Автор Тема: Това трябва да ни радва...  (Прочетена 15042 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 526
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #240 -: Юли 02, 2024, 07:38:02 pm »
Жужу, какво е авария?
Май ходиш на такива.
В София нямаше ли?
Ръсиш глупост  след глупост.

Ходя, и остранявам авариите в рамките на 24 или макс 48 часа, ако трябва да се достави част от склада в Германия. Оставям ти за домашно да разбереш колко време ватенките и малките ватничета бяха останали без парно при -20 градуса. И какво се е случило с инсталциите вътре в сградите които вече не са грижа на властите след едноседмичен престой при тези температури.
И моля - не сранявай нашия пропаднал и загнил капитализъм с най-великия и човечен строй в Мухонасранск, където инетресите на обикновения гражданин са поставен на пиедестал... :)

П.С. Ей така се трупат десетки постове за седмица - с отговори на глупави въпроси :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 469
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #241 -: Юли 02, 2024, 07:44:46 pm »
Meduza, Телеканал Дождь.
Сороски канали.
Виждал ли си долния край на каба гайда?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 526
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #242 -: Юли 02, 2024, 08:01:05 pm »
Meduza, Телеканал Дождь.
Сороски канали.
Виждал ли си долния край на каба гайда?

Много богат тоя Сорос, много...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 469
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #243 -: Юли 02, 2024, 08:17:15 pm »
Кажи и за този нещо.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 526
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #244 -: Юли 02, 2024, 08:43:18 pm »
Кажи и за този нещо.
Само един въпрос възниква в мен... какво общо има Рокфелер с еврото?
Или за теб всичко освен рубла е Сороска и Ркофелерова измислица? :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 469
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #245 -: Юли 02, 2024, 09:06:24 pm »
Даже не си прочел какво пише.
Кажи нещо за гайдата.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #246 -: Юли 02, 2024, 10:48:39 pm »
EDMчо, първо да ти кажа, ...

Няма първо, второ и не ми казвай ти, а накарай оня твоя бати Джул, дето лъска бастуна на сп. Плейбой  :) - навремето, той сега няма какво да лъска вече  ;), да ти каже съкровената си тайна, която аз знам  :) - неговото минало на комсомолски секретар и партиен член на БКП. Докато ти си бачкал към БАН, той с комунистически връзка и бачкал в ДС, когато Ахмет Доган е бил още пърле от ДС.

Миналото на бате ти Джул не е много в унисон с твоите русофобски антикомунистически възгледи. Той преди е бил твой враг по идеология, ти сега го баткосваш.  :)

Той и "полковника" много хубаво приказваше, как щял да вкара за 3-дни Тиквата и Доган в затрова, а сега им стана редник на дежурна команда равнис-мирно и заплашва Ивелин Михайлов по тяхна заповед, на който ти на малкия пръст не мож му се намаза, със смарт.  :)
Долни мръсни предатели и отрепки. Той "полковник" се скри в миша дупка. Киро Брейка го занули. Не го знам как ще се защити. Чакам го с нетърпение.

Но предателството е най-големия грах според мен. Ако жена те предаде трябва незабавно да бъде изритана. Такъв боклук за нищо не става. Ако мъж предаде е още по-тежко. Прошка не трябва да има за предателя. Путин също не прощава на предателите. Лъгала е мастията народа за пари или унизителен компромат - ще плаща цената.

Батат ти Джул е същия, като "полковника". И двамата са от комунистическо котило.  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 735
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #247 -: Юли 02, 2024, 10:56:58 pm »
Кажи нещо за гайдата.
Стига бе :D 8), той е еУропеец.
Задай му подобаващ въпрос. Да каже за това европейско нещо:


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #248 -: Юли 03, 2024, 06:48:21 am »
ООНе! Какво стана, кога прогледна? Нали харесваше Марков? И последно, батко Джул нали беше фашист, сега пък комунист, комсомолски секретар! Та какъв е точно, да взема мерки нали така? Дай да видим, ако аз имам дърто комунистическо минало от сой, че нещо все фашист си оставам? Така де, малко развитие и за мен съчини! Ти май имаше жена, или и за нея лъжеш? Като седнеш да пишеш, да ти спретне една свирка, това успокоява и гледаш на живота по розово! Пък като инвестираш при Ивелин напълно ще си решиш проблемите!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 735
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #249 -: Юли 03, 2024, 08:39:24 am »
Мдаа, руснаците нямали чипове, от украинските перални ги взлимали. После, кой ми ср@ в гащите...

