Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 648489 пъти)

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #915 -: Юли 10, 2023, 08:48:35 am »
Умен е човека и дава някакви решения относно застаната ни родина-и аз следя изказванията му и оставам впечатлен от капацитета му-умен пичанга,ще гласувам за него (за пръв път ще ми е)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #916 -: Юли 10, 2023, 09:24:53 am »
А, той са бил прибрал... сега поразрових за него в нета, не го бях чувАл досега...
Захлебил покрай АЕЦ Белене, с'я парите свършили и ще се пробва в политиката? Или и той е некво руско прокси като Р.Овч...
Ще се въздържа да се запознавам с неговите изказвания...

Ти си пример от медицината за хронична явна комунофобия. Проблема е психически. Както е доказано от психиатри и психиатричната експертиза, че социалните мрежи водят до придобиването на психически заболявания, американските колонизаторски пропагандни технологии водят до такива комунофоби и русофобии. Те доказаха, как могат да преформатират психиката на цял един народ - руския в Украйна.

Ти успя само с един прочит на информация от Интернет категорично да окачествиш един човек, без дори да си се запознал за какво и как говори. Друг е въпроса, колко вярна е тази информация, която приемаш априори за истина. Въобще съм те забелязал, че при теб най-голяма стойност имат доказателства, като снимки, виеда и статии, които съвпадат с изградения ти мироглед, без оглед и съмнение на това, че има програми, като фотошоп, ботове за новини, видеомонтажи и пропаганди лъжи.

Аз Петър Клисаров не го познавам. Но така набързо да му дам характеристика......

Ти така и не даде определение за Червената чума - това комунизъм ли е, американска диктатура ли, колониализъм, империализъм - просто клиширано още от времената на скачането по площадите ти е останала тая инерция, още когато си се заселвал с цървулите в града.  :)

Западния Комунизъм настъпва, бъдещето ще е без притежание на собственост от обикновения човек, тя ще бъде на Блек Рок, градовете и държавите ще са притежание на частни корпорации, а хората ще са малоимотни, като в Германия примерно - без собствени жилища и коли на лизинг, а за простолюдието обществени автомобили - корпоративни, не частни /комунизъм, ама не руски - западен/.

Базов доход!
- съкровената мечта на комунистите, олицетворението на комунизма, но не руска технология, а точно западен. Стои си вкъщи, нищо не прави и му плащат минимално екзистенциално възнаграждение. Идеята - да му стигат за обикновена храна в Лидал и Кауфлан, която ще представлява гумено месо от новите инвестиции на Бил Гейц, пластмасови домати, сирене от палмова мазнина и колбаси от щурци, хлебарки и плужеци и нон-стоп ваксиниране, за да са здрави хората - ха чСтитУ.  :)
А яж путко сирене....  :)

Такива като теб ще се хванат за палците един ден. Хал хабер си нямаш, какво всъщност се случва в света.
Хроничното алкохолно опиянение ежедневно те отнася в една друга реалност и ти убягва действителната. А цигарите катализират действието на алкохола.  :)
« Последна редакция: Юли 10, 2023, 09:41:25 am от EDM electronics »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 103
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #918 -: Юли 10, 2023, 02:32:40 pm »
Най-добрия американски журналист Такър Карлъсн беше уворнен от ФоксНюз]

