Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 343342 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #165 -: Декември 18, 2016, 04:43:04 pm »
Да но исках да ти покажа че камерите улавят и някой  невидими за нас неща.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #166 -: Декември 18, 2016, 05:01:49 pm »
Това е по-скоро бъг, недостатък, не си мисли че нарочно е заложено.
Няма нищо неестествено да се направи камера, която да засича вълни които са извън видимия спектър. После ще е малко по-сложно да се направи устройство, което да излъчва тия вълни. Така че има техническо решение да приемеш инфрачервени или ултравиолетови, ако щеш и радиационни излъчвания, да ги пренесеш по кабел и да ги излъчиш на друго място. Но в случая от 2 дена споря, че това няма как да се случи с устройства и софтуери, проектирани и изработени изключително с идеята да се предават видими вълни. Камо ли пък да се случва с всяко едно от тези намиращи се на пазара. Щото тук не виждам посочени конкретни модели камери и монитори, а "свидетели на чудото" с лопата да ги ринеш - оставам с впечатлението е става с всичко каквото има под ръка като хардуер.


С'я се сещам още нещо ... мога ли вместо оптимизатора за икономия на гориво да увия негова снимка около горивопровода? Или да пусна живо предаване по скайп до моторния отсек на колата ми?

Може да ви се вижда смешно, но това за мен е научен подход - да се събира възможно повече информация за случващото се, да се гради теория която да потвърди дали тези вълни, лъчения или каквото било могат да се предават на разстояние, от какво зависи ефективността на предадения образ - дали е от броя цветове, или от разделителната способност, или от вида на преносната среда (аналогова/цифрова). Да се пробва дали ако между камерата и райф лампата има непрозрачно стъкло ще има същия ефект. Или прозрачно. Или плексиглас вместо стъкло. Ами ако вместо стъкло се сложи стоманен лист? Оловна плоча? Какво ще се случи?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #167 -: Декември 18, 2016, 05:21:40 pm »
Ееех Юлияне Юлияне как можа да го кажеш това бе:
Цитат
С'я се сещам още нещо ... мога ли вместо оптимизатора за икономия на гориво да увия негова снимка около горивопровода?
Знаеш ли какво направи ти сега. Току що срина целият бизнес на кадуцеус.
Моля админа и модератора да премахнат овреме всякакви снимки на оптимизатора на кадуцеус от форума защото сега всеки ще почне да си ги принтира и да си ги ползва, а за него кво, дръжки. Това ще е дръзко посегателство върху авторските му права, ама хак му е като разгласява на всеослушание такива авангардни способи на дистанционно манипулиране.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #168 -: Декември 18, 2016, 05:36:09 pm »
juliang, не си коректен спориш само за спорта, недостатък било, бъг било. Напротив това е един плюс на камерата ама пусто не се връзва с твоята теория. На това ли му казваш научен подход, да избягваш от това което не ти харесва и да си нагласяваш нещата.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #169 -: Декември 18, 2016, 06:00:58 pm »
juliang, не си коректен спориш само за спорта, недостатък било, бъг било. Напротив това е един плюс на камерата ама пусто не се връзва с твоята теория. На това ли му казваш научен подход, да избягваш от това което не ти харесва и да си нагласяваш нещата.
Камерата трябва да предава възможно най-точно това, което е пред обектива й. Не виждам някакъв плюс в това да приема инфрачервени вълни и да ги интерпретира като виолетови. За мен няма разлика дали превръща инфрачервени във виолетови, или виолетови в зелени. Но ако снимаш нещо виолетово и то на снимката излиза зелено - няма да си много щастлив и ще тичаш за рекламация, нали? :)

П.С. Знаеш ли от кога рева за някой който да ми покаже камера, която възприема оргонното излъчване дет го мери Кадуцея и да го показва като видима светлина? Тогава вече ще спра да се заяждам. Ма пусто ... няма...

