Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 289941 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #195 -: Май 28, 2021, 05:57:49 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=xTPrndZDfOM Ей тука обърнете внимание на руската мафия. Тя разбира се е номер едно и е последна. Така ще разберете всички ходове и постъпки на Путин.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #196 -: Май 28, 2021, 06:37:49 pm »
Разбирателя, ти ще ми отговориш ли на въпроса или да те бройкам за поредният в безкрайната редица протестанти, на който с никаква логика не можеш затвори устата?!

За протикола, в началото на 90-те се мотах малко покрай протестанти, не се напъвай да ми обясняваш каквото и да било за вас.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #197 -: Май 28, 2021, 06:39:48 pm »
За доказателствата ли? Да ровя за сайтове за да се аргументирам ли?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #198 -: Май 28, 2021, 06:41:09 pm »
Върни се назад - въпросът за тези на 20, 50 и 100 лева.
Не бяха случайни въпроси...

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #199 -: Май 28, 2021, 08:15:39 pm »
Коментарите под този филм са много интересни. Има един дълъг коментар на Alvan Karpas, който твърди че познава много добре бездомните. Та той пише, че една трета от тях са такива, защото им е писнало да плащат заеми на банки, те са имали хубава работа, получавали са добра заплата, но идва момент в който задлъжняват толкова много че цялата заплата отива за банките, и затова казват майната му на всичко, напускат работа и започват да скитат. Лично познавам такива хора в България, които напускат на работа защото не им се плаща на банките, след това се опитват да хванат нещо на черно, което не е проблем все още в България.
Това е много правилно казано, за част от бездомните (за процент не мога да се ангажирам, но съм чел някой неша за тях а и съм чувал за такива хора), поне в САЩ, това личен изобор за живота който водят. Просто те не искат да се ангажират с комплексния начин на социални интъракции, като ходене ежедневно на работа (или не могат да минат тестовете за наркотици, понеже в много компании за да работиш трябва да минеш такъв тест) или плащане на месечен наем и сметки, както е в урбанизираните райони, но въпреки това стоят там и не се местят понеже им се дава храна и така или иначе не знаят друго какво да правят. Най-малкото всеки от тези хиляди бездомни може да отиде в западните щати като Montana, Idaho, Wyoming ( които всъщност са едни от най-кравивите щати по природа ) и си направи къщичка там и си живее както му душа иска на свобода и воля.  Montana например е щат с 4-ри пъти по голяма територия от тази на България а населението (на целия щат ) е колкото Пловдив. Като 80% от това население е съсредоточено в 2 урбанизирани окръга, всичко друго са девствени планини и равнини. Не случайно в Montana се намира тъй наречения Glacier National Park: https://en.wikipedia.org/wiki/Glacier_National_Park_(U.S.) което е едно от най-недостъпните места в САЩ.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #200 -: Май 28, 2021, 09:13:18 pm »
Върни се назад - въпросът за тези на 20, 50 и 100 лева.
Не бяха случайни въпроси...
Да, знам за кофтито символи по парите ни. Сатанисти майна. Кво да кажа. https://www.youtube.com/watch?v=mVZUxV82dJs Нали се търсите линкове...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #201 -: Май 28, 2021, 09:30:46 pm »
Да, знам за кофтито символи по парите ни. Сатанисти майна. Кво да кажа. https://www.youtube.com/watch?v=mVZUxV82dJs Нали се търсите линкове...
1. Собствени знания и мисъл = 0. Не особено удачно преписване. Не е отговор на поставеният въпрос - защо тия хора и какво общо имат с интереса на евреите?!
2. Щом не си наясно с делата на евреите в минало време в България, що се буташ да разбираш какво става в Русия?!?

Мога да допълня още 3, 4 и дори 5, но за човек с акъл и това стига. Вероятно ще продължа, но за днес толкова. Ще погледам малко сеир изпървом (ако си неразумен и после пак ще ти сипя)...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #202 -: Май 28, 2021, 10:02:10 pm »
Ако си го обяснявал някъде можеш да го копипеистнеш. Ако ми намекваш, че Исус е българин или нещо такова- не си за мен. Намеквай си. Сатанистите имат кофти планове не само за България и не само нашите банкноти са такива.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #203 -: Май 28, 2021, 10:25:24 pm »
Ако си го обяснявал някъде можеш да го копипеистнеш. Ако ми намекваш, че Исус е българин или нещо такова- не си за мен. Намеквай си. Сатанистите имат кофти планове не само за България и не само нашите банкноти са такива.
Или си тъп, или се правиш на такъв.
Питах те в конкретика, не знаеш - само въртиш и сучеш, няма да признаеш незнание и неумение за мислене.
За протикола, в началото на 90-те се мотах малко покрай протестанти, не се напъвай да ми обясняваш каквото и да било за вас.
Пределно ми е ясно, че да спориш с протестант е безсмислено начинание.
При вас всеки си е Папа и съответно Център на Вселената.
И критерий за истина от Последна Инстанция!

