Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 650899 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #495 -: Май 09, 2023, 08:54:12 am »
Поздравявам всички идеологически антифашистки съмишленици с моя религиозен празник - "Дань попеды - 9-ого мая" - денят на победата над фашизма другарки и другари:)

Фашизмът освен като идеология на геноцид и шовинизъм, е и съставомерно деяние по смисъла на българския чл. 108 от НК. Всеки който разпространява фашистка идеология е престъпник.  :)
В Украйна тази зараза взе застрашителни размери, която бе нарастната съвсем съзнателно и целенасочено с парите на американците, беше извършен въоръжен диктаторски-американски преврат с който беше свалена демократично избраната от народа власт, чрез избори, като СВО беше предшествана с фашистки геноцид над руския етнос в самата Руска империя. Последователите на Степан Бандера завзеха властта в Украйна с помощта на американците.

Напоследък много дърти и потомствени фашисти се активизираха, разпознавам ги по антикомунистическата им риторика, дори направиха преди време опит за т.н. "цветна американска неолиберална революция /вербален преврат  :)/" във форума, но моята поява и бърза реакция предотврати тази зараза да завладее не само официалното медийно пространство на държавата, а и едно скромно място на частно здружение за идеална цел - техническа, настоящият форум.

Фашагата /предполагаемия  ;)/ трябва да е наясно, че бдя неОморно и ще разсека всеки опит за фашистка, неолиберална, педерастийско-джендарска революция.  :D

Един се хвали, че бил будист, друг евангелист, а:
Моят бог не е земен, той е извънземният Бог Путин! :D

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #496 -: Май 09, 2023, 09:16:25 am »
juliang, пипна ле се отзаде, може да си направил белата.
Настоящий руский мужик, герой Советского союза - ето страшновато, даже для еврогейских либерастов.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #497 -: Май 09, 2023, 09:30:01 am »
... но моята поява и бърза реакция предотврати тази зараза да завладее не само официалното медийно пространство на държавата, а и едно скромно място на частно здружение за идеална цел - техническа, настоящият форум.
Баца, твоята поява и бърза реакция превърна форума в абсолютна пародия... и с такива заявления продължаваш да го закопаваш.
Мен не ми дреме особено - форума си е твой и на шефчето, което явно мълчаливо одобрява този развой на събитията, а и ми е весело да чета такива неща, разтоварвам се между носенето на оловните обувки.

Аз лично като мине икиндия (че е още срамно рано) ще вдигна една чашка за днешните успехи на ВВС на Украйна, с неоценимата помощ на оборудването дарено от приятелските й държави:


23 от 25 никак не е лошо... А и по случай 9-ти май можеха да изкарат малко повече ракети, ма де да знам... да не се окаже че привършват пущините? :)

И както се изисква от доброто възпитание, посочвам източника от който взимам тази информация: https://t.me/MykolaOleshchuk/46 - телеграм канала на шефа на ВВС на Украйна.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #498 -: Май 09, 2023, 09:44:45 am »
Баца, твоята поява и бърза реакция превърна форума в абсолютна пародия... и с такива заявления продължаваш да го закопаваш.
Мен не ми дреме особено - форума си е твой и на шефчето, което явно мълчаливо одобрява този развой на събитията, а и ми е весело да чета такива неща, разтоварвам се между носенето на оловните обувки.

Аз лично като мине икиндия (че е още срамно рано) ще вдигна една чашка за днешните успехи на ВВС на Украйна, с неоценимата помощ на оборудването дарено от приятелските й държави:


23 от 25 никак не е лошо... А и по случай 9-ти май можеха да изкарат малко повече ракети, ма де да знам... да не се окаже че привършват пущините? :)

И както се изисква от доброто възпитание, посочвам източника от който взимам тази информация: https://t.me/MykolaOleshchuk/46 - телеграм канала на шефа на ВВС на Украйна.

Първо, моята поява тук е 10-тина години преди твоята.  :)
Интересно, как преди твоята не съм се вълнувал от подобни теми и в кой се корени причината за подобни теми?  :)

Не ти дреме особено за форума, защото просто нищо не си дал. Ти си един дървен философ и нищо повече. Нямаш нито една практическа тема. Ти освен практика в големите бойлери надянал оловните обувки, няма какво друго да кажеш, колкото и да се правиш на специалист по хиперзвуковите ракети.

Второ, аз говорих за фашизма, ти ми даваш статистика колко хиперзвукови ракети били свалени от СВО.
Не че съм те имал за особено умен, но с тези цитати на най-лъжливата пропаганда на укронацистите, тотално ми стана смешен  :). Сам се присмиваш на Витан, а всъщност ти си много зле, наистина.  :)

Ти си много объркан човек. Дядо ти бил антифашист, а ти се срамуваш от него. Имаш се за капиталист и демократ, а живееш бедно в диктатура.

