Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 650833 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1380 -: Август 11, 2023, 08:43:25 am »

1. А, да... питах в чата, ма никой не можа да ми помогне.

2. Софиянец съм но явно не съм научил историята на града си достатъчно.

3. Някой по-запознат ще може ли да ми разкаже нещо повече за тия случки, описано в една книга:


1. Ти си безнадежден случай, рядко... ;)...срещан и на теб не може да ти се помогне. Такава продукция отива в коша за брак и претопяване.  :)

2. Навремето /преди соца/ селяните са раждали на полето, след соца са раждали вече в близките градове в родилни отделения. Интуицията ми подсказва /а тя никога не ме е подвеждала  ;)/, че при теб се е случила втората хипотеза?  ;) Това башка  ;), ама по принцип няма софиАнец, който не знае как американците и англичаните са унищожили половината град - 124 00 сгради и 4 200 убити софиянци. Дълги години децата не смеели да им купуват играчки, щото са знаели за бомбите-играчки на англо-американската сган, която ги е правила именно да убива деца, да ДА УБИВАТ ДЕЦА!

Само до преди 79-80 г. американците са взривявали българските деца с бомби играчки! Те са воювали с деца! Те са правили геноцид - убивали са мирно население, не са взривявали военни обект!Това е било вчера! Това е тяхната демокрация и днес! Те така направиха и в Ирак!

3. Баба ми ми е разправяла, че преди 9-ти септември 1944 г. у нас е имало фашисти и фашистко управление. Хората са били вкарвани в затворите за политическа опозиционна дейност - тогава комунисти и ремсисти, и са били измъчвани с набиване на горящи кибритени клечки под ноктите. Това е било като добър ден, освен боя, шутовете, ритниците. Да, тогава зародишните комунисти са били пребивани и измъчвани по същия начин, както сега американците отвличат и измъчват жертвите си в техния Гулаг в Куба.

Ей това пише в тая книга, дето абстрактно си отрязал абзац от страница.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1382 -: Август 11, 2023, 10:51:10 am »
Друг пример за великата американска демокрация и цената платена от "демократизирания" народ:

Виетнамската война.
Къде е САЩ, къде е Виетнам?
Въпросът е, какво дирят там? - на майка си п....а

Иска ли са изглежда да установят в тази държава своята "демокрация" /да се тълкува колонизация с крадене на природни ресурси и политически съюзник/, без да могат да се намерят каквито и да било аргументи, какво ги интересува чуждата къща как сайбията си управлява делата.

Какво ме интересува мен, какъв е реда на управление на семейните дела у съседите, дали комшията е диктатор или комшийката е управлява наравно с него.

Изглежда обаче за официална версия пред света, САЩ ги интересува в коя държава как е и незнайно кой, вероятно Бог  ;) им е дал свещеното право, да се намесват в чуждите дела, чрез шутове и оръжия, да убият единия член на семейството, за да има демокрация при останалия жив друг съпруг. Важното е "демокрация" да има, не е важното, че някой щял да умре, щото не харесвал демокрацията.

И така докато установят демокрацията си във Витнам са избили 3 мил. души, основно мирни граждани. Масовите убийства са извършвали с напалм и химически оръжия. Там за първи път е изпробвано веществото ДДТ, което по-късно става в разреден вид за растителна защита, причиняващо рак.
До ден днешен една голяма част от виетнамските деца се раждат с малформации от тежките генетични увреждания на населението, ръсено като плевели с химически оръжия. Тук зоологическите градини с хора, които са правили западняците изглеждат, като детска играчка. Жестокостта на геноцида на американците над виетнамския народ е зашкалвал и е нямало скала по която той да бъде измерен.

Тук отново се намесват освободителите руснаци и благодарение на предоставеното ПВО са били сваляне на ден десетки, да не кажа стотици самолети на извършващите геноцид американски демократи. Следствие на това войната е била спечелена от виетнамския народ, като американците дават само 60 000 жертви срещу 3 мил избити виетнамци.

Лошите български комунисти са приютили много виетнамци у нас, като са ги обучавали и предоставили безплатно обучение, за да стъпи на крака държавата им.
Отново най-пострадалите са децата. Трепели са ги, като хлебарки.
Правя съпоставяне с българските деца, които са трепали с играчки-бомби.


колко коварен трябва да си, да ти дойде на ум първо и второ да имаш съвест, да знаеш, че бомбите които хвърляш ща разпарчетосват детска плът?