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #170 -: Декември 18, 2016, 06:10:48 pm »
juliang, продължаваш да увърташ насам натам, знам отлично че си достатъчно интелигентен и знаеш много добре какво имам в предвид с тоя пример. И няма защо да ревеш Кирлиановата фотография съществува отдавна, е не показва всичко но все пак не е като нищо.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 346
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #171 -: Декември 18, 2016, 06:54:33 pm »
juliang, представи си следната възможност: atos  изпраща няколко цифрички до някакъв сървър и на главата ти се стоваря голяма беда или голямо щастие, какви са възможните варианти:
1. Цифрите са твоите координати,  а сървъра е талибански и те съответно са те приели за враг с всички последствия от това;
2. Цифрите са твоята банкова сметка, а сървъра е на Тръмп и той в изблик на симпатия ти е превел колосална сума;
3. Цифрите са твоето ЕГН, а сървъра е на данъчните и те решават да ти вгорчат живота;
4. и т.н.
5. и т.н. комбинации много...
Както виждаш навсякъде комбинацията е еднаква - няколко цифри и сървър, но крайният резултат е много различен. Този краен резултат се дължи на онази част от връзката която ние отдаваме на човешките си чувства, но дали е така... Дали тези чувства не се предават като информация от единици и нули на ниво елементарни частици, както Айнщайн го е нарекъл "призрачно взаимодействие" или както сегашните учени го наричат "преплетени частици" - скоро ще разберем...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #172 -: Декември 18, 2016, 10:05:14 pm »
 Ами...Юлиане... последните ти няколко поста са живо доказателство за народната мъдрост:

Разбира ти свиня от кладенчова вода...

Все едно да сложа всички нужни за една схема диоди, резистори и транзистори и т.н. в някоя тенджера и да бъркам с една лъжица там, че и да питам - ще стане ли?
То бива да се преструваш на идиот, но чак толкоз... прочети това, понеже става ясно, че не си го чел:
Грешката ти е, че се опитваш да разбереш едни неща чрез познанията си за други, което води до отричане поради "непасване" на концепциите!
То е като на един супер професионалист готвач да обясняваш действието на сложна електронна схема. А той да се опитва да я разбере чрез своите знания - подправки, рецепти и прочее. Може да обърнеш примера, електрончика да се опитва да разбере ястието чрез логически схеми. Или шивач да се пробва да разбере структурата на стоманата при 960 градуса, но ползвайки в мислите си метър, ножица и представите си за кройки.
И не задълбавай в конкретиката на тези примери - те са само за сравнение!