С този си начин на мислене - дегенеративно и необратимо, никога няма да свалиш оловните обувки от краката си, те мече са се сраснали на краката ти.  :D
Другия демократ като тебе беше кранист. Третия ТРИ-аджия, а 4-тия пазач на язовир - все мастити капиталисти и олигарси.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #499 -: Май 09, 2023, 10:12:55 am »
Не ти дреме особено за форума, защото просто нищо не си дал. Ти си един дървен философ и нищо повече. Нямаш нито една практическа тема. Ти освен практика в големите бойлери надянал оловните обувки, няма какво друго да кажеш, колкото и да се правиш на специалист по хиперзвуковите ракети.
На кого кое да дам? Да се включа активно в темата "как да размятаме бордюри за да получим безплатно електричество" ли? Или да обяснявам на Динев разликата между сила, енергия и импулс?
Десетилетия някви хора тук мотат намотки в опит да повторят няква измама на един грузинец и резултата какъв е? Да си мотат, ако им действа добре на психиката, но аз в това участите няма да вземам.
Единственото което ми дава лъч надежда е че затихнаха опитите по репликацията на Бедини...

Първо, моята поява тук е 10-тина години преди твоята.  :)
Интересно, как преди твоята не съм се вълнувал от подобни теми и в кой се корени причината за подобни теми?  :)
Щот нямаше война бе ЕДМ-е, нямаше и Ковид пандемия. В момента живеем в интересни времена, не забелязваш ли? :)

Второ, аз говорих за фашизма, ти ми даваш статистика колко хиперзвукови ракети били свалени от СВО.
Именно това е борбата със съвременния фашизъм. Дори и ти ще се съгласиш, макар че двамата имаме малки различия относно това кой е фашиста в случая... :) Просто моите фашисти имат малка победа над твоите фашисти днес...

Не че съм те имал за особено умен, но с тези цитати на най-лъжливата пропаганда на укронацистите, тотално ми стана смешен  :).
Надявам се усещаш как се чувствам аз, гледайки най-достоверните източници, които цитирате вие с Витко... Но ... както ще кажеш, и с право: "Ами не ги гледай бе!". Та и аз така - не ги гледай, не ги пускам слециално за теб.

Ти си много объркан човек. Дядо ти бил антифашист, а ти се срамуваш от него.
Не от него, а от строя. И пак да ти намекна - ако се срамувах от това което е правил и е бил дядо ми, то от това което съм правил и бил аз... трябва да съм се обесил на полилея отдавна :) Но аз съм широко скроен човек - мога да преживея и беседа с комунисти, с фашисти, с гейове... не се пипам за кобура веднага.

Имаш се за капиталист и демократ, а живееш бедно в диктатура.
Имам се за демократ, но не и за капиталист. Не смятам че живея бедно, даже напротив - имам си една кола за града, една за извън града, и едно кабрио за почивните дни. А за диктатурата ще поспорим...

Другия демократ като тебе беше кранист. Третия ТРИ-аджия, а 4-тия пазач на язовир - все мастити капиталисти и олигарси.  :D
Усещам че се чувстваш не във свои води тук - всички са ти под нивото... :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #500 -: Май 09, 2023, 10:51:37 am »
Второ, аз говорих за фашизма, ти ми даваш статистика колко хиперзвукови ракети били свалени от СВО.
Не че съм те имал за особено умен, но с тези цитати на най-лъжливата пропаганда на укронацистите, тотално ми стана смешен  :). Сам се присмиваш на Витан, а всъщност ти си много зле, наистина.  :)

Да си поговорим за фашизма, и за един парад. 1939 година, Брест:

<a href="https://www.youtube.com/v/__Ztie1-v7s" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/__Ztie1-v7s</a>

Това трябва да ни плаши, не нещо друго... Не моите оловни обувки и отношението ми към дядо ми.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #501 -: Май 09, 2023, 12:02:21 pm »
jul,даже не си проумял какво си пуснал, ноо... всичко е от ЛУКАВАГО, на когото изглежда си почитател.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #502 -: Май 09, 2023, 12:26:22 pm »
jul, даже не си проумял какво си пуснал...
Никога няма да проумее, защото е на вие с няколко науки.
Начиная от историята и логиката (москальска лъженаука, учена в училищата по времето на Сталин).

Без да си губя времето с видеото, ще напиша историческата истина, защото е важно.

Хитлер казва на Сталин - Аре влизайте до вашите стари граници в Полша... нали се разбрахме.
Сталин чака да завърши войната с Япония.
Обаче нацистите влизат по-навътре от договорката.
Сталин вика: - Абе, я се връщайте назад, що за договорка е това?
И така, на въпросният "парад" съветские войски гледат как немците се изтеглят...

