Автор Тема: Bedini  (Прочетена 545218 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #915 -: Юни 26, 2016, 11:36:49 pm »
Без ни най малко да се заяждам, какво е твоето обяснение едни генератор да подава толкова напрежение, колкото е батерията. Това да не е полтъргайст или дрон с изкуствен интелект? Друго ако това е така, може лесно и многократно да се фиксира и филмира. Също така, ако това е така, то може да е много важно.
Хълк, ти за пръв път ли четеш темата (ако си я чел цялата изобщо)?

Че това е първото странно нещо от генератора на Жоро! Нали за това ви каза, че се държи като ЖИВО СЪЩЕСТВО, иначе нямаше да е странно?

Да така е. Ако включиш батерия 6V напрежението е толкова, а като поставиш 12, 24,36, 48V батерия е точно колкото е съответната батерия.Напрежението на изхода де. Не е необходимо да настройваш каквото и да било.
Жоро, не се изразяваш добре и оттам са половината обърквации:)
Тук не преценяват, че вход и изход при теб се припокриват! И без връзка вход - изход системата няма да работи, те си я представят "линейно"!

Бих изразил една твърде смела съпоставка (на която скептиците биха се закикотили):
Генераторът приема зарежданата батерия като част от себе си (свой крайник, примерно) и я "лекува", ако е "болна"!


И...наистина мисля, че всякакво по-нататъшно дискутиране или опониране няма смисъл, безпредметно е за всеки.
Или разбираш (без да се опитваш да си го обясниш НА ВСЯКА ЦЕНА и то "по свой тертип"), или не.
« Последна редакция: Юни 26, 2016, 11:55:02 pm от atos »

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #916 -: Юни 26, 2016, 11:53:55 pm »
Много точно го написа.

Неактивен madsatbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • теорията без практика е мъртва
    • Видеонаблюдение
Re: Bedini
« Отговор #917 -: Юни 27, 2016, 12:08:21 am »
Ето на това се казва техническо обяснение.

Защо не се изчака ЕДМ, да чуем неговото мнение.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #918 -: Юни 27, 2016, 12:31:50 am »
Що трябва непременно да е "техническо" обяснението?
Я обясни що е БОГ с технически термини? Колко волта е на входа и колко на изхода:)

Е, днес (беше) неделя...колко трябва да се чака EDM?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #919 -: Юни 27, 2016, 08:37:59 am »
Колеги, споко. Ще Ви разкажа всичко и ще дам отговор на всички въпроси. Ще Ви кажа и как според мен работи генератора на Йоро, който няма нищо общо със СЕ. Просто исках малко да изчакам, да видя настроенията Ви, отчасти мненията. И имайте предвид, че целта не е да се оплюе някой или злепостави, а да се разбере истината за СЕ и Бедини генератора.
Привечер ще започна да разказвам какво видях и какво мисля за него.

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: Bedini
« Отговор #920 -: Юни 27, 2016, 09:03:08 am »
Мен което ме смущава и обърква по скоро е защо има тес и батерия щом е само захранване? Самозахранване разбирам генератора да работи от само себе си без външен източник т.е. без акумулатори и тестове. За какво само захранване става въпрос изобщо?

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #921 -: Юни 27, 2016, 10:16:26 am »
EDM electronics, та това което ще пишеш можеше да го пишеш и без да идваш при мен. Всичко ти беше ясно и не ми даде думата като се срещнахме. Даже не погледна какво ти показвам. Значи всичко ти е било ясно предварително.
Вероятно ще покажеш и твоя генератор който си изследвал или и тук ще изнесеш лекция на тема инвертори както направи при мен.
Ако си от  компетентните колеги от които очакват някакво обяснение за генератора или за каквото и да е устройство за чиста енергия то нещата са много зле.
Вече съм убеден, че ако в нещото има дори и зрънце което може да помогне за да се направи възможно ползването на чиста енергия то колеги като теб ще го смачкат за да не поникне.
След като си убеден, че такава енергия няма и на бялото казваш черно защо въобще пишеш тук във форума?
В тази тема.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #922 -: Юни 27, 2016, 10:21:37 am »

След като си убеден, че такава енергия няма и на бялото казваш черно защо въобще пишеш тук във форума?
В тази тема?


