Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 645730 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3990 -: Август 14, 2024, 11:00:12 am »
Копейкин прекали,

Аз ще изляза също в четвъртък, също в 18.30 ч., само че на триъгълника пред бившия Партиен дом. Ще изляза сам, като гражданин, мъж и баща!

Копейкин не просто прекали, той взе пари и предаде каузата на избирателите си.

Да преведа неговите думи:
Щял сам да излиза на протест, нямало да бъде партиен. Какво означава това?
Това е послание към управляващите и най-вече към американското посолство и Брюксел, че протестът му ще се състои от един човек - т.е. това не е протест, а Пи-Ар - същия, като на Подмолник-предател Марков, който сам на летището протестираше срещу пристигането на имигрантите, като отказа подкрепата на Киро Брейка, да му прати няколко хиляди поддръжници - да ги призове.

Т.е. Копейкин вдига пушилка за пред електората, но казва, че ще си остане само пушилката пред евроатлантическите началници и неговия пряк началник Бойко Борисов.

Освен това законопроекта на Копейкин за не разпространение на джендарската пропаганда в училищата не съдържа санкция. Това ще рече, че който го наруши единствено може да има отмяна на подобни действия, но не и нарушителя да търпи наказание. Това не може да му попречи на същия нарушител отново да извърши закононарушението.

Сами преценете каква работа е свършил Копейкин и как това е свързано с пачките които прибира, дори парите отпускани от държавата за партия Възраждане - той не дава никакъв отчет на никой. И никой вече не му търси сметка, защото началника му Бойко Борисов е доволен от своето куче.

По-нататък ще ви разкажа как е създаден Копейкин, по чия инициатива.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3991 -: Август 14, 2024, 11:39:02 am »
По-нататък ще ви разкажа как е създаден Копейкин, по чия инициатива.
Няма смисъл, знаем... :)


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3992 -: Август 14, 2024, 11:43:01 am »
А в Згориград чух да казват на двора си държава!
Цитираната горе заплаха ми прилича на думите на великия овчар от Медвен: Ша ти стрича сакъза! (Записките...)
А за влиянието на турското казва, сякаш е гледал днешна телевизия: Тий кичеците увлачат...
Лаф на Захари Стоянов, от Медвен бил!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3993 -: Август 14, 2024, 12:00:10 pm »
Под фес било то и американски, акъл не може да вирее.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3994 -: Август 14, 2024, 12:01:36 pm »
P.S. пропуснах да уведомя модератора. Върнах се и чеша пъпа на бунгалото!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3995 -: Август 14, 2024, 01:59:30 pm »
А как ти се струва:
не мислиш ли, че оня, който пише във форума и спори по време на погребението на баща си - от скука и досада на мероприятието представи си, Е ПЪЛЕН ДЕГЕНЕРАТ:)

Българската нация е много болна нация. Аз се уверих, че тя не заслужава нищо добро. Дори патриотите се оказаха лъжци и мошеници, и проект на западната "демокрация".
Т.н. демокрация и материализма породи епидемия от душевни болести. Тя създаде душевните боклуци - дегенерати.

До такава степен са изкукуригали българите, че се забулили с американски фесове, да се правят на успели, на богати, да им завиждат, да се хвалят с бунгалата си, да се подиграват на хорската беднотия, да им се присмиват.

А въшката като се наяла и излязла на челото!
Помня един познат от Пловдив какъв беден цървул беше  :), да го ожали човек, караше един стар Форд Ескорд  :D, налапал се малко и той, видял лева - вика аз съм много добре господа, да живее капитализма и евроджендаризма, да го духат бедните кът EDM electronics с Жигулата на село.  ;)

Нека вика ми завижда тоя EDM electronics на луксозното бунгало и бизнеса.  :)
« Последна редакция: Август 14, 2024, 02:16:08 pm от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3996 -: Август 14, 2024, 02:29:27 pm »
А как ти се струва:
не мислиш ли, че оня, който пише във форума и спори по време на погребението на баща си - от скука и досада на мероприятието представи си, Е ПЪЛЕН ДЕГЕНЕРАТ:)

Баца, казвам ти го направо - кух си кат гъдулка. Сигурен съм че в главата ти се въртят картинки как с едната ръка държа ковчега, а с другата пиша на телефона във форума. И после обясняваш, че другиет не са у ред ли?

Когато на обяд си погребал баща си с цялото уважение, изпратил си всички дошли да го почетат, и се прибереш в къщи с мъка в сърцето - какво ще направиш ти лично, келешче младо? Не мож да се напиеш, щот явно не държиш на пиене изобщо. Ще се свреш в леглото под одеалото и ще ревеш ли? Ще излезеш на кафенце с мангалите в Сливен да си поприказвате за времето ли?
Млад си още, не си изпратил достатъчно хора в последния им път за да ми държиш сметка или да разбереш как се чувства човек след такива мероприятия. Не ти го пожелавам, щото не съм долна душица кат теб, но такъв е живота - ще дойде време, в което ще ходиш на гробища по-често отколото на театър. Вероятно тогава вече няма да съм жив, но ще си спомниш тия мои думи.

От една година единственот оти занимание е да обсъждаш другите. Толкова си нищожен, толкова безмислен живот живееш, че години наред единственото което те вълнува е какво съм правил в деня на погребението на баща ми, кой къде си е изпратил децата да учат, кой е ял кюфтета преди 30 години.... само с това ти е пълна глупавата главица. Ти си един паразит, който може да живее само върху други хора - нямаш собствен живот, нямаш собствено мнение, нямаш нищо което да е интересно в живота. Едно нищо.