Именно на тези, които са пускали бомбите-играчки и са трепали българските деца /не са питали те на комунисти ли са или на баш демократи/ българските демократи им построиха паметник на тия "герои". Чак Соломон Паси плака като откриваха паметника от умиление, какво добро дело са вършели тия американци.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1383 -: Август 11, 2023, 10:57:18 am »
Какво ме интересува мен, какъв е реда на управление на семейните дела у съседите, дали комшията е диктатор или комшийката е управлява наравно с него.
Изглежда обаче за официална версия пред света, САЩ ги интересува в коя държава как е и незнайно кой, вероятно Бог  ;) им е дал свещеното право, да се намесват в чуждите дела, чрез шутове и оръжия, да убият единия член на семейството, за да има демокрация при останалия жив друг съпруг. Важното е "демокрация" да има, не е важното, че някой щял да умре, щото не харесвал демокрацията

Ш'са сетиш що доста държави не харесват това което се случва в Украйна :)

И един съвет от мен и като специалист и по психолигия - когато за пръв път поднасяш някаква страшна информация, хората настръхват. Втория са възмутени. След петия вече не им пука. Към десетия почва да им става досадно и прескачат. От време на време "нужно менять пластинку"... :) Еле па като ти обясних как вероятн остоят нещата с "детските играчки"... или изобщо не четеш нищо което ти пиша?

... Там за първи път е изпробвано веществото ДДТ...
Абсолютная чушь несеш... :) Agent orange не е ДДТ. Но няма значение - пред бабичките всичко минава, важното е да се омешват някакви наименования - колкото повече - толкова по-вярно става това което говориш... :)
Само дето малко си сбъркал публиката... ясно ми е че се мислиш за извънземно, ама не се ли усещаш че обиждаш съфорумците, приемайки че са дебили по дифолт?
« Последна редакция: Август 11, 2023, 11:13:41 am от juliang »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1384 -: Август 11, 2023, 01:20:42 pm »
Миротворци, милорд...

<a href="https://www.youtube.com/v/QEaLEG7inzA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/QEaLEG7inzA</a>

<a href="https://www.youtube.com/v/ICkzWoYlmpc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ICkzWoYlmpc</a>

<a href="https://www.youtube.com/v/yjRVqsTwKVU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/yjRVqsTwKVU</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1385 -: Август 11, 2023, 01:30:33 pm »
Така е Жужи И. Кехая, това е недемократично!

Виж, това е демократично:

3 000 000 хлебарки зачистени. Хлебарка == нещо, което яде хляб.
Недемократично го яде! Без разрешение.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1386 -: Август 11, 2023, 02:34:57 pm »
Във Виетнам хАмериканците исползваха не ДДТ, а тъй наречения Ориндж ейджънт, който предизвиква   обезлистяване, и рак разбира се. Там все още има заразени места, които виетнамците знаят и не ходят там.
Този химикал е пускан и в Лаос и Камбоджа. В него се съдържа диоксин, който е виновен за рака.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%9E%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B6

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1387 -: Август 11, 2023, 02:57:00 pm »

1. И един съвет от мен и като специалист и по психолигия ......

2. Agent orange не е ДДТ. Но няма значение - пред бабичките всичко минава, важното е да се омешват някакви наименования - колкото повече - толкова по-вярно става това което говориш... :)

3. ....обиждаш съфорумците, приемайки че са дебили по дифолт?

1. Чудно ми е, как съчетаваш редовната употреба на алкохол с психологията?  :) - да не говорим, че беше и специалист по виросология, електроника и право, о още мн. др.

2. Викаш от голямо значение е точното наименование на химическото вещество и ако молекулата му не е точна, то Виетнамската война не е била факт, както и 3 мил. убити зверски с химически оръжия и напалм виетнамци?

3. Мъчиш се да настроиш невинни читатели, като ти ги наричаш дебили от мое име, да привлечеш другари, но дебила си ти. Ти си един ГОЛЯМ ДЕБИЛ - по дефолт!  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1388 -: Август 11, 2023, 06:31:27 pm »
2. Викаш от голямо значение е точното наименование на химическото вещество и ако молекулата му не е точна, то Виетнамската война не е била факт, както и 3 мил. убити зверски с химически оръжия и напалм виетнамци?

Не бе баца... помагам ти да не се излагаш толкоз пред всички... "вирОсология"... с кой ми се налага да съжителствм в един форум... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1389 -: Август 11, 2023, 06:41:45 pm »
... с кой ми се налага да съжителствм в един форум... :)
Налага ти се едно - да умреш. Всичко друго в тоя живот е по желание...

Всъщност, не толкова. Как на практика стар инвалид в САЩ може да бъде застрелян в къщата си от ФБР ?! По нежелание. Че много му знаят устата. Ово е демокраТиа, ово е стандарт!

<a href="https://www.youtube.com/v/GxT5udS4iXQ" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/GxT5udS4iXQ</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1390 -: Август 11, 2023, 07:30:18 pm »
Да, баца, когато си бивш военен, пишеш във Фейсбук "Чух че президента Байдън ще идва в Юта и почвам да си почиствам и смазвам старата снайперска винтовка", и когато на вратата ти дойдат агнети на ФБР със заповед за арест и претърсване и ти вместо да им съдействаш излизаш на прага с пушка - така се случват нещата.
Просто на Щатите един застрелян президент им е достатъчен.

comitopul

  • Гост
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1391 -: Август 11, 2023, 09:29:54 pm »
1. Ти си безнадежден случай...

3. Баба ми ми е разправяла, че преди 9-ти септември 1944 г. у нас е имало фашисти и фашистко управление. Хората са били вкарвани в затворите за политическа опозиционна дейност - ...