П.П.Краси е абсолютно прав, че спориш само заради идеята да спориш!
Запознай се с изследванията на Райхенбах първо, оттам се почва! Строго научен (твоят любим) подход и т.н. и т. н...
Само не ме лъжи, че си чел по темата, защото ще те изловя веднага ;D
« Последна редакция: Декември 19, 2016, 01:38:45 am от atos »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #173 -: Декември 19, 2016, 09:56:14 am »
Леле каква дискусия - чета и се смея с глас  ;D
Споко бе момчета - нищо не се е сринало, нито пък може да се срине  :)
Ще гледам да отговоря на всички въпроси, но и аз трябва да бачкам, както и да спя, ям и т.н. та не мога да съм постоянно на линия тук.
Атос
едва ли тая лампова Райф машина я пускат постоянно - просто тогава за тест са сложили съвременна аргонова лампа и са я светнали, за да видят какво ще стане. Така че този енергиен линк е слаб, но въпреки това се усеща излъчването като доста различно от това на съвременните реплики.
Радико
Информационен и енергиен линк са различни неща. Когато имаш мощно излъчване на живо, било то фокусирано, предавано по проводник или контактно, това е едно. Когато е линк към него, е съвсем друго. Все едно да пипаш някоя моделка на живо и по телевизора  ;D  Но имаш все пак някакво усещане за това какво представлява, нали?
За сравнение може да гледаш примерно документален филм за прасета или носорози по Animal Planet и после Фешън тв  ;D Все информационни линкове, ама на първото едва ли ще ти стане нещо  ;D ;D ;D
Юлиян
Много въпроси, на които не мога веднага да отговоря по две причини - или не знам, или е доста пространно обяснението. Ще гледам полека-лека да го направя щото са интересни и имат логика. Но нещата ще са трудни за схващане така като гледам  ;D
Относно уреда - има измервания естествено, и да - скалата не стига и стрелката удря навън, снимано е дори на клип. Това беше не на лампа или др. уред, а на едно тракийско светилище - но клипът не е моя собственост, има го някъде им Фейсбук и ако го намеря ще пусна линк да видите.
Ей, не ме оставихте на мира с тия оптимизатори... Те си работят - вярвате или не, има си теми които макар заключени, дават представа кое какво е. В момента се занимавам с един куп неща които са доста по-важни и касаят здравето и живота на много хора - това е доста по-належащо и затова почти не пипам автомобили и камиони, въпреки че има интерес /и то се увеличава/. То денонощието има само 24 часа за съжаление.
Скоро ще покажа собствена лампа /досега тестовете бяха все на чужди/ със допълнителното оргонно усилвателче + отражателя със собствено излъчване, които подобряват радикално ефективността и.
Томика
Тесла трафът по принцип е захранващо за едни други неща на Тесла, но като си решил да го ползваш за Райф, да те питам - балансирани ли са ти първична и вторична по маса? Т.е. теглил ли си ги като си го правил, защото трябва да влязат в масов резонанс за да ти работи коректно трафът. На второ място, кондензаторите трябва да са соленоводни, защото водата задържа оргона като кондензатор и устройството става оргонно-електрическо, а не само електрическо. На трето място трябва да имаш правилното заземяване в активна земна точка, за да може да се свържат Небето и Земята като активни отдаващи елементи, а не само Небето със сферата на върха на плюса. Без земната точка системата не е правилна и не свързва енергиите, каквато всъщност е целта на Тесла трафа - а само прави искри и шоу че да се радват глупаците  ;D
Поздрави!

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #174 -: Декември 19, 2016, 02:31:06 pm »
PyroVeso безхаберно изказване. Престава си нямаш ти. Менделеевата таблица е подменена оригинала го има в ермитажа на стена. Първият елемент не е водород а нютоний в чест на Исак Нютон. PyroVeso какво си направил ти, показал и обеснил свързано с етера, че стана познавач? Аз мога да посоча клетката на Джо, 7 Тесла трафа, клетка за Браун газ, Райф машина. Това ми е минало през ръцете а не само през устата.
Тук съм още когато беше Беинса.инфо но тогава се работеше и се коментираха действителни резултати. А сега
повече се ланка и то безхаберно.
Асене
 Тесла-трафа е уникално устройство, наясно съм с оразмеряването му. Трябва да има задължително действителна "земя" , за да се използва положителният ефир. Искрите които излизат от вторичната при правилно свързване са също благоприятни за организма.

Тук е добре да се споделят резултати, да се обсъждат и тълкуват. А е пълно с "тухли" от стената на Пинк Флойд.
Машината на Райф е пред мен, виждам как работи. Оказа се, че работи и по скайп. Е не със същата мощност но има ефект, споделям резултати. А се започна една дискусия, че това не е вярно. Като шопа: гледал пет минути жирафа и казал "Епа такова животно нема". И аз една седмица не можех да повярвам но факта си е факт, а не съм и шоп.
« Последна редакция: Декември 19, 2016, 04:44:45 pm от atos »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #175 -: Декември 19, 2016, 03:26:11 pm »
Tomika, етера не е химичен елемент а чиста енергия, той заедно с информацията изгражда елементите но не е елемент. Все едно да кажеш че глината е тухла, етера е строителен материал но не е елемент.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #176 -: Декември 19, 2016, 04:48:56 pm »
Никой от вас не показа Райф-машина.
Никой не показа и резултат от такава машина, така както го е правил самия Райф - посявка от някакъв паразит, микроскоп, облъчване с Райф-лампа - резултат /има ли убит паразит или няма/.

