Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 380065 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 469
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3420 -: Май 29, 2024, 07:33:47 am »
Май съм го качвал, ама нейсе!!


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3422 -: Май 29, 2024, 08:03:21 am »
Дано не стана като в Украйна - ПОСЛЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ.
Нарочно нашите натрупаха резерви от руски ядрени касети.
Въпреки много големите резерви, ибрикчиите купиха от янките ядрено гориво.

Вероятно резервите си стоят,
но на някое ибрикчийче му се иска, да му сложат червена точка на дрешката.
Други обяснения няма открити, няма открити...

Джефри Сакс при Тъкър Карлсън: САЩ взривиха „Северен поток“
https://www.big5.bg/2024/05/29/%d0%b4%d0%b6%d0%b5%d1%84%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d0%ba%d1%81-%d0%bf%d1%80%d0%b8-%d1%82%d1%8a%d0%ba%d1%8a%d1%80-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bb%d1%81%d1%8a%d0%bd-%d1%81%d0%b0%d1%89-%d0%b2%d0%b7%d1%80%d0%b8/

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3423 -: Май 29, 2024, 10:15:39 am »
САЩ са диктатори, крадци и експлоататори, те са Враг № 1 на България.
Трябва да се изгонят от България всички американски агенти, които се намесват пряко във вътрешните работи и политиката на страната ни, да се редуцират до минимум дипломатите от Посолството.
То, Посолството е иззело властта на всичките български власти, като управляват, както изпълнителната, така и законодателната и съдебната власт в България.

Това е прецедент в България. Те ни тласкат към война, деиндустриализират страната, а резултата е депопулация и най-големия демографски срив в историята на 3-тата българска държава. Те са проводника на антицивилизацията - педерастия, лесбийство, трансуродливост и прочее педофилски уродства:)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 512
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3424 -: Май 29, 2024, 10:27:57 am »
Първо да завършим с изгонването на руските агенти от България, после евентуално ще мислим за американските.
Толкова е деиндустриализирана България, че не мога да се прибера до в къщи да поспоря с вас. Дори и сега пиша от село Маноле.. модернизираме поредното предприятие, дет по твоята логика го няма.
За руското влияние в политиката всеки може да си направи сам сметка. Единствената рафинерия е ватнишка, Джипко Бибитков направи за наша сметка газопровод, който не ни е нужен, президента открито одобрява руската агресия в Украйна, няма български национален празник на който Митрофанова да не се появи...

Активен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 329
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3425 -: Май 29, 2024, 10:55:22 am »
Питам се аз? Когато човек има две магистратури за чий ..... му са? Постоянно да седи и пише в този форум, отлична реализация!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 469
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3426 -: Май 29, 2024, 12:59:32 pm »
Трябва да се ВЪЗРОДИМ!!! Иначе може да се изродим...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 716
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3427 -: Май 29, 2024, 03:19:12 pm »
Питам се аз? Когато човек има две магистратури за чий ..... му са? Постоянно да седи и пише в този форум, отлична реализация!
Питай се наум, защо занимаваш останалите?
Въпрос на интелигентност е, човек сам да си отговори на въпроси за които се иска анализ на факти. Жокер: помисли над израза "насмогнал на масрафа".  :)

Други пък по цял ден ходят с оловни обувки, като водолази  :D и без да ги свалят пак пишат във форума, нямат търпение да се върнат от работа и да седнат на клавиатурата, завладени да общуват с мен.  :D

Трети оплаквачи пък и на тях не им е интересна темата, но ката ден са в нея. Ето и себе си да вземеш за пример - тук уж пишеха нещастници и глупаци, а ти не излизаш от тяхната тема.

Реализацията и твоя кахър за нея :D
Има я, повярвай ми без обяснения.  :)
И когато тя е налице на човек му се приисква и другите да се реализират. Затова и казвам вместо добър ден "Слава на Бог Путин". Иначе ви чака тотална деградация - материална и морална.

Питай и Оловната обувка как се е реализирал. Как от завода в Кремиковци е направил това професионално израстване да надене оловния ботуш и с него да тъпче в мандрите, да ги модернизира.  :D

А за твоята реализация във филиала на БАН в Пловдив всички знаем  :D - крепил си на Саргойчев не знам кво, докато е пишел теория  :D - не си казвал, само мога да предполагам.  :)

Активен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 329
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3428 -: Май 29, 2024, 04:53:20 pm »
Ти за всички ли се имаш? Аз със Съргойчев само ядох кИфтаци в стола, не съм бил в негова група. Пък и той почти липсваше, работеше за рашън космоса или за САЩ. Ма кой е той пред две магистратури?
Еййй щях да пропусна хайл Путин сър!

