Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649616 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #855 -: Юли 06, 2023, 08:26:10 pm »
Аа, в стил мижи да те лАжем...
Всеки мижи на различно нещо... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #856 -: Юли 06, 2023, 08:34:31 pm »
Всеки мижи на различно нещо... :)
Има хора, на които истината им боде очите.
Ако искаш да пробваме!?

В един (невзрачен, но кадърен хакерски) сайт днес видях следното видео:
Руски военнопленници в локви кръв, с прерязани гърла, ги карат да викат, за да издават гърлени звуци.
За кеф. После ги разстрелват като кучета...

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 511
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #857 -: Юли 06, 2023, 09:25:26 pm »
Да обясня на тъпите идиоти:
След 2 години изтича срока за експлоатация на двигателите на руските Миг29 и всякакави други руски летателни машини.
Те се ремонтираха в Русия или Украйна. Има малко и полски ремонтни заводи.
Украинските заводи са разрушени. За путкин ние сме официално ВРАЖЕСКА ДЪРЖАВА (набийте си го в тиквите)
И какво парвим с руските возила???????
Изхварляме ги!!!!
Преди 1 година беше момента да ги дадем на утилизация в Украйна и да ги заменят с нещо нормално.
Заради педераса ни президент нестана.
Същото важи за консервните кутии наречени БМП , миномети, САУ и.....
Като незнаете колко време могат да се съхраняват едни снаряди си мълчете. Защото после ще трябва да се плаща за утилизация.
80% от снарядите ни им е изстекъл срока.
А сега хората ни дават пари за да ги утилизират бе тикви смотани.
витанчо кат пак ми се отваряш. Я кажи колко разрушени руски градове от украинци можеш да видиш по твоите канали за информация?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #858 -: Юли 06, 2023, 09:31:38 pm »
Старшинка,

ако мислиш, че си ми казал нещо ново (хеле пък държавнически смислено),
филмираш се.

Познавал съм само 2 смислени старшинки: началникът на моята радиостанция (AДУ), и тоя, де основно си спомням, че ми е преподавал "радизъм" в казармата.

Какво е значението на съкращението 73?
А. Далечна радиостанция;
Б. Най-добри пожелания;
В. Любов и целувки;
Г. Започвай предаването.

Излез малко от филма и кажи по същество:
от 2024-та трябва да спрем да ползваме руският петрол - ЕС така иска. Да хвърляме колите в първата пропаст или гьол, или що?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #859 -: Юли 06, 2023, 09:43:02 pm »
от 2024-та трябва да спрем да ползваме руският петрол - ЕС така иска. Да хвърляме колите в първата пропаст или гьол, или що?!

Ако Русия спре да ползва парите от продажбата на петрол за да убива мирни жители на 800 км от фронта, с радост ще продължим да купуваме петрол от нея. Естествено и ако цената е справедлива. И ако се разберем да плащаме в еднакво удобна за двете страни валута.
Дотогава - сори, аз лично не искам да спонсорирам тероризма.

В един (невзрачен, но кадърен хакерски) сайт днес видях следното видео:
news-front или как беше ония най-кадърния сайт... там де между войната се нищеше как да не забременеем ако извънземни осъществят полов контакт с нас? :) Отдвна не си го цитирал, забравих му точното име, за което се извинявам.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #860 -: Юли 06, 2023, 09:46:47 pm »
Дотогава - сори, аз лично не искам да спонсорирам тероризма.
Уу, браво, софийските г*зета остават без коли, а ти без работа.
Лично мен това ме устройва.
Въпреки цената, която ще платя...

Ако Русия спре да ползва парите от продажбата на петрол за да убива мирни жители на 800 км от фронта, с радост ще продължим да купуваме петрол от нея. Естествено и ако цената е справедлива. И ако се разберем да плащаме в еднакво удобна за двете страни валута.
1. Лицемиериш - с радост.
2. Никой за нищо няма да те пита.
Каквото нареди генерал-губернатора на колонията (от Козяк 16).

news-front или как беше ония най-кадърния сайт...
Не kid, ни един от 2-та. Светнал ме е един колега експерт за него...

П.п. https://rutube.ru/video/4a6171b0ae8ff04ede3c370ce035310a/

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #861 -: Юли 06, 2023, 09:51:26 pm »
Уу, браво, софийските г*зета остават без коли, а ти без работа.
Лично това ме устройва.
Въпреки цената, която ще платя...

