Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 2976 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Понеже има повсеместно недопонимание, що е то евроатлантически "ценности", американска "демокрация" и "свобода", в тази тема ще се изяснят тези неща, да стане ясно на всеки.  :)

Тук долу може да видите как един италиански евроатлантик  ;), голям набожник, презентира малка църква в Рим и говори с умиление за Бог. Имайте предвид, че римокатолическата църква канонизира ГЕЙ-браковете. Имайте предвид, че педерастията и педофилията в тази църква зашкалва и няма уред, който да измери тези стойности. Там всеки свещеник е педераст, всеки трети педофил. Но, като се има предвид вече канона - това е в кръга на нещата.

Под "педе-раст" нямам предвид човек, който расте на педи  :D, друго следва да се подразбира.  ;)

https://www.tiktok.com/@valerydresses/video/7375097136054045984

Михаил Кузмов, твоите приятели от запада така ли се обличат?  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Предлагам също в тази тема да се изясни, що е неофашизъм, неонацизъм и неонационализъм. Все сходни термини.
P.S. за сведение, никога до сега не съм отварял, тиктоци, киробрейковци, пасковци и подобни защото зная какво ще прочета или чуя. Мерси съм, нямам време, напразно се хабите, четете си ги!
 

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Предлагам също в тази тема да се изясни, що е неофашизъм, неонацизъм и неонационализъм. Все сходни термини.

По тези термини ще ти разкажа историята на баба ми, какво й се е случило от едни фашаги.  :D
Сигурен съм, не си я чувал.  ;)


P.S. за сведение, никога до сега не съм отварял, тиктоци, киробрейковци, пасковци и подобни защото зная какво ще прочета или чуя. Мерси съм, нямам време, напразно се хабите, четете си ги!

Знам, че "нямаш" време  :D - затова по цял ден четеш и пълниш тези теми тук във форума. Ти ако имаше време щеше изобретения да правиш.  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Да това с баба ти вече го чухме многократно! Видяхме за трети път жигулата без заден ход, макарата от 1500лв. равна или повече от кабриото на батко Джул, а май беше горелков, жужи, фашист, комунист, комсомолски, може и още да имаше! Може още да ги потретиш, почетвъртиш, да се запомнят от вярващата аудитория. Пропуснах двете магистратури и фи45, ама ша прощаваш.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 526
Това че модератор от теб не става беше ясно от 2 години, ама точно като такъв да пуснеш още една тема за дрискане... вече наистина не го разбирам.
Аз ще покажа добро възпитание и уважение към съфорумците и ще дрискам само в любезно предоставеното за това точно определено място.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Това че модератор от теб не става беше ясно от 2 години, ама точно като такъв да пуснеш още една тема за дрискане... вече наистина не го разбирам.

Не ми се е налагало да модерирам, но изглежда има нужда, като ти чета оплакванията постоянно. Ще те пратя в комнадировка няколко месеца в чата, че тук виждам не ти е добре. Проблема е, че Михаил Кузмов ще осиротее, той без тебе завалийката едно изречение не може да състави.

То и на мен не ми харесма американското управление в държавата, но на този етап търпя.


Аз ще покажа добро възпитание и уважение към съфорумците и ще дрискам само в любезно предоставеното за това точно определено място.

Ти какво да дрискаш, като отдавна си насран. Престани да дрискаш, на никой не му е приятно.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 469
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Жужи, преди два дена публикациите ти бяха 6401, кой е надрискал 16?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Сезона на черешите свършва. Може темата да се закрива вече!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Сезона на черешите свършва. Може темата да се закрива вече!

Пак ли си цъфнал във форума, че и в тая тема?  :)
Какво стана с голямата ти заетост в бизнеса?
Не нормално на твоите години 80+  ;D да бачкаш. Тодор Живков едно време пенсионираше хората още от 42 г. от 1-ва категория. Лошите комуняги раздавали големите кифтаци на сульо и пульо.

Да се върнем по темата, която е супер актуална:
  :)

Ето защо всички западни лидери са бездетници! - тези хора брани Михаил Кузмов, те са добрите, не комунистите:  :)

https://www.tiktok.com/@nyusha2024/video/7379255442066787602

Това е новата младеж - това са днешната Тимуровска команда, която помага да стари и бедни хора, те са бъдещите инжИнери и лекари - евроатлантизъм, та дрънка:  :D

https://www.tiktok.com/@user9109920394334/video/7377028026917195013

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Бездетници каиш!? Присмял се хърбел на щърбел! Те поне са лидери а ти драскач във форум! Сам се правиш на смешник!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Бездетници каиш!? Присмял се хърбел на щърбел! Те поне са лидери а ти драскач във форум! Сам се правиш на смешник!

Ей, много злобно човече...

И деца имам, и жена, и семейство...
Не знам що си решил, че е иначе. Нямам нищо общо с отрепките на които ти си фен, дето нямат деца и са с лява резба.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Изненада! Това до сега беше неизвестно! Знаехме само баба ти! И двете магистратури! О не, още много неща сам си докладвал. Аз нямам дарба, съчинител!
"Отрепките" са лидери за мен и нищо повече! Легитимно избрани. Нали и хайл.... беше така избран наскоро!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Изненада! Това до сега беше неизвестно! Знаехме само баба ти! И двете магистратури! О не, още много неща сам си докладвал. Аз нямам дарба, съчинител!
"Отрепките" са лидери за мен и нищо повече! Легитимно избрани. Нали и хайл.... беше така избран наскоро!

Понеже си евроатлантик и ревностен защитник на техните ценности, най-искрено ти пожелавам, родата ти в САЩ да попие повече от тия ценности  :) - виж какво се случва в училищата и на партита.  :D

Дано, дано получиш това, не онова дето предлага Путин - обратното на това. С най-добри пожелания - свобода, демокрация и евроатлантизъм от САЩ, приятно гледане:  :D

https://www.tiktok.com/@kuzminoff_/video/7380063270268439840


Когато ГЕЯ ти дойде в къщата, да ти оправи рода - джинса да ти настрои на друга авроатлантическа вълна, подобно на газовата резба  ;D  :D, спомни си за мен и Путин - много саксес:D

https://www.tiktok.com/@djtonybruno/video/7376754719382981920

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 333
Дано, дано! И кълнеш даже! Кой сега е злобното човече?      Тиктоците си ги гледай ти!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 725
  • Z - Оркестър Вагнер
Дано, дано! И кълнеш даже! Кой сега е злобното човече?      Тиктоците си ги гледай ти!

А сега де....
Това, което ти показвам е в САЩ, ко е кълнене?
Нали там всичко било ОК, защо не го искаш?

Айде моля ти се взимайте си тези ценности у вас, на мен не ми трябват, аз искам Путин.

Уж беше много зает, а по цял ден киснеш тук и чакаш, да ти предложа нещо - после не го искаш.  :) ..нали е американско, взимай....  :D