Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 372091 пъти)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 532
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3330 -: Май 20, 2024, 10:55:37 pm »
  juliang, в общи линии си прав, но те наистина не искат да побеждават Украйна. САЩ са жестоко заблудени, тя е много проблемва страна и това че се занимават с нея може да им струва собствената им страна. Украинците въобще не са за подценяване, могат да разделят САЩ на две. Представи си че в Русия са наясно с техните възможности. Виж те са си плащали на Украйна със суровини, вместо да си ги продадат на високи цени. В самата Русия нямат ли нужда от тях, излишни ли са им били ? В един момент Украйна без да е минала към Русия ще се обърне срещу САЩ, ако продължават да я подкрепят - заблуждават.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3331 -: Май 21, 2024, 12:05:34 am »
Тоя въпрос го задай на ЕДМ-а, щот той почна да ни замеря с едни числа без да обяснява какво означават.
И къде е масовата смъртност на ваксинираните? Нали щяха да се гътнат за 6 месеца, макс година? Къде са труповете по улиците питам аз? :)
Да питам ЕДМ, ама не питам него, а питам теб. Пък труповете по улиците бяха не за ваксината, а за вируса. Що се отнася до смъртността от ваксините, братовчед ми почина от ваксина, а той не е случайност, вервай ми. И преди да почнеш да акаш върху гроба му, да те питам що не умря от ваксина против заушка или от противогрипна, а реши да си иде, точно от астра зенека?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 484
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3332 -: Май 21, 2024, 01:10:53 am »
А моя баща що умря от Ковид?

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 532
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3333 -: Май 21, 2024, 08:25:10 am »
  juliang, защото пуснаха вирус, биологично оръжие разработват ги в Университета в Южна Каролина. Питай ги защо и що за хора са. Има и начин да ги разпространят, техническо средство. Баща ти им е пречил сигурно, затова си е отишъл.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 710
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3334 -: Май 21, 2024, 08:29:41 am »
А моя баща що умря от Ковид?

За благодарност.
Да послужи и той на каузата им.
Която защитаваш като Матросов (на амбразурата)...
Само не ми разтягай лакардии, че COVID-19 не е изкуствено създаден!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3335 -: Май 21, 2024, 09:06:18 am »
А моя баща що умря от Ковид?

Колеги трезвомислещи, необременени с демократичната утопия и евроГейските ценности,

този индивид Оловните обувки, на който баща му комунист - застъпващ политическата и идеологическата позиция на EDM electronics, да оставим настрана, че харизал апартамента си на своя син  ;), знаейки че е неспособен сам да си осигури жилище  :), но и умрял от вирус, създаден от идеологическите идоли на сина си, подобно на всички промити мозъци е готов да прости на американските изроди, че баща му умрял от тяхното биологическо оръжие.

Това е много показателен пример на какво е способна американската пропаганда - отричане от род, бащинство, родина, история и т.н. в името на една бутафорна химера - ДЕМОКРАЦИЯТА!

Не забравяйте как същия той отричаше Баташкото клане и Турското робство!
Ходил съм поне 8 пъти в църквата на Батак. Водил съм там много мои приятели и семейства - да видят стотиците детски черепи, които според Оловните обувки били лъжа - не били изклани тези деца от башибозука. Представяте ли си за какъв бивш член на БКП, лъжец и инат става на въпрос?  >:(

Неблагодарни хамелеонови същества!
Оная проста и крадлива уФца и чума Поптодорова е от същата порода. Като преводач на Тодор Живков и активен член на БКП, чакаше всеки момент да дойде комунизма, сега обърна палачинката, като "нашия човек" и стана голям борец против соца, ония времена га е яла големите кифтаци  :), кът Михаил Кузмов - НЕБЛАГОДАРНИКА!.  :)


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 484
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3336 -: Май 21, 2024, 10:29:55 am »
този индивид Оловните обувки, на който баща му комунист - застъпващ политическата и идеологическата позиция на EDM electronics, да оставим настрана, че харизал апартамента си на своя син  ;), знаейки че е неспособен сам да си осигури жилище  :), но и умрял от вирус, създаден от идеологическите идоли на сина си, подобно на всички промити мозъци е готов да прости на американските изроди, че баща му умрял от тяхното биологическо оръжие.
А комуниста ЕДМ електроник не се е посвенил и си е реституирал къщетата из Сливенско (ако някой си мисли че си ги е построил сам - дълбоко се лъже). И възхвалява прекрасния соц, в който здравеопазването било на световно ниво, забравяйки че неговия баща се е гътнал на млади години именно поради неспособността на соц здравеопазването да диагностицира и лекува елементарни болести.