Честно, почва да ми се гади от теб.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3997 -: Август 14, 2024, 03:19:25 pm »
EDM electronics, защо да са пропаднали българите - 70% не гласуват, значи не им харесва обществения ред. Напротив, има шанс за този народ. Дори тези които управляват не са виновни, виждаш каква простотия се носи отвъд океана насам - военни бази, войни, заплахи, употреба на оръжия които са с невидимо действие, недоказуемо.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3998 -: Август 14, 2024, 03:33:56 pm »
Европейските евроатлантици са наясно с българските русофилски настроения и са ползвали различни похвати, да се справят с тях, да ограничат такива хора до властта, въпреки, че те са мнозинство и в противоречие на демократичните принципи - мнозинството да решава курса на политиката.

За тази цел на Ангела Меркел и идва наум, да укроти този електорат, който иска радикална промяна на глобалистката политика и измисля схема - да подготвят патриотични лидери, които ще придобият доверието на електората, няма да бъдат ограничени в риториката, но по ключови въпроси, ще гласуват солидарно с партията лидер.

Тези нейни идеи биват сведени на приятеля й и подчинен Бойко Борисов. Години наред той изпълнява нейния план и на всички патриотични партии лидерите биват предварително подковани, като минималната миза 1 мил. само за добър ден. По слухови данни най-евтината подкупена парламентарна група е ИТН с 20 мил.

Копеийкин е от така наречения инженеринг Меркел. Той още в зародиш беше забелязан от Пламен Паско и последния се дистанцира и каза - повече никога няма да имам нещо общо с този човек.

Има много видеа в тубата, как възраждане гласуват против, следва поглед на Бойко с лазер към Коцето, то кимва с глава, искан прегласуване и Възраждане гласуват ЗА в подкрепа на Баш Бабаита и началник Бойко.

Подмолник Марков е другата скрита лимонка, който още в зародиш, години обикаляйки студиата, знаейки много добре обществените настроения, е поел ангажимент да си управлява русофилчетата, но при ключови гласувания - уж безобидни, да проявява лоялност на сумата, която ще получи. Така и станало. Взел пачката, не устоял на цифрата, но вземането с компромат, вероятно запис - показали му го и той се насрал. сега е по-нисък от тревата, по-тих от водата. Нито ще вкарва в затвора Бойко, напротив вика му Уважаемия Г-н Борисов.

За Курнелия няма да говоря, тя от години е ясна. Синът й завършва в САЩ, работи в банка на Сорос и фирма на Обама. Сигурно им преподава комунизъм, научен от майка си.

Това са фактите за демокрацията и изборите.
Нещата са същите, като многопартийността и изборите през соца.

Фактите:
https://www.tiktok.com/@nakata_bg07/video/7401382768258583840

https://www.tiktok.com/@fidpeta/video/7402714315071016224

<a href="https://www.youtube.com/v/WA0dmCfc6rw&amp;t=7s" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/WA0dmCfc6rw&amp;t=7s</a>

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3999 -: Август 14, 2024, 04:19:59 pm »
Ма браво! Колко  много време ти трябваше да проумееш? Все пак по добре късно отколкото никога! Аз като говорех че Костадинов е едно недоразумение в политиката, кой да чуе? А за маТрияла не ми се говори! Пък после обърнал палачинката! Феса ти пречел, форда ръждясал! Как позна че е форд? Що се учудвам, нали си от кгб?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4001 -: Август 14, 2024, 05:56:00 pm »
https://fakti.bg/world/904437-vatreshni-lica-ot-kremal-putin-e-adosan-i-iznerven-ukrainskata-invazia-go-hvana-nepodgotven        Нещо закъсваме!
Нищо не закъсваме! Виж, тоя бивш военен тук, за тебе говори:

https://rutube.ru/video/3b6ee0b8b057d59a5888a97a97eb28e1/
Курская битва 2.0, сводка 14 августа


Апропо, отдавна трябваше да сте взели Курска АЕЦ, по данни на пленени украинци...

И не се натискай, само на Жужи съм обещал без пари да ходи на Парада на Перемогата.
Колко и да се натискаш, си му само сянка.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4002 -: Август 14, 2024, 06:25:30 pm »
Признавам!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4003 -: Август 14, 2024, 06:45:33 pm »
...Апропо, отдавна трябваше да сте взели Курска АЕЦ, по данни на пленени украинци...

Мисли, Витко... а Витко пак не мисли...

За чий им е на украинците гемороя, който имат ватенките със Запорожката АЕЦ? Защо да си вкарват таралеж в гащите? Те гуми за горене нямат... :) АЕЦ-а не е военна цел, от него не излитат ракети към Украйна, но за сметка на това ангажира десетки души да го охраняват, т.е. десетки души по-малко на фронта. А и украинците не са като орките - тяхната основна цел не е цивилните граждани да останат без ток по домовете си.
Също така на боевете на площадката на АЕЦ-а биха предизвикали безпокойство в спонсорите на Запад, от което украинците нямат никаква нужда.

И не се натискай, само на Жужи съм обещал без пари да ходи на Парада на Перемогата.
Колко и да се натискаш, си му само сянка.
Абе ти чакаше една Цветница през 2022 година да дойде, докогато всичко щеше да е приключило... какво стана? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4004 -: Август 14, 2024, 07:06:51 pm »
Дори доближаването на АЕЦ-а би дало голяма еваларка на укрите и би увеличил много кинтите отвън за държава_404.

Абе ти чакаше една Цветница през 2022 година да дойде, докогато всичко щеше да е приключило... какво стана? :)
1. Стана, че се включиха над 50 държави да помагат на държава_404.
2. Никога в световната история това не го е имало.
3. И не ставаше дума Цветница, слаба ти е паметта.