някои стоки до над 50%, така че харчете пари сега му е времето. Цените на основните метали скочиха с над 50%, цените на основните хранителни стоки, като царевица и пшеница скочиха с 20% и това ще повлече всичко останало.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #159 -: Май 27, 2021, 02:57:54 pm »
Дали знаеш, че сатанистите във същност не са това което изглеждат ами са много много боголюбиви хора силно преданни на бог.
На "бог" Луцифер да, на Бог - точно обратното.
И зелените човечета щъкат около нас.
По-скоро на балкона стоят тия:
-

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #160 -: Май 27, 2021, 04:18:27 pm »
Тва не го знаех, добре, че ми отвори очите ;D

Цитат
На "бог" Луцифер да, на Бог - точно обратното 
Не, точно на бог са верни. То е голяма закачка така да се каже но е факт. Всички тия чакат да дойде отново господ на земята едни смятат, че ще дойде за втири път други, че за трети последен, това са подробности. Общото е, че всички знаят за пророчеството, че сатаната ще завладее цялата земя и ще управлява 120 дни. След което ще слезе ТОЙ и ще го победи. Значи докато сатаната не завладее земята бог няма за какво да слиза и няма да слезе. Обаче следва, че ако помогнем на сатаната да завладее земята по скоро то и бог ще слезе по скоро. Лично на мен това ми е едва ли не смешно, щеше да ми е много смешно ако не беше страшно. Но е факт. Има и такива хора които се изживяват като нещо като камикадзета. В името на идването на бога те се предават на сатаната. Или поне така си мислят.
И това не съм си го измислил аз. Просто съм разговарял с такива хора.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #161 -: Май 27, 2021, 05:07:49 pm »
Общото е, че всички знаят за пророчеството, че сатаната ще завладее цялата земя и ще управлява 120 дни.
До колкото схванах имаш някаква стара протестанска библия (що само вие си ги мерите - по обясними причини),
защо не им каза, че там дните не са 120.

И въобще, хайде по-сериозно. Колкото по на Запад отиваш, може и храм на сатаната да видиш. Официален.
Но няма да те загълфикват с приказки от 1001 нощ.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #162 -: Май 27, 2021, 05:23:15 pm »
Не, точно на бог са верни. То е голяма закачка така да се каже но е факт. Всички тия чакат да дойде отново господ на земята едни смятат, че ще дойде за втири път други, че за трети последен, това са подробности. Общото е, че всички знаят за пророчеството, че сатаната ще завладее цялата земя и ще управлява 120 дни. След което ще слезе ТОЙ и ще го победи. Значи докато сатаната не завладее земята бог няма за какво да слиза и няма да слезе. Обаче следва, че ако помогнем на сатаната да завладее земята по скоро то и бог ще слезе по скоро. Лично на мен това ми е едва ли не смешно, щеше да ми е много смешно ако не беше страшно. Но е факт. Има и такива хора които се изживяват като нещо като камикадзета. В името на идването на бога те се предават на сатаната. Или поне така си мислят.
И това не съм си го измислил аз. Просто съм разговарял с такива хора.
Не знам с кого си говорил, но човешката природа не е камикадзе. Сатанистите вярват, че Сатана ще им даде безсмъртие и ще са господари през цялата вечност. Чакат технологиите и медицината да напреднат и да могат да живеят над 1000 години и да са все млади. Християните, от друга страна, понеже не търсим земни блага и царството ни не е от тук, просто чакаме да си влезем в царството. Това става по два начина. Единия е като умрем тук, оттатък възкръсваме, а другия е като дойде Бог и унищожи смъртта. Надявам се схващате противоположните въжделения на едните и другите. Сатанистие постулират обратното на Библията, тоест чакат АНТИхрист да дойде и да царува вечно, ние чакаме Христос да дойде и да царува вечно. Те опитват да го постигнат с политическа власт, като му подаряват душите си и Сатана им става господар, след което се издигат в йерархията и забогатяват, а ние опитваме да побеждаваме злото чрез доброто и да придобиваме небесни съкровища и власт. В нашите общности цари любов и честност, а в техните омраза и подлост. За сега те печелят, защото са първи. Пръв е антихриста, а след него е Христос. Те това не го знаят.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #163 -: Май 27, 2021, 06:45:30 pm »
Светльо първо заявяваш:
"Не знам с кого си говорил"
И после започваш да оспорваш написаното от мен. Как става това като НЕ ЗНАЕШ ти сам го каза. Във случая не става дума каква е истината защото всеки ВЯРВА само вярва че знае истината.  Обаче твията вяра колкото и силна да е няма да промени факта, че съществуват и такива хора дето ги описах. Сгващаш ли. Тях просто ги има. Дет се вика извратеняци секакви в тоо свет. Ама според някой пък ние сме извратените. И това е факт.

Витане
До колко си разбрал до колко не си ей ти долу снимка от моята Библия, прави си изводите право ли криво ли си разбрал.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #164 -: Май 27, 2021, 07:16:02 pm »
Дори и от 1800-тната да е, трябва ми 1-ва книга Битие, 1-ва глава, 1 стих.

Печатницата не е интересна, тя бачка за пари.