Я да погледна видеото... Упс, провокативен монтаж за кухи лейки, подменящ историческият факт, който описах по-горе.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #503 -: Май 09, 2023, 01:19:18 pm »
... Хитлер казва на Сталин - Аре влизайте до вашите стари граници в Полша... нали се разбрахме.
Сталин чака да завърши войната с Япония.
А ако китайците и монголците решат да се върнат на старите си граници? :) Ще приветстваш ли това действие, поправящо вековната несправедливост? :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #504 -: Май 09, 2023, 01:20:05 pm »
Оловните обувки /Горелкаджията/ яко е обладан от пропагандата с лъжи.
Много е важна позицията, която човек ще заеме в живота, да различава доброто от злото. Това коя страна ще заемеш има важно значение в задгробния живот. Бил си прост, лош си бил, неблагодарник - ще плащаш с вечни мъки.

Обладан е от нечисти сили. Трябва му екзорсист.  :D
Будиста със светлата душа да се намеси, да го освободи от това.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #505 -: Май 09, 2023, 01:33:28 pm »
Кехая,

След т.н. ВОСР и по време на гражданската война, Полша освен, че връща старите си територии,
завзема и част от Белорусия.
За Монголия нЕмай грижи. Тя веднъж е искала да стане част от СССР. Не я е огряло...
С Китай границите окончателно са закрепени с договор, а Китай никак не е завземал земи на Север - студено им е.
Както и монголите са вземали данък от руснаците, а не са ги окупирали. Студено им идвало да живеят на Север. Прибирали са само парата.
Медицински факти.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #506 -: Май 09, 2023, 01:53:34 pm »
Кехая,

След т.н. ВОСР и по време на гражданската война, Полша освен, че връща старите си територии, завзема и част от Белорусия.

Аз само да попитам... как Полша си е загубила земите? Сигурно вследствие на някакви свръхдемократични референдуми, на които Московия е фен? :)

За Монголия нЕмай грижи. Тя веднъж е искала да стане част от СССР. Не я е огряло...
Аз за преди това говоря... по времето на една Златна Орда...

Така че "изконни територии" е едно много разтегливо понятие и е чисто субективно кой исторически период ще вземеш за да отчетеш разпределението. И а да не повдигаме тая тема, щот и ние не сме произлези от маймуните тук, а сме си довлачили катуна...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #507 -: Май 09, 2023, 02:03:16 pm »
Кехая,

Омръзнал си ми с твоите матросовски номера. Хвърляш се в материя, която само си мислиш, че знаеш. И като кратечар бълваш глупост след глупост.
Последно и телеграфно - после срещу заплащане.

Какво казва вашият човек У. Чърчил:
Полша е хиената на Европа.
Винаги е било така, дори и в днешни дни!

И тая хиена е трябвало през столетията да се усмирява (разбирай несъразмерните амбиции на полската шляхта).
Великите сили (не само Русия), няколко пъти са се договаряли и са си поделяли Полша.
Сега, че Полша иска репарации от Германия за WW2: м'ноооо пара!,
макар като репарации навремето да получи 1/3 от сегашните си земи.
И това, ако не е наглост!

Това, че по тукашните СМРАД-ове това не се говори, не значи, че не е така.
Медицински факт.
А, просят си още 1 раздел, що като вземели пари от германците, щели да искат и от руснаците...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #508 -: Май 09, 2023, 02:14:54 pm »
Какво казва вашият човек У. Чърчил:
Полша е хиената на Европа.
Винаги е било така, дори и в днешни дни!

И тая хиена е трябвало през столетията да се усмирява (разбирай несъразмерните амбиции на полската шляхта).

Е, с'я има друг претендент за хиената на Евразия. Така само, информативно да ти кажа... :) И ще трябва да й се усмиряват имперските амбиции. Суперсила искала да бъде... айде оди обратно в тайгата и не излизай...

макар като репарации навремето да получи 1/3 от сегашните си земи.
Които земи са си били нейни преди Русия, Автрия и Германия да й ги секвестират...
Пак казвам - важен е момента който взимаш за отправен. В единя случай ще си на плюс, в другия - на загуба.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #509 -: Май 09, 2023, 03:21:59 pm »

Имам се за демократ, но не и за капиталист.

А за диктатурата ще поспорим...


Не е демократ оня, който има робско самосъзнание.
В държавата ни се намират чуждестранни окупационни военни бази и около 10 000 чужди войници, докато нашата армия беше разоръжена именно от тях и наброява едва 30 000 статисти-шкембелии, не могат една лицева опора да направят.  :)

Това естествено не те притеснява. А именно това гарантира американската диктатура.

На следващо място, обществена тайна е, че 80% от българите са русофили и не биха желали държавата ни да се замесва в конфликта Русия-САЩ. Това означава, че не мнозинството решава каква да е политиката, а либералното малцинство. Това ли ти е демократичното мислене?

Да не говорим, какви манипулации на изборния вот правят колониалистите у нас. Никога с избори не е отразяван реалния вот, всичко е една лъжа и измама.

Когато бяха войните в Ирак, Сирия, Югославия, преврата в Либия, къде беше, не беше така активен нещо?
А турците се оплакват редовно от намеса във вътрешните им работи от страна на диктатора и фашизма на САЩ.