Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649460 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #870 -: Юли 07, 2023, 03:27:44 pm »

1. А за България ще се биеш ли?

2. Или ще позволиш чужди танкове да стрелят по български градове? Не по политици - по градове с мирни българи в тях. Защото без това няма да се мине ако се стигне до там.

3. Защото ще трябва да стрелят по мен най-малкото.

1. Ще се бия за България срещу терористичната организация НАТО. Вероятно ще се образува нещо, като демократичната опозиция в Сирия срещу колониалното тиранично управление - според Платон, която се бие срещу законното правителство на Башар Асад, подкрепяни от САЩ - щото нали без външна подкрепа не става.  :)

2. Имаш предвид, както украинците /армията им/ обстрелваха с танкове, артилерия и ракети Точка У собствените си граждани в Донбас и Луганск, преди да им дойдат на помощ руснаците ли с СВО? Нали знаеш, дори имаха подписан договор - Мински съглашения, които не само не бяха спазени, а дори гаранти, като Меркел каза, че не са имали намерение да ги спазват, т.е. западът искаше война.
Нали знаеш, президента Порошенко заяви най-официално, че ще обстрелва децата на Донбас, щото били прости и не ставали за нищо, да стояли в бомбоубежищата, докато украинските деца ходили на училище. Ако това е демократично според теб, можеш сам да си отговориш на въпроса, кое е правилно и кое не.

3. Ако очакваш аз да те защитавам от НАТО, то няма смисъл, щото ти си натовец. Ако си от опозицията обаче, която е против терористичната организация НАТО, да, ще те защитя.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #871 -: Юли 07, 2023, 03:47:41 pm »
Може долу да прочетете, какво казва гръцкия философ Платон за "демокрацията" в своята книга "Държавата", който е роден в родината на "Демокрацията". Сами си правете изводите. Всичко се припокрива на 100% от това, което съм казал аз за демокрацията:
Ще е хубаво да се поинтересуваш каква точно е била гръцката демокрация. Там са можели да взимат решение само гражданите. Буквално. Всичките роби, крепостни селяни и подобни "втори сорт" хора не са имали право на глас. В това число и жените...

Демокрацията води до ТИРАНИЯ - точно това което виждаме днешно време по света. Тирани нарекли себе си демократи са узурпирали властта и я ползват в интерес на едно олигархично малцинство.
Всяка една форма на управление по един или друг начин води до тирания за някоя прослойка от обществото. Стремежа е прослойката която е онеправдана да е възможно най-малка и възможно най-малко засегната. Самата дефиниция на "демокрация" води до заключението че има някакво мнозинство и някакво малцинство, чиито искания не се припокриват. Няма как всички да са доволни.
Възможността за произведане на честни избори на определен период е гаранция, че когато недоволните станат мнозинство, те автоматично получават властта да направят така, че да не са вече недоволни. И така недоволните винаги ще са по-малко от доволните.

2. Имаш предвид, както украинците /армията им/ обстрелваха с танкове, артилерия и ракети Точка У собствените си граждани в Донбас и Луганск, преди да им дойдат на помощ руснаците ли с СВО?
Имах предвид обстрелването на украинския Лвов от руски ракети.

... Нали знаеш, дори имаха подписан договор - Мински съглашения..
в които беше споменато нещо за териториалната цялост на Украйна според гранците й от 1991-ва година...

3. Ако очакваш аз да те защитавам от НАТО, то няма смисъл, щото ти си натовец. Ако си от опозицията обаче, която е против терористичната организация НАТО, да, ще те защитя.  :D
Аз не виждам нужда някой да ме защитава от НАТО. НАТО е тук, в България, в съседните ни държави, и никой не ни бомбардира. Виж ако славната Червена армия дойде, не съм сигурен че няма да летят ракети и снаряди, и тогава ще ми трябва защита. Но явно няма да е от наследници на войводски род... ще чакам някаква евро гейове да го правят...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #872 -: Юли 07, 2023, 04:10:43 pm »

1. Имах предвид обстрелването на украинския Лвов от руски ракети.
 
2. Аз не виждам нужда някой да ме защитава от НАТО.

3. Виж ако славната Червена армия дойде, не съм сигурен че няма да летят ракети и снаряди, и тогава ще ми трябва защита. Но явно няма да е от наследници на войводски род... ще чакам някаква евро гейове да го правят...