Я земи пусни някоя носталгична сълза, гледайки отново тоя клип:
<a href="https://www.youtube.com/v/NtJ21P5oLAk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/NtJ21P5oLAk</a>

Мое па да не е бил правен за миналата зима, а за следващата... или по-следващата... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #862 -: Юли 07, 2023, 09:59:00 am »
Да обясня на тъпите идиоти:
1. За путкин ние сме официално ВРАЖЕСКА ДЪРЖАВА (набийте си го в тиквите)

2. Преди 1 година беше момента да ги дадем на утилизация в Украйна и да ги заменят с нещо нормално.
Заради педераса ни президент нестана.
Същото важи за консервните кутии наречени БМП , миномети, САУ и.....
Като незнаете колко време могат да се съхраняват едни снаряди си мълчете. Защото после ще трябва да се плаща за утилизация.
80% от снарядите ни им е изстекъл срока.
А сега хората ни дават пари за да ги утилизират бе тикви смотани.

1. Не за Русия сме вражеска държава, а за колониалната българска власт Русия е вражеска държава. За народа не е, защото той е русофилски. Само за отделни български профашистки елементи Русия е вражеска страна.

2. Странен начин на мислене, да искаш да се отървеш от нещо, което считаш за боклук. Все едно да си изхвърлиш сака с боклук на терасата на комшиите, щото ти е скъпо да идеш до казана, още повече, че тоя комшия те е хранил и освобождавал от робство. Само идиот може да мисли така.


1. Украйна се опълчи на агресора и с неимоверни жертви позволява ние да продъжим да живеем сравнително спокойно. Държава, която с цената на хиляди животи не само на войници, но и на цивлини държи войната далеч от границите на България.

2. Официалната власт най-накрая осъзнава, че държането на склад на оборудване с дата на производство преди 30 години и технологично изостанало с половин век е безмислено занимание и е по-добре част от него да се вложи като резервни части във вандалски повредените от агресора централи на територията на Украйна,

3. Те газт ни спряха, сега ще ни позволят да пуснем техене реактор, че и части ще ни доставят за него...

4. Официалната власт заяви, че мощностите на производство на оръжие в България са равни на около 30% от това, което може да произведе НАТО, че ние сме на практика най-големия производител на оръжие в НАТО и вероятно единствения в НАТО, който има оборудване на произвежда снаряди по съветски образец и заяви че с радост ще предостави всяко количество боеприпаси и въоръжение, което е небоходимо на Украйна за задържи червената напаст далеч от границите на Европейския съюз.

5. И това е истинската демокрация - когато виждаш че една държава е вероломно и подло нападната, да й се притечеш на помощ още от първия ден, дори и да не се афишира това и да сатва известно от германски медии. Че дори заплащането не е толкова важно - ние макар и една бедна държава ще откъснем от залъка си за да спрем разпълзяването на червената чума по европейския континент.

1. Украйна не се опълчи на агресора, а на ОСВОБОДИТЕЛА, който се притече на помощ извършвания с години геноцид над руското население. И доказателство за това е опълчението от "украинци" от ЛНР и ДНР, които се бият на страната на тоя "агресор". По същия начин тоя "агресор" е нападнал вероломно Османската империя и Райха, когато ни е освобождавала.

2. Официалната власт не е избрана от българи, а от колониални диктатори - окупатори и нарекли семе си демократи.

3. Те не са ни спирали газта, а ние не сме искали да им я плащаме. Все едно да не искаш да си платиш хляба в магазина на касата - естествено, че няма да ти го дадат. А оборудването на АЕЦ се "продава" на Украйна, не щото руснаците ще им построят руска АЕЦ /това е ясно и на малките деца/, а целта е това оборудване де не се намира вече в България, за да може чрез колониален диктат, противно на волята на народа, да закупим ново оборудване, но вече от колонизатора и на 10-пити по-висока цена, като самолетите които им платихме и никога няма да получим - ще плащаме нон-стоп рекет на колонизатора.

4. Колониалната власт не ти е заявила, че всички производствени мощности и технологии на военното ни производство са руски, подарени от руснаците и по ирония на съдбата ние ще ги използваме против тях - няма ненаказано добро, това е истинското лице на демокрацията.