 
Ами да щом бабата каже,значи е истина! Ех,тия лоши американци....

АМЕРИКАНСКИ ВОЕННИ САМОЛЕТИ ЛЕТЕЛИ КЪМ РУСИЯ ...

"Искам да ви напомня, че на 10 февруари 1992 г. 118 огромни военнотранспортни самолета излетяха от всички военни летища на САЩ и се насочиха към Москва, Санкт Петербург, Киев и всички градове на ОНД.

И така започна операция ....

...И си спомням как в старческия дом възрастната жена, като получи пакети с Американска шунка, целунала земното кълбо. "

Александър Невзоров            


https://getmans1.blog.bg/politika/2023/08/10/amerikanski-voenni-samoleti-leteli-kym-rusiia.1878622

  <a href="https://www.youtube.com/v/6xGCIT-iqNQ" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/6xGCIT-iqNQ</a>

Ротарианци в Пловдив

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1392 -: Август 11, 2023, 10:40:30 pm »

Ех,тия лоши американци....

 жена, като получи пакети с Американска шунка, целунала земното кълбо. "



Ааа..., не са лоши, как ще са лоши - убивали с бомби-играчки българските деца, убили над 3 мил виетнамци в собствената им страна с химически оръжия и напалм, и 2 мил. иракчани отново в собствената им страна, само в Багдад убитите са над 750 хил.

Ако обаче:  ;)
някой ми даде едно парче американска ГМО-шунка /тук възниква резонният въпрос, то друга има ли?/ съм готов да забравя за горецитираните жертви и да поднеса цветя на паметника на американските летци, дето хвърляли бомбите-играчки в София.

Дали шунка - купили индулгенция убийците им с убийци.  :D

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1393 -: Август 11, 2023, 10:58:46 pm »
Малко информация за САЩ, Европа, Африка /Нигер/, Северен Поток, уран и още нещо.... /автоматичния превод е добър и се разбира за какво иде реч/
https://www.youtube.com/watch?v=FJ0G_cPRGV8

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1394 -: Август 11, 2023, 11:44:48 pm »
Малко информация за САЩ, Европа, Африка /Нигер/, Северен Поток, уран и още нещо.... /автоматичния превод е добър и се разбира за какво иде реч/
https://www.youtube.com/watch?v=FJ0G_cPRGV8
Миро, с теб що годе може да се прави приказка...
Обясни ми нещо... ОК, Нигер изгонва всички западни инвеститори. И после? Дали Нигер има и една занаятчийска работилница, която мжое да прави дори сапове за прави лопати? Откъде ще купува минно оборуване? Смяташ че САЩ и Франция ще са щастливи да им го продават след като са ги изхвърлили като кучета от Нигер?
ОК, майната му на това. На кого ще продават добития с кирки и лопати уран? Директно пак на същите САЩ и Франция? Неее... ще правят врътки през посредници, както правят в момента Русия с нефта и западните автомобили. И в кого ще остане лъвския пай от сделката? Ако си мислиш че в нигерския народ - много се лъжеш. Той пак нищо няма да види. Парите е потънат нечии джобове. Да, вероятно (ама изобщо не е сигурно) няма да се тия, в които сега отива, ще са в нечии други. Но от това Нигер няма да стане по-богата държава.

Втория въпрос - Нигерия има нефт и газ. Строеше планове да транспортира тез прдукти през тръбоворпводи до Европа, където можеше да получи добри пари за стоката си. Обаче съседа Нигер в момента казва "Абе, комшу... ние сме независими, това де беше решил да изкараш некой лев няма да стане". А познай колко щастливи ще са нигерийците от постъпката на съседите си.

Трето - потоците бяха взривени, нигерийския тръбопровод все още не е просторен. Европа замръзна ли? Защо тоя пич на видеото смята че тази зима нещата ще се променят?

Четвърто - Украйна явно решава, че щом тя няма да изнася храни, няма да позволи това и на Русия. Поне не и през Черно море. Зърнената сделка се разпърдя. Предполагам че и Турция вече й е ясно, че зърно няма да може да препродава, без да я освиркат. Сега от кой тия сичките свободолоюбиви негра ще купуват жито? Кажи ми някой производител и износител на жито, който няма да е засегнат от тия простотии де ги правят и ще им продаде и една паница жито? И к'во ще ядат? Уран и газ ли? Или ще продават уран и газ на Русия, щот тя си няма, па и плаща в свръх конвертируема руска рубла?


П.С. За това нямам обяснение, няма думи, нямам... абе нищо нямам: https://t.me/dpol_un/612
Цитат
В свете увеличивающихся поставок западного вооружения киевскому режиму, усугубляющих кризис вокруг Украины и подрывающих усилия по поиску его мирного решения, мы запросили открытое заседание СБ ООН на 17 августа.
Встреча назначена на 15.00 по Нью-Йорку (22.00 по Москве).
Ще е доста интересно събитие... Намерих инфото след като бях написал тоя ферман, но предполагам че ще стане въпрос точно за това - ватенките ще плачат че милиони африкански деца ще останат без храна...