За да се противопоставя на фантазьори, които въвеждат в заблуждение поради незнание и свръхамбиции.
И да кажа на такива, не че няма такава енергия, а те я нямат.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Bedini
« Отговор #923 -: Юни 27, 2016, 10:24:28 am »
Жоро, би ли обяснил как работи инвертора? Щом твърдиш че не е инвертор, то значи знаеш как работи. Е обясни ни за да видим разликата!

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Bedini
« Отговор #924 -: Юни 27, 2016, 10:50:11 am »
Мдаа. EDM electronics, ще яде ли Асан баница или не ? ;D. Честно казано не виждам какво различно можеш да кажеш по темата от мен.
 "Генератора" /умишлено го слагам в кавички/ е тотално елементарен и няма нищо необяснимо в поведението му, но уви никога Yoro няма да приеме каквото и да е друго обяснение та дори да му се обяснят нещата с картинки, графики на токове, напрежения и т.н.. Не ми се занимава да влизам в пълни и подробни обяснения, защото съм сигурен, че всеки човек разбиращ поне малко електроника може да си анализира схемата и ясно да види нещата.
Проблема е в нежеланието да се направят елементарни неща за да се докаже веднъж завинаги, че в тази въртележка няма и не може да има СЕ, а само заблуди причинени от умишлено пропускане на методи за проверка, които за съжаление ще доведат до разкриване на болезнената истина. Многократно се предлагаха елементарни методи и от други колеги, но като някакво болестно състояние се повтаря само една и съща теза и преиначаване /нагаждане/ на фактите. Смятам, че е време да се сложи край на този безсмислен спор.

Неактивен lda_has

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 323
  • Пол: Мъж
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
  • Скайп: lda_has
Re: Bedini
« Отговор #925 -: Юни 27, 2016, 11:34:23 am »
"Смятам, че е време да се сложи край на този безсмислен спор. " дори и темата да се заключи, почисти от смешни твърдения и измислици до един момент на ново развитие.
Жорката да си препрочете писанията и да си ги сравни със записките ако има такива. Веднъж за винаги да разбере, че хората му мислят доброто, да повярва на разбиращите и да спре да се излага. По този път са минали много хора и му казват ефекта получен и доказан в някаква степен, който той не иска да проумее.

Атанасов_Хасково

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 346
Re: Bedini
« Отговор #926 -: Юни 27, 2016, 12:22:45 pm »
"Смятам, че е време да се сложи край на този безсмислен спор. " дори и темата да се заключи, почисти от смешни твърдения и измислици до един момент на ново развитие.
Подкрепям напълно...

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Bedini
« Отговор #927 -: Юни 27, 2016, 12:41:35 pm »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Bedini
« Отговор #928 -: Юни 27, 2016, 01:32:07 pm »
Не. Аз съм против темата да се заключва. Аз поне очаквам най-накрая да има някакви смислени измервания, или да се покаже система която се самозахранва без никакъв външен източник за достатъчно дълго време, че да се елиминира заряда на участващата батерия.
А и нали ей-сега, до дни ще има подобрена версия на тоя генератор, дет ще избие рибата, Защо трябва да се пуска нова тема?

Неактивен lda_has

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 323
  • Пол: Мъж
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
  • Скайп: lda_has
Re: Bedini
« Отговор #929 -: Юни 27, 2016, 01:59:35 pm »
"До дни ще има подобрена версия на тоя генератор, дет ще избие рибата" - то риба не остана вече, какво да избива??? Всички на взе за балъци.

Атанасов_Хасково