Вие знаехте ли го този журналист или разбрахте за него от пропагандните си източници, защото аз не. Реших да проверя в Уикипедия. Фразите като: "една от водещите фигури на тръмпизма", "политически коментатор" и "в предаванията си често пропагандира крайни възгледи, подвеждащи твърдения и конспиративни теории" са достатъчни, според мен, за неговото отстраняване. Според вас "най-добрия" защото, твърденията за които му плащат, съвпадат с вашия мироглед?! Пак ще повторя, едно от най-силните оръжия на Русия е пропагандата, наистина много жертви... Да не би да сте част от ниско-интелигентния електорат на вгъзраждани?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #919 -: Юли 10, 2023, 02:57:23 pm »
Вие знаехте ли го този журналист или разбрахте за него от пропагандните си източници, защото аз не. Реших да проверя в Уикипедия. Фразите като: "една от водещите фигури на тръмпизма", "политически коментатор" и "в предаванията си често пропагандира крайни възгледи, подвеждащи твърдения и конспиративни теории" са достатъчни, според мен, за неговото отстраняване. Според вас "най-добрия" защото, твърденията за които му плащат, съвпадат с вашия мироглед?! Пак ще повторя, едно от най-силните оръжия на Русия е пропагандата, наистина много жертви... Да не би да сте част от ниско-интелигентния електорат на вгъзраждани?
Познавам го отдавна. Той е нещо, като Слави Трифонов в САЩ. Имаше дългогодишно вечерно политическо шоу във ФоксНюз. На екран е повече от 30 г. Ако това, което си прочел в Уикипедия за него беше вярно, защо са го търпели 30 г.?

А Уикипедия е сайт в който всеки може да пише всичко, каквото си поиска, вкл. и лъжи, и измислици или пропаганди. Това не е официален източник на информация. Отворен сайт е, като Гугал-Еарт - всеки може да поства снимки и коментари.

Не само Русия ползва словото за пропаганда. Либералите са майсторите на пропагандата и не само - технически те са 1000 г. напред от Русия. Възможностите им в пропагандата са хиляди пъти по-големи.

Не знам кой плаща на Такър Карлсън да говорел неща, съвпадащи с моя мироглед. По принцип той е консевратор, като Тръмп и повече от 50% от населението на САЩ. Не знам ти измисли ли си кой му плаща, или предполагаш, че е Русия, мисля, че си по-голям конспиратор от твърденията за Такър.  :D

По повод това какъв електорат съм бил - имаш правото да ме туриш където ти харесва. Някои ме наричаха комунист, бесепар, какебист, но в гъз е раждана само либералната педерастийска сган, която днес управлява света, ако толкова много се интересуваш кой ражда от гъС. Дори президента на Латвия - Едгарс Ринкевич е аканъ педераст - чистокръвна порода педераст и се хвали с това дори /финокио/.  :D Питай него дали е в-гъз-раждан, той е от ващи.   ;D

Та ти ли ще ми говориш за раждани в гъзове? Ти живееш в една от най-педерастийските държави в света - стой си там и не се връщай, попивай от мирогледа им.

Каци ин кули!  :D
« Последна редакция: Юли 10, 2023, 03:17:30 pm от EDM electronics »

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #920 -: Юли 10, 2023, 03:24:57 pm »
Ти си пример от медицината за хронична явна комунофобия. Проблема е психически. Както е доказано от психиатри и психиатричната експертиза, че социалните мрежи водят до придобиването на психически заболявания, американските колонизаторски пропагандни технологии водят до такива комунофоби и русофобии. Те доказаха, как могат да преформатират психиката на цял един народ - руския в Украйна.

Ти успя само с един прочит на информация от Интернет категорично да окачествиш един човек, без дори да си се запознал за какво и как говори. Друг е въпроса, колко вярна е тази информация, която приемаш априори за истина. Въобще съм те забелязал, че при теб най-голяма стойност имат доказателства, като снимки, виеда и статии, които съвпадат с изградения ти мироглед, без оглед и съмнение на това, че има програми, като фотошоп, ботове за новини, видеомонтажи и пропаганди лъжи.
Точно ти да го казваш това... смешно е.

