Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737116 пъти)

Активен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #915 -: Ноември 07, 2020, 08:07:55 pm »
Ноцебо-ефект (на латински: nocere – „вредя“, nocebo „аз ще вредя“) е реакция на организма, аналогична на плацебо ефекта, но с обратен знак.
А познайте, ако се зобмите с телевизор ката день, какъв ще ви е ефекта?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #916 -: Ноември 07, 2020, 08:15:30 pm »
Бат Ванко какво да ти обяснявам Първо човека не е един доста повече са. Тук става дума за северозападна България. Сигурно няма да ми повярваш и че познавам хора които по време на избори купуват гласове. Купуват както за Герб така и за БСП така и за ДПС. Същите хора сега купуват и болни от коронавирус. Все неща които не очаквам да разбереш. А и не мога да кажа нещо съществено поради ред причини.
Нали разбираш аз съм един лъжец и всичко това си го измислих за да съм ви интересен.
Виновния го вкараха в затвора. Случаят е приключен забравете.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #917 -: Ноември 07, 2020, 08:32:50 pm »
Да се посмеете малко:  :D

<a href="https://www.youtube.com/v/XmySZPe_2BU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/XmySZPe_2BU</a>

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 346
Re: Анти корона вирус
« Отговор #918 -: Ноември 07, 2020, 09:14:26 pm »
Радико, ти продължаваш да се пънеш като магаре на лед. И аз познавам хора които продават и купуват избори - и какво от това? За различни неща говорим! Ти продължаваш да си мислиш че всичко се купува. Е не е така. Някои неща могат просто да се манипулират. Защо аз трябва да дам на някого 2500 само за да каже че е положителен след като за същата сума мога да манипулирам резултатите на 50 души. Нищо че по голямата част от тях са безсимптомни, това не пречи те да са вирусоносители.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #919 -: Ноември 07, 2020, 09:29:01 pm »
Не знам Бат Ванко. Ако закъсам финансово и реша да се включа и аз в играта ще ти кажа подронности. Предполагам, че понеже ако набедиш много хора фалшиво неминуемо ще имаш отпор може и много сериозен. Докато в другия случай всичките тия ще работят за каузата защото им е платено.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Анти корона вирус
« Отговор #920 -: Ноември 08, 2020, 04:57:03 pm »
Спазвайте дистанция от лЕво! Радико искам и аз да се включа в получаването на някой лев. Така и така съм в карантина, да не съм валат. Дадох 120 лв. за теста, десетки левове за илачи! Ако може дай линк?

Активен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #921 -: Ноември 08, 2020, 05:33:43 pm »
Пратиха ми нещо, според мен много смислено:

"Това е много важно да се знае всеки! И ТОВА Е МНОГО ИНТЕРЕСНО!

Ташкент. 21.03.2020 Шухрат ХАЛИЛОВ (кандидат на медицинските науки) 

Основната опасност на вируса COVID-19 е, че той засяга преди всичко имунната система. И едва тогава, на второ място, засяга белодробната тъкан. Закъснението във времето между тези две вълни на атака е точно това, което наричаме „инкубационен период“. Често използваме думи като „силен“ или „слаб“ имунитет. Обикновените хора обаче на практика изобщо не знаят какво представлява. Освен това повечето лекари имат много малко представа за структурата на имунната система и функционалността на отделните й части. Този текст обаче е много труден за необучения читател. Ще се опитам да обясня механизма на въздействие на вируса COVID-19 върху човешкото тяло по най-опростения и достъпен начин във формат на дисертация. 80% от цялата имунна система е съсредоточена в лигавичните и субмукозните слоеве на тънките черва под формата на лимфоидна тъкан и нейните натрупвания - пластири на Peyer. Лимфоидната тъкан произвежда антитела (лимфоцити Т-, В-, G- и др.), Както и различни видове имуноглобулини. Антителата през лимфната система навлизат в долната куха вена, в сърцето и след преминаване на белодробната циркулация навлизат в системната циркулация и се пренасят в тялото. По този начин се засилва тъканният имунитет, включително и собственият тъканен имунитет на белодробната тъкан.
COVID-19, смесвайки се с храна по време на хранене, навлиза в червата и започва да разрушава лимфоидната тъкан. В резултат на това засегнатата лимфоидна тъкан спира да произвежда лимфоцити и имуноглобулини. По този начин имунната система се разрушава и в резултат на това тъканният имунитет в белите дробове рязко отслабва.

