Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 654055 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 498
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2040 -: Ноември 11, 2023, 06:45:12 pm »
Наследникът на Пригожин тръгва на поход към Кремъл!

https://f7td5.app.goo.gl/qexjDG

Изпратено чрез @upday       Е ся вече я втасахме!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2041 -: Ноември 12, 2023, 05:08:42 pm »
Ай, хаирлия да е. Руснаците взеха на фронта (има видео) в плен бременна украинка.
Мда, трябва всички либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти да завият за правата на човека:

а) че е стреляла срещу руснаци.
б) че кокаинисимус Зельенъский ще води война до последният украинец, дори и нероден.
в) че не могат да се държат в плен бременни...

Това горе е тест. За какво?! Е, за нещо, важното е, че е с повишена трудност за либерасти пр.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2042 -: Ноември 12, 2023, 06:10:04 pm »
Аз още чакам видеото с пленените изпод Азовсталь американски генерали... :)

P.S. https://t.me/Sladkov_plus/9041

Всички "доброволци" със срочен договор да го д*хат... остават до края на СВО, независимо какво са подписвали.
« Последна редакция: Ноември 12, 2023, 06:40:45 pm от juliang »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 498
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2043 -: Ноември 12, 2023, 06:42:51 pm »
Мда, трябва всички либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти да завият за правата на човека:     Ветко тая плоча вече се изтърка и взе досадно да дращи! Дай малко творчество на мисълта, ако не ти липсва де!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2044 -: Ноември 12, 2023, 07:44:50 pm »
Деде,

Този свят го управляват полезните идиоти! Защото са милиарди!!! И той става все по-гадно място за живеене.

А полезните идиоти ги клатят либерасти, сороспии и ибрикчии.
С'я и 3-те категории също са клатени, но горните са положили душата си. За злото. Съвсем например да не остане жив човек на територията на Хазария, която навремето е приела юдаизма и сега евреи са във върхушката на киевската Хунта. Начиная от Володимир Зельенъский (казано на западенски диалект, упс, правоверен украински).

Хазария:


Сега се трепят в Израел. 4000 палестинчета в разход. 200 000 000 араби наоколо.
Ираел може да бъде изринат за месец. Иншаала...
И къде ще се дянат евреите?! Може би в Хазария, упс, Украйна?! Що там няма да има никой?

П.п. Деде, свиквай. Щом попадаш в една от категориите злотворци - няма не искам, няма недей...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2045 -: Ноември 12, 2023, 08:21:10 pm »
Мда, трябва всички либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти да завият за правата на човека:     Ветко тая плоча вече се изтърка и взе досадно да дращи! Дай малко творчество на мисълта, ако не ти липсва де!
Не може да излиза извън скрипта... Точно като един друг младеж, той е зациклил на 3 думи и смята че ако ги повтаря 200 пъти, те ще станат истина. След малко ще се изтропа и другия, дет ще почне да обяснява за комунизма, за педалите и за оловните ми обувки... :)

Този свят го управляват полезните идиоти! Защото са милиарди!!! И той става все по-гадно място за живеене.

Света се променя, и динозварите трябва да се адптират. На никой не му харесва, но... такъв е живота. Еволюция, к'во да я правиш. Никой не го интересува че на теб или на мен не му харесвал. Милиардите се кефят, ще трябва да се адаптираме.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2046 -: Ноември 12, 2023, 08:37:17 pm »
Света се променя, и динозварите трябва да се адптират. На никой не му харесва, но... такъв е живота. Еволюция, к'во да я правиш. Никой не го интересува че на теб или на мен не му харесвал. ...
Адаптираме се бе Жужи.
Усвояваме хай-тек-а  8)
Ти снимката си я скри май, остана онази размазаната.
Попитах любезно AI за теб и той ми отговори, какъв си бил преди 5-10 години. Прилагам работата на AI.
Обаче имаме проблеeeм:



Zoom it!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2047 -: Ноември 12, 2023, 09:55:51 pm »
Изкарал ма е кат Исус Христос... такава хубава брада никога не съм успял да отгледам... :)

А проблема не го разбирам... ама той си е твой тоя проблем, що трябва да го разбирам...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2048 -: Ноември 12, 2023, 10:01:55 pm »
А проблема не го разбирам... ама той си е твой тоя проблем, що трябва да го разбирам...
Ако AI е прав, имаш проблем.
Но това е тест. За какво?
Ее, да видим кой ще го вземе  8)

Може би партийният секретар от Института? Нали там нещо акъл, наука...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2049 -: Ноември 12, 2023, 10:47:26 pm »
Само да вметна нещо, за да разбереш колко тази снимка отговаря на действителността, и колко си е измислил AI-то.
Над козирката на шапката има надпис (мисля се сещаш какъв - все пак е фирмена). И тъй като AI-то не знае какво трябва да пише там, то по-добре е да не пише нищо, отколкото да напише нещо, което да не е вярно. Но тъй като знае че на снимката трябва да има лице, то по информацията която му е предоставена е "дорисувала" физиономия. Да, не мога да отрека че приликата е поразителна, но... това е виждането на АИ как би трябвало да изглеждам.
Това е максимума, който е можело да достъпи АИ-то, тъй като това е оригинала, свален от телефона ми:


А усещам че ти по измислена от AI снимка почваш да даваш диагнози... :) Доста смело, бих казал...