Освен това никога не може да се спечели спор с глупак по простата причина, че той никога няма да разбере, че е победен.
И винаги ще опитва да генерира поредната глупост, с която да опита отново и отново....

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #204 -: Май 29, 2021, 12:56:21 am »
Ти си знаеш ;D ;D ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #205 -: Май 29, 2021, 12:59:04 am »
Като християнин мен единствено ме интересува зад конспирациите да разберете стойността на жертвата на Голтота. Другото е вятър.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #206 -: Май 29, 2021, 06:37:29 am »
Или си тъп, или се правиш на такъв.
Питах те в конкретика, не знаеш - само въртиш и сучеш, няма да признаеш незнание и неумение за мислене.Пределно ми е ясно, че да спориш с протестант е безсмислено начинание.
При вас всеки си е Папа и съответно Център на Вселената.
И критерий за истина от Последна Инстанция!

Освен това никога не може да се спечели спор с глупак по простата причина, че той никога няма да разбере, че е победен.
И винаги ще опитва да генерира поредната глупост, с която да опита отново и отново....СЛУЧАЙНО ДА ВИ ЗВУЧИ ПОЗНАТО?
Текстът е преписван по стенограми от архивите на N-ското управление на народната милиция от офицер.
Из стенограмите на милицията…
(оперативка, водена от началника на N-ското управление на народната милиция, малко преди началото на т.нар. преход от тоталитаризъм към демокрация)
Другари, вижти ся, аз викам, чи глейти кво.
То туй, коет сий, квот сий, то сий аслъ тъй.
И то самоту – колкут тъй, по-тъй.
И то не , чи туй-унуй, ами то такову му й назначението… Де ши утиваш…
Затва, чи, другари, аз викам, чи глейти кво… Пиши там, ни мъ гледай! (към протоколчика).

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #207 -: Май 29, 2021, 07:27:49 am »
VITANчо дядовото, като си такъв отворко, вземи да ни светнеш информативно, кой снима чекмеджето на Бойко? Щото да ни заливаш с клипове на инджинерина от США, никой не ги гледа! И вземи чети история, онази истинската за Русия, писана от руски и не руски историци!    А да, и като се изчерпиш, не е етично да обиждаш хората! Не съм чел някой да те обиди, но ти и ЕДМ непрекъснато го правите!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #208 -: Май 29, 2021, 10:55:44 am »
@бай Теню
Текстът откъде бил?
През соц-а имаше книга около 1000 страници с афоризми на велики хора. "Мъдростта на хилядолетията". Е те от там. Имаше раздели, един от разделите касаеше глупаците.
Извън книгата. Те са 2 вида: по природа и по желание.

VITANчо дядовото, като си такъв отворко, вземи да ни светнеш информативно, кой снима чекмеджето на Бойко?
Ако гледаш официалните новини - КГБ.
Неофициалните, приятели на Бойко му купили за 5 бона шантонерка да го обслужи. Та въпросната е снимала подаръците, които са му "подарили" за рожденният му ден.

За историята - да бе, но неруските историци са малко. По обясними причини - ти би ли чел българска история, написана от гърци!?
Аре деде малко мисъл!! Това е все едно руска история, написана от поляци или англичани. Смешки.

Стигнал съм почти до края: https://www.youtube.com/watch?v=qLVx9J0OHWU&list=PLhuA9d7RIOdbfmrbYZi2C2WRIgO503dF1&index=1 поредица от дълги исторически видеа.
Продължава на други места, там не е края.

10-та минута някъде, Бойко спинка при чекмеджето:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/vsTPG_4oyRc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/vsTPG_4oyRc</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #209 -: Май 29, 2021, 11:03:08 am »
«Не е грешка нахлуването в Чешнегирово, Херо Мустафа размахва камшик»

https://bgr.news-front.info/2021/05/29/ne-e-greshka-nahluvaneto-v-cheshnegirovo-hero-mustafa-razmahva-kamshik/

"Не е случайна грешка инвазирането на американски войници в частен цех в Чешнегирово в уж независима България. Нарочна грешка е. Хибриден терор. Продължение на линията на поведение на американската посланичка Херо Мустафа, която редовно инвазира всички институции у нас. Размахва камшик.
Всява страх. Изисква послушание.

Ала не е по силите на Херо да стресира масовия българин.
Това може да стори американската армия. Уж погрешка ще свие сармите на някакви работници в частен имот. Те ще предадат стреса си на близки, на роднини, на приятели. Ето ти един социален камшик за масовия нашенец. Внушаване на подмолен страх. Внушаване на послушание. За всеки случай. Че следващия път може да е наистина.
Хибриден терор-филигранна изработка.... " и т.н.

Или такова събитие не се е случвало вчера?!