Искам да направим следния експеримент с тези, които твърдят, че тяхната Райф-лампа ще убие паразитите, които ще отгледам в една чаша, като се свържем по Скайп, да ми го демонстрира, ако иска и по телефона или през монитора на компютъра. Чувате ли се въобще какви глупости говорите тука? Да не се окаже демонстрацията, като Бединито на Жоро?

Какво значение има тук етера, праната и пр. простотии. Лампата на Райф не работи с някакви непознати енергии, а с електромагнитна енергия. Дори първоначалните му опити са били с антена и то съвсем успешни, но т.к. честотата влиза в забранения радиоспектър, се наложило да премине на лампа, която излъчва насочено и концентрирано и то в стая с електромагнитни екрани. Къде ги видяхте тия прани, етери и прочие простотии?

Нито един от вас не е утрепал нито една бактерия с Райф-лампата, нито един!
Ако не съм прав, моля надпреварвайте се да представяте доказателства, както го е правил Райф, а не кой какво усещал на пръста си от монитора или кой скатал Менделеевата таблица. Все още не са намесени тук илюминатите и извънземните, но и те ще се появят скоро ми се струва...
« Последна редакция: Декември 19, 2016, 05:04:49 pm от EDM electronics »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #177 -: Декември 19, 2016, 04:49:59 pm »
Tomika, етера не е химичен елемент а чиста енергия, той заедно с информацията изгражда елементите но не е елемент. Все едно да кажеш че глината е тухла, етера е строителен материал но не е елемент.
Сравнително точно определение. Ако трябва да сме още по-конкретни, етерът е средата, в която съществува/съдържа се и се разпространява чистата енергия. Трудното за възприемане е, че тази среда е създадена от самата енергия и енергията "плува" из нея.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #178 -: Декември 20, 2016, 12:10:29 am »
Допускам, че може да е сложен символично първи, ако наистина има такава таблица от Менделеев. Имам някакъв спомен да съм виждал на снимка.

В езотериката етера не е химичен елемент. (отделно че има няколко различни видове етер)

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #179 -: Декември 20, 2016, 10:13:51 am »
EDM Пак голи слова. Ти имаш ли лампа на Райф направена, и да си експериментирал с нея. Че така убедено твърдиш с какво работи. Той и тесла трафа се захранва с електричество но на изхода излиза "студено електричество". Който ската райф технологията, тесла откритията и т.н. ската и Менделеевата таблица. И каква е тази мания на вярващи си корифеи, че знаят и познават всичко. И на мен доста неща последните месеци ми обърнаха понятията, но са факт. ЕДМ може да не вярваш колкото си искаш но аз имам едно доказателство което ходи около мен година след диагноза "рак дебело черво" без химиотерапия. И скоро изследванията и бяха много добри. Скоро човек с паркинсон излезе, че има Nocardia asteroides и след минута и
половина 'светване" започна да се поти да се чуства неконфортно. Нямам микроскопа на Райф /кой го ската ЕДМ/ и твоята чаша с микроби за да ти помогна на егото. А да не говорим за гъбички, лишеи, брадавици.
Искам едно да е ясно. Не съм писъл тук от години. Ако някой се интересува какво съм направил, желае да го направи ще помогна. Или някой с подобен опит на мен може да помогне е добре. Но да водя излишни, безмислени спорове. Няма да стане.

Етера е чиста енергия: Във физиката на енергийно ниво всичко е в електрон-волта. Мисля, че няма само енергия. Менделеевата таблица, не съм е правил аз и там първият елемент има и атомно тегло значи не е само енергия.
Ще се повторя:
Скороста на звука в сух въздух е 343м/с а във водата 1490м/с. Колкото плътноста е по голяма толкова и скороста е по голяма. Тогава в космоса, вакум няма нищо скороста на светлината е най голяма. Какво трепти там? Сега някой ще каже, светлината не е вълна.