Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646161 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3900 -: Юли 31, 2024, 10:21:26 am »
VITAN, така се ловят умовете и сърцата на хората както казват. Създаваш едно такава чудо - Франкенщайн и ето ти заплахата срещу която трябва да се борят хората и само трябва да оглавиш съпротивата и ще те избират за това че се бориш срещу този Франкенщайн.
Точно това прави Витко ако не забелязваш. Изсмуква си от пръстите някакъв враг или заплаха и почва да се бори яростно срещу него. Типичен дон Кихот.
И смешното е че тази тактика върви с немалък успех вече 30 години. Дори и сега има ужасяващо количество хора, които вярват че Държавна сигурност все още е причината България да копа дъното. А аз когато напуснах бях някъде на 25 години, сега ми остават няколко години до пенсия. Представи си тия де са били "големи клечки" тогава на каква възраст са сега, ако са още живи...
Същото е и с анти педалските истерии. Ако човек помисли реално, тая цялата истерия започна пореди повече от 20 години. Тоест тогавашните малки педалчета вече ще са педали на средна възраст, и ще са огромна част от активното общество. Аз лично не забелязвам 40 годишни гейове да са напълнили улиците.
Още по-куриозното е че в световен мащаб подобна тактика също жъне немалък успех. Огромна държава успя да претопли манджата на нацизма, да убеди милиони свои граждани в това и да ги прати на заколение.
Само да напомня - ужаса на такива хора като Витко беше Истанбулската конвенция. Според тях с приемането й само за няколко години едва ли не всички щяхме да бъдем задъжени да обърнем резбата. Е, минаха 10 години от приемането й. Някой да забелязва някакви промени?

Също така ме кефи страха от тотален кибер контрол у хора, които са живели по времето на соц-а. Явно са забравили, че по онова време дори не те пущаха извън границите на страната без да се обосновеш защо и къде ще пътуваш. Дори не можеше да се преселиш в друго населено място без разрешение. Във всяка организация с повече от няколк одесетки човека персонал задължително имаше партиен секретар, чиято единствена роля беше да следи какво се случва в организацията и да докладва за настроенията в колектива.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3901 -: Юли 31, 2024, 11:50:07 am »
Браво Жужи, добре ти се получи.
ПосолствоТО ще е доволно!
Старо куче медалист!

Камала Харрис устроила в Белом доме посиделки с геями

>>>   https://smotrim.ru/article/4007624?ysclid=lz9lme1vhr204180641   <<<

Изгледайте и видеото, там освен другото има и как един гей се лигави директно от трибуната на Белият Дом !!
И как, ако говориш против геювити в САЩ ще те осъдят като стой та гледай!

Слава Богу, все още сме консервативно общество.
Но благодарение на гнидите си, бързо деградиращо... А, за "нашите" геюви (крадливи и лъжливи) в политиката някой лаф?!


Не?
Why not?!

P.s. Не знам какво мисли Вселената, но ми се чини, че внуци ти не требат...
Ще ги научиш на прогресивно мислене и оттам лесно ще врътнат резбата.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3902 -: Юли 31, 2024, 05:35:27 pm »
Браво Жужи, добре ти се получи.
ПосолствоТО ще е доволно!
Старо куче медалист!

Мислиш че само аз съм този, който забелязвам неуморния ти напън да звъниш без да са те удряли по темата с гейовете ли? Точно ти да обвиняваш другите че са подтикнати (материално или идеологически) за нещо, а ти да занимаваш аудиторията почти ежедневно в продължение на години с една и съща тема в отчаян опит опит да привлечеш някакво внимание?
Трябва да се разровя да видя дали тези твои излияния следват някакъв график... веднъж седмично ли превеждат средствата? :)

И на теб ще ти кажа това де го казах на факира... да вадиш едни и същ заек от една и съща шапка пред една и съща публика в продължение на години е изключително отегчително представление за зрителите...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3903 -: Юли 31, 2024, 08:22:15 pm »
Чета днес новина: 10 израелски воници изнасилили един палестинец в затвора, който получил разкъсвания и се парализирал от кръста надолу. Сега били уж арестувани, но ще се окаже, че палестинеца е виновен.

Очаквам форумния защитник на антицивилизацията, трансхуманизма, църквата на дявола и прочее уродства на САЩ, да измисли някаква защитна версия, както оправдава гейовете - намира ги за артисти, слави сп. Плейбой - нарича го изкуство, може да нарече тия евреи хуманитарни работници.

