Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 291103 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1125 -: Февруари 16, 2022, 05:41:21 pm »
Янки питат Саня от Флорида:
"Струва ли си да си тегля всичките пари и да рина бомбоубежище"  :D 8) :D

САЩ в УЖАС! Чакаме нападение от Русия

<a href="https://www.youtube.com/v/VegyNscNH7k" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/VegyNscNH7k</a>

П.п. На този фон чак Хулио си изглежда нормален  ???

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1126 -: Февруари 17, 2022, 09:11:39 am »

P.S. Масата, на която Путин приема гостите си вече става пословична:


Някой безделник-русофоб /подобен на Ю-Тубер уфолог  :D/ си е играл чрез фантазиите си и е скалъпил този анекдот, за дългата маса на Путин на която посреща чуждестранните държавни лидери, да го осмее с маса от ИКЕА за 500-ин лева.  ;D

Тази маса прилича на едноетажен стелаж, толкова е проста и грозновата, че специално е подбрана за такива, които са си лапнишарани.  :D

Оказа се, че масата на Путин е произведена от една от световно известните дизайнерски италиански фамилии и представлява класс, който е присъщ само за високопоставленные державные особы.

juliang понеже е много умен и трудно намира в тоя форум някой да му е на ниво  :D /сп. Плейбой за него е най-висшата форма на градския начин на живот - на столичанина  :D/, налапал въдицата на пропагандата, без много да му мисли и както винаги без въобще да чете, реши да ни изненада, да унизи привържениците на колективния Путин, да ни натрие носовете, а сам се нацеди на пачи яйца.  :D

 ;D

Ето я истинската маса на Путин:


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1127 -: Февруари 17, 2022, 10:15:04 am »
Функцията на тая маса е следната:
Ако не искаме да се здрависваме с чужди лидери и да сме близки с тях на ръка разстояние
(като аржентинският президент например) -
далече на другия край на масата.
Работи...
Отрсрещния разбира колко са му оценени исканията, требванията, капризите и щенията.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1128 -: Февруари 17, 2022, 10:50:30 am »
С бразилския президент дистанцията беше минимална, както на Брежнев и Тодор Живков.
Бразилия е вече руска губерния. Пиндюсите пищят, но бразилиеро ги не ще. Ще бъдат сключени многомилиардни договори, включително за строежа на съвременна АЕЦ. Пиндюсы никто ни хочеть.  :D
Цяла Латинска Америка симпатизира на СССР. Американското подтисничество на континента ги кара да търсят алтернатива.

Демокрацията е власт на западните демократи над целия останал свят. Те диктуват кой как да живее, кой как да се държи в собствената си страна, какво да прави там - диктатори. Ако в някоя държава правителството не е прозападно, т.е. колониално, моментално се подготвя държавен преврат, т.н. цветна революция и с въоръжен преврат се сменя властта с "демократична". После на тази власт и се дава възможност да краде в несвяс собствения си народ /Справка БГ/, но "началника" си затваря очите, стига да се изпълнява очертаната линия на западната демократична власт. Ако ли не, вадят се компроматите, сменя се колониалното ръководство и се показва на народа, колко много е крадяла предишната власт и еветуални връзки с Кремал. Ако няма такива, ще се скалъпят, достатъчно доказателство за това е да се каже САМО: "по данни от нашите служби......" - край, това е вече доказано, това е достатъчно... ;D

СССР ще нападне Окрайна вчера - край, край, това е сигурно, казаха го западните служби, не питайте за доказателства, не вярвате ли на службите?  :D

Пиндюския говорител рече: Масква подготвя филм-жалейка, като повод да се нападне Окрайна. Попитан от журналист от къдя ги има тия данни, рече: от службите. Дайте да ги видим /журналиста/? Пиндю вика: Е, не вярваме на службите ли, на Масква ли да вярваме ние американците?  :D

