Автор Тема: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА  (Прочетена 218399 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #105 -: Октомври 18, 2015, 04:27:05 pm »
Аз също се причислявам към скептично настроените, но нека дадем шанс на Yoro да покаже. Достатъчно нападки имаше към него, а личи, че той е добронамерен. Не се крие, а призовава да го посети който иска и сам да се убеди.

Нека го посетят няколко колеги и после да видим. Дори и да греши, това не е грях. Вижда се, че иска да помогне и да сподели. Ще се радвам, ако скептиците са в грешка, в т.ч. и аз. Нали в крайна сметка точно това търсим в този форум. Ами това е една възможност. Какво от това, че на прима виста теоретично не се връзват обясненията с нашите знания.

Аз мисля, че точно такива като Yoro са най-необходими на форума. Да не прибързваме с изводите преди да сме видели какво е измайсторил. Пък ако се окаже истина, тогава предполагам повечето ще го репликират и ще се търси усъвършенствуване и по-добро схемно решение.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #106 -: Октомври 18, 2015, 04:43:50 pm »
Здравей колега Yoro,
От три месеца стоят бобини с усилвател на електрическа енергия. Така, че напрактика разглобен генератор на СЕ разполагам +теория.
Който неразбира човешкия свят неразбира и Божествения или каквото горе такова и долу.
Въпрос как да вземем енергия от потенциалното атмосферното налягане, състоящо се от флуид въздух?
Отговор три начина:
-създаване на потенциална разлика-вятър
-създаване на импулс (взрив)
-създаване на вихър (тайфун)
Първият метод не създава СЕ, освен ако е външен източника, примерно Слънцето
Вторият метод създава СЕ, но е по скоро разрушителен предполага големи площи за преобразуването на потенциалната енергия. Приложение примерно 200 грама тротил, ако няма взрив, просто се опушва стената и липсва СЕ разрушение на стената заради атмосферното налягане.
Третият метод е най-ефективен. Получава се стабилна радиална енергия от ток на разместване, с надлъжен характер равностоен на гравитацията. Изменя се температурата, ъглова скорост (честота)  и т.н., все благини, но дозата прави отровата.
Тока на разместване (радиална)  енергия може се измери с:
-феритна антена надлъжно разположена
-с лампа с нажежаема нишка от волфрам, ползвам 220В/15Вт миньонка за хладилник с дълга права волфрамова нишка
-ползвай кварцов генератор и следи за промяна на честотата на генерация 
Най-достъпно е лампа за хладилник и омметър от стандартен авомер. Не е нужно някой да идва да прави тези измервания. Просто сам ги направи и пусни резултата.

Yoro

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #107 -: Октомври 18, 2015, 04:49:37 pm »
Схемата ще си остане същата ,но ще се променят бобините и ще имаме каквото искаме.
От габарита на бобините и магнитопровода им зависи какво ще се получи.
Ако изчезна да знаете,че не е по мое желание.
А и ЧОБИ не вярвам да не пише просто така...
Това се случва защото няма подкрепа..

Velektra

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #108 -: Октомври 18, 2015, 04:49:54 pm »
Yoro, огромна е разликата, твоето устройство да зарежда акумулатори, т.е. друг източник на енергия и това самото то да е източник на енергия. Досега се акцентираше за зареждането на акумулатори и затова писах.
Самото то като източник на енергия ще е страхотно нещо! Сигурно се досещаш откъде е енергията? Не е от въздуха, нали? От постоянните магнити е.
Ако все още нещо ни учудва всички и се получават някои неща в които не можем да повярваме е защото не познаваме добре магнитното поле и всичките му проявления в бобината и взаимоденствието му с околната среда.
Според мен обаче съществена е ролята в разликата м/у магнитната и радиантната енергии.
Но каквото и да говорим в случая енергията на постоянните магнити си е факт и може да се приеме за свободна.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #109 -: Октомври 18, 2015, 05:04:05 pm »
Здравей колега Velektra,
Радиалната енергия преобразува флуида в кристал, хаотичното движение на частиците от хаотично става постъпателно в една посока и флуида се държи като абсолютно твърдо тяло.

Yoro

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #110 -: Октомври 18, 2015, 05:15:29 pm »
Тъй като никой не ми се обажда ще ви пиша и за някои от  другите неща които прави генератора пък спецовете по тези енергии да се изкажат.
Например бутилка с вода поставена в близост до генератора си променя вкуса и въобще става друга спецове ми казаха,че е положително заредена.
Също така бутилка с ракия поставена в обсега му става по мека,променя си аромата и става по приятна за пиене а градусите са същите.Просто се оказа,че е отлежала набързо с около 10тина години според специалисти в областта на алкохола.
Това което ви пиша за течностите се получава за около 30минути.
Въздействието му върху организма на човека.Аз имах всекидневно главоболие и откакто генератора работи нямам.Бях адски изнервен а сега просто не ми пука небивало спокойствие.Само,че сега пак си водя един монолог и то налудничав според повечето от колегите..

mi68 Генератора не извлича енергия от въздуха а от етера.
Разсъждаваш прекалено стандартно и ще ти е трудно да разбереш как работи това устройство..
« Последна редакция: Октомври 18, 2015, 05:48:28 pm от Yoro »

Yoro

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #111 -: Октомври 18, 2015, 05:42:31 pm »
Здравей mi68!



Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #113 -: Днес в 05:04:05 pm »

    Цитат

Здравей колега Velektra,
Радиалната енергия преобразува флуида в кристал, хаотичното движение на частиците от хаотично става постъпателно в една посока и флуида се държи като абсолютно твърдо тяло.



Преобразувал ли си ЕТЕРА в кристал?
Ако някой го е правил или ти покажи.

Velektra

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #112 -: Октомври 18, 2015, 05:48:57 pm »
...
mi68 Генератора не извлича енергия от въздуха а от етера.
Разсъждаваш прекалено стандартно и ще ти е трудно да разбереш как работи това устройство..

Yoro много подценяваш колегите тук!
Радвам се че устройството ти е излекувало болките в главата и спокойствието, но явно му е трудно да се пребори с други болестни състояния в теб!
Започвам да си мисля, че не започна темата, за да ти помогне някой за устройството, а да покажеш колко си велик. В това няма нищо лошо, но въпроса е да си го кажеш, а не да се криеш зад добри намерения.
Разбрахме че само ти разсъждаваш нестандартно! Браво!

Yoro

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #113 -: Октомври 18, 2015, 05:59:10 pm »
Не се правя на никакъв.
За това исках първо да дойдат някои от вас и те да пишат а не аз,но никой не се обажда и не идва...
И това което направих не го продавам а го давам и ме е яд,че някой не ме е бутнал по рано в тази насока..

Няколко пъти писах елате и вижте...

Както решите.
Желанието ми е да го направят повече колеги...
Ще помогна с каквото мога на тези които го искат..

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #114 -: Октомври 18, 2015, 06:09:40 pm »
Ще помоля участниците да се придържат повече към фактология и конкретни резултати и да избягват личностни нападки.
В противен случай ще заключа темата до поява на конкретни данни от измервания и други факти които ще бъдат публично обявени.
Темата достатъчно се разводни и сумарно дотук плявата е много повече от зърното.
Извинете,но за всеки непредубеден човек това ще си изглежда несериозно.

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #115 -: Октомври 18, 2015, 06:23:24 pm »
Преобразувал ли си ЕТЕРА в кристал?
Ако някой го е правил или ти покажи.

Преобразува се постоянно. Етерът кристализира в материя, изграждаща космическите тела (които непрекъснато растат). Силовият ефект от този етерен поток, е познат като гравитация. Има и друг поток, насочен в обратна посока. Той е причинен от разпада на материята. Планетите са "заключени" в орбитите си на границата между двата потока на привличане и отблъскване и затова не "падат" към Слънцето.

Устройството трябва да създава концентриран съзидателен етерен поток и така може да се получи материя в лабораторни условия.

Yoro

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #116 -: Октомври 18, 2015, 06:37:01 pm »
Това е за разискване в друга тема а не тук.
Досега никой не го е преобразувал.
Всички тела във вселената са като мехури в етера,но
това в друга тема..

Следващия път ще пиша като дойдат колеги и видят
за какво става въпрос или след като ми доставят инвертора.

Вече става безсмислено...
Ако някой иска да пита нещо да го прави на лични.

Поздрави!

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #117 -: Октомври 18, 2015, 06:39:01 pm »
Здравей колега Yoro,
Правилно си се досетил, нещата са аналогични. Употребих въздух за по-голяма яснота и разбиране на широката публиката но, въздух е човешко понятие и така работи тайфун, бомба (взрив) вятър, нищо ново под Слънцето, няма да откривам топлата вода. Все пак измери съпротивлението на лампата при изключен и включен генератор за коментар.

Yoro

  • Гост
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #118 -: Октомври 18, 2015, 07:03:40 pm »
Колеги!

Хиляди извинения ако несъзнателно съм обидил някой.
По добре ще е да назоваваме нещата точно та дори и великите учени да не ги признават.Тези които не са се информирали така и няма да включат за какво става въпрос.Това което пиша е за колегите които като го четат и го разбират и от тях очаквам подкрепа.Погледнато от няколко ъгъла ще е по добре.


Поздрави!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 490
Re: Еднополюсния двигател на ТЕСЛА
« Отговор #119 -: Октомври 18, 2015, 09:13:30 pm »
Здравей Yoro ! Определи тук публично, дата и час на срещата ! Имам на лични, желание за присъствие. Напиши колко човека имаш възможност да приемеш ? Напиши ми на лични адрес и моб. тл. ! Лично за мен няма значение кога ще се случи събитието. Но, мисля за повече хора е добре да има известно време (примерно 3 дни) за координация !
Понеже не изясняваш какво и как ще мерим, ще нося със себе си каквото преценя ! Пиши тук, ще разрешиш ли снимки и видео да се направят ?? За сведение и координация моят моб. тл. 0894338285
По делово !!