5. Когато бяха нападнати вероломно Сирия, Ирак, Афганистан, Югослравия, Корея, Виетнам от Демокрацията на САЩ, къде беше твоето истинско лице на демокрацията, до защити тези народи? - явно демокрацията има двойно лице, за според случая....

Оправданието, че Червената чума щяла да се разпространява в Европа е изтъркан лаф, нали Путин и властта му бяха олигарси, т.е. класически капиталисти, кои са червените комунисти, които ще превземат Европа, аз такива изводи от световно известните политически анализатори не съм чувал дори от САЩ, а всъщност с такива бутафорни приказки се защитава и захранва неофашизма в Украйна.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #863 -: Юли 07, 2023, 10:19:54 am »
Със старшинка няма особен смисъл да се спори.
Дори на тема съветско и съвременно НАТО-вско оръжие... Войната ще сложи всичко на мястото му.

Виж обаче, получиха си проклятието (анатемата):

<a href="https://www.youtube.com/v/gyncaWWzHzc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/gyncaWWzHzc</a>

Покрай Зеленски го отнесоха всички фашисти. (Ъпгрейда на фашист се нарича нацист).

Малко цитати:

Украинските нацисти застиваха свещеник от Донбас да изкопае собствения си гроб с лъжица, заяви в интервю за РИА Новости Макаровският епископ Гедеон (Харон).

    „Познавам един свещеник в Донбас, който, когато руската армия отстъпи и дойдоха фашистите, те дори не могат да бъдат наречени украинци, го заставиха да си копае гроба с лъжица!» — той каза.

Епископът добави, че украинските бойци не само са издевателствали над православното духовенството, но и са ги убивали, заливали са ги със сярна киселина.

    „Всички тези нечовешки престъпления са били с одобрението на киевските власти, а някои – и по тяхно указание. Днес Украинската православна църква е мъченическа църква“, подчерта той.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #864 -: Юли 07, 2023, 10:42:33 am »
    „Всички тези нечовешки престъпления са били с одобрението на киевските власти, а някои – и по тяхно указание. Днес Украинската православна църква е мъченическа църква“, подчерта той.

Колега,
а ти гледал ли си видеото в което президента на Украйна Порошенко казва още през 2014 г.:
- "Докато нашите украински деца ходят на училище, руските деца на Донбас и Луганск ще бъдат бомбардирани и ще стоят в скривалищата. Те са много прости, за нищо не стават...."

Това го казва президента на Украйна. Той заяви, че ще бомбардира децата на собствения си народ, съставен от руски етнос, той официално обяви ГЕНОЦИД, без да го осъди ЕС и САЩ, защото те са същите убийци в гените си.

Все едно да кажеш подобно нещо за турските деца в България. И на това му викат демокрация и именно тази демокрация защитава ЕС и САЩ в Украйна, дето връзва хора с антифашистко мислене по дървета и стълбове с тиксо - ТОВА БИЛО ИСТИНСКАТА ДЕМОКРАЦИЯ - каза Оловните обувки!

Въпросът е, народът на Украйна ли защитава украинската фашистка власт или територията на руския етнос, който не е вече в състава на Украйна, както и Босна и Херцоговина не са в Югославия заради геноцид? Тъй както Босна се отдели от Югославия, по същия начин се отделиха и поради същите причини ЛНР и ДНР - по съвсем демократичен път, чрез избори и то потвърдено от западни журналисти, аз го прочетох от френски и американски журналисти това.

Да ви намеря ли клипа на Порошенко, ако някой има съмнение в твърдението ми?  :D
Да ви намеря ли клипове с пряко прилагане на западната демокрация в Украйна, чрез тиксо респектиране в демокрация по дърветата?
:D

EDM electronics
си пада по фактите.....  ;)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #865 -: Юли 07, 2023, 11:07:46 am »
Колега,
а ти гледал ли си видеото в което президента на Украйна Порошенко казва още през 2014 г.:
- "Докато нашите украински деца ходят на училище, руските деца на Донбас и Луганск ще бъдат бомбардирани и ще стоят в скривалищата. Те са много прости, за нищо не стават...."
Всяка вечер емигрирам духовно от тая колония и следя единствената държава, която ме кефи (Китай, САЩ, Англия и Израел не са сред тия).
Всичко съм гледал...  8) В промишлени количества  :D

Думата държава идва от глагола: държа. Какво ли държи?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #866 -: Юли 07, 2023, 12:07:32 pm »
... По същия начин тоя "агресор" е нападнал вероломно Османската империя и Райха, когато ни е освобождавала.
За освобождаването ни от Османската империя имам някои съображения, но за освобождаването ни от Райха не си прав. Изобщо. Властта в България е била на страната на Германия, и СССР е извършил агресия, довела до свалянето на официалната власт и замненянето й с марионетки. Никакво освобождение не е било:

Сори, и на мен не ми е приятно, но това са историческите факти. Затова и България е бомбардирана от Великобритания ия САЩ.