Пита се кой е той и честно не се сещате, нали?  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3904 -: Юли 31, 2024, 09:05:48 pm »
Чета днес новина: 10 израелски воници изнасилили един палестинец в затвора, който получил разкъсвания и се парализирал от кръста надолу.

С тия твои източници на информация може да се окаже и че палестинеца е забременял... :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3906 -: Август 01, 2024, 09:15:24 am »
https://mazeto.net/index.php/topic,11654.msg139291.html#msg139291

Нали знаете асоциацията за блондинките?
Нали знаете, че във форума има една мъжка блондинка  :) - естествено изрусена, и какви неща е говорилА  :D за турското робство и баташкото клане:

https://www.tiktok.com/@kinggilev/video/7370279208796294433?lang=en

каква тъпа система.... е.....и българофоб, не просто русофоб..... :)
« Последна редакция: Август 01, 2024, 10:12:45 am от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3907 -: Август 01, 2024, 10:14:32 am »
Като каза "травестит и олимпиада" се сетих какво ни преподаваха едно време по история. За гърците, римляните и т.н.

ЕДМ-чо, имаш ли идея откъде идва думата "оргия"? Като бях малък, учителката обясняваше че древните гърци и римляни организирали тези забавления на които ядяли и пиели, после специално си бъркали с пръст в гърлото за да повърнат за да могат да продължат с яденето и пиенето. Предполагам че и в твоето мозъче е останала следа от подобно представяне на събитията от онова време в училище.
Това е било нещо обичайно точно в родината на олимпийските игри.
И с'я ще ти открия страшна тайна - пиенето и ядене до повръщане изобщо не е било основното което се е практикувало на такива вечеринки. Оставям на твоето осакаено въобръжение да си представиш какво се е случвало на тези "събития". Там са онождали всичко де се движи, и малко като меме-то с котката де мразела всичко... ако не се е движило, да го подбували да се размърда и пак са го онождали... Всичко де говори, мяука, лае, цвили, ръмжи - без значение.

Църквата - стожера на морала и ценностите през последващите векове - все още не може да се отърси от скандалите за хомосексуализъм и педофилия и дори и папата римски се чуди как да обясни на миряните какво става в манастирите между монасите.

Та така - в рамките на майтапа... това откриване на олимпиадата е може би най-близкото до оригинала, които са представлявали олимпийските игри в древността ... :)

За турското робство мисля че бяха достатъчно ясен. като един заклет патрЕот няма как да не си минавал през Копривщица и другиет възрожденски градове в България. Тия всичките къщи там приличат ли ти на робски землянки?
Можеш да се поинтересуваш за семейството и живота на Георги Раковски примерно. После да се запиташ откъде Евлоги и Христо Георгиеви са извадили пари за да дарят за построяването на Софийския университет.

А с'я да видя ще ти се обърне ли езика да кажеш че Раковски е турско мекере и подлога ... :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3908 -: Август 01, 2024, 02:19:31 pm »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3909 -: Август 01, 2024, 02:26:07 pm »
Какви прости аргументи.  :)


Църквата - стожера на морала и ценностите през последващите векове - все още не може да се отърси от скандалите за хомосексуализъм и педофилия и дори и папата римски се чуди как да обясни на миряните какво става в манастирите между монасите.

Говориш именно за западните църкви. Да, аз с очите си съм виждал, с ушите си съм чувал от първо лице за педерастията и педофилията на католиците. Мога да разкажа много брутални истории. Изпитвал съм отвращение от тях. Но всичко при тях е едно лицемерие - и религията. Не че няма вярващи хора, но дори и народите им са с лъжовна вяра. Запада е завладян от религията на сатанизма и глобализма.

Впрочем и ти си част от тази антицивилизационна религия. Факт е, че винаги защитаваш най-пошлото и уродското, винаги намираш някакви абсурдно идиотски аргументи, че чак си давам сметка, как си губя времето с такива изгубени души, живели напразно, нищо не научили от живота.


Та така - в рамките на майтапа... това откриване на олимпиадата е може би най-близкото до оригинала, които са представлявали олимпийските игри в древността ... :)

Няма нищо общо. Тайната вечеря няма общо с която и да било църква, а тези уроди на които ти си станал морален стожер, заедно с техните куратори се изгавриха с вярващите хора, не с църквата. Целия свят ги осъди, дори и самият зомбиран запад, само ти - бившия комсомолски секретар, партиен член на БКП, служител на ДС и мутирал демократ, ги намираш за нормални.

НЕнормалния си ти!