<a href="https://www.youtube.com/v/Ee-dmve0lnE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/Ee-dmve0lnE</a>

«Искандеры» уже готовы! Лукашенко обещал не колебаться!

Руски журналисти за бъзикат, че Русия чертаела червени линии, но нещо не ги спазвала.
А батька Лукашенко бил тежък далтонист и не виждал никакви червени линии.

Самият Батька така рече:
- Не само съм далтонист, но имам и кокоша слепота.  :D
( Само някой да скочи на Белорусия, плющим с руското тактическо ядрено оръжие! - цитирам по смисъл. )

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #250 -: Юли 03, 2024, 08:46:04 am »
ООНе! ......все фашист си оставам?

Аз на самопризнания не мога да противореча.  :)
Предвид тях просто мнението ми е съвпадало с действителността.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 526
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #251 -: Юли 03, 2024, 09:06:14 am »
( Само някой да скочи на Белорусия, плющим с руското тактическо ядрено оръжие! - цитирам по смисъл. )
За какво да скача някой на тоя умрел кон? Ще му секвестират картофите ли? :)
А виж за това, че е помагач на терористи - ще си понесе отговорността. То не че някой го пита като мина с армията си през негова територия за да атакува трета държава, но въпреки това... можеше поне да заяви че е против ... така, за протокола :)
Не че сега не сгриба от санкциите...
https://youtu.be/zBVdztD2dWc?t=750 (времето настроено)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #252 -: Юли 03, 2024, 09:50:41 am »

А виж за това, че е помагач на терористи - ще си понесе отговорността.

"Вижда треската в окото на другия, а не вижда гредата в своето"  :)

Американската ракета Атакамс с касетен заряд удари плаж в Крим с туристи и изби маса деца и възрастни. Това не било тероризъм, така ли?
Да не говорим, че касетъчните боеприпаси за забранени за използване с международен договор.
Доказа се, че ракетата от този американско-украински терористичен акт е насочвана от американски разузнавателен дрон.

По-късно руснаците свалиха такъв американски дрон над Черно море и заявиха, че отсега нататък всичко ще се сваля. Терористите от САЩ и НАТО са най-наглите терористи в света.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 526
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #253 -: Юли 03, 2024, 10:22:15 am »
Американската ракета Атакамс с касетен заряд удари плаж в Крим с туристи и изби маса деца и възрастни. Това не било тероризъм, така ли?
Да не говорим, че касетъчните боеприпаси за забранени за използване с международен договор.
1. Някакви агресори са поставили своите ПВО на УКРАИНСКИ плаж в Крим и пречат на нормалното провеждане на някакви операции на УКРАИНСКАТА армия на УКРАИНСКА земя. А защо някакви граждани са отишли на ЧУЖДА територия без съответниет документи на плаж - това е друг въпрос.
2. Нито Русия, нито САЩ, нито Украйна са подписвали договора за забрана на касетъчните боеприпаси.
3. Когато някой превръща цели градове в това:

няма никакво право да се оплаква за някакви си плажуващи на неразрешени за това места.

Доказа се, че ракетата от този американско-украински терористичен акт е насочвана от американски разузнавателен дрон.
Може би си представяш че ракетата се управлява с волан и педали дистанционно? :)

По-късно руснаците свалиха такъв американски дрон над Черно море и заявиха, че отсега нататък всичко ще се сваля.
Успех в начинанието. Засега не се вижда някакъв особен успех, ако питаш жителите на Ростов, Тамбов, Воронеж, Белгород... но заявлението е впечатляващо :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #254 -: Юли 03, 2024, 02:23:00 pm »
Аз на самопризнания не мога да противореча.  :)
Предвид тях просто мнението ми е съвпадало с действителността.  :D
добре го подреждаш, извадено от контекста. Кажи сега за лъжите нещо! Баба жена деца, да са живи и здрави и бог да ги пази от такъв баща!