1. Лвов не е украински, т.к. Босна и херцоговина не са Югославски, т.к. Бангладеш не е Индийски. Това е руска територия в която водят война руснаци с фашисти за освобождаване на руска територия, заселена с етнически руснаци. Нещо си се объркал, както и си мислиш, че това е прецедент. Не, не е. Питай американците и англичаните как се отцепва територия от държава с референдум на демократична и етническа общност. Дори виж Крим.

2. Ти не виждаш, но аз виждам и не само аз, да се защитим ние истинските демократи от колониалната терористична организация НАТО. Как да искаш ти защита, като ти си им съучастник в престъпленията. Те строяха база около руските граници и лаборатории за биологични оръжия - диктаторите им с диктатори. Само заради тия лаборатории трябва да бъдат разбомбени, както направиха руснаците впрочем още в първите дни на СВО.


3. Хипотетично като дойде Червената армия ще му мислим. Но сега тук се намира натовската армия, окупирала държавата с бази. Никога руска армия не е имала бази у нас. Дори не сме били част от СССР, а сега сме част от ЕС и пълна липса на суверенитет и разоръжаване. сега и оръжията си ще подаряваме на фашисткия украински режим.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #873 -: Юли 07, 2023, 06:44:39 pm »
1. Лвов не е украински, т.к. Босна и херцоговина не са Югославски, т.к. Бангладеш не е Индийски. Това е руска територия
Много повече години е бил австрийска и полска, отколкото руска територия. Аман от тая грандомандщина... :)

... Как да искаш ти защита, като ти си им съучастник в престъпленията. Те строяха база около руските граници и лаборатории за биологични оръжия - диктаторите им с диктатори. Само заради тия лаборатории трябва да бъдат разбомбени, както направиха руснаците впрочем още в първите дни на СВО.
И защо СВО не приключи като разбомбиха всичко?
И да питам само... съседите на Русия имат ли право да разбомбят някоя руска губерния, щото там имало лаборатории? Дали всяка държава няма право да си има каквито си иска лаборатории на нейна територия? Или с'я ще почнеш да ми обясняваш че в руските лаборатории отглеждат само теменужки...
С какво право Русия определя какво да прави една държава на собствената си територия? Или с кого да си играе на войници? Когато Русия и Беларус си правят учения, и когато в Беларус има руски войници това повод ли е Полша да нападне Беларус? Или няма такива неща? :)
И колко точно чужди военни бази имаше на територията на Украйна? Ако може с линк към някакъв източник, а не твоите фантазии... Аз се сещам само за една - Севастопол... :)
 
... Но сега тук се намира натовската армия, окупирала държавата с бази.
Ако 200 човека с 10 джипки са ни окупирали... заслужаваме си го. Ама това е щото наследниците на войводите си бъркат в отверстията вместо да грабнат пушките и да отвоюват територията ни :)

... Дори не сме били част от СССР...
За една бройка да станем...

... сега и оръжията си ще подаряваме на фашисткия украински режим.

Ще ги продаваме, споко. Както сме продавали в последните 70 години. Дори бих казал че преди 40 години подарявахме много повече - на "братските" наорди в Африка и Азия. А тия които ги продавахме, ги продавахме за валутни рубли, с които нищо не можехме да си купим (е, освен ушанки и москвичи, и то колкото ни отпусне големия брат).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #874 -: Юли 07, 2023, 08:44:57 pm »
Виж обаче, получиха си проклятието (анатемата):
<a href="https://www.youtube.com/v/gyncaWWzHzc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/gyncaWWzHzc</a>

Ето го отчето в по-добра резолюция:










Дамата вдясно да ти я представям или или ти е известна? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #875 -: Юли 07, 2023, 10:20:32 pm »
Дамата вдясно да ти я представям или или ти е известна? :)
Това не променя нищо. Който е проклет, си е проклет... А кой ли е !?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #876 -: Юли 07, 2023, 10:31:14 pm »
Браво на отчето, това е истински българин - борец срещу колониализма.
Има много хубава фланелка с образа на Сталин.
Откъде мога да си купя такава фланелка, някой знае ли?
Ще я нося, като ходя на хеви-метал концерти и за риба.  :D


През 2026 г. САЩ ще се оттеглят от Европа! Не по-късно от 2028-29 г. ЕС ще се разпадне!
<a href="https://www.youtube.com/v/iKa7DnkyVA8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/iKa7DnkyVA8</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #877 -: Юли 07, 2023, 10:32:52 pm »
Браво на отчето, това е истински българин...Има много хубава фланелка с образа на Сталин.

