Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 651481 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1500 -: Август 19, 2023, 09:17:21 pm »
... Зеленски е издал указ, само изявените нацисти да се погребват с почести. За другите или братска могила, или кремиране.

Нек'ъв линк, или пак е медицински факт?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1501 -: Август 19, 2023, 09:25:41 pm »
Документален факт. Малко търпение и ще видиш самият документ:

https://rutube.ru/video/c9c65ffa89eded58f289a007090f3430/?t=3247

(видео, времето настроено - пусни си звука първо)

Неактивен suliko

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 112
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1502 -: Август 19, 2023, 09:37:52 pm »
Кончаловски:

"..Ние сме архаична нация, мнозинството хора у нас живеят в каменната ера, но в същото време ползват айфони. А що се отнася до нашата ценностна система, сравнена с Европа, то ние се намираме в XI или XII век, когато все още не е имало никаква буржоазия, не е имало граждани. За това е писал още Маркс. Така например, у нас никога не е имало собственост..... Затова и много руснаци не могат да разберат немците, както и обратното: съществува различни системи на приоритети.."

 A ето какви са избраниците на "елитът" в задунайская губерния БГ!!

В нормалните общества  има разделение във възможностите! След съветизирането на България, обаче, е наложен болшевишкия стил, и комунизмът го размества , при което във висшите ешалони попаднали мнозина, за които в миналото изобщо и не би могло да става дума,но сляпо верни на "идеята"! И сега всичко това ние сме получили в наследство. Фирмите и заводите на наследниците им не са конкурентни,ако нямат финансиране с правителствени средства! И за това за тях е на живот и смърт да са отново на власт! С цената на всичко!



Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1503 -: Август 19, 2023, 09:42:09 pm »
Документален факт. Малко търпение и ще видиш самият документ:

Ако става въпрос за този документ - Витко, без да се обиждаш, ама... ти дебил ли си?

Министерството на отбраната НА УКРАЙНА (или самия Зеленски, както се твърди във видеото, макар че на документа пише друго) издава заповед (официален документ, подпечатан със син печат) НА АНГЛИЙСКИ?!? За кого е предназначена тази заповед, кой е реципиента, или да го кажа по друг начин - кой ще заравя убитите воиници, че се налага заповедта да е на английски? Някакви американци според теб се занимават с кремирането и закопаването на убитите, че трябва заповедта да е на този език?



В бою, как известно, не бывает случайностей и совпадений. Но именно там происходят истинные чудеса, которые нельзя объяснить ничем, кроме как Божьей помощью:
;;;
Много е интересно свидетелството на 1 командир езичник. И не само...
Първи вариант на отговора - да, ще им е необходима помощ от Бог, защото нещата са много печални.

Втори вариант - с какво ватнишкия свещеник на бойното поле в Украйна се различава от свещеника, пращал кръстоносците на изток? Дали нямат едно и съща задача - да се опитат да представят клането на мирни жители като богоугодно дело?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1504 -: Август 19, 2023, 09:58:27 pm »
Най-искрено пожелавам  ;) на всички евроатлантици-демократи, да ги споходят най-висшите евроатлантически ценности, да се радват на повече гей-паради, педала да им дойде в къщата, да им продължи рода това отроче на атлантизма и да си прави на воля клизмите в твоята баня, дето лично си и редил плочките с потно чело и напукани пръсти от теракотното липело. Дано са щастливи младите.  :)

Оставете консерватизма в интимните отношения на простите русофили и комунисти. Нека те се снушават с разнополови. Нека я карат още по старомодному.  :D

Толкова са напреднали вече технологиите на запад и САЩ, че е неоспорим факт педала да забременее и ражда през гъза.  ;D Това е все едно караш Тесла. Нека русофилите си карат още Жигулетата - теС загубеняци.  :D

Ние сме архаична нация, мнозинството хора у нас живеят в каменната ера[/b], но в същото време ползват айфони.