1. Не за Русия сме вражеска държава, а за колониалната българска власт Русия е вражеска държава. За народа не е, защото той е русофилски. Само за отделни български профашистки елементи Русия е вражеска страна.
Руснаците за огромна част от българите също не са врагове. Врагове са шепа политици, завряли се в букерите под Кремъл. Останалите, които извършват военни престъпления и в момента... с тях съда ще се разбере дали са били принудени или са действали по своя воля. Но не мисля че ще има милост за тези, които изстрелват ракети по градове намиращи се на 800 километра от фронотвата линия посред нощ и улучват жилищни сгради.

4. Колониалната власт не ти е заявила, че всички производствени мощности и технологии на военното ни производство са руски, подарени от руснаците и по ирония на съдбата ние ще ги използваме против тях - няма ненаказано добро, това е истинското лице на демокрацията.
Да не съм ходил в Арсенал - Казанлък миналата година и да не съм пускал нови производствени мощности - да ти повярвам. Ама съм. Не бяха руски машините - така под секрет да ти кажа... и никой не ги беше подарил, купили сме си ги.

Оправданието, че Червената чума щяла да се разпространява в Европа е изтъркан лаф, нали Путин и властта му бяха олигарси, т.е. класически капиталисти, кои са червените комунисти, които ще превземат Европа
Къде съм казал нещо за комунисти в моя последен манифест? :) Комунисти са бабичките от отрядите на Путин...

(Ъпгрейда на фашист се нарича нацист).
Вече говорихме по темата. Както ти сам каза - едното е италианско, другото - германско.

... Тъй както Босна се отдели от Югославия, по същия начин се отделиха и поради същите причини ЛНР и ДНР - по съвсем демократичен път, чрез избори и то потвърдено от западни журналисти, аз го прочетох от френски и американски журналисти това.
Да, всички видяхме демократичните избори и референдуми. И в Крим, и най-вече в Херсон и Запорожие.... За изборите в самата Русия няма да отварям дума изобщо :)

    „Познавам един свещеник в Донбас, който, когато руската армия отстъпи и дойдоха фашистите, те дори не могат да бъдат наречени украинци, го заставиха да си копае гроба с лъжица!» — той каза.

Епископът добави, че украинските бойци не само са издевателствали над православното духовенството, но и са ги убивали, заливали са ги със сярна киселина.

    „Всички тези нечовешки престъпления са били с одобрението на киевските власти, а някои – и по тяхно указание. Днес Украинската православна църква е мъченическа църква“, подчерта той.
Да, войната е гадна работа. И от двете страни има животни. Аз се сещам за едно друго клипче, дето съм сигурен че всички са го гледали. Един кадър от него, завършека мисля ви е известен:

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #867 -: Юли 07, 2023, 02:20:25 pm »
За освобождаването ни от Османската империя имам някои съображения, но за освобождаването ни от Райха не си прав. Изобщо. Властта в България е била на страната на Германия, и СССР е извършил агресия, довела до свалянето на официалната власт и замненянето й с марионетки. Никакво освобождение не е било:

Превратно тълкуваш исторически събития от ВСВ.
Юридически България е била съюзник на Германия, но политически е била съюзник на фашисткия им режим и идеология. По това време в България са управлявали фашисти. Комунистите са били опозиция и алтернатива на фашистите. Народа по време на фашисткото управление не е искал да се бие на страната на Хитлер. Само шепа наемници-доброволци са отишли на фронта, около 2 вагона българи и са били избити същия ден в който са пристигнали. Така ще стане и сега, като прати войници-доброволци Тагарев.

След като руснаците са минали оттук комунистическото партизанско движение е взело властта от фашистите и забележи: 150 000 български доброволци са се присъедини към Червената армия, срещу само 2 вагона /около 200/, присаединене към армията на фашагите.