Не знам дали забелязваш, че аз най-често давам линк към събитие, не към размисъл на някой върху събитието. Давам информацията, и смятам че всеки човек с IQ повече от номера на обувките му може да си извади изводите.
Докато ти първо ме пращаш да гледам едночасовите словесни изблици на някой си, неговите заключения, и очакваш аз да се съглася с тях.
Изказвай си собственото мнение по повод някакво събитие, не ни пращай да слушаме някакви чичковци. И не си мисли че само фотошопа е изопачаване на събития. Най-голямото изопачаване е когато някой ти обяснява какво се е случило, без да ти го показва.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 103
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #921 -: Юли 10, 2023, 03:40:36 pm »
Едм, процента на педалите тук е същия, като в другите държави... Майка ти Русия не прави изключение, харесва ли ти или не. На мен лично не ми пречат докато не са ми в къщата...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #922 -: Юли 10, 2023, 03:44:30 pm »
Едм, процента на педалите тук е същия, като в другите държави... Майка ти Русия не прави изключение, харесва ли ти или не. На мен лично не ми пречат докато не са ми в къщата...

Че си и лъжец на всичкото отгоре.
Опитваш се да изравниш резултата, но си сбъркал.
Педерастията на запад е уредена със закон - можеш да сключваш еднополов брак, да осиновяваш дете в еднополов брак, има Родител 1 и Родител 2, можеш да правиш манифестации, да пропагандираш, да рекламираш педерастията  и последната новина - да направиш стая в детско училище, където малолетните на тъмно да се събличат голи и да си барат чурките.

Всичко това е ЗАБРАНЕНО в Русия.

Хал хабер си нямаш какво е там. Не му били пречели педалите, а пита кой бил раждан в гъз.

Ако искаш да разбереш кой е в-гъз-раждан, застани пред някое огледало и ще разбереш - ще го видиш с очи.  :)


Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #923 -: Юли 10, 2023, 04:25:21 pm »
Че си и лъжец на всичкото отгоре.
Опитваш се да изравниш резултата, но си сбъркал.
Педерастията на запад е уредена със закон - можеш да сключваш еднополов брак, да осиновяваш дете в еднополов брак, има Родител 1 и Родител 2, можеш да правиш манифестации, да пропагандираш, да рекламираш педерастията  и последната новина - да направиш стая в детско училище, където малолетните на тъмно да се събличат голи и да си барат чурките.

Всичко това е ЗАБРАНЕНО в Русия.

Хал хабер си нямаш какво е там. Не му били пречели педалите, а пита кой бил раждан в гъз.

А ти си манипулатор. Спестяваш голяма част от исстината и говориш със заобиколки, без да цитираш точни данни.
Прави се така:
1. Държави, в които са разрешени еднополовите бракове:
Цитат
There are currently 34 countries where same-sex marriage is legal: Andorra, Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Cuba, Denmark, Ecuador, Finland, France, Germany, Iceland, Ireland, Luxembourg, Malta, Mexico, the Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, the United Kingdom, the United States of America and Uruguay.
Еднополовите бракове са резрешение не само на Запад. Освен ако включваш в Запад-а и Бразилия, Андора, Чили, Колумбия, Коста Рика, Куба, Еквадор, Мексико, Нова Зеландия, Южна африка, Тайван. Ще се съгласиш че голяма част от държавите не са на запад, нито са част от т.нар. западно общество.

Осиновяването на дете от такива двойки горе-долу съпада с горния списък.

За рекламите и манифестациите... въпроса що е то "реклама" е доста спорен. Да, говори се открито за това, но не е реклама.

За тъмната стая в детската градина очкавам линк към оригиналния материал, а не към статия в Блиц.

За забраната на педерастията в Русия... приеми едно валерианче преди да цъкнеш следващия линк:

https://youtu.be/EYH3ml0y_9w?t=1064

Обяснява ти го точно и ясно един човек, на който ти имаш безрезервно доверие...
Или ще кажеш че и кумира ти лъже и заблуждава хората? Гледа Оливър Стоун в очите и лъже? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #924 -: Юли 10, 2023, 04:34:18 pm »
За рекламите и манифестациите... въпроса що е то "реклама" е доста спорен.
О, лукави, да не са те уволнили?! Нямаш ли си работа, та по цял ден да дрънкаш и правиш от мухата слон?!