P.S. Кат за без пари - толкоз от мен :)

P.S.S. Чеки да пробвам върху ЕДМ-а... :)
« Последна редакция: Ноември 12, 2023, 11:07:53 pm от juliang »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2050 -: Ноември 12, 2023, 11:03:03 pm »
Google може да ти намери марковата шапка, нямай грижи. Но в това няма особен смисъл.
Виж, за теста няма да помагам. Всичко, каквото трябва - съм го дал. И ви е пред очите  8)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 498
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2051 -: Ноември 13, 2023, 08:10:17 am »
M да! Светът с ИИ започва да става все по досаден! Те за това и кИфтетата са кисели! Че кой ни пита? Аз например не искам Путин да напада Украйна, нито пък Украйна да му диша в гръб! Не искам Хамас да напада Израел, нито пък Израел да върши това което върши! Но видиш ли не са се допитали до мен, полезните идиоти! И до вас не са! И в този ред на мисли да попитам! Трябва ли да се убива? Как мислите?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2052 -: Ноември 13, 2023, 08:37:02 am »
И в този ред на мисли да попитам! Трябва ли да се убива? Как мислите?
Слушаме с разбиране. Дано има с какво, щом има неразбиране:

<a href="https://www.youtube.com/v/ZxzIn9_BguA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ZxzIn9_BguA</a>
Ето защо започна войната в Украйна!

<a href="https://www.youtube.com/v/CX3CfaDuf_w" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/CX3CfaDuf_w</a>
ЗВЕРОБОЙ - Едут-едут БТРы ( Mar 2, 2017 )

П.п. Война и на небето се е водила...


P.s.2 Папата отстрани анти-LGBTQ+ епископа на Тексас. Вярващи нарекоха Франциск „диктатор от съветската епоха“
« Последна редакция: Ноември 13, 2023, 08:59:30 am от VITAN »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2053 -: Ноември 13, 2023, 08:47:39 am »
И той вика:  :D
Колеги, много ми е светла душата, понеже съм будист.  ;)
Разбирай, на другите дето не са будисти, не съм им така светли душите, а на някои дори много тъмни, клонящи към черно -  към тъмната материя  ;), примерно на комуниста EDM electronics:)

Вика си, другите не я разбират така, като мене изотериката, те са прости, не знаят духовните процеси - неуки православни. Тях Господ не ги обича така, както хората със светли души, като мен.  ;)

И както му е светла душата:
вика EDM electronics ти си комунист!  :D
Ама не го казва в добрия смисъл на думата, че също като в Рая има комунизъм, защото там няма пари и работи само оня, който иска, ами го казва, за да нанесе обида. И веднага пролича колко "светла"  е неговата будистка душа...

А той като е голям демократ, евроатлантик и капиталист работи, като пазач на ВЕЦ на язовир, построен от кой мислите - правилно познахте: Тодор Живков и комунистите!  :D

В същото това време, докато той "трупа" капитали на язовира след като неговия работодател-капиталист е заделил принадената си стойност от труда му, същия този комунист за който разправя чеше пъпа на неговия язовир, лови и яде сом и бяла риба, прави свински гърди на барбекю - и той се присмива на това, това било комуниста EDM electronics:)

А дава ли си сметка, че вече 35 г. "демокрация" и евроатлантизъм, той се превърнал в ощах, заврял се като дядка в диващината на язовира, дето такива като мен ходят да разпускат от цивилизования комунистически живот И ПРОДЪЛЖАВА светлата му душа, въпреки че е веган, ДА ЯДЕ КОМУНИСТИЧЕСКИТЕ КИФТЕТА! Мръсните комунисти построили язовира от който той си вади заплатката през целия си евроатлантически демократически либерален и будистки стаж - много лоши тес комунисти.

Яде им кифтетата и ги плюе   :D - те много кисели тес мръсни комунистически кифтета.

Каква наглост.....няма ненаказано добро другарки и другари....  :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2054 -: Ноември 13, 2023, 08:50:13 pm »
Тука има един белобрад старец  ;), който пие, пуши, туби и дамаджани суши  :), той напъха Путин във фризера и сега виха тройника и четворника му се разкарвали и си споделяли царството на СССР.  :)

Той обаче дали помни, нищо че е поостарял, какво му бях казал в не далечното минало, как ще му се наложи да се наведе, да му лъснат задните части по отношение на СВО?

Той предрече финансов и икономически колапс на СССР, а то стана тъкмо обратното. Рублата е от стабилна по-стабилна, износа на гез и петрол чупи рекорди, а Германия не е внасяла толкова руски газ никога. Този белобрад хич не го слуша акъла с реалността. Аз 20 г. по-млад трябва да го уча на всичко.

Той дали вижда какво става със Зеленски, къде да намери дупка да се скрие, че Залужни призова военните да му свият сърмите, ще прави нов майдан. Явно в Украйна под демокрация разбират - въстание и преврат, както бяха свалили Янукович. Те тенденциите си вървят, докато не стъпи руския ботуш на врата и им изпукат прешлените - итова ще стане съвсем скоро.

Май-май СВО се доближава до края си. Ще има ревове скоро...  :D

Ахмат сила!
  :D