Сега историята се повтаря.
Мине ли оттук руската армия, не чакай повече властта да се държи с измами от глобал сатанистите от САЩ.
Ако пък стане така мен да ме пратят на фронта, да се бия срещу руснаци, най-малко 100 натовци ще разстрелям. Не знам, казвам, да си правят сметката...
Връчат ли ми призовка, да се бия за САЩ и НАТО, ще стане касапница....обещавам....

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #868 -: Юли 07, 2023, 02:55:58 pm »
Превратно тълкуваш исторически събития от ВСВ.
Юридически България е била съюзник на Германия, но политически е била съюзник на фашисткия им режим и идеология. По това време в България са управлявали фашисти. Комунистите са били опозиция и алтернатива на фашистите. Народа по време на фашисткото управление не е искал да се бие на страната на Хитлер. Само шепа наемници-доброволци са отишли на фронта, около 2 вагона българи и са били избити същия ден в който са пристигнали.
Сам обясняваш защо германците не са искали войска от нас. Защото не сме имали такава, колкото и да ти са обяснявали нещо друго. Били са неподготвени по стандарта на германската армия и са щели по-скоро да пречат отколкот ода са от полза.

Но за сметка на това са сформирани подразделения на жандармерията, в която хиляди, а вероятно десетки хиляди българи са изпълнявали задължения под германско командване на територията на България.
А в Червената армия не са имали особени претенции за подготовка - което се наблюдава и в момента в руската армия. Прибират който им попадне, важното е да има пушечно месо.

И това не променя факта, че Червената армия нахлува на територията на България и сваля законното по това време управление на държавата.

А за сега... нещата са много-много различни. Можеш да видиш какъв рев е по кандидат кмета на София Терзиев - всички са наскачали щот дядо му бил от ДС. Огромна част от населението все още помни ония 45 години и няма никакво желание те да се върнат.
Когато руската армия ни освобождава от турците, руснаците се задържат само няколко години, и след това оставят България да се оправя сама (щото си имат някакви техни си проблеми за решаване вероятно). Затова и в народа остава впечатлението че руснаците тогава са ни освободили. Но по време на Втората световна война дойдоха и забравиха да си тръгнат. И хората живели тогава все още помнят какво беше тогава и какво е сега. И съм сигурен че няма да поискат онова да се върне отново. Още повече пък да се наложи с военна сила.

Връчат ли ми призовка, да се бия за САЩ и НАТО, ще стане касапница....обещавам....
А за България ще се биеш ли? Или ще позволиш чужди танкове да стрелят по български градове? Не по политици - по градове с мирни българи в тях. Защото без това няма да се мине ако се стигне до там. Защото ще трябва да стрелят по мен най-малкото.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #869 -: Юли 07, 2023, 03:02:38 pm »
Може долу да прочетете, какво казва гръцкия философ Платон за "демокрацията" в своята книга "Държавата", който е роден в родината на "Демокрацията". Сами си правете изводите. Всичко се припокрива на 100% от това, което съм казал аз за демокрацията:

Платон е известен с критиките си към демокрацията като политическа форма. В неговата книга "Държава", Платон анализира различните форми на управление и счита демокрацията за най-непълноценната.

По мнението на Платон, демокрацията е хаотична форма на правление, която позволява на мнозинството да взема решения без да се интересува от мнението на малцинството. Това може да доведе до несправедливи решения и да ограничи свободата и правата на индивидите.

Платон също така критикува демокрацията заради това, че тя позволява на необразованите и неквалифицираните хора да вземат решения, които могат да имат сериозни последици за обществото като цяло. Той смята, че единственият начин да се постигне правилно управление е да се даде властта на мъдрите и опитните лидери.

Накрая, Платон смята, че демокрацията може да доведе до анархия и дори до тирания, като се случва, когато един демагог манипулира масите и използва техния гняв и невежество, за да получи властта. Такъв лидер може да злоупотреби с властта си и да превърне демокрацията в тирания, което е основен страх на Платон.


Демокрацията води до ТИРАНИЯ - точно това което виждаме днешно време по света. Тирани нарекли себе си демократи са узурпирали властта и я ползват в интерес на едно олигархично малцинство. Те налагат цензура - САЩ - в Туитър, Ютуп, уволниха топ-журналиста на ФоксНюз - Такар Карлсън.

Те наричат комунистите тирани, а са 100-пъти по-големи тирани от тях.