Смях....  ;D


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1129 -: Февруари 17, 2022, 11:33:09 am »
Като наблюдавам това което става реално, просто цирка е пълен. Такова театро се разиграва пред погледа на милиардите маниакопитеци дето щъкат по-света че, направо не е за вярване. Та какво е театрото!!!!!!!
От една страна американците напълно осъзнаха че, с този начин на Демокрация само "обират негативите" в очите на останалите маниакопитеци и отначало се опитаха чрез пандемията да обърнат нещата в своя полза. Но, това не сработи! По-една или друга причина определена част от хората разбраха за какво иде реч и така "идеята за победоносното завръщане на дивият капитализъм" се отложи във времето. Тогава седнаха, преди три месеца и се разбраха, друго театро да представят пред зомбитата от планетата Земя наречена  "трета мировая war(война). Хем за руснаците добре, щото ще им се вдигне малко позакъсалото реноме на велможи и бабаити на Евразия, хем и американците ще  имат време да си разчистят боклука който са генерирали със досегашната си дейност на Демократи.
Къде в момента е проблема!? Проблема е в две точки.
1. Понеже и едните и другите са достатъчно алчни(християнска черта) и искат повече за себе си за това и гледаме всичкият този цирк. Китай само стой и наблюдава номерата като си прави изводите! Аз го наричам" да налапам по-голямо парче от вкисналата баница" :D и за това са тези совалки и телефонни разговори между тях и гостуванията на останалите дребни играчи. Ту при единият ту при другият. Целта е да има някоя трошичка и за тях. Не говоря за България, тя не е играч в тази игра, тя е статист с предопределена вече роля. сублимният момента е в това - да даде българина писмено съгласие за бъдещата рента, която предстой да плаща. Хич няма да е малка, ако питате мене!? Но, кой съм аз!? :)
2. Цирка който гледаме от две години насам така да се разиграе че, по-голямата част от население-оборота хал- хабер да си няма от играта която се представя. А за целта тя трябва да изглежда истинска. Но и за това са се погрижили, лапачите на големи залъци. Дано да им приседне там където трябва, хапката която се мъчат да налапат. Което може да се случи ако в наблюдаващият играта Елемент(Китай) не направи неочакван и за двамата гангстер- бабаити ход! Според мен, ще има изненади и то доста големи! Но, ще поживеем и ........!
Руснака има голяма кочина и не може да я обгрижва защото му намаляват робите, американеца също има голяма кочина която не може да опази, а и с нарастването на робите в своя свинарник не успява адекватно да реагира във всички посоки.  За китаеца в момента е решаващо да реагира адекватно. Ако го използва правилно, другите ще дишат праха на неговите дела. Но, там проблема е в религията, в будизма както и в исляма алчността не е много на почит. И това спъва тяхното вероломно развитие. От там идва проблема! Но........ ще видим! Предстоят интересни времена!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1130 -: Февруари 17, 2022, 11:51:51 am »
...Понеже и едните и другите са достатъчно алчни(християнска черта)....
Пак злобееш, не можейки да отличиш лявата си ръка от дясната.
Не е християнска черта, а еретическа.
Западна черта.
Бившият папа германеца Рацингер (който се оттегли) каза:
- Религията им (католическата) е напълно изтласкана от обществения живот.

А еретиците католици родиха протестантите. Запада е агресивно алчен.
Вярващите православни добре знаят, че това е грях. Един от родоначалниците на другите грехове.
(заедно с гордостта и самоугаждането).
Примери дал Господ, стига да не си заслепен от злоба.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1131 -: Февруари 17, 2022, 12:07:56 pm »
Пак злобееш, не можейки да отличиш лявата си ръка от дясната.
Не е християнска черта, а еретическа.
Западна черта.
Бившият папа германеца Рацингер (който се оттегли) каза:
- Религията им (католическата) е напълно изтласкана от обществения живот.

А еретиците католици родиха протестантите. Запада е агресивно алчен.
Вярващите православни добре знаят, че това е грях. Един от родоначалниците на другите грехове.
(заедно с гордостта и самоугаждането).
Примери дал Господ, стига да не си заслепен от злоба.

Ха, ха , ха -----Спечелих баса!!! ;D ;D

Щом на реално протичащи процеси им викаш злоба.        Амиииии, добре!
И това което съм го написал, ако беше написано със злоба, мисля че, друг словоред щях да използвам..... 8) но, кой съм аз............ ;)


П.С Бяхме се обзаложили с един колега, че ти ще си първият който ще изрази негативно мнение. И го направи! Браво! Просто си велик...... Витко!? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Лек ден от мен!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1132 -: Февруари 17, 2022, 12:15:43 pm »
Озлобените хора са предубедени. А ти винаги го играеш предубеден. (християните са зла гадъ)
Твоето не е от наивност. Не даваш нишан за наивник.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1133 -: Февруари 17, 2022, 12:46:58 pm »
juliang понеже е много умен и трудно намира в тоя форум някой да му е на ниво  :D /сп. Плейбой за него е най-висшата форма на градския начин на живот - на столичанина  :D/, налапал въдицата на пропагандата, без много да му мисли и както винаги без въобще да чете, реши да ни изненада, да унизи привържениците на колективния Путин, да ни натрие носовете, а сам се нацеди на пачи яйца.  :D
За схващащите от половин дума обяснявам с картинки кое му беше смешно на вица:









Джуджето го тресе параноята да не лепне вируса. Дори на министъра на външните работи и министъра на отбраната си няма вяра.