От този момент започва втората вълна от коронавирусната атака върху вече незащитената белодробна тъкан, която се проявява с тежка пневмония, която завършва със смърт. В момента всички антиепидемични мерки са насочени към предотвратяване на проникването на коронавирус в белите дробове, което по принцип е изключително скъпо и практически неефективно. И всички терапевтични мерки са насочени само към борба с усложненията, под формата на пневмония. Трябва да се разбере, че COVID-19 е заплаха в продължение на много години и десетилетия. Това, което имаме днес, е само първата вълна на пандемия. И ще има много такива вълни. В същото време всички превантивни и терапевтични мерки са насочени към коронавируса, локализиран в белите дробове, докато не се извършва ефект върху коронавируса, локализиран в червата. С други думи, „каруцата е поставена пред коня“.
Има много естествени продукти, които не само имат бактерицидни свойства, но и пряко въздействат върху вирусите, убивайки ги. Най-ефективен в това отношение е ЧЕСЪНЪТ. И ако пиете 2/3 чаши чеснова водна инфузия всеки ден, тогава тя незабавно (!) Влиза в тънките черва и започва да убива COVID-19 незабавно (!)!
По този начин се постигат следните ефекти:
- „убит“ COVID-19 престава да разрушава лимфоидната тъкан на тънките черва. В резултат лимфоидната тъкан продължава да функционира правилно, т.е. произвеждат антитела и имуноглобулини;
- увредената имунна система бързо се възстановява и укрепва, което води до значително повишаване на тъканния имунитет в белодробната тъкан. Непреодолима бариера възниква за COVID-19, но също така и за микроби (стафилококи и др.) И гъбички, които също представляват значителна опасност в случай на коронавирусна пневмония;
- под въздействието на „чесновата вода“ в тънките черва се разгръща много интересна верига от събития. „Убит“ и отслабен от влиянието на „чесновата вода“, COVID-19 не е нищо повече от естествена ваксина, образувана естествено в човешкото тяло. Както знаете, за да създадете изкуствена ваксина, ви е необходима супер оборудвана и много скъпа лаборатория и работата на висококвалифициран персонал. Работата по създаването на изкуствена ваксина продължава 6-9 месеца, а индустриалното производство изисква огромни разходи и време. След приемане на "чеснова вода" естествената ваксина се образува в тънките черва за 30-40 минути и е напълно безплатна;
- естествената ваксина започва активно да формира специфичен имунитет срещу COVID-19. По този начин веригата от разрушителни патологични събития в човешкото тяло, причинени от COVID-19, се прекъсва и унищожава в самото начало и няма продължение. Тялото се бори и побеждава COVID-19 по най-естествения начин, така да се каже, планирано.
В същото време аварийният и стресиращ режим на борба от тялото е напълно изключен и той противодейства на вируса в планиран режим. В резултат на това възникналата епидемия спира за броени дни. Приемането на „чеснова вода“ като противоепидемичен протокол може да се приложи в рамките на един ден в цялата страна сред цялото население. Основният патогенен морфологичен субстрат ще изчезне напълно за един или два дни.
Методът за приготвяне на "чеснова вода" е изключително прост.
1. Една (!) Обелена скилидка чесън се разрязва наполовина в напречна посока, поставя се в порцеланов литров чайник и се залива с вода при стайна температура. Това се прави сутрин.
2. До вечерта "чесновата вода" е готова за употреба. Трябва да консумирате 2/3 от чашата 3-4 часа след последното хранене, през нощта, преди лягане.
3. На следващия ден процедурата за приготвяне на "чеснова вода" ще трябва да се повтори със свежа скилидка чесън.
4. Продължете да приемате чесън вода в продължение на един месец. През това време ще се формира специфичен имунитет срещу COVID-19...."

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Анти корона вирус
« Отговор #922 -: Ноември 08, 2020, 06:15:44 pm »
Наред с имуностимулаторите, ежедневно се храня с топла супа, в която накълцвам скилидка чесън. 3ти ден започнах антибиотик. Успях да сваля температурата повече от градус, и така държа за сега. Короната удря по всички слаби места на организмът. Имам здрави бели дробове но там съм най смачкан. Молете се и се пазете. Как не ми е ясно! Анализирам действията си до началото! Нямам друго обяснение освен зараза в от 2 хр. магазина и едно заведение за бързо хранене.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #923 -: Ноември 08, 2020, 06:32:23 pm »
Може да е добре че няма доктори понеже само "Dead Doctors do not lie" ("Мъртвите доктори не лъжат") : https://www.youtube.com/watch?v=wYRZGFFYqWo
Видеото е описва това което е написано в книгата "Dead Doctors do not lie", написана от патолога, преди почти 30 години. Господ да не дава да трябва да ходите на доктор. Минах през коронтата преди 7 месеца, както описах в предишни коментари по тази тема, изобщо даже и не съм си помислял да се консултирам с доктори, само натурални имуностимулатно питие:

300 мл вода от сварен червен лук
1 1/2 чаена лъжичка сух джинджифил
1 1/2 чаена лъжичка куркома
1 изстискан лимон
черен пипер (до колкото може да се понесе от човека)
сол на вкус

и това не е отворена рецепта като човек може да си добави още каквото си помисли.