Аз съм сигурен, че не къде да е, а именно тук във форума има хора, които живеят, като в каменната ера.  :D
Те обикновено се присмиват на други, а не виждат себе си.
Те са такива неудачници, че са се нацедили сами на пачи яйца в живота от простотия.
Личи им, че дълги години са се намирали в депресия с всички последствия от това. Създали са си зависимости - вредни пороци, за да намерят чрез тях друг паралелен свят в който да се чувстват по-удобно, обаче за малко.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1505 -: Август 19, 2023, 10:09:18 pm »
EDM, ако продължава така, ще си умре като овца без история...
Иска да остави следа момчето. Колко е удачно и тук ли му е мястото - кой ти смисля, кой ти гледа!

Кехая,
Украйна има правоверен трансгендър за общение със западните медии. Той "ридную мову" не знае и не е длъжен. Трябва да се води отчетност за парите и техниката. Господарите не разбират от туземски.

Споко, скоро ще стане ясно - има ли такава заповед и дали действа.
Спокойствие и силна храна.
Ии далече ръката от кубура. Понякога и празен пистолет гърми...


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1506 -: Август 19, 2023, 10:13:37 pm »
Най-искрено пожелавам  ;) на всички евроатлантици-демократи, да ги споходят най-висшите евроатлантически ценности, да се радват на повече гей-паради, педала да им дойде в къщата, да им продължи рода това отроче на атлантизма и да си прави на воля клизмите в твоята баня, дето лично си и редил плочките с потно чело и напукани пръсти от теракотното липело. Дано са щастливи младите.  :)

Да ти се връщат благите пожелания, ЕДМ-е :) За мен е вече малко късничко, ама за теб е баш време да се работиш за наследници.
Честно... кълнеш кат циганка на Централна гара, дет не съм и дал 5 лева, а съм я изчибал да се разкара... Злоба, безсилие... жалка работа... да кълнеш на деца... направо си отвратителен.

Кехая,
Украйна има правоверен трансгендър за общение със западните медии. Той "ридную мову" не знае и не е длъжен. Трябва да се води отчетност за парите и техниката. Господарите не разбират от туземски.
Витко, това не е съобщение за медиите. Тогава бих го приел, ако е на английски. Това е заповед към подчинените. Няма никакъв смисъл да е на английски. А ти сега се опитваш да обясняваш че това де си го настъпил било разтопен шоколад... :) Поне си признай... виждаш че аз като се издъня си признавам. Това е мъжко поведение. Другото е гейско...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1507 -: Август 19, 2023, 10:19:09 pm »
Казах спокойствие и силна храна.
Видеото се базираше на това, какво се говори където трябва.
Английският текст за мен не се чете.
Ако можеш - възстанови го - и тогава скачай и подскачай.
Какво на тебе ти се струва - когато станеш център на Вселената - тогава ми се обади да ти обърна внимание...

Не ми губи времето. За мен в казаното има желязна логика. Какво на теб ти се струва - нито ме интересува, нито ще се занимавам. Плюй, подскачай - все тая.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1508 -: Август 19, 2023, 10:20:20 pm »
Да ти се връщат благите пожелания, ЕДМ-е :) За мен е вече малко късничко, ама за теб е баш време да се работиш за наследници. 

"Гузен негонен бяга"  :)
Говоря принципно, а само един виждам се е разпознал и засегнал - сори.  :)
Старая се да съм учтив и пожелавам на евроатлантиците ония ценности, за които се борят. Защо сега да ги е страх и да бягат от тия пожелания? Да не би тия ценности да са за ония, които им се противопоставят?

За дъртите евроатлантици, ако ги е страх от моите пожелания би трябвало да се замислят за синовете, дъжерите и внуците си, че на тях те оставят наследството на евроатлантизма, гей-парадите и всичките останали простотии. Не аз причинявам или пропагандирам тези ценности, наабарот сказал би я...  ;)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1509 -: Август 19, 2023, 10:21:07 pm »
Английският текст за мен не се чете.
Ако можеш - възстанови го - и тогава скачай и подскачай.
Тогава не ми го показвай като документ. Ако имаш документ, де се чете - да го видим.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1510 -: Август 19, 2023, 10:23:22 pm »
Тогава не ми го показвай като документ. Ако имаш документ, де се чете - да го видим.
В Украйна всичко се продава. Даваш ми $ 1 000 000 и с голяма вероятност може да имаш дори оригинала...