С бразилския президент дистанцията беше минимална, както на Брежнев и Тодор Живков.
Бразилския президент сигур е стоял 2 седмици карантина и преди срещата са му взели ректална проба. Щото е глава на силна и независима държава, разбира се... :)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1134 -: Февруари 17, 2022, 12:55:31 pm »
За схващащите от половин дума обяснявам с картинки кое му беше смешно на вица:



Джуджето го тресе параноята да не лепне вируса. Дори на министъра на външните работи и министъра на отбраната си няма вяра.

 :D Не , той Шойгу е "втора" душа човек, за това го държи на два километра от себе си! С другите сигурно не е така! Или е пиян и мирише на джибри..... :)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1135 -: Февруари 17, 2022, 12:59:27 pm »
Озлобените хора са предубедени. А ти винаги го играеш предубеден. (християните са зла гадъ)
Твоето не е от наивност. Не даваш нишан за наивник.

Тука, вече ясно проличава кой е предубеденият и злобеещ. Личи си,че комунистическата дресировка е още на мода , при теб.

П. С
.....просто казвам, че алчността е тази която движи сегашното развитие на света! И в момента наблюдаваме последствията от това развитие! Нищо повече! Ииииии споделям своето виждане! Това че, ти виждаш злоба и предубеденост,,,,,,,,

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1136 -: Февруари 17, 2022, 01:15:11 pm »
И за да не си помисли ЕДМ че аз ги измислям тия меме-та:












На практика самите преговори донесоха по-малко новини от масата...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1137 -: Февруари 17, 2022, 01:56:47 pm »
За схващащите от половин дума обяснявам с картинки кое му беше смешно на вица:


Аааааа..., да си ги нямаме такива, аз вицове от теб не съм чул, само видях маса от ИКЕА, която ти оприличи на путинова. Излагаш оправдания. Тая дълга работна маса по нищо не прилича на икейска. Нямам вина какво си чел-недочел, разбрал-недоразбрал. А за схващането на мен дори не са ми нужни думи, за да схвана, достатъчни са ми конклудентни действия. Няма как аз да не схвана за какво иде реч и каква задна мисъл се крие зад нея - все пак имам школовката на КГБ, не съм западен травестит.  ;D


Джуджето го тресе параноята да не лепне вируса. Дори на министъра на външните работи и министъра на отбраната си няма вяра.


Това е проява на безсилие и липса на аргументация. Не може да бъде вярно, защото великият Путин се целуна уста в уста  ;) с бразилския президент, а прегръдките му бяха братски, като че ли споделяха общ враг.  :D
Само хора с еднопосочни интереси имат такова държане.  ;)
Бразилския президент каза, че най-много се интересува от технологии във военната сфера. Добрият руснак ще им даде, но си мисля, че Бразилия ще стане хазяин на руски хиперзвук.  ;D



Бразилския президент сигур е стоял 2 седмици карантина и преди срещата са му взели ректална проба. Щото е глава на силна и независима държава, разбира се... :)


Това с ректалните проби е наистина злобарско. Продължавай все така.  :D
Ректалните проби са характерни за западните траверси, които вчера ви показах, са назначени от Бай Дън в министерствата им. Гъзът им е по-широк от устата.  ;D



И за да не си помисли ЕДМ че аз ги измислям тия меме-та:


Грам не съм си и помислял подобно нещо. Вече ти казах: налапал си въдицата на пропагандата, турил си бакърените очила и си мислиш, че като листиш сп. Плейбой, ние провинциалистите от село  ;) ядем доматите с колците.  :D
« Последна редакция: Февруари 17, 2022, 02:14:56 pm от EDM electronics »

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1138 -: Февруари 17, 2022, 02:24:51 pm »
Накои завиждат, че масата на Путин е колкото апартамента им

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #1139 -: Февруари 17, 2022, 02:49:13 pm »
Аааааа..., да си ги нямаме такива, аз вицове от теб не съм чул, само видях маса от ИКЕА, която ти оприличи на путинова.
Добре, ще избирам по-ясни вицове следващия път ... Или ще започвам с "Внимание, следва виц!"...

Това с ректалните проби е наистина злобарско. Продължавай все така.  :D
Ректалните проби са характерни за западните траверси, които вчера ви показах, са назначени от Бай Дън в министерствата им. Гъзът им е по-широк от устата.  ;D

https://zakupki.gov.ru/epz/contract/contractCard/payment-info-and-target-of-order.html?reestrNumber=1773253799921000800&#contractSubjects

Официалния сайт за обществени поръчки на РФ. Можеш да се запознаеш кой е пуснал поръчката и да видиш втора точка от поръчката. Сигурен съм че руския ти е достатъчно добър за да си го преведеш. Можеш и да сметнеш за 48 милиона рубли колко теста могат да се закупят...
Или и този източник е недостоверен?

И кажи що и Шойгу и Лавров са на 10 метра от Путин? Аре, западняците ясно, ма от своите да се дистанцира така видимо...