абсолютно никакви хапчета или какво и да е лекарство не съм вземал освен това питие и нормална храна. Токова ми помогна и ми хареса като на вкус че вече си го правя по 2-3 пъти на седмица даже и да не съм болен особено сега когато времето се захлажда.
И към отворената рецепта се добавя и чесън на прах, предполагаемо 1 1/2 чаена лъжичка, и така рецептата става:

300 мл вода от сварен червен лук
1 1/2 чаена лъжичка сух джинджифил
1 1/2 чаена лъжичка куркома
1 1/2 чаена лъжичка чесън на прах
1 изстискан лимон
черен пипер (до колкото може да се понесе от човека)
сол на вкус

Вместо да карат хората да носят маски, трябва да ги карат да пият този имуностимулант (и ако не го пият да им се налага глоба  ;D ), но както винаги бюрократичната администрация дава абсолютно грешни "решения" за безкрайно преувеличен "проблем". И за тези които си мислят че това е някаква голяма конспирация, според мен поне, не е така, просто глупостта не ходи по животните а по-хората. И колкото и хората да си мислят че са по-умни от природата толкова природата ще им показва че не са.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 346
Re: Анти корона вирус
« Отговор #924 -: Ноември 08, 2020, 07:33:52 pm »
Бат Мишо, нали знаеш че корона вирус НЯМА. Кажи сега колко ти платиха да се пишеш болен  ;D

Неактивен rumen21

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 109
Re: Анти корона вирус
« Отговор #925 -: Ноември 08, 2020, 08:22:52 pm »

Мислех , че вируса се се захваща и развива в носоглътката и след това слиза към белите дробове , а в статията на Vitan  се твърди , че навлиза през стомаха.
В тази връзка да споделя информация от един друг форум за подводен риболов, базирана на личен опит:
=========================================================================

Защитната обвивка на вируса е доста устойчива, докато вътрешната вегетативна форма е много уязвима.
Следователно, трябва да се използват методи, които да разрушат или въздействат на външната обвивка- белтъка (протеина).
Това въздействие се нарича денатурация.
Денатурацията е процес на промяна на молекулната структура на белтъка (протеина), под влияние на висока температура, налягане, киселини и основи.
На базата на всичко това, нашият организъм има защитна реакция да повиши температурата си. Естествено ние се стремим да понижим тази температура за да не се увредят нашите клетки.
Преди всичко висока температура, налягане, киселини и основи трябва да се използват като превантивна мярка при здрав организъм.
Ябълков оцет, Лимон и т.н са естествени органични киселини. Вечер като се прибера вкъщи използвам капкомер за носа и клечка за уши.
Лягам хоризонтално, капвам по две капки ябълков оцет-домашен във всяка ноздра, след това стисвам здраво носа с пръсти и надувам- по този начин по евстахиевите тръби оцета отива във вътрешното ухо. Като се изправя намазвам ушните канали отвън с натопени в оцета клечки за уши. Взимам в устата няколко глътки ябълков оцет правя гаргара и гълтам.
За въздействие върху вирусите, може да се използва хлебна сода (основа), аз не съм я използвал. Някои мои колеги гмуркачи твърдят, че им помага.
Същите методи използвам и срещу COVID-19, за сега нямам проблеми.


Активен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #926 -: Ноември 08, 2020, 08:46:27 pm »
Коронавирусите са класика за.... животните.
Но те са в храносмилателният им тракт.
Приоритетно!
Какво са решили медии и политици ми е ****

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #927 -: Ноември 09, 2020, 11:30:39 am »
Бат Мишо, нали знаеш че корона вирус НЯМА. ...
Напротив корона вирус има, грип няма, изчезна, не съществува вече май.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #928 -: Ноември 09, 2020, 11:47:46 am »
Как да не съществува бе съществува си и още как. Просто му промениха името за да му придадат ново значение.  Този прийом вече е обсъждан тук във друга тема. Точно както вместо вегетарианство почнаха да ползват веганство.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #929 -: Ноември 09, 2020, 11:49:21 am »
Тъй де, няма вече грип...