За турското робство мисля че бяха достатъчно ясен. като един заклет патрЕот няма как да не си минавал през Копривщица и другиет възрожденски градове в България. Тия всичките къщи там приличат ли ти на робски землянки?

Понятието "чорбаджии" не е родено по времето на соца.
Най-големите врагове на народа по времето на турското робство са били чорбаджиите. Чрез тях султана е упражнявал властта си над 450 г.

Отново се опитваш с прости манипулации, да изопачиш фактите. Типично за хора, като теб.

Ти и полковник Марков имате много общо.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3910 -: Август 01, 2024, 04:23:20 pm »
Говориш именно за западните църкви. Да, аз с очите си съм виждал, с ушите си съм чувал от първо лице за педерастията и педофилията на католиците. Мога да разкажа много брутални истории. Изпитвал съм отвращение от тях. Но всичко при тях е едно лицемерие - и религията. Не че няма вярващи хора, но дори и народите им са с лъжовна вяра. Запада е завладян от религията на сатанизма и глобализма.

Отпусни малко правилата на файъруол-а, с който филтрираш информацията влизаща в мозъка ти. Абсолютен кон с капаци си. За теб всичко е само черно и бяло. Приеми най-накрая действителността:
<a href="https://www.youtube.com/v/VR9By9WXWmQ" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/VR9By9WXWmQ</a>

Впрочем и ти си част от тази антицивилизационна религия. Факт е, че винаги защитаваш най-пошлото и уродското, винаги намираш някакви абсурдно идиотски аргументи, че чак си давам сметка, как си губя времето с такива изгубени души, живели напразно, нищо не научили от живота.
Вижда се кой не е научил нищо от живота. Именно ти живееш в един измислен от теб самия свят. Яростно отричаш всичко, което не се вписва в твоето виждане.

Няма нищо общо. Тайната вечеря няма общо с която и да било църква, а тези уроди на които ти си станал морален стожер, заедно с техните куратори се изгавриха с вярващите хора, не с църквата.
Не мога да разбера какво общо има Тайната вечеря и църквата с олимпиадата. И точно ти да ми говориш за вяра и Бог, докато съвсем съзнателно лъжеш и се кланяш на един сатрап, наричайки го Бог - това изобщо не е поведение на вярващ. Но какво ли се чудя - няма да ти е за пръв път да се преобуваш в полет. те 10-те заповеди са само пожелателни, нали?

Понятието "чорбаджии" не е родено по времето на соца.
Най-големите врагове на народа по времето на турското робство са били чорбаджиите. Чрез тях султана е упражнявал властта си над 450 г.
Пак се опитваш да предсатвиш нещата като абсолютно бели и черни. Дори самото Баташко клане - къде са костите от това клане? В ЦЪРКВА!!! Не в джамия, а в ЦЪРКВА.

Има ли идея къде е отпечатано първото стихотворение на Христо Ботев? Във вестник "Гайда", през 1867 година ако не се лъжа. Български вестник, издаван в Цариград! Не в "Хюриет" или в "Хабер", а в "Гайда"!
Как Ботев е заминал за Одеса да учи? Може би нелегално е избягал през границата? Разбираш ли че българите са имали свободата да се придвижват не само из цялата територия на Османската империя, ами и свободно да я напускат и да се връщат в нея. На практика са били по-свободни от нещастните ватенки сега, в 21-ви век... :)

Отново се опитваш с прости манипулации, да изопачиш фактите. Типично за хора, като теб.
А ти спред мен си или доста неграмотен, или така яростно си се "форматирал", че си изтрил всичко, което не пасва на виждането ти за света, историята и изобщо всичко...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3912 -: Август 02, 2024, 09:26:33 pm »
121 години от Илинденското възстание!!!
Слава на Кузмов :P

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3913 -: Август 02, 2024, 11:13:57 pm »
Благодаря Коце!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3914 -: Август 03, 2024, 06:15:16 pm »
Слава на Кузмов и той благодаря....   :)

Първо не разбирам, какво славно има в Кузмов - сигурно, че е лапал комунистически кифтаци, га другите са яли боб и праз  ;), а той от "благодарност" сега вика - ми те много кисели бяа тес кифтета.  ;)  :D

Не може да бъде славен такъв неблагодарен човек. Ама и той го приема насериозно и благодари.  :D
Ко ли си вика, хората ме харесват, аз съм велик.  ;D -. Благодаря вика...  :)

Когато се иска слава трябва да е човек, коийто не е преследвал лична, частна цел в живота, като Кузмов - купил си бенгало  :), а такива с обществена кауза:

Слава на Бог Пуин, приятели!   :)