П.п. На психо-десния сектор не трябва нищо да му се обяснява. В самата психиатрия може човек да има повече успех с обясненията...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #925 -: Юли 10, 2023, 04:34:52 pm »
А ти си манипулатор. Спестяваш голяма част от исстината и говориш със заобиколки, без да цитираш точни данни.
Прави се така:
1. Държави, в които са разрешени еднополовите бракове:

Алкохола не прощава!  :)
Липсва ти концентрация, не разбираш прочетеното в това което си цитирал.
Не е ставало въобще въпрос в кои държави глобалистите са прекарали пъклените си педерастийски закони.
Ставаше въпрос за сравнение на Русия със Запада, не с останалия свят.

Манипулатор си ти. Вероятно не го правиш нарочно, като имам предвид пороците ти.

Чети добре, Оловни обувки....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #926 -: Юли 10, 2023, 04:37:04 pm »
Манипулатор си ти. Вероятно не го правиш нарочно...
Оо, точно нарочно го прави. Такава му е природата. Дървено-философска..

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #927 -: Юли 10, 2023, 04:39:20 pm »
Оо, точно нарочно го прави. Такава му е природата. Дървено-философска..
Ами познавам и други като него, дето употребяват редовно алкохол и пушат - същите са, папагали, де разбрали, де не, там да се противопоставят. Да не говорим, че него никой не го е питал, намесва се в чужд разговор и ще носи чуждия кръст. Разбирам ги, но не мога да им помогна.  :)

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #928 -: Юли 10, 2023, 05:38:27 pm »
Ставаше въпрос за сравнение на Русия със Запада, не с останалия свят.

В Русия НЯМА законови ограничения за сексуалната ориентация на пълнолетни граждани - самия В.В. Путин ти го казва.
Също така еднополовите бракове не са специалитет на Запада. Много други държави също са разрешили това. Запад и Не-Запад не е релевантно в случая.

Всичко това е ЗАБРАНЕНО в Русия.


И кой сега е лъжеца? :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #929 -: Юли 10, 2023, 06:47:24 pm »
В Русия НЯМА законови ограничения за сексуалната ориентация на пълнолетни граждани - самия В.В. Путин ти го казва.
Също така еднополовите бракове не са специалитет на Запада. Много други държави също са разрешили това. Запад и Не-Запад не е релевантно в случая.
 

И кой сега е лъжеца? :)

Че кога съм твърдял обратното?
Ти сега убеди ли се, че ти липсва концентрация и че не разбираш това, което четеш?
Никога в Русия не е било забранено да станеш педераст, нито е престъпление да си педераст.

Да видим какво съм писал по точки, щото не разбираш, като четеш:

1. Педерастията на запад е уредена със закон - можеш да сключваш еднополов брак,
2. да осиновяваш дете в еднополов брак,
3. има Родител 1 и Родител 2,
4. можеш да правиш манифестации,
5 да пропагандираш, да рекламираш педерастията 
6. и последната новина - да направиш стая в детско училище, където малолетните на тъмно да се събличат голи и да си барат чурките.

Всичко това е ЗАБРАНЕНО в Русия.


1. Педерастията на запад е уредена с джендърен закон - вярно е.
2. В Русия не може да се осинови дете от педераст - вярно е.
3. В Русия няма Родил 1 и Родетл 2 - вярно е.
4. В Русия е забранено на обратни да манифестират - вярно е.
5. В Русия е забранено със закон да се рекламира и пропагандира чрез медии хомосексуалната ориентация - вярно е.
6. В Русия няма училища в които децата ги принуждават да се събличат голи и да си обарват чурките - вярно е.

Къде лъжа бе Оловни обувки?
Къде съм казал, че в Русия се преследват педерастите от закона и е забранено да си педераст?
Май тая вечер не си си пил малца?

Бързо да си извиниш за дето ме обвини и обиди напразно и за дето перманентно не разбираш, като четеш.