Ходил съм поне 8 пъти в църквата на Батак. Водил съм там много мои приятели и семейства - да видят стотиците детски черепи, които според Оловните обувки били лъжа - не били изклани тези деца от башибозука. Представяте ли си за какъв бивш член на БКП, лъжец и инат става на въпрос?  >:(
И същия тоя ЕДМ яростно отрича кланетата в Буча, НКВД, Гулаг-а, Белене (дори яростно скандира "Аз ако бях - щях да ги върна!"). Абсолютно куче на каишка - казваш му "ФАшиСт", и той хапе безразборно - жени, деца, събаря жилищни сгради, болници топлоцентрали, Даже и започва всеки свой пост със "Слава на бог Путин"... без дори да осъзнава че е стигнал до нивото на тия дет са се поздравявали с "Хайл Хитлер" като се срещат.

...И преди да почнеш да акаш върху гроба му, да те питам що не умря от ваксина против заушка или от противогрипна, а реши да си иде, точно от астра зенека?!
Сори, Светльо, тук акането по гробове се приема за нещо нормално, дори се насърчава от модераторите на форума...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3337 -: Май 21, 2024, 02:00:02 pm »
Совите не са това, което са!  :D

А комуниста ЕДМ електроник не се е посвенил и си е реституирал къщетата из Сливенско (ако някой си мисли че си ги е построил сам - дълбоко се лъже).


"Реституирал"?  :D
Толкоз си залюхан и със селски произход, че дори не знаеш елементарни юридически понятия.  :)
Реституирал означава възстановил незаконно отнето недвижимо имущество. Баща ми не е притежавал такова, никой нищо не му е отнемал, че аз да го реституирам.  :) - фантазьор  :D

После, ако нещо съм взел от баща си, то то би било по наследяване. Да ама баща ми почина преди 25 г. и е имал само едно жилище - апартаментче в което сега живее майка ми. Да, аз имам наследствен дял, но нито живея там, нито го числя, като имот, който съм придобил със собствената си "мускулатура".  :D - отново грешно предположение.

За разлика от тебе съм нямал тия условия и възможности - с баща. Въпреки това съм се саообразовал и сам, със собствени средства /без помощ от родители/ съм завършил 2 магистратури. Ти с баща професор какво образование имаш - интернетско?  :D

Не е хубаво да се хваля с недвижими имоти. Но все пак притежавам няколко и жилища и търговски обекти, земеделски земи малко и т.н. Само да си сравниш ти "капиталистическите" възможности и "свериш часовника", ще ти дам пример с оценка на риболовното ми оборудване с твоите ръждиви, стари западни таралясници  :): долу-горе по груби сметки струва около 50 000 - 60 000 лв.  :)
ТолкуС за "реституираните" ми имоти!  :)


И възхвалява прекрасния соц, в който здравеопазването било на световно ниво, забравяйки че неговия баща се е гътнал на млади години именно поради неспособността на соц здравеопазването да диагностицира и лекува елементарни болести.

Баща ми почина от тежко заболяване и въпреки медицината, а нейните възможности са ограничени, почина. Не можеше да го спаси медицината, пък била тя и западна, защото и днес на запад хората умират от такива болести. Отново проста импровизация от твоя страна.  :)



И същия тоя ЕДМ яростно отрича кланетата в Буча, НКВД, Гулаг-а, Белене (дори яростно скандира "Аз ако бях - щях да ги върна!"). Абсолютно куче на каишка - казваш му "ФАшиСт", и той хапе безразборно - жени, деца, събаря жилищни сгради, болници топлоцентрали, Даже и започва всеки свой пост със "Слава на бог Путин"... без дори да осъзнава че е стигнал до нивото на тия дет са се поздравявали с "Хайл Хитлер" като се срещат.

Не аз отричам кланетата в Буча, а западните разследващи журналисти-очевидци, били на място тогава. Същото е и с другите ти простотии. Знам че те боли, но истината винаги боли. Ето чуй какво казва френския журналист:
https://www.tiktok.com/@achiluxfzhb/video/7348912676728245537



Сори, Светльо, тук акането по гробове се приема за нещо нормално, дори се насърчава от модераторите на форума...


Престани ти, а също и неблагодарника Михаил Кузмов, постоянно да спекулирате с това "модератор", "администратор" и т.н. В качестовото си на модератор не съм влизал от доста време - последния път, като такъв ти върнах правата във форума. Мнението ми по дадена тема няма нищо общо с модераторството. Престанете и с интригите, да се оплаквате на "администратор" - никой няма да успее да ви помогне. Сами си носете кръста и не търсете чужда помощ, защото този някой трябва да се нагърби да носи вашия кръст вместо вас. Такива са природните закони - проумейте го.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 484
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3338 -: Май 21, 2024, 02:48:12 pm »
Реститутка си ти, ЕДМ-е, не ми обяснявай. В Софето е пълно с такива като теб - продадат нивата на дядо си за да си купят айфон... и ти си същия като тях, само дет "инвестираш" във въдици... Точно колкото аз съм комсомолски секретар и партиен член, толкоз и ти си реститутка :)


Престани ти, а също и неблагодарника Михаил Кузмов, постоянно да спекулирате с това "модератор", "администратор" и т.н. В качестовото си на модератор не съм влизал от доста време - последния път, като такъв ти върнах правата във форума. Мнението ми по дадена тема няма нищо общо с модераторството. Престанете и с интригите, да се оплаквате на "администратор" - никой няма да успее да ви помогне. Сами си носете кръста и не търсете чужда помощ, защото този някой трябва да се нагърби да носи вашия кръст вместо вас. Такива са природните закони - проумейте го.
Още по-зле за теб в тоя случай - имаш очевАдно радвоение на личността. С*реш из всяка тема във форума, заяждаш се на лична основа със всеки който не е на твоето мнение - неща недопустими за човек, който е приел да следи за спазването на реда и културата на общуването. Демоинстрираш и явна прострастност и толериране към определена групичка, докато към другите ползваш епитети недопустими при културното общуване между образовани хора. Ясно ми е - израснал си без баща, нямало е кой да ти нашие два шамара за да се научиш да говори културно с хората, но вече си голямо момче, ще трябва да се замислиш върху поведението си в общството.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 484
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3339 -: Май 21, 2024, 07:30:38 pm »
Малко ватнишко ежедневие извън Первий канал:

<a href="https://www.youtube.com/v/bWoxvhYZvmE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/bWoxvhYZvmE</a>

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 532
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3340 -: Май 21, 2024, 10:56:48 pm »
В Донецк е по лошо дори.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 466
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3341 -: Май 21, 2024, 11:08:06 pm »
Малко ватнишко ежедневие извън Первий канал:

<a href="https://www.youtube.com/v/bWoxvhYZvmE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/bWoxvhYZvmE</a>

И ти вярваш, че само ватнишкото ежедневие е такова?!?!  ??? :o
Я напиши същите ключови думи за Германия, Украйна, Франция, Англия, Литва, Латвия, Естония, Финландия и така натакък и да видим дали тяхното ежедневие ще се различава коренно от ватнишкото.
Пък за нашата родна НЕватнишка страна да не говорим! Има достатъчно материал на тази тема, пък и то се вижда с просто око, като обикаляш из страната.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 710
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3342 -: Май 21, 2024, 11:32:56 pm »
Това е много показателен пример на какво е способна американската пропаганда - отричане от род, бащинство, родина, история и т.н. в името на една бутафорна химера - ДЕМОКРАЦИЯТА!

1. Истинската свобода се постига, когато човекът действа не така, както иска (по правило – както иска тялото), а така, както трябва, т.е. подчинявайки себе си на истината.

2. Някой философ (оня долу май) е казал, че
колкото повече се говори (в обществото) за свобода, толкова повече свободата изчезва.
(Това да ви напомня западните и "наши" медии?!)

3. За мъжа няма нищо по-обидно от това да го нарекат глупак, а за жената – че е грозна.
    (Имануел Кант)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 484
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3343 -: Май 22, 2024, 08:41:27 am »
1. Истинската свобода се постига, когато човекът действа не така, както иска (по правило – както иска тялото), а така, както трябва, т.е. подчинявайки себе си на истината.
С'я остава и да кажеш кой казва кое е истината и какво трябва, щото от тая тема е кристално ясно, че дори тук имаме няколко виждания относно истината, които си противоречат.
А ако всеки си има своя собствена истина - не виждам проблем да приема тая дефиниция :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 704
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3344 -: Май 22, 2024, 08:51:24 am »
заяждаш се на лична основа със всеки който не е на твоето мнение - неща недопустими за човек, който е приел да следи за спазването на реда и културата на общуването. Демоинстрираш и явна прострастност и толериране към определена групичка, докато към другите ползваш епитети недопустими при културното общуване между образовани хора.

Млад гей ли те нарекох, Лейди ин ред ли, комунист ли, майски бръмбари ли открих в главата ти, или /и това само от тая седмица, да не ровя назад епитетите/:



Не мислиш ли, че си описал себе си?

Не ги вземам навътре всички тези квалификации и обиди. Не мога да се обидя от човек, който за 35 г. "демокрация", "свобода" и материални, и еврогейски ценности не е турил дори една керемида, единственото, което е постигнал в материален план са: две раздрънкани западни консервени кутии, които дори да ми ги подариш, ще ги откажа или ще ти търся обезщетение за обидата.  :)

Обидно е когато:
Като евроатлантически лъжец плюеш и изопачаваш по българската история каквато и да е тя, отричаш българските мъченици, дали живота си за запазване на българската идентичност и религия, като са предпочели смъртта, отричаш и осмиваш партизанското и хайдушкото движение.

Друг път, като идваш в сиганскатат маала в Сливен - дето бачкаш при хлебароците и менгяните в Демея, не прави тази грешка, да посетиш центъра и да коментираш присмеха си по хайдутсктото движение. Тук има хора, ще те овесят на Стария бряст, на който са бесени хайдутите и ще те изпратят с цялата ти софийска гъзария с камъни.