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 403
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3429 -: Май 29, 2024, 06:05:28 pm »
Трябва ли да ни плаши 3 WW
Чува се че щяла да започва вече..

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 535
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3430 -: Май 29, 2024, 08:09:13 pm »
Никаква световна война няма да почне, просто янките са идиоти които забъркаха цяла Европа срещу Русия, а Украйна вместо да преговаря и да се съхрани като независима държава те и дават акъл че щяла да победи Русия..лъжат я. Украинците ще се вдигнат и там конфликта ще приключи. Проблема е че после като са с руснаците ще ги ръчкат да си отмъщават и в Европа ще има повече жертви без да е война отколкото от тази война.
 Поляците вече бягат и те от Полша, техните главуняци искат да вземат украинска територия и правят сметка да ги изпратят в Украйна, а народа не искат..не му се мре във войни за хатъра на чорбаджиите. То може да стане и Полша да се вдигне после, на там върви.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 512
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3431 -: Май 29, 2024, 08:17:58 pm »
Питай и Оловната обувка как се е реализирал. Как от завода в Кремиковци е направил това професионално израстване да надене оловния ботуш и с него да тъпче в мандрите, да ги модернизира.  :D
А къде остана стажа ми в ДС? Разочароваш ме, момченце... :)

Въпрос на интелигентност е, човек сам да си отговори на въпроси за които се иска анализ на факти. Жокер: помисли над израза "насмогнал на масрафа".  :)
К'ъв масраф бе... да заредиш жигулата ли? Или да си купиш още едни налъми за язовира? :) Не пушиш, не пиеш, жена нямаш, деца нямаш, мечти нямаш...

Други пък по цял ден ходят с оловни обувки, като водолази  :D и без да ги свалят пак пишат във форума, нямат търпение да се върнат от работа и да седнат на клавиатурата, завладени да общуват с мен.  :D
Това го казва човек де цял живот само си бърка по дупките, не е сложил тухла върху тухла и толкова токсичен че даже жена не може да си намери и да направи семейство, с хора не може да общува и затуй се забива сам кат куче по разни язовири да не му се налага да говори с никой...
Аз тая седмица си свърших работата, доволен съм от това което направих. И клиентите са доволни. Взех си и малко проверена продукция да сложа на масата, а не това каквото са ми докарали в хоремага...

Да ти обяснявам ли образно какво ще ми ядеш ако ги няма хората като мен?  :) А ти аромата на прясно изпечен хляб можеш да го усетиш само когИ минаваш покрай оградата не Демея-та ... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3432 -: Май 29, 2024, 08:35:36 pm »
Не пушиш, не пиеш, жена нямаш, деца нямаш, мечти нямаш...
Жужи, леко с мераците.
Не бъркай желаното с действителното.
Да, не пуши.

Боевые действия на Украине вскрыли серьёзные недостатки американского военно-промышленного комплекса. Дорогостоящие высокотехнологичные системы, которые Вашингтон и его союзники поставили Киеву, показали свою ненадёжность и уязвимость, пишет обозреватель Responsible Statecraft Эндрю Кокбёрн.

Оригинал новости ИноТВ:
https://russian.rt.com/inotv/2024-05-29/Responsible-Statecraft-zapadnoe-oruzhie-provalilo

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 512
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3433 -: Май 29, 2024, 10:27:10 pm »
Боевые действия на Украине вскрыли серьёзные недостатки американского военно-промышленного комплекса. Дорогостоящие высокотехнологичные системы, которые Вашингтон и его союзники поставили Киеву, показали свою ненадёжность и уязвимость, пишет обозреватель Responsible Statecraft Эндрю Кокбёрн.

Сам го казваш:
Не бъркай желаното с действителното.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3434 -: Май 29, 2024, 11:19:10 pm »
Сам го казваш:
Статията на правоверен английски:

Ukraine War rips veil off of US weapons superiority

https://responsiblestatecraft.org/ukraine-us-weapons/