Думи нямам...  а ти акъл нямаш.
Напомня ми едно друго отче от зората на демокрацията, което вероятно не си го чувал:


... А кой ли е !?

Излагаш се, Витко...


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #878 -: Юли 07, 2023, 10:37:56 pm »
Думи нямам...  а ти акъл нямаш.


Много го харесвам този отец.
Ще го намеря и ще го почерпя едно плумари с шопска.
Ще му поискам фланелката.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #879 -: Юли 07, 2023, 10:42:49 pm »
Много го харесвам този отец.
Ще го намеря и ще го почерпя едно плумари с шопска.
Ще му поискам фланелката.  :)
Ако го почерпиш водка със сельодка, може и да ти подари снимка на Захарова с автограф...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #880 -: Юли 07, 2023, 10:45:57 pm »
Ако го почерпиш водка със сельодка, може и да ти подари снимка на Захарова с автограф...
Ще го накарам да ми даде телефона на Захарова, зная мн. добре руски.
Сигурен съм, ще се харесаме и по идеологическа линия ще намерим общ език в спалнята.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #881 -: Юли 08, 2023, 12:04:03 am »
72 години едно и също... :) Витко, трябва да смениш плочата:

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #882 -: Юли 08, 2023, 12:12:14 am »
72 години едно и също... :) Витко, трябва да смениш плочата
Кехая, сърбай си ракийката и бъди рахат!

https://usdebtclock.org/


USA TOTAL
DEBT = 101 037 000 000 000 USD

P.s. Логиката е москальска лъженаука, изучавана по времето на Сталин. Математиката тоже.
У USA-та не учат математика, а работа с калкулатор. Племенниците ми бяха очевидци на този факт.
Упс, ма то и астрономия тука ще си требе...

А, то USA забраниха на Китай да прави техния хай-тек. А Китай забрани износа на германий и галий. Като забрани и изобщо износа на редкоземните метали (има-няма 90% световен монопол), ще забранят на USA изобщо да произвежда хай-тек  8) :D До тук само беше жълт картон...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #883 -: Юли 08, 2023, 10:23:41 am »
Матвийчук: ракета "Калибр" уничтожила 800 военных ВСУ и НАТО при ударе по Львову
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/world/1854799-anatolii_matviichuk_raketa_kallir_lvov/

Украинская армия понесла колоссальные потери в результате ракетной атаки на Львов. По словам военного эксперта, полковника в отставке Анатолия Матвийчука, в Академии Сухопутных войск ВСУ, которая попала под удар ракеты "Калибр", находилась база для иностранных инструкторов.

Там размещались британские и американские офицеры, солдаты из Польши и стран Балтии, отметил Матвийчук. Западные инструкторы обучают ВСУ применять технику на поле боя и управлять подразделениями.

"Там много специалистов в области применения оружия — это снайперы, зенитчики, офицеры, которые организуют процесс восстановления западной техники и вооружения, которые мы выводим из строя", — сообщил полковник.


Правда, о том, что вечером 4 июля украинские националисты обстреляли из РСЗО HIMARS Макеевку и Донецк, еврочиновник ничего не сказала.
Напомним, буквально накануне удара по Львову ВСУшники с помощью американского оружия атаковали 40 многоквартирных домов, 12 общеобразовательных учреждений и 13 детских садов. Причем несколько снарядов попали в больницы, где оказывали помощь мирным жителям, в том числе детям.

https://mpsh.ru/19025-nochnoj-udar-po-lvovu-v-ssha-skoro-poletjat-groby-obernutye-v-zvezdno-polosatye-flagi.html

НАТО с Русия ли е решило да се бие?
Натовско оръжие, разузнаване, логистика, обучение, остава само крупна армия и войната е САЩ-Русия.
Какво прави там това НАТО, демокрацията ли защитава, кой ги е викал, кой им е дал тия права с техните оръжия да бомбардират мирното население на ЛНР и ДНР?
Кой им бърка в гъза на тия? Какво искат тия?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #884 -: Юли 08, 2023, 01:38:23 pm »
Странно? Путин заплаши преди година, че ако се намесят други държави тежко им! Сега какво? Шубе ли го наду, или това е партенка, за русофили и руско население! Рогозков дет фургаше сармати по континентите, го няма, Мечкаров още се пени ама никой не го бръсне за слива от лилипутинската клика! Нещо не се вързва ама нейсе!