P.s. Ако не знаеш, украинската администрация вече е длъжна да знае правоверен английски (факт - само за протокола, факт от който дори техните топ пропагандисти се жалваха).
« Последна редакция: Август 19, 2023, 10:40:41 pm от VITAN »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1511 -: Август 19, 2023, 10:43:12 pm »
P.s. Ако не знаеш, украинската администрация вече е длъжна да знае правоверен английски (факт - само за протокола, факт от който дори техните топ пропагандисти се жалваха).
... но всички документи, които се издават от украинската администрация са само и единствено на украински. Дори и ако някакъв документ е изискан от чужда организация - документа е на украински, а те да се занимават да си го превеждат.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1512 -: Август 20, 2023, 10:31:59 am »
Писах май за събраните пари за нови 10 000 дрона за ВСУ. Ако някой не му е ясно за какво са толкоз важни - може да види с какво се занимават тия гадинки:

<a href="https://www.youtube.com/v/kbzsD_1caLc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/kbzsD_1caLc</a>

С'я си представете че сте пехотинец, и по цял ден над вас жужи някаква такава гад, и не сте наясно само гледа ли, или ще изпльока някаква граната по някое време. Постоянно трябва да тичате насам-натам, да търсите храсти, дръвчета и шубраци в които да се криете, да се движите на прибежки... и това не на самата фронтова линия, ами дори и на няколко км зад нея. Всеки ден... дори не можеш да клекнеш да се изкендзаш на спокойствие дет се вика... :)

Ето и малко кадри от друг начин на употреба на тия дронове:

<a href="https://www.youtube.com/v/fIBCW0jz_PU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/fIBCW0jz_PU</a>

Па ти, Витко... пущай още от твоите "говорещи глави"... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1513 -: Август 20, 2023, 11:42:42 am »

Ето и малко кадри от друг начин на употреба на тия дронове:

Па ти, Витко... пущай още от твоите "говорещи глави"... :)

Знам, че си албански реотан и твърда шопска глава, не че ще разбереш, но ей така за мое забавление  ;) ще кажа:

Украйна не би издържала и 1 -ден от тая война без колективната западна военна и икономическа помощ. Всъщност воюва западната техника, разузснаване, логистика, управление, а само войницитне са украински, защото западняците нямат истински войници. Усраинците дефакто са руснаци, затова воюват толкова добре. Иначе всички видяхме как избягаха американските страхливци и мишки от ЧВК Моцарт. Они обосрались.   :)


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1514 -: Август 20, 2023, 01:25:21 pm »
Кехая,

1. Сигурен ли си, че офертата за покупка е още валидна? Вчера опукаха цвета на украинската безпилотна конструкторска мисъл. Всичките - с 1 ракета на тяхната среща със западните паралии, които щяха да избират какво да купят...
https://rutube.ru/video/cba046a2d6cba1c668f80dbd3de01811/ (имам и по-яки кадри)
Сводка 20 августа

2. С тия филмчета мислиш, че си открил нещо УууууАаауууУ! Нищо подобно. А безпилотник да взривява УаУ! танк Леопард?! Не?! Моите филмчета за окопи - край нямат. За протокола - предните 10 000 дрона нещо свършиха, или да?

3. Роскосмос не мълчи. Както не мълчаха и индийците. Там, на полюсите на Луната - още НИКОЙ не е кацал. Не, че нещо, но 2026-та трябва да кацаме на Марс! Или не?

4. Черното е кметицата на Чикаго Лори Лайтфут и бялото е нейната жена Еми Ешлеман.


Въпрос с понижена трудност: ЩО за хора са гласували за тази ценна комбинация?!

П.п. За 2022 г. броя на скитниците (бездомните) в USA е нараснал с 11%. Което е рекорд за тая статистика през годините. Предишният рекорд от покачване за 2019 г